Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.04.2014., 12:05   #2161
Priča o Vasi Ladačkom

To je priča u kojoj formirana očekivanja i ciljevi skovani iz bijede i sirotinje uvjetuju zapostavljanje sebe i prave ljubavi koja je odraz unutarnjeg bića. To rezultira postavljanjem materijalnog na vrh vrijednosti i odluku u skladu s tim, a nikad udovoljena 'nada' da će prava ljubav 'proći' ruje i potkopava život i dovodi do neminovne gorčine razočaranja. Poremećaj sustava vrijednosti esencija je ove antologijske priče u kojoj protagonist živi u laži, zna da je tako i duboko pati zbog toga, na kraju proklinjući ono što se nametnulo kao svetinja i zauzelo mjesto onom što tamo stvarno i pripada. Fokusiramo li se ne na depresivnost i očaj nego na nit koja se provlači kroz cijelu pjesmu a koje je i on svjestan jer ni alkohol ju nije rastopio, možemo izvesti arhetipski zaključak
__________________
As long as you trust yourself, you will know how to live (Goethe)
Biznismen75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 21:20   #2162
Jaooo... Politikaa... Odmah sam prelistala!
Inače da podijelim moju današnju nirvanu,ekstazu,doživljaj....
Znači zamislite polje zelenilo,sunce pri zalasku i vozim se ja tako biciklom kroz loze,oranice s pšenicom,dijelove s krumpirima,zelenilo,livade kanal ili potočić sa slušalicama u ušima a sviraju Lunja,Remorker,Saputnik,Na pola puta,Ćaletova,Čovek za kog se udala Buba Erdeljan,Petaoo ,Noć kad sam preplivao Dunav. Šta reći!!
Pozdrav svim ljubiteljima <3
__________________
Što um može zamisliti, može i ostvariti...
matijaBCB is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2014., 14:08   #2163
u rujnu u Osijeku

http://www.index.hr/black/clanak/djo...ku/756991.aspx
Skydisco is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 12:03   #2164
Evo što kaže B.Đ o Đ.B....

https://www.youtube.com/watch?v=KbOzuFHz-B8
jetstream is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2014., 09:42   #2165
veliki interes

http://www.index.hr/black/clanak/vel...ku/758235.aspx
Skydisco is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2014., 18:55   #2166
Meni to sve čudno. Nemam pojma kako planiraju izvesti da taj koncert bude u Tvrđi, a i to što je prodano 2000 od 6000 karata prvi dan me čudi, očekivao sam da će biti rasprodane kao i prošli put

Uglavnom, karte su u džepu, vidjet ćemo kako će to izgledati
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2014., 21:44   #2167
Quote:
L3go kaže: Pogledaj post
Meni to sve čudno. Nemam pojma kako planiraju izvesti da taj koncert bude u Tvrđi, a i to što je prodano 2000 od 6000 karata prvi dan me čudi, očekivao sam da će biti rasprodane kao i prošli put

Uglavnom, karte su u džepu, vidjet ćemo kako će to izgledati

puno je para to za Osijek, na kraju krajeva, koliko god ga ljudi ovdje voljeli

meni isto nije jasno kako misle izvesti to sve sa Tvrđom, obzirom na kafiće jel.... lako zagradit prilaze trgu, al šta će s ugostiteljima, to je pitanje (ako se dobro sjećam, bilo je i u Splitu natezanja oko toga vezano uz one neke DJ-eve šta su na Rivi bili zadnjih godina, neznam kak su oni to riješili )

meni sve smrdi na to da će, bez obzira na vrijeme, to staviti u dvoranu i mir bozji. realno, gomila ljudi vjerojatno racuna na "a sjest ćemo na Bastion i slušat koncert bez da platimo" ..... jbg, nema se para

ps: karta kupljena
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 14:53   #2168
Zdravo ljudi Veliki fan Balasevica iz Makedonije tu!

Ja sam vec uzeo 2 karte za koncert u Osijeku s namerom da iznenadim moju devojku za njen rodjendan. I jest bila iznenadena i presrecna, ali nazalost necemo moci prisustvovati na koncert jer ona studira u Njemacku, pa ne postoje sanse da bude u Osijek na 13 septembar.

E sad, kako ne bi propale karte, prodajem ih. Cena je naravno ista kao i u eventim (150 kn) a mozemo se dogovoriti i za malo snizenje. Ako neko jos nije nabavio karte il znate neko ko hoce otici na koncert, ali jos uvek nije kupio karte, molim vas recite mi, pa cemo se dogovoriti.

