Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: kada idete pedikeru?
kada dođe proljeće i sandalice 11 78.57%
kada kurje oči počnu "namigivati" 3 21.43%
kada kurje oči bole negdje u mozgu 0 0%
kada je potrebno praviti društvo frendici 0 0%
Glasovatelji: 14. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2005., 21:17   #81
ja sam prenedisciplinirana da bi mi ista dalo ikakve rezultate... ako i kupim neku kremu, vjerojatno ce joj prije isteci rok trajanja nego sto cu je iskoristiti do pola.

ali zato si kad god stignem (a nazalost to nije cesto ) priustim OPI pedikuru koju apsolutno obozavam...
tepsija is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2005., 13:39   #82
Quote:
magic kaže:
. nakon toga namazhi debeli sloj masne kreme. odlichna je ova baleina mast od nevena. navuci nakon toga charape i probaj izdrzhati s time nekoliko sati. nakon toga obrishi vishak.
Ako smijem sugerirati, probajte spavati s carapama na namazanim nogama.
(Meni je to lako, jer imam hladna stopala pa i sad mogu spavati s carapama...)
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2005., 13:46   #83
Quote:
club delicious kaže:
Di kupiš tu rašpu u Ri? Gledala sam one od Scholl-a, ali djeluju mi pre pjeskasto, kao da će se oljuštit pri prvom struganju.
Inače koristim rašpu iz Oriflame-a i stvarno je hrapava, ali ja bi još hrapaviju.
Važno mi je da površina nema teksturu kao fini brusni papir. To niš meni ne izriba.
Kupila sam je u onoj parfumeriji koje više nema , sada je tamo Skandal. Pisalo je na rašpi da je doživotna garancija ali evo ja je imam već 2 godine i još je kao nova. Inače sam vidjela da rašpe za nokte tog proizvođača imaju u ljekarni Pharme u Fiorella La Guardie 4a. Pitaj tamo, možda imaju i ovu za stopala.
CrveniVrag is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2005., 13:48   #84
ja bih se skuhala da spavam s charapama

poslije ljeta stanje mi bude kritichno, od japanki, chini mi se...onda ponekad svezhem najlon vrecice (one za zamrzavanje ) na stopala namazana kremom. pojacha efekt.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2005., 15:03   #85
Koža na stopalima se po ljeti više isušuje. Jedino efektno rješenje koje sam ja pronašla nakon dugog besciljnog lutanja je mazati i masirati stopala svaki dan s nekom masnijom kremom ( primjetila sam da su najbolje one s glicerinom, dakle ne treba biti neka specijalna krema, ja koristim kremu za ruke od Afrodite). Kad sjednem pred tv svaku večer. Izgubiš 5 minuta, ali to je vjerujte jedini način.
tilopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2005., 15:43   #86
Ne znam jeste li probale, ali toplo preporučam antibakterijsku kremu za stopala od Oriflema (poslije napišem i naziv... u sobi mi je pa mi se ne da ići po nju ).

Uvijek sam imala 'trda' stopala, posebno pete, a patim i od gljivica... naravno da mi se znoje i noge.
Kupila sam dvije tubice po cijeni jedne za 31 kn.
Evo, već treći tjedan koristim i ja sam preporođena + što su mi stopala tako meka i ne znoje mi se noge
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2005., 19:19   #87
Quote:
club delicious kaže:
Inače koristim rašpu iz Oriflame-a i stvarno je hrapava, ali ja bi još hrapaviju.
Važno mi je da površina nema teksturu kao fini brusni papir. To niš meni ne izriba.

gle, ako imash stvarno problem tvrde kozhe, shto je agresivnije skidash, to ce ti se ona brzhe ponovo stvarati. nikakvi nozhici, kameni plovuci, oshtra strugala.

redovno, pa i nekoliko puta na dan u pochetku korishtenje upravo tih 'brusnih papira' uchinit ce chudo.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2005., 11:10   #88
Samo da ispravim samu sebu, moja rašpa nije Vitty nego Vitry...sorry
CrveniVrag is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2005., 08:45   #89
Quote:
shirl kaže:
i ja. skužila sam da su mi i neke točkice (od kapilara, valjda) nestale sa područja nogu.
Ma daj to moram onda probat. Inače koristim neku Neutrogenu za noge.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2005., 08:46   #90
Quote:
Crow Jane kaže:
Ma daj to moram onda probat.

