Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.11.2007., 22:17   #1
Dobre namjere (2007-2008)

Dobre namjere, TV serija
HTV1 06.11.2007. 20:50

Epizoda: 1
Serija "Dobre namjere" je obiteljska drama čija radnja je konstruirana trilerski, pa se zapleti u njoj formiraju kroz kriminal, korupciju, pronevjere i ubojstva, popraćene emotivnim obiteljskim trenucima. Događaji su utemeljeni u hrvatskoj stvarnosti, a podloga su za razradu životnih, egzistencijalnih i emocionalnih pitanja.
Ovo je priča o četiri prijatelja iz djetinjstva koji se nakon mnogo godina ponovno okupljaju zbog zajedničkog poslovnog pothvata koji će ih suočiti s vlastitim slabostima, te usmjeriti njihove živote u posve neočekivanim smjerovima. Njihove supruge će jedna u drugoj pronaći novo prijateljstvo, ali i suparništvo zbog čega će im međusobno povjerenje stalno biti na kušnji. U "Dobrim namjerama" neprijatelji će postati prijatelji i saveznici, a prijatelji najopasniji neprijatelji.

1. epizoda

Nakon što je ključni svjedok Srđan Milić promijenio iskaz, vlasnik tvornice Tomislav Deverić je oslobođen od optužbe zbog nesreće koja se tamo dogodila. Vjeran bezuspješno pokušava od oca izvući novac da vrati kockarske dugove. U strahu od utjerivača dugova odlazi k svom prijatelju Ivanu koji mu odluči pomoći te zajedno odlaze u kockarnicu. Ninin brat Petar posuđuje njezin automobil kako bi zadivio novu djevojku, no situacija se neće odviti onako kako je on to zamislio. Vjeran je ponovno sve prokockao, te odlazi k Dini Ljubasu po pomoć. Tomislav se budi okupan u znoju, kroz prozor primjećuje misterioznog čovjeka kako ga promatra, vadi revolver iz ladice i puca...

Uloge: Enes Vejzović, Jelena Perčin, Goran Grgić, Dolores Lambaša, Dražen Šivak, Leona Paraminski, Kristijan Ugrina, Dora Fišter, Biserka Ipša, Goran Koši, Elvis Bošnjak, Sandra Lončarić
Scenarij: Sanja Kovačević
Autor: Milo Grisogono i Ljubo Lasić
Producent: Milo Grisogono i Ljubo Lasić
Redatelj: Ljubo Lasić, Tomislav Rukavina, Mladen Dizdar, Robert Orhel, Stanislav Tomić
Produkcija: Odeon produkcija
Kolovare is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 22:57   #2
Itko gledao?
Kolovare is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 23:04   #3
Quote:
Kolovare kaže: Pogledaj post
Itko gledao?

Ne!
zepina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 23:15   #4
Malo. OK je.
Jay Bluebell is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 23:31   #5
Intro je totalna depra... Ne kažem da se moraju smješkati ko u intru ZLJ,ali ono Serija je freaky,i iako je malo zbrčkana i iako je Kiki Ugrina smiješan (a i treba bit) OK je.Vidjet ću još dal ću pratiti,dat ću im šansu jer se vidi da se trude,i gluma je skoro pa odlična.Samo nekako je sve mračno,tmurno,depresivno... Kraj je bio Usro sam se tipa na prozoru
__________________
TV ovisnik
Dodo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 00:29   #6
Ah, Jelena Perčin

Gledah malo, i ne zgleda tako loše. Slažem se da je gluma sehr dobra i još mi je malo čudno vidjeti inspektora Smolju u ovakvoj ulozi.