Hvala puno.
canka19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 23:45   #2169
Quote:
Drugi put će Balašević u najveći slavonski grad iz Novog Sada stići 4. rujna, kada će na poziv Studentskog zbora Sveučilišta J. J. Strossmayera, u prijepodnevnim satima u dvorani Aula Magna, nove i suvremene zgrade Poljoprivrednog fakulteta u Osijeku (smještenoj na prostoru sveučilišnog kampusa), održati predavanje s temom važnosti obrazovanja pod nazivom „Kad sam prvi puta pao u školi“. Na taj način će navedena institucija i ovim putem naglasiti važnost obrazovanja, a gospodin Balašević kao gost predavač dati uvid u svoj životni put i obrazovni ciklus.

Naime, osječki koncert ima više dimenzija, pa tako i edukacijsku, a Đoletu je, kao osobi koja je u 3. razredu napustila srednju školu i nakon toga srednjoškolsko obrazovanje stekla polažući ispite izvanredno, vrlo važno, ponajprije osječkim srednjoškolcima i studentima, proširiti poruku o važnosti edukacije u životu. Zato će 4. rujna održati prigodno predavanje u kapacitetom najvećoj sveučilišnoj dvorani (360 sjedećih mjesta) , a kako i tko će moći ući na ovaj zanimljivi događaj, bit će objavljeno na vrijeme. Podsjetimo, njegov osječki koncert, osim s Gradom Osijekom, bit će održan i u suradnji sa Studentskim zborom Sveučilištem Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku.
http://mojosijek.hr/dorde-balasevic-...nom-fakultetu/

Zanimljivo mi ovo, izgleda da će on neko duže vrijeme biti u Osijeku
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 23:52   #2170
Quote:
L3go kaže: Pogledaj post
Nemam pojma kako planiraju izvesti da taj koncert bude u Tvrđi
zašto?
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 01:36   #2171
Quote:
Angry Bird kaže: Pogledaj post
zašto?
Navela je sonja manje više zašto. Nemoguće je ograditi trg u Tvrđi na način da na njega stane 6000 ljudi, a da se na taj način ne obuhvate i kafići. Općenito mi se ne sviđa to ograđivanje i onemogućavanje korištenja pojedinih dijelova grada građanima, kad bi ti dijelovi trebali biti stalno dostupni svima.

Kako uopće tamo planiraju nagurati binu? ne znam koje je veličine, ali ako je neka pristojna (a sigurno je), već će i ona sama zauzimati trećinu trga.

Dakle imaš jednu trećinu na koju otpadaju kafići, jednu trećinu za pozornicu i kako onda na preostalu trećinu trga nagurati toliko ljudi

Ne znam uopće čime bi se to ograđivalo, tj koliko bi visoka trebala ograda biti Oni koji nemaju love, vrlo će vjerojatno moći komotno na Vodena vrata i uživati

Ja si sve nekako mislim da će to ipak biti u Gradskom vrtu. Rekli su već da hoće u slučaju kiše.
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 23:26   #2172
Question

"Znaš prijatelju, ja sam nju volio. Ono mislim baš volio. Istinski, ludo i bez razmišljanja. Bila mi je jedina. Moja tajna, ona najveća. Sa mnogima sam bio , al' uvijek sam nju nosio u srcu. Najviše mi je trebala, a eto. Baš njoj sam najviše boli donosio. Nisam mogao da prihvatim činjenicu da volim, pa sam je tjerao od sebe. Stalno joj se vraćao, a ustvari bježao od nje. U jednom trenutku pokazao bih joj da mi je stalo, a u sljedećem dokazao da sam đubre. I najgore od svega, kad god bih se vratio, ona je bila tu. A sada ..
- A šta sada? Prebolio si je?
Ma kakvi. Ima trenutaka kada je zaboravim na tren, ono kad alkoholom ubijem zadnji komad mene.
- Zašto joj sada ne odeš i kažeš sve?
Eh vidiš. Uspio sam šta sam htio. Otišla je od mene. Sad kad se vratim, više je nema. Kažu da voli drugog, znam da to nije istina .. Ali ..
- Idi do nje onda.
Ne mogu.
- Zašto?
Uključila je razum. Shvatila je da sam ipak preveliko đubre i da je ne mogu voljeti nikad. Voljet' onako, klasično. Ne mogu biti tu za nju, a uvijek ću očekivati da ona bude tu za mene. Ne mogu kad joj bude najteže doći i zagrlit' je, mada znam da ona meni bi.
- Tebe je nemoguće shvatiti !
Eh prijatelju, znam.. To čujem često. Samo jedna osoba mi je rekla da me razumije..
- Ko !?
Pa ona, druže."

