Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.12.2007., 09:36   #1
Lana Jurčević

Hoce li mi, molim vas, netko objasniti “fenomen” Lane Jurcevic? Sada citam na Indexu da je po Zagrebu vozi tramvaj ofarban, sa njenom fotografijom itd itd. Nije frka kada se nekoga gura jer ima dobro zaledje, ali kada bi covjek gledao onaj “Ples sa zvijezdama”, pomislio bi da se radi o nekome kalibra Josipe Lisac.
Who the fuck is Lana Jurcevic?
Ovo je, naravno, retoricko pitanje, znam otpilike tko je mala (ona sa jakim gebisom kaj se uvijek slika sa poluotvorenih ustima da se ljudi ne zgroze kad joj vide vilicu).
__________________
Potpuno promašena poanta.
Man with a plan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2007., 16:24   #2
pa pjeva žena, šta oćeš ti?
__________________
n/a
paučko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2007., 16:40   #3
dobra picka
 
Odgovori s citatom
Old 20.12.2007., 17:04   #4
Quote:
Man with a plan kaže: Pogledaj post
Hoce li mi, molim vas, netko objasniti “fenomen” Lane Jurcevic? Sada citam na Indexu da je po Zagrebu vozi tramvaj ofarban, sa njenom fotografijom itd itd. Nije frka kada se nekoga gura jer ima dobro zaledje, ali kada bi covjek gledao onaj “Ples sa zvijezdama”, pomislio bi da se radi o nekome kalibra Josipe Lisac.
Who the fuck is Lana Jurcevic?
Ovo je, naravno, retoricko pitanje, znam otpilike tko je mala (ona sa jakim gebisom kaj se uvijek slika sa poluotvorenih ustima da se ljudi ne zgroze kad joj vide vilicu).
Ok ti bi Josipu Lisac, a ja bi Lanu Jurčević...

Pa makar se ljudi zgrozili
Profesor. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2007., 17:11   #5
ja je gledam a ne slusam
ST! is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2007., 17:24   #6
slatka je u faci, loš rad nogama u "plesu sa zvijezdama", ja bolje pjevam

zna se obuć za stajling


Skviki is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2007., 18:36   #7
Quote:
Skviki kaže: Pogledaj post
zna se obuć za stajling


Nije do nje, to joj odaberu tete kostimografkinje, čito ja Hey Studio Extra
__________________
Ubočeni svijet
ari peka nikkola is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2007., 19:18   #8
Koji je raspon glasa te 'pjevacice' ili se traze neki drugi rasponi...
jpm is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2007., 19:22   #9
ZAGREB - Plakat Lane Jurčević koji se ovih dana pojavio na tramvaju broj dva navodno je dio reklamne kampanje koju pjevačica snima u Pragu za tvrtku Agrokor, a reklama veoma podsjeća na lik Carrie Bradshaw iz američke serije “Sex i grad”.

Lanin menadžer Hani Taher nam je potvrdio da je riječ o promotivnoj kampanji koju Lana radi za jednu tvrtku, ali nam nije htio otkriti za koju.

- Reklamni prostor na tramvaju je zakupila tvrtka koja je angažirala Lanu za svoju novu televizijsku reklamu čije emitiranje počinje u siječnju, a o kojoj tvrtki i proizvodu je riječ znat će se kroz nekoliko dana - objasnio je Hani Taher, menadžer popularne pjevačice.

Rekao je kako je svrha tih reklamnih kampanja da privuče pažnju za određene proizvode, ali da se ljudima ne otkrije odmah o čemu je riječ.

Cijena zakupa, izrade, apliciranja i održavanja cjelokupne vanjske površine tramvajskih motornih kola s jednom prikolicom za godinu dana, prema ZET-ovu cjeniku, iznosi 134.016 kn.

- To je prvi put da se lik neke osobe pojavljuje na tramvaju. Obično prostor na kolima zakupljuju veće tvrtke koje onda reklamiraju svoj proizvod - rekao je glasnogovornik ZET-a Tomislav Jurić. Dodao je i da ne može otkriti s kim je sklopljen ugovor o reklamiranju jer su takvi podaci poslovna tajna.

Prva reklama s Laninim likom bila je postavljena na tramvaju broj 11 jer su se navodno Lana i Ivan Todorić htjeli voziti tim tramvajem od Trga bana Jelačića do tvornice Kraš, a poslije je promijenjena koncepcija, te je Lanin plakat od jučer na tramvaju broj dva. No, razlog zajedničke vožnje Lane i Ivana Todorića nije poznat, jer iako su dugo godina bili u vezi, od ljeta više ne hodaju.