Ako bude bilo manje od 10 epizoda, serija bude ok, a ako bude više, drek. Nemaju naši talenta za duže serije, sve dobre ideje im se razvodne ili izgube.
__________________
Send the robber barons straight to hell
zak fatalist is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 11:39   #7
meni je isto ok..to ti je ta HD oprema...
super izgleda slika...iako malo neoštra i tak to...ali vjerujem da će se to korigirati..
znam da pažljivo snimaju svaku scenu...a epizoda je predviđeno 60...
miniya is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 12:59   #8
začudo serija mi nije loša.
ali kad se onaj klinjo zaletio kakti u stup na krovu je bio neki golf,a vozio je audia.
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 21:27   #9
Quote:
miniya kaže: Pogledaj post
a epizoda je predviđeno 60...
Onda najebadosmo ko Britney Spears
__________________
Send the robber barons straight to hell
zak fatalist is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 10:28   #10
Quote:
zak fatalist kaže: Pogledaj post
Onda najebadosmo ko Britney Spears
Pa novi album joj se čist dobro prodaje... Ma kako rekoh,dat ću im šansu... A tu je i Jeca Perčin,Leona,i tako to
__________________
TV ovisnik
Dodo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 22:24   #11
Quote:
pivka kaže: Pogledaj post
ali kad se onaj klinjo zaletio kakti u stup na krovu je bio neki golf,a vozio je audia.
znaci nisam jedina koja je to skuzila! Slucajno sam naletila na seriju i ostala je gledat do kraja. Kao sto je netko vec rekao, gluma je skroz ok
Cekamo nastavak..
__________________
私が学ばなければならなかった私のレッスンだった
私はあなたが燃やさなければならなかったあなたの要塞だった..
reckless_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 23:42   #12
Jebote, ovo će stvarno trajat 60 epizoda. Već se ova druga epizoda toliko razvodnila i usporila.
__________________
Send the robber barons straight to hell
zak fatalist is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2007., 12:21   #13
Pogledao sinoć prvi put. Čini mi se presporo i živciraju me sapuničarski dijalozi (moje srce će se raspući ko kuća!)... ali glumci su mi super
Kolovare is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2007., 15:35   #14
meni je serija baš ok

Ne znam zašto smo takvi da sve svoje moramo popljuvati i to već nakon prve ili druge epizode. Meni je serija odlična, napredak u našoj produkciji, i to u svakom pogledu. Počevši od tehničke izvedbe (HD), dobre uvodne špice i spoja glazbe i kadrova. Ne znam dal ste vidjeli, ali glumci na špici pjevuše pjesmu. Prirodni su i ne osjeti se toliko utjecaj Krleže i kazališta. Osim pojedinih, ali to je normalno zbog izobrazbe na akademiji. Vejzović, Grgić i Ugrina super rade svoj posao, žene su ljepše nego u ostalim našim serijama, a ne kuži se je li snimano u studiju ili pravim stanovima, i to mi je super. Osim toga, tek su bile 2 ep., treba dati vremena da se radnja raspetlja. Zato dajem veliki plus.
Ovo i Avini uradci i oni sl. proizvođača jeftinih sapunjara su dva različita pojma.
Al nama nikad ništa nije dovoljno dobro...
Pozdrav.
__________________
Bili!!!
El Tovarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2007., 19:51   #15
halo svima!
Kao sto je vec neko tu rekao, zasto ljudi imate potrebu pljuvati po necijem radu odnosno neradu? Serija je tek pocela i mogu reci da ovako kvalitetan uradak ne postoji ni na kojoj hrvatskoj TV. Glumci su poprilicno prirodni, skoro pa odlicni, a scena ima legedarnih.
Toliko za sad, gledat cu je i dalje.
kaskader666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2007., 20:05   #16
Fali mi samo malo vise kamere iz ruke i to je to.
Ekipo iz DN samo naprijed, ne dajte se!!!
kaskader666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2007., 01:34   #17
sasvim slucajno sam naletila na drugu epizodu, ne kuzim takav raspored.. dal ce i dalje ic utorkom i petkom, ili samo petkom ili wtf? Optimisticna sam da ce serija ic u dobrom smjeru, slazem se da je skroz druga prica u odnosu na Avine sapunice
Jedini mi je problem sto sam prvu, i sad drugu, epizodu uhvatila na pola, tako da jos uvijek nisam pohvatala tko sta gdje kakosezove
__________________
私が学ばなければならなかった私のレッスンだった
私はあなたが燃やさなければならなかったあなたの要塞だった..
reckless_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2007., 12:34   #18
Quote:
El Tovarka kaže: Pogledaj post
Ne znam dal ste vidjeli, ali glumci na špici pjevuše pjesmu. ... žene su ljepše nego u ostalim našim serijama
A?
__________________
Send the robber barons straight to hell
zak fatalist is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2007., 20:06   #19
Quote:
reckless_girl kaže: Pogledaj post
sasvim slucajno sam naletila na drugu epizodu, ne kuzim takav raspored.. dal ce i dalje ic utorkom i petkom, ili samo petkom ili wtf? Optimisticna sam da ce serija ic u dobrom smjeru, slazem se da je skroz druga prica u odnosu na Avine sapunice
Jedini mi je problem sto sam prvu, i sad drugu, epizodu uhvatila na pola, tako da jos uvijek nisam pohvatala tko sta gdje kakosezove
Vrlo jednostavno,serija ide dvaput tjedno,utorkom i petkom oko 21h
__________________
TV ovisnik
Dodo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 01:17   #20
hm..hm da,spica im je svjetska,trude se,zbilja se trude..sve to dobro pocne,ali onda ubrzo ode kvragu..ali oprastam im,imali su dobre namjere
hm..hm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:03.