Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2006., 10:34   #41
Quote:
Grim kaže:
...i zeleni čaj? Super mi je
Znači dobre kremice? Šta bi preporučile za kakvu noćnu kremicu za suho lice? Ne mora nužno bit baš noćna, ta bademova hranjiva zvuči ok?



..aha, zelini caj-kamilica, ne budi lijena isla sam sad procitati u kupaonu


..jap, ta sa narancastim poklopcem, bademova, al citam sad i o ovoj od kamilice, takoder hranjiva..al nije tak prevec skupo, pa ako nije ok nije smak Svijeta
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2006., 12:49   #42
Quote:
club delicious kaže:
A okoločna sa zelenim čajem i kamilicom je prva liga! E sad ću si je opet kupit za po zimi.
ja svaki put kad udjem u dm razmisljam uzet ju ili ne. inace okolocno podrucje namazem sa vlazilnom kojom mazem i ostatak lica. imam 21 god i neznam jel mi treba ta okolocno vec ili ne... kad si ti s tim pocela i jel ima razlike kad stavis bas tu okolocnu naspram kad stavis neku obicnu?

Quote:
sivanad82 kaže:
Moram probat tu pjenu i ostalo......
pjena je iz te linije za mlade ali meni je super iako nisam vise tako mlada

Quote:
mikka kaže:
Ja imam baš isti slučaj s kožom, i kao što sam gore napisala, hidratantna mi je bila super, pa sam sad htjela za noć probati i hranjivu. Međutim, bila mi je jako premasna i dobila sam par akni, sigurno od nje, tako da sam odustala. Preteška je za masnu kožu. Moj savjet ti je da ostaneš na ovoj koja ti odgovara.
ista stvar i kod mene, samo sta sam ja tu hranjivu kupila zabunom umjesto hidratantne (vlazilne) ali mi je preteska, mastim se jos vise
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2007., 19:35   #43
Kozmetika Afrodita šamponi

Da li je netko mozda isprobao one veeelike afroditine sampone (od litre) ?Kakvi su vam...??
rinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2007., 19:46   #44
jesam
srednja zalost. ok su
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2007., 19:57   #45
A koju si vrstu probala?Cula sam od par ljudi da su ok ...Hm,ma tko bi vise znao
rinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2007., 20:00   #46
od čička i jos neki mislim da je kopriva.
meni su u rangu palmolive sampona, ono za nezahtjevnu kosu. meni je zamrse recimo
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2007., 20:01   #47
kad smo vec kod sampona .... postoji li neki dobar sampon za normalnu kosu? ja vec godinama koristim za suhu kosu.... treba mi neka promjena sad preko zime...
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2007., 20:02   #48
Quote:
emergence kaže:
meni je zamrse recimo
eh, to ne volim kod sampona....
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2007., 20:22   #49
Quote:
-ana- kaže:
kad smo vec kod sampona .... postoji li neki dobar sampon za normalnu kosu? ja vec godinama koristim za suhu kosu.... treba mi neka promjena sad preko zime...
meni je super nivein silky shine, baš je za normalnu kosu
Kya is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2007., 21:35   #50
Quote:
-ana- kaže:
kad smo vec kod sampona .... postoji li neki dobar sampon za normalnu kosu? ja vec godinama koristim za suhu kosu.... treba mi neka promjena sad preko zime...

Probaj Baleine. Tak jeftini, a tak mi pomažu! Pogotovo regeneratori.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 09:47   #51
meni je zakon od afrodite od kamilice. a imam suhu i zahtjevnu kosu.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 23:39   #52
Ako šampon košta 20 kn u njemu je vrijednih sastojaka za 1 kunu. Kad proizvođač ukalkulira sve troškove, pogotovo reklame ne ostane puno za kvalitetu. Upravo sam isprobala ALFAPARF PEARL SHAMPOO i prilično sam zadovoljna. Cijena je 55,00 kn. Probala sam i neke skuplje, najskuplji je bio oko 200 kn i nisu mi bili puno bolji. Ovo je šampon za farbanu kosu. Isto tako probala sam i Panten-neki i otpala mi koža sa vlasišta, ne preporučam ni za živu glavu. Meni se ipak čini da je (barem kod farbane kose) regenerator najvažniji. Trenutno koristim TIGI, košta ali se isplati zlata vrijedi, a tuba koja košta oko 100 kn traje mi barem 6 mjeseci.
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 13:02   #53
Quote:
Merlina kaže:
Upravo sam isprobala ALFAPARF PEARL SHAMPOO i prilično sam zadovoljna. Cijena je 55,00 kn.
njihov sampon i regic sam koristila prije par godina,tj probala sam ga par pranja...kosa mi je katastrofalno pocela otpadat,bratu isto.
drago mi je da je tebi dobar.