Glasnogovornica tvrtke Agrokor Anja Linić nam u telefonskom razgovoru nije mogla potvrditi da je upravo njena tvrtka angažirala pjevačicu.
marq.fcb is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2007., 23:37   #10
sviđa mi se njena pjesma Okovi na srcu
Jovita is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2007., 23:44   #11
Quote:
jpm kaže: Pogledaj post
Koji je raspon glasa te 'pjevacice' ili se traze neki drugi rasponi...
Traži se raspon bodova za tebe između 20 i 100
bue is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2007., 01:23   #12
sad ću tu vam otkrit da je lana jurčević velika zvijezda za iduće ljeto i da će s konzumom pjevat pjesmu za repku na europejskom nogometnom turniru.

__________________
n/a
paučko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2007., 01:24   #13
Meni je ona super!
mišica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2007., 03:55   #14
mislim da Lanu trebamo poslat na eurosong dogodine, bez dore i tih peripetija!!!!
Skviki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2007., 15:19   #15
Lana je toliko zgodna cura da joj treba tolerirati sve čega god se uhvatila jer se takve rađaju otrpilike jedna na milijun. povrh toga je još i pametna, nije umišljena, a i pjevanje joj uopće ne ide loše. eh, da nam je više takvih!
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2007., 17:27   #16
Zgodna žena!
*Thorn* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2007., 17:31   #17
Quote:
Man with a plan kaže: Pogledaj post
Hoce li mi, molim vas, netko objasniti “fenomen” Lane Jurcevic? Sada citam na Indexu da je po Zagrebu vozi tramvaj ofarban, sa njenom fotografijom itd itd. Nije frka kada se nekoga gura jer ima dobro zaledje, ali kada bi covjek gledao onaj “Ples sa zvijezdama”, pomislio bi da se radi o nekome kalibra Josipe Lisac.
Who the fuck is Lana Jurcevic?
Ovo je, naravno, retoricko pitanje, znam otpilike tko je mala (ona sa jakim gebisom kaj se uvijek slika sa poluotvorenih ustima da se ljudi ne zgroze kad joj vide vilicu).
Buduća Todorić ?
Ma da moram priznati da u zadnje vrijeme skače iz svake paštete
Emo§ion:D is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2007., 11:32   #18
Quote:
Man with a plan kaže: Pogledaj post
Hoce li mi, molim vas, netko objasniti “fenomen” Lane Jurcevic? Sada citam na Indexu da je po Zagrebu vozi tramvaj ofarban, sa njenom fotografijom itd itd. Nije frka kada se nekoga gura jer ima dobro zaledje, ali kada bi covjek gledao onaj “Ples sa zvijezdama”, pomislio bi da se radi o nekome kalibra Josipe Lisac.
Who the fuck is Lana Jurcevic?
Ovo je, naravno, retoricko pitanje, znam otpilike tko je mala (ona sa jakim gebisom kaj se uvijek slika sa poluotvorenih ustima da se ljudi ne zgroze kad joj vide vilicu).
sta je tu cudno pa nasa drzava je u kurcu kao i mediji i svi celni ljudi sto sto se tice filmske i muzicke industrije(ako si mozemo uopce zamisliti da takva postoji kod nas)

u medijima bitne stranice zauzimaju glupi, nekulturni ljudi. muzika nam je losa, filmovi su nam losi. a najbolje od svega je sto ljudi to i puse pa uz takvu muziku zavole narodnjake.

slusaj sta volis, a sto ti se ne svidja zaboli te. na kraju, sve se vrti oko love, pa se zapitaj zasto je ovakva situacija kod nas
dida is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2007., 16:31   #19
Nema pojima o pjevanju uživo pjevati zna da,al na playback...A Todorić joj to sve plaća...
__________________
"U udaljenom kutku svemira ... živjele su pametne životinje koje su izmislile znanje."
Lindsay Lohan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2007., 11:33   #20
lindsay ne trkeljaj glupsoti.lanini starci su sito puni love tak da ti je ova ljubomorna izjava ne stoji.
http://www.youtube.com/watch?v=y5bONWgggbo

ovo ej npr snimano u NJENOM stanu koji su joj tatek i mamek kupili...jbg znam da ti ej teško...ima i izgled a i novce bez sponozra...
supermirko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:43.