Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2007., 21:59   #21
Testeri i isprobavanje proizvoda koji to nisu

i tako ja u dmu gledam sta ima novo od sminke,a cura fino uze tester za ono deborah tokyo novo sjajilo za usne i namaza. i kao da to nije bilo dovoljno uze nekakvu maskaru pa i nju stavi.

aj boze, samo sto nisam umrla. koliko tu bakterija ima?!

meni sve nesto gadno stavit tako te testere, i nikad i nisam, jednostavno mi odvratno, bog zna ko je to i s kakvim herpesima/jacmirima/cirevima/dermatitisima stavljao.

inace te stvari probavam samo na ruci.
buca_ljuca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 22:29   #22
znam ja jednu curu koja se, uvijek prije nego sto ce na kavu ili van, isla namazati u dm.. cak sam je jednom vidjela tamo, taman je mazala SJAJILO meni je to odvratno.. samo na ruku!
SmthSpecial is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 22:37   #23


Kad smo vec kod testera, meni je odvratno kad gamad balkanska svoje prste gura u proizvode koji nisu testeri. Recimo sjenila, testeri postoje u ladici koja se izvuce i na kojoj pise "molimo koristite tester", a svako je zamrljano i vide se otisci prstiju. Lakovi se posuse par mjeseci nakon otvaranja, ali to ne sprecava glupace da ih otvaraju (lakove koji nisu testeri) i mazu po stalku ili knjizici s popisom sastojaka (bit ce da je stalak iste nijanse kao njihov nokat). Olovke za oci i usne je prakticki nemoguce naci nezamrljane. Kad sam kupovala neku kremu za tijelo, od 6 kutija samo na jednoj je bila citava naljepnica preko kutije i poklopca. Najgore su one koje otvaraju maskare, pa ih druge cure kupe sasusene. Ja bih ih sve natjerala da kupe proizvode koje su zagadile
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 22:39   #24
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post


Kad smo vec kod testera, meni je odvratno kad gamad balkanska svoje prste gura u proizvode koji nisu testeri. Recimo sjenila, testeri postoje u ladici koja se izvuce i na kojoj pise "molimo koristite tester", a svako je zamrljano i vide se otisci prstiju. Lakovi se posuse par mjeseci nakon otvaranja, ali to ne sprecava glupace da ih otvaraju (lakove koji nisu testeri) i mazu po stalku ili knjizici s popisom sastojaka (bit ce da je stalak iste nijanse kao njihov nokat). Olovke za oci i usne je prakticki nemoguce naci nezamrljane. Kad sam kupovala neku kremu za tijelo, od 6 kutija samo na jednoj je bila citava naljepnica preko kutije i poklopca. Najgore su one koje otvaraju maskare, pa ih druge cure kupe sasusene. Ja bih ih sve natjerala da kupe proizvode koje su zagadile
je samo mi nije jasno za sta sluze one tetice sto uvjek nama finima za vratom sjede.
a mogu rec da i mene to nervira, stoji 50 testera za karmine, al jok, mora ona otvorit onaj novi da vidi kako "stvarno" to izgleda.
buca_ljuca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 22:44   #25
Ja sam jednom prigovorila dvjema glupacama koje su otvarale lakove, pa su me napale, izvrijedjale i pitale radim li ja tamo. Rekla sam "ne, ali ako zelite, pozvat cu nekog tko radi".
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 22:45   #26
ma to ti je nas narod, ha hrvatski ha bosanski, sve isto.
buca_ljuca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 09:09   #27
U DM se zbog svega toga ne kupuje kozmetika!
NekaNovaJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 10:08   #28
A, ja sam si isla kupit dnevne uloske u DM neki dan, i nisam mogla vjerovat, kad ono svaka kutija otvorena (mislim, cemu??) i iznutra vire ulosci (i to oni bez vrecica), jer su se cure ili zene lijepo posluzile, valjda im zatrebao jedan ulozak, pa eto skoknu u DM i izvuku iz kutije!!!!!!
Pa gdje to jos ima osim kod nas????
mariposa78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 10:54   #29
I ja sam u DM-u puno puta odustala od kupnje jer su mi svi proizvodi izgledali kao testeri,nije mi jasno zašto netko otvara novi proizvod kad ima tester od tog istog.
Isto tako kad kupujem uvijek me odbije ako su ti testeri jako prljavi,npr.tuba od pudera zamrljana,ruž zgnječen,pogotovo mi nije jasno kad te parfumerije prodaju te ruževe i pudere po visokoj cijeni a nisu u stanju držati u redu testere.
Soleiol is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 11:13   #30
a ja sam sve mislila dm bolji od nekih drugih prodavnica.

