Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Sportska oprema

Sportska oprema Od kupaćih gaća do trkaćih konja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2007., 15:24   #41
Quote:
M@te0 kaže: Pogledaj post
a jel igras na asfaltu ili parketu
na svim podlogama...
__________________
Svi vide kad sam pijan. Nitko ne vidi kad sam žedan :'(
0 plus is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 15:26   #42
a koje bi bilo pametnije da uzmem one za umjetnu travu ili indoor
__________________
Malum est mulier, sed necessarium malum
M@te0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 18:09   #43
Quote:
M@te0 kaže: Pogledaj post
a koje bi bilo pametnije da uzmem one za umjetnu travu ili indoor
ja igram sa jominim indoorsicama već 2 godine, po parketu, travi(za to su koma, ko da si na ledu) i asfaltu podjednako, i još uvijek su ko nove. Ne jamčim za igru samo na asfaltu, uostalom, neznam kolko često igraš, ali tenisice su udobne i kvalitetne. Jedino što mi se ne sviđa kod njih je što nemogu felšat loptu tak dobro ko s nike-icama, al mislim da će ti izdržat dugo
__________________
sex bez kondoma i zvijezda iz hong konga
dane18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 18:36   #44
Quote:
M@te0 kaže: Pogledaj post
pa nije grub nov je. jel da uzmem one sa ćepićima ili one za dvoranu jer nekih za asfalt bas i nema
pa ti sa malin gumenim ćepećima i jesu za beton!
 
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 22:34   #45
Quote:
dane18 kaže: Pogledaj post
ja igram sa jominim indoorsicama već 2 godine, po parketu, travi(za to su koma, ko da si na ledu) i asfaltu podjednako, i još uvijek su ko nove. Ne jamčim za igru samo na asfaltu, uostalom, neznam kolko često igraš, ali tenisice su udobne i kvalitetne. Jedino što mi se ne sviđa kod njih je što nemogu felšat loptu tak dobro ko s nike-icama, al mislim da će ti izdržat dugo
evo,ni ja ne bi bolje rekao

nike-ice im nisu ni blizu...netko voli X-ice,to je jedina konkurencija jomi...
ja bi uzeo indoor
__________________
Svi vide kad sam pijan. Nitko ne vidi kad sam žedan :'(
0 plus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 16:10   #46
Quote:
white boy kaže: Pogledaj post
pa ti sa malin gumenim ćepećima i jesu za beton!
Ne, nego za umjetnu travu...

Mislim da ti je isto jel uzeo za indoor ili za umjetnu, jer sam imao Nike-ice sa tim čepićima i ne traju ništa duže nego one za indoor.
Uz Jomu, Munich, Kelme i Umbro, za mali nogomet su popularne i DalPonte. Imaš ih u Lučkom za kupiti. http://www.sava-zagreb.hr/?menu=21&kolekcija=4
 
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 16:25   #47
Quote:
M@te0 kaže: Pogledaj post
a koje bi bilo pametnije da uzmem one za umjetnu travu ili indoor
uzmi ove sa čepićima, dakle za travu, jer napočetku zahtjevaju malo privikavanja, ali ti se čepići polako troše i đon če ti trajat puno duže, ja imam adidas s tim čepićima i igram na betonu i traju več dvije godine, sad su se izlizale skoro do kraja.
bumbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 18:18   #48
Quote:
bumbar kaže: Pogledaj post
uzmi ove sa čepićima, dakle za travu, jer napočetku zahtjevaju malo privikavanja, ali ti se čepići polako troše i đon če ti trajat puno duže, ja imam adidas s tim čepićima i igram na betonu i traju več dvije godine, sad su se izlizale skoro do kraja.
da , pa ja san i mislija da su to tene za beton, jer one sa običnon gumon sigurno nisu a da postoje i neke treće uopće nisan zna...
 