IZ KOJE JE OVO KNJIGE/PJESME OD BALASEVICA?? Molim vas ako tko zna da napise...
englez2003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2014., 13:03   #2173
Nije to njegovo.

Ne znam čije je, al njegovo nije
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 16:17   #2174
Quote:
englez2003 kaže: Pogledaj post
"Znaš prijatelju, ja sam nju volio. Ono mislim baš volio. Istinski, ludo i bez razmišljanja. Bila mi je jedina. Moja tajna, ona najveća. Sa mnogima sam bio , al' uvijek sam nju nosio u srcu. Najviše mi je trebala, a eto. Baš njoj sam najviše boli donosio. Nisam mogao da prihvatim činjenicu da volim, pa sam je tjerao od sebe. Stalno joj se vraćao, a ustvari bježao od nje. U jednom trenutku pokazao bih joj da mi je stalo, a u sljedećem dokazao da sam đubre. I najgore od svega, kad god bih se vratio, ona je bila tu. A sada ..
- A šta sada? Prebolio si je?
Ma kakvi. Ima trenutaka kada je zaboravim na tren, ono kad alkoholom ubijem zadnji komad mene.
- Zašto joj sada ne odeš i kažeš sve?
Eh vidiš. Uspio sam šta sam htio. Otišla je od mene. Sad kad se vratim, više je nema. Kažu da voli drugog, znam da to nije istina .. Ali ..
- Idi do nje onda.
Ne mogu.
- Zašto?
Uključila je razum. Shvatila je da sam ipak preveliko đubre i da je ne mogu voljeti nikad. Voljet' onako, klasično. Ne mogu biti tu za nju, a uvijek ću očekivati da ona bude tu za mene. Ne mogu kad joj bude najteže doći i zagrlit' je, mada znam da ona meni bi.
- Tebe je nemoguće shvatiti !
Eh prijatelju, znam.. To čujem često. Samo jedna osoba mi je rekla da me razumije..
- Ko !?
Pa ona, druže."

IZ KOJE JE OVO KNJIGE/PJESME OD BALASEVICA?? Molim vas ako tko zna da napise...
Tri posljeratna druga.
Ribički pribor is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 16:30   #2175
Ma taj momak ima onaj stih koji uvijek dirne u nit ljubavi i mržnje.
Jednostavno je najbolji!!!
Ribički pribor is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 16:14   #2176
a večeras koncert!!
slavonci, ponesite kišobrane!


btw, smiju li se nositi kišobrani na koncert večeras?
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 16:34   #2177
Quote:
Angry Bird kaže: Pogledaj post
a večeras koncert!!
slavonci, ponesite kišobrane!


btw, smiju li se nositi kišobrani na koncert večeras?
smiju, napisali su u organizaciji da moze.

znam da je longshot, al imam viska kartu za prodat, ako nekome treba nek se javi na ...


ps: neznam dal je rregularno ostavljat broj al nemojte me banat priti pliz, nemam net na mobu a moram hitno tu kartu prodat
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"

Zadnje uređivanje Pangloss : 20.09.2014. at 00:50. Reason: izbrisan broj mobitela
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 20:36   #2178
Quote:
Angry Bird kaže: Pogledaj post
a večeras koncert!!
slavonci, ponesite kišobrane!


btw, smiju li se nositi kišobrani na koncert večeras?
Joj nemoj ovako žvagat na koncertu,kao na avatru
__________________
Izbjegavaj nevolje skinut će ti glavu.
Gangster Boss is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 10:59   #2179
Quote:
Angry Bird kaže: Pogledaj post
a večeras koncert!!
slavonci, ponesite kišobrane!


btw, smiju li se nositi kišobrani na koncert večeras?
Niš od kiše, štoviše, zvijezde nam se pokazale, ni vruće ni hladno, vrijeme savršeno za koncert na otvorenom. Puno ljudi dobre volje i uvijek raspoloženi Đole sa sjajnim sviračima. Neke pjesme imaju malo drugačije aranžmane, ali zvuče odlično. Bilo je izvrsno, samo...ostao je dužan Bubu Erdeljan
ball is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 13:52   #2180
baš gledam fotke na 031, zavidim vam na tako lijepom mjestu za koncert i plačem jer nisam bila s vama
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:33.