Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: Istiskujete li sami akne?
Nikad! 8 3.24%
Katkad. 84 34.01%
Na dnevnoj bazi... 155 62.75%
Glasovatelji: 247. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2008., 13:02   #41
Ja stavim klindamicin nakon obavljenog posla

AL ne stiscem se vise
Samo se malo ceskam po suhim krasticama al to nije isto
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 13:47   #42
Ja sam u utorak imala ispiti i u ponedjeljak navecer dok sam ucila, od nervoze sam jednog mitesera zgrabila, al noktima i sad mi je fleka na licu.
What I'm trying to say, ako nisam pod stresom necu se kopati. Al ako hocu pobjec od obaveze nadem ti su zanimaciju.
zg81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 14:13   #43
ja sam sad istiskala jedno 5 komada izgovor; svi su bili zreli za tiskanje! to se mora izvuc iz koze
bossy_kt is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 14:13   #44
Quote:
bossy_kt kaže: Pogledaj post
ja sam sad istiskala jedno 5 komada izgovor; svi su bili zreli za tiskanje! to se mora izvuc iz koze


Nadam se da su fakat bili zerli.
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 15:45   #45
I ja sam tu doma. Sto od boravka u bolnici, sto od sresa, ledja su mi podivljala, ceprkanje nije pomoglo jer kada osjetim da nesto nije glatko, ja to "zgladim" i sto sad s bijelim tenom i takvom kozom, sto
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 16:39   #46
i ja stalno prčkam po licu bem mu miša. neka navika.
HappyWorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 17:10   #47
Quote:
helly kaže: Pogledaj post
evo jos jedne ovisnice!!
al sam u zadnje vrijeme malo smirila s tim, polako se odvikavam..
evo par savjeta da si bas ne napravite totalnu katastrofu od lica kak sam ja prije znala napravit:
prije nego sto idete nesto masakrirat ocistite taj dio alkoholom, i onda uzmete neku iglu(ja to radim sa zihericom,onom malom, jer nije tolko ostro) i probusite bubuljicu, al jedino ak se vidi ona rupica gdje ce sve izac, tj.ak se vidi ta pora koja se zacepila, i onda tek stisnite. ja si omotam wc papir oko prsta da si ne ogrebem kozu okolo, i onda stavite maramicu il tak nesto natopljeno alkoholom na to, i to ce vam upit onu plazmu, dezinficirat, i smirit upalu.. a poslje tog sveg stavim bivacyn prasak da se sve jos jace dezinficira..
taj bivacin prasak mi je spas kad nesto nemogu istisnut, a izmasakrirala sam jer se onda ne zagnoji ni upali!!! ajme,imam cijeli ritual kod istiskanja pristica!!
PS. ja isto masakriram leda, al stvaaarno masakriram! bljak!!

Hah, stara, been there done that - isti ritual samo sto ja imam posebnu kozmeticku iglicu za istiskivanje pristica (moja mala bebica ) i na kraju koristim micelarnu otopinu za dezifenkciju te Achnitol (micek najdrazi koji mi isusi ono sto je eventualno ostalo u pristu do kraja - opet ga koriste u kozmetickim salonima). Onda se slijedecih dana - koje ostajem doma ofkors ako sam iskasapila mali tucet, a obicno iskapasim u tucetima - mazem dva puta do jedan put dnevno Avenueovom kremom Cicalfate i cekam da mi krastice otpadnu.

Iako... moram priznati da si me zainteresirala za taj Bivacyn prasak - sto je to i koja mu je djelatna moc?


No mozda najiritantnija stvar su mrljice koje ostaju po par tjedana... to je muka... umjesto da budu dobre i odmah odu s istisnutim pristicem. Ali nee!

Kad smo kdo toga, moze li netko preporuciti neku ucinkovitu stvar za nestanak mrljica


Inace... ne razumijem kako dohvatite ledja? Ne istiskujem pristeve po ledjima iskljucivo zato jer ih ne mogu dohvatiti s dva prsta. Zato su mi ledja tako cista
bubuljica_na_nosu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 17:20   #48
oo itekako da ih mogu dohvatit, ali meni zao ledja copat, jos mi fali da i njih unistim , a ne
Christina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 17:31   #49
Quote:
bubuljica_na_nosu kaže: Pogledaj post
Hah, stara, been there done that - isti ritual samo sto ja imam posebnu kozmeticku iglicu za istiskivanje pristica (moja mala bebica ) i na kraju koristim micelarnu otopinu za dezifenkciju te Achnitol (micek najdrazi koji mi isusi ono sto je eventualno ostalo u pristu do kraja - opet ga koriste u kozmetickim salonima). Onda se slijedecih dana - koje ostajem doma ofkors ako sam iskasapila mali tucet, a obicno iskapasim u tucetima - mazem dva puta do jedan put dnevno Avenueovom kremom Cicalfate i cekam da mi krastice otpadnu.