ne nestaju. vjeruj, bar ne od toga. al je jako dobra mast.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2005., 09:00   #91
Quote:
magic kaže:
ne nestaju. vjeruj, bar ne od toga. al je jako dobra mast.
Jednom sam našla u PL neku kremu od čega su se fakat smanjile kapilare, radila ju neka privatna poliklinika....i koštala je 20 kn.... Žao mi je kaj nisam donijela zalihe....
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2005., 11:50   #92
Quote:
Kruska kaže:
nabavi si kamen plovučac.
prirodno ii hrapavo.
nekakav kamen šupljikav imam ja doma već 15 godina, em je neuništiv i nepoderiv, em je bolji od bilo koje rašpice...

oriba noge za deset, genijalan je, ne znam uopće gdje je nabavljen i otkud je...to mi je došlo u naslijeđe kad sam se udala, moj zaključak je da je kupovni jer je izrezan 6 x 6 cm pravilnog oblika
emili is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2005., 01:06   #93
Re: Stopala...

Quote:
Neja kaže:
Drage cure kako negujete stopala? Koje kremice,lakove, skarice... koristite, sta preporucujete i tako to
...
I koliko cesto si sredjujete stopala? Ja moje dva puta tjedno, a pete svaki put kada se tusiram, ali rezultati me uopste ne fasciniraju . Nikako da postignem da mi nokti budu lepi i sjajni...
Svaki dan ih namazem nekakvim body butterom iz Lusha, pa su stopala mekana i fino mirisu. Osim toga tu i tamo ih nasprejam s nekakvim sprejem za noge koji jednako tako fino mirisi (ali ne bas predugo).

Sto se koze i guljenja iste tice, koristim noz il kak se to vec zove. Ovi kameni, raspe i ta sranja su mi bezveze, ono ucinak im je nikakav (na mojim stopalima) a izmucim se pet puta vise neg s nozem. Misim, s nozem sam gotova za cca ni 5 minuta, a stopala su nakon toga
Ponavljam postupak s nozem svakih 7-10 dana, nekad i dulje, zavisi kolko kozi treba da se 'nakupi' na petama

Nokte... maknem kozicu s nekakvim aparatom za manikuru i po ljeti ih namazem. Nekad i zimi, ak mi se da, ak ne, onda su vulgaris boje.

I to je to.
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2005., 11:18   #94
ja ne znam sto cu stopala mi se gule kao da sam izgorila na suncu. posizit cu.probala sam i s kremom za gljivice jer sam mislila da je to, ali nish. namazem ih u sto slojeva, dobro je do drugog popodneva i onda opet. heeelp
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2005., 15:49   #95
balein melkfett od nevena (onaj žuti) ( furam se na ove ženske )

avonov rough skin remover i heel softening cream ( foot works se zove linija )

meni je to do yaya
Aricija is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2005., 16:54   #96
..daleko najbolje Fremann Bare foot pepermint&plum, fino mirisi, ubija eventualan miomiris..navecer si namazem stopala sa Baleinim vazelinom i obucem carapice..prek noci se to fino upije i ujutro nogice ko nove..a grebem ih sa onom jeftinom varijantom raspice od Balee, bijela drska..mislim da je oko 10 kn..
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2005., 09:59   #97
Pedikura

Molim vas za ime salona isključivo za pedikuru i k tome da je provjereno dobar. ...
orsula is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2005., 11:05   #98
orsula ne znam u koje si gradu, ali ako si u zg moja preporuka je mediped
__________________
Restart and reboot yourself
Prolaznica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2005., 12:28   #99
Quote:
Prolaznica kaže:
orsula ne znam u koje si gradu, ali ako si u zg moja preporuka je mediped
Sorry, nisam naznačila grad. Da u Zagrebu.
Reci mi da li je Mediped u Ogrizovićevoj ulici?
orsula is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2005., 12:38   #100
Mediped

Daklem zvala sam Medi ped .Medicinska pedikura 160, obična pedikura 120 sa tim da ni u jednu nije uključeno lakiranje samih noktiju. To naravno naplaćuju posebno.

Kakva je razlika u samim tretmanima između ove dvije pedikure?
Medicinska znam da rješava probleme natisaka, uraslih noktiju itd.
Da li rješavanje tih natisaka boli?
orsula is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:14.