Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Fotoalbumi ljubimaca

Fotoalbumi ljubimaca Dogodovštine u riječi i slici

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2015., 18:05   #81
Aska...

Zao mi je.. predivna je bila...

Dobrodoslica novom pesonji i uzivajte s njim kao i s Askom..
Ona ce uvijek biti poseban dio vas..
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 21:12   #82
Citam.od pocetka i gledam slike i bas se veselim vidjeti je kako je narasla. I zaista je odrasla u predivnog psa. Tako blag pogled preeeedivan pas a i vidim jako lijepog karaktera..
I onda dodem kraja. Ko neka tuzna bajka. Steta steta steta...
Bas mi je zao. Ali predrago mi je da ce mali odrastati uz novog peseka.
__________________
"Mislim da je za bijeg iskoristio selidbu divljih ptica. "

Zadnje uređivanje jin18 : 21.09.2015. at 21:25.
jin18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 21:25   #83
ajme Askica je imala ovdje temu

bez uvrede ikome, ali najljepša staffica koju sam ikada vidjela. čije slike sam s guštom gledala...

__________________
robica za curice-Beba
Evil-smile is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 21:30   #84
Slazem se slazem se slazem se
Ja sam pod dojmom i odusevljen sam videnim.
Svaka cast vlasnicima. Zaista su se potrudili oko nje
Ma milina za vidjet.
I jaaako mi je zao sto je vise nema :/
__________________
"Mislim da je za bijeg iskoristio selidbu divljih ptica. "
jin18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2015., 15:38   #85
Pozdrav svima

Hvala još jednom <3

Evo, prošlo je 10 mjeseci... meni se desi da prođe 2-3 dana da je se ne sjetim, ali bome mom djetetu ne prođe.
Obožava Ice-a, novo malo prase prekrasno, ali i dalje Aka, Aka (Aska). Ima 3 godine, ali je se sjeća kao da ima 30. Ma to samo govori koliko je posebna bila <3

i hvala Jin na pohvali, trudili smo se, mogu reći, lavljom snagom. I mi i ona. Nisam ni htjela ići u detalje, niti ću ići javno. Imam neko svoje interno istraživanje, evo danas sam upravo dobila točku na "i" i sve sam sigurnija u ono što zaključujem. No nećemo o ružnome...Ali samo bih naglasila - pazite od