Iako... moram priznati da si me zainteresirala za taj Bivacyn prasak - sto je to i koja mu je djelatna moc?


No mozda najiritantnija stvar su mrljice koje ostaju po par tjedana... to je muka... umjesto da budu dobre i odmah odu s istisnutim pristicem. Ali nee!

Kad smo kdo toga, moze li netko preporuciti neku ucinkovitu stvar za nestanak mrljica


Inace... ne razumijem kako dohvatite ledja? Ne istiskujem pristeve po ledjima iskljucivo zato jer ih ne mogu dohvatiti s dva prsta. Zato su mi ledja tako cista

koji si ti amater kakva su to pitanja kak dohvatimo leđa? ma fino, malo se izviješ i onda napipavaš kaj ima!

bivacyn prašak ti je jedna super stvar za sprečavanje upala i zacjeljivanje ranica kod ovakvog iživljavanja na vlatitom tijelu. osobno ga koristim već godinama

i još nešto - meni mrljice ostaju po godinu dana, pa ti vidi

di kupiš achnitol? jel ga imaju u svim ljekarnama?
__________________
...pored tebe, svaki će refren pasti u vodu...
mala cHrna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 18:25   #50
Quote:
mala cHrna kaže: Pogledaj post
koji si ti amater kakva su to pitanja kak dohvatimo leđa? ma fino, malo se izviješ i onda napipavaš kaj ima!
hahah, kaki si ti lik ovo je presmjesno! Mi se tu sve sprdamo umjesto da se poticemo da neee tiskamooo
bossy_kt is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2008., 00:56   #51
Meni je mama kad sam bila mala bivacyn stalno stavljala na koljena kad ih razderem i pomagalo je. Samo se nisam sjetila da ga koristim na licu
Mashiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2008., 01:19   #52
Quote:
Samantha kaže: Pogledaj post
uh ne bi ti dala nijedan moj mitiser da mi platis
eh,onog gusta gledat dok izlazi
Da je gušt - je , ali ostati će vam ožiljci, fleke i što je najgore tako se infekcija samo širi.
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2008., 11:51   #53
Quote:
mala cHrna kaže: Pogledaj post
koji si ti amater kakva su to pitanja kak dohvatimo leđa? ma fino, malo se izviješ i onda napipavaš kaj ima!

bivacyn prašak ti je jedna super stvar za sprečavanje upala i zacjeljivanje ranica kod ovakvog iživljavanja na vlatitom tijelu. osobno ga koristim već godinama

i još nešto - meni mrljice ostaju po godinu dana, pa ti vidi

di kupiš achnitol? jel ga imaju u svim ljekarnama?
Micek, ne znam kako ti dohvacas ledja, ali cini mi se da se opasas rukama sve u sesnaest

Achnitol: imas ga u ljekarnama... mislim. Sestra mi ga kupuje pa uzicavam od nje. Traje jako dugo

Dobra investicija u svakom slucaju
bubuljica_na_nosu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2008., 11:57   #54
Evo ja sam si sad kupila bivacyn...muaahahhaha!
bossy_kt is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2008., 14:08   #55
Ovo vise nije normalno zenske..ALI FAKAT NIJE... Ajde da se dogovorimo onak kolektivno da se vise necemo copat,ajmo karakteri...Eh i jos nesto mislim da me onaj moj decko STVARNO voli kad trpi gledajuci u moje celo
__________________
Mama njupa mambu,tata njupa mambu,seka njupa mambu...njupam i ja!
Nova mala19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2008., 15:02   #56
Ja podrzavam ideju..
Haj prijevite se sve koje ucestvujete u akciji i da od datuma koje odredimo ne diramo pristice sedam dana (recimo) al da budemo iskrene da napisemo ovdje ako nismo izdrzale,

Zajedno smo jace
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2008., 16:38   #57
Moze, ja sam za. A jel zo vrijedi za one zrele zrele. One bijel. Njih isto ne smijem?? pa daajtee, pa to se moraa izbaciti iz koze
bossy_kt is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2008., 16:40   #58
bas sam se iscopala kvalitetno sad
Christina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2008., 16:40   #59
Quote:
bossy_kt kaže: Pogledaj post
Moze, ja sam za. A jel zo vrijedi za one zrele zrele. One bijel. Njih isto ne smijem?? pa daajtee, pa to se moraa izbaciti iz koze
To moze al mora biti bas bas zrela i vidno bijela,zbog sigurnosti u procijeni pitati ukucane jel im bijela
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2008., 16:42   #60
Quote:
christina aguilera kaže: Pogledaj post
bas sam se iscopala kvalitetno sad
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:53.