u zadnje vrijeme mi je uzasno tesko naci odgovarajuci sampon za normalnu kosu bez volumena(teska je,gusta,cvrsta).vecina njih mi izaziva uzasno perutanje vlasista i moram se drzati sampona protiv prhuta od kojeg mi kosa njah,al bar je cista.
zadnji koj sam probala je bio od hauschke za normalnu kosu, osjetljivo vlasiste....kosa mi je imala hebeni volumen,nadignuta,ma super,al nakon 2 pranja peruti koliko oces.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 11:40   #54
Quote:
Merlina kaže:
Trenutno koristim TIGI, košta ali se isplati zlata vrijedi, a tuba koja košta oko 100 kn traje mi barem 6 mjeseci.
Koji os TIGI-ja?? Mora da imaš kratku kosu?! Moja gusta i poluduga naprosto proždire šampone!!
__________________
Jump-Jump
Jump-Jump is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 11:47   #55
meni su super, probala kamilicu a sad imam brezu i kadulju (ja mislim da je to dvoje) kao za masnu kosu sklonu prhuti, fino mirisi i pase mi, istina miris se ne zadrzi i nakon susenja kose ali sta's
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 23:49   #56
Quote:
Jump-Jump kaže:
Koji os TIGI-ja?? Mora da imaš kratku kosu?! Moja gusta i poluduga naprosto proždire šampone!!
Imam dugu kosu, isušenu i taj mi je regenerator vratio život u nju - zove se Dumb blonde. Istina, svako malo umasiram i neka ulja u kosu prije pranja ili preko noći. Naravno, prirodna.
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 23:54   #57
Quote:
mrkvich kaže:
njihov sampon i regic sam koristila prije par godina,tj probala sam ga par pranja...kosa mi je katastrofalno pocela otpadat,bratu isto.
drago mi je da je tebi dobar.

u zadnje vrijeme mi je uzasno tesko naci odgovarajuci sampon za normalnu kosu bez volumena(teska je,gusta,cvrsta).vecina njih mi izaziva uzasno perutanje vlasista i moram se drzati sampona protiv prhuta od kojeg mi kosa njah,al bar je cista.
zadnji koj sam probala je bio od hauschke za normalnu kosu, osjetljivo vlasiste....kosa mi je imala hebeni volumen,nadignuta,ma super,al nakon 2 pranja peruti koliko oces.
Evo ja potrošila već više od pola pakiranja i sva je kosa na glavi (a imam je prilično). Čini mi se da su oni ovu liniju tek izbacili pa su i šamponi bolji no što su prije bili. To je pearl šampon, piše da je za suhu i kovrčavu kosu sa sastojcima kašmira i vitamonom E
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2007., 00:01   #58
moja mama danas kupila dove sampon i regenerator........ nikad nisam imala dove... i to za suhu kosu.... a, lijepo sam joj rekla da mi treba za normalnu.... no, nema veze.... jel netko od vas koristil dove? ja jos nisam isprobala....
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2007., 13:26   #59
Quote:
-ana- kaže:
moja mama danas kupila dove sampon i regenerator........ nikad nisam imala dove... i to za suhu kosu.... a, lijepo sam joj rekla da mi treba za normalnu.... no, nema veze.... jel netko od vas koristil dove? ja jos nisam isprobala....
Meni je Dove koma.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2007., 14:21   #60
Quote:
Rock Star kaže:
Meni je Dove koma.
probala sam ga-nije mi dobar
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:25.