a da, jednom sam kupila neki balea dezodorans i kad sam dosla kuci naprskala tri puta kad ono potrosen. a tezinom mi se nije cinio drugaciji od ostalih.

iskreno ja ne volim kad mi one seke sjede za vratom dok gledam testere za sminku ali znam da su tu s razlogom, a opet dodje do ovakvih stvari.
buca_ljuca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 11:25   #31
curke, ja kad isprobavam nikad ne čopim tester, gurnem ruku odozada i izvučem ono što nitko nije isprobao, i što ide na prodaju. zločesto, al jebiga, gadi mi se.
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 11:26   #32
ma bolje probati na ruci nego koristiti nesto sto ti se nece svidjeti ali ce neko drugi kupiti i bice tvoje bakterije na tome.
buca_ljuca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 11:30   #33
Quote:
Splenda kaže: Pogledaj post
curke, ja kad isprobavam nikad ne čopim tester, gurnem ruku odozada i izvučem ono što nitko nije isprobao, i što ide na prodaju. zločesto, al jebiga, gadi mi se.

Evo jedne od tih!!!!! Sramoto!
NekaNovaJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 11:30   #34
Quote:
buca_ljuca kaže: Pogledaj post
ma to ti je nas narod, ha hrvatski ha bosanski, sve isto.
Nebi rekla... Takvih na zalost ima svagdje, svih nacija... Nisam jos nikad bila u nekoj drogeriji da testeri nisu bilo skroz prljavi i izmuljani.. ili da nije bilo hrpa prodajni stvari koje su bile otvorene
odvratno...
Zato kozmetiku najradje kupujem u pafumerijama gdje na svakom standu neko stoji i gleda... Iako i to nije garancija. A testiram uvijek i samo na ruci.
__________________
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 11:33   #35
Quote:
Magg kaže: Pogledaj post
Zato kozmetiku najradje kupujem u pafumerijama gdje na svakom standu neko stoji i gleda... Iako i to nije garancija. A testiram uvijek i samo na ruci.
ja sam dozivjela da teta mi nije mogla naci tester pa ko s poslom fino uze prodajni karmin da mi da da probam. U MERKATORU.
buca_ljuca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 11:33   #36
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
meni je odvratno kad gamad balkanska svoje prste gura u proizvode koji nisu testeri.
zato sam ja vec odustala od kupnje nekih proizvoda u dm-u ( pritom mislim na ovaj koji mi je najblizi ). jedno loreal rumenilo pikiram vec duze vrijeme i nikako da naidjem na jedno koje nije neka kokosetina rascerupala. pa onda poludim sto moram otici u centar samo zbog toga.

g-a-d-i-m-i-s-e-t-o.
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 11:37   #37
jos mi se vise gadi kad natrpaju sve te "proizvode" na jedno mjesto, obicno kod blagajne, i onda ocekuju da to netko kupi???
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 11:39   #38
..ma Dm je najgori šta se toga tiče...tamo već odavno nisam ništa kupila od šminke jer je apsolutno sva otvorena i zamrljana...zašto bar prodavačice to ne srede malo da se ne vidi...
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 11:41   #39
e sad se sjetih
kod mene u dmu ima jedna polica, mala, na njoj pise, "snizeni proizvodi zbog ostecenja", i tu ima isto dosta sminke. pokusavaju one valjda ali ne ide im bas...
buca_ljuca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 11:48   #40
Quote:
buca_ljuca kaže: Pogledaj post
ja sam dozivjela da teta mi nije mogla naci tester pa ko s poslom fino uze prodajni karmin da mi da da probam. U MERKATORU.
Sta je Markator parfumerija
__________________
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:26.