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 18:28   #49
imate grešku u naslovu: "Tenisice za mali noomet"

inače, ja imam Adidas sa čepovima tak oko 2.5 godine i stvarno su izdržljive, jedino kaj Adidas radi malo grublje tenisice, a ak mene pitaš za mali nogomet su ti bolje Nike, jer su skroz lagane i možeš točno osjetit loptu, tak da ak ti je više do tehnike i dribljanja preporučam ti Nike. Adidas su više "radničke" tenisice.
wallace is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 20:21   #50
ako hoćeš prave tenisice za mali nogomet (beton) onda uzmi jedne od ovih adidas samba, adidas universal, adidas spezial normalno pod uvjetom da su orginal vjeruj mi nećeš pogriješiti. ove današnje tenisice su sama šminka da im se nabije cijena
sparco is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 11:39   #51
Koristio sam puno modela i marka tenisica za mali nogomet i moram se sloziti da je Joma na vrhu, kao sto je netko napisao X-ice su tu negdje po svemu... Osim po cijeni, malo su skuplje (oko 700 kn), ako trazis nesto jeftinije preporucam Umbro Indoor V5, one su mi dugo trajale a na kraju mi je pukao gornji dio a ne djon. Igram par put tjedno na betonu, jednom u dvorani,ponekad umjetnoj travi ili tepihu + turniri...
NeOn84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 13:08   #52
Ni jedne nisam kupio, a da su trajale duze od 2-2,5 mjeseca,ali NIJEDNE!
Ni X-ice, ni Nike!

2 godine ce trajati ako igras jednom u 2 tjedna.
Ako igras svaki drugi dan, jedne u 2 mjeseca.Lopte traju malo duze, jedno 3 mj.,i to selectica za beton.

Beton je prilicno gladak, ali opet dere
Eric Prydz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 13:19   #53
Quote:
Eric Prydz kaže: Pogledaj post
Ni jedne nisam kupio, a da su trajale duze od 2-2,5 mjeseca,ali NIJEDNE!
Ni X-ice, ni Nike!

2 godine ce trajati ako igras jednom u 2 tjedna.
Ako igras svaki drugi dan, jedne u 2 mjeseca.Lopte traju malo duze, jedno 3 mj.,i to selectica za beton.

Beton je prilicno gladak, ali opet dere
ne pričamo o prefesionalnom bavljenju malin nogometon
 
Odgovori s citatom
Old 22.06.2007., 09:33   #54
Ja sam uzeo Nike contact i zadovoljan sam....nemoj umbro, ma najbolje jomice.....
marko1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2007., 20:34   #55
ni jedna vrsta tenisica ti neće pomoć ak je asfalt grub.

možda ćeš sa kvalitetnijim tenisicama dobit mjesec dana dulji rok trajanja ali svaka će se na grubom asfaltu poderat.

ja ti predlažem da kad ode đon (al samo malo, nemoj čekat da se napravi rupa veličine teksasa) odeš fino kod šustera da ti to pokrpa. koštat će te najviše 50 kn. tak ja radim. produžuje trajanje običnim 300kunskim umbrosicama za mjesec, dva dana.
__________________
"nemam nis legalno u kuci,osim mozda carapa. ali možda" - frend prek MSNa
beaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 15:02   #56
Je*o me pas, upravo sam sumirao racune u protekle 4 god., i shvatio da sam potrosio 4500kn na patike, 1600 na lopte, grozim se zbrajati kolko sam potrosio na stucne, majice, carape i ostale pizdarije vezane za bavljenje nogometom.Skup sport

Od sada kartam bele
Eric Prydz is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2007., 14:05   #57
Koliko dođu x-ice? Gdje ih se mogu nabavit u Zagrebu? Jel valjaju što kopije x-ica? Vidio sam u Rost športu "x-ice" Conway, jel to šta valja ili da ih zanemarim? Dođu samo 190kn pa pitam
Mad the Swine is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2007., 14:27   #58
Prvo treba znat trcat na betonu...ak struzes ko som potrgat ce ti se svake...
Ja koristim nike cijeli zivot i nebi kupio nijedne druge..Udobne su,fantasticne za udarac,jednostavno sam navikao na njih isto ko i na nike kopacke..
Imam nike totalissimo vec oko 1i pol dog..malo mi se radi rupa ispod na donu al nema veze..nike je nike...
jimmy101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2007., 14:29   #59
univerzalke od adidasa su ti uvjerljivo najbolje za beton
lakota is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2007., 20:05   #60
Quote:
M@te0 kaže: Pogledaj post
Znam, na parketu puno dulje drže, ali meni treba za asfalt...
...ja imam neke sa gro malih gumenic cepica ispod i jebene su mi..ne sklize mi se ni po travi ni po betonu(makar neigram bas an betonu)!!
__________________
"Zagrebcan ne postajes porijeklom i rođenjem.. Zagrebcan postaje se samo radom i poštenjem..."
Maximus_01 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:53.