Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2011., 20:55   #81
HO HO HO

I Bruce Pearl dobio porciju, bolje nije ni zaslužio. Gledao sam prvo poluvrijeme, bilo je izjednačeno. Vratim se, Michigan dobio 30 razlike. Sad mi žao što nisam gledao gaženje
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 22:58   #82
Ekipa di gledate March Madness, mozete dat link?
Ronnie147 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 23:13   #83
Quote:
Ronnie147 kaže: Pogledaj post
Ekipa di gledate March Madness, mozete dat link?
http://www.ncaa.com/mmod/player/console.html
Uzivaj
Uncle Jonny is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 23:13   #84
Quote:
Ronnie147 kaže: Pogledaj post
Ekipa di gledate March Madness, mozete dat link?
pogledaj na trećoj stranici ovog topica zadnji post, ec-ev naravno
__________________
"Sex is perfectly normal, natural thing" - Noah Levenstein dr. sc. of Sex
dracmu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 23:38   #85
Villanova-George Mason,zadnje sekunde,odlicna
http://www.youtube.com/watch?v=XhYFh4k5wWk
nelle_tz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2011., 00:09   #86
Arizona-Memphis još bolja. Derrick Williams bananom u zadnjoj sekundi sačuvao pobjedu.
Čini mi se da je Texas previše podcijenjen. Nitko ih ne spominje u ozbiljnim razgovorima, zar je moguće da su samo u mom bracketu na FF?
Notre Dame-Texas finale.
__________________
Don't blame us if we ever doubt you, you know we couldn't live without you...
malchik is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2011., 01:43   #87
ohio state daanas zgazio one jadničke xD
__________________
Mannheim
Justin Credible is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2011., 03:10   #88
Marquette dobio Xaviera...Najživopisnije ekipa...Jedan ima jamajćansku frizuru,a tip je gromada,komotno bi mogao igrati NFlDrugi opet neki gangsterski look ima, a treci je obojio jednu stranu zuba u žutu,a drugu u plavu.I na kraju,dresovi Svaki put kad ih gledam su druge boje,uglavnom drečave
nelle_tz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2011., 03:30   #89
ono mu je štitnik a ne boja zubala
__________________
The meteorite is a source of the light, and the meteor's just what we see. And the meteoroid is a stone that's devoid of the fire that propelled it to thee.
electro cute is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2011., 11:59   #90
Quote:
electro cute kaže: Pogledaj post
ono mu je štitnik a ne boja zubala
Uncle Jonny is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2011., 12:10   #91
Quote:
nelle_tz kaže: Pogledaj post
Marquette dobio Xaviera...Najživopisnije ekipa...Jedan ima jamajćansku frizuru,a tip je gromada,komotno bi mogao igrati NFlDrugi opet neki gangsterski look ima, a treci je obojio jednu stranu zuba u žutu,a drugu u plavu.I na kraju,dresovi Svaki put kad ih gledam su druge boje,uglavnom drečave
__________________
Mannheim
Justin Credible is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2011., 13:21   #92
Dokaz da Obama više prati March Madness nego situaciju u Libiji. 29/32 nakon prvog kola

President proves to be hoops guru

http://rivals.yahoo.com/ncaa/basketb...ps_guru_031811

Šiša me, ja imam samo 23
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2011., 14:02   #93
Quote:
electro cute kaže: Pogledaj post
ono mu je štitnik a ne boja zubala
Nadam se da mi mozes oprostiti sto gledam basket na laptopu,15 incha,pa nisma vidio dobro,hvala na ispravci ))MOj epic fail Sva sreca da nema vise ljudi da ovo čita

Zadnje uređivanje nelle_tz : 19.03.2011. at 14:42. Reason: Greška
nelle_tz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2011., 15:28   #94
Quote:
nelle_tz kaže: Pogledaj post
Nadam se da mi mozes oprostiti sto gledam basket na laptopu,15 incha,pa nisma vidio dobro,hvala na ispravci ))MOj epic fail Sva sreca da nema vise ljudi da ovo čita
ma daj, sve je to u dobrom duhu, zajebancija btw meni se činilo da ima karijes na lijevoj strani zubala, al onda je u jednom momentu izvadio štitnik i bilo je ahaaaaaa, znači tako
__________________
The meteorite is a source of the light, and the meteor's just what we see. And the meteoroid is a stone that's devoid of the fire that propelled it to thee.
electro cute is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2011., 23:09   #95
Quote:
Bask kaže: Pogledaj post
Dokaz da Obama više prati March Madness nego situaciju u Libiji. 29/32 nakon prvog kola

President proves to be hoops guru

http://rivals.yahoo.com/ncaa/basketb...ps_guru_031811

Šiša me, ja imam samo 23
Ja za sada imam 29/34. Ubio me southwest...Morehead St. ,Georgetown,Texas A&M..i još sam fulao Michigan i Penn. Btw prvi put igram ovo pa ne znam jel to dobar omjer ili prosječan. Čini mi se ok ali samo zato što nije bilo nekih velikih "upseta" osim Moreheada.
Kentucky i Florida prošli manje više očekivano u "sweet 16". Jel ima neko preporuku što da se pogleda noćas..treba ubiti vrijeme do Filipovića
__________________
Mate Miše
mate mišo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2011., 23:49   #96
Quote:
mate mišo kaže: Pogledaj post
Ja za sada imam 29/34. Ubio me southwest...Morehead St. ,Georgetown,Texas A&M..i još sam fulao Michigan i Penn. Btw prvi put igram ovo pa ne znam jel to dobar omjer ili prosječan. Čini mi se ok ali samo zato što nije bilo nekih velikih "upseta" osim Moreheada.
Kentucky i Florida prošli manje više očekivano u "sweet 16". Jel ima neko preporuku što da se pogleda noćas..treba ubiti vrijeme do Filipovića
29/34 je vrlo dobar omjer zasad

Noćas vrijedi pogledat BYU-Gonzaga i UConn-Cincinnati

Tu igraju dva glavna kandidata za igrača godine, Jimmer Fredette iz BYU i Kemba Walker iz UConna

Ove mormone iz BYU je uvijek zanimljivo pogledat, pred playoff su iz ekipe izbacili prvog skakača jer je spavao s curom

Brigham Young University Honor Code


http://en.wikipedia.org/wiki/Brigham...ity_Honor_Code

Ne smiješ popit ni šalicu čaja
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2011., 01:15   #97
san diego state, koji su mi favoriti za final four i naslov, igraju produžetak s templeom

i jedva čekam da završi pa da idem mormone gledat. btw šta ne bi jimmer trebao u misiju dvije godine prije nego ode u nba, počne jebat i slično?
__________________
The meteorite is a source of the light, and the meteor's just what we see. And the meteoroid is a stone that's devoid of the fire that propelled it to thee.
electro cute is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2011., 01:42   #98
Quote:
electro cute kaže: Pogledaj post
san diego state, koji su mi favoriti za final four i naslov, igraju produžetak s templeom

i jedva čekam da završi pa da idem mormone gledat. btw šta ne bi jimmer trebao u misiju dvije godine prije nego ode u nba, počne jebat i slično?
Izvukao se San Diego State. Napeta tekma, dva produžetka, ali puno glupih grešaka obadvije ekipe

Nije baš SDSU toliki favorit, ovo su im uopće prve pobjede u playoffu u povijesti škole. Stari Fisher radi dobar posao, finu ekipu je složio. Inače, čovjek izgleda kao hodajuća smrt

U pravu si što se tiče Jimmera, ali valjda i kod njih postoje iznimke
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2011., 01:56   #99
nisu sdsu favorit, ali mi se sviđa kako igraju. odnosno kako su igrali do sad. ekipa su.
__________________
The meteorite is a source of the light, and the meteor's just what we see. And the meteoroid is a stone that's devoid of the fire that propelled it to thee.
electro cute is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2011., 02:14   #100
butler. gube jedan razlike, 9 sekundi do kraja, njihova lopta. di je heyward kad ga trebaš? an da, grije stolicu u juti.
__________________
The meteorite is a source of the light, and the meteor's just what we see. And the meteoroid is a stone that's devoid of the fire that propelled it to thee.
electro cute is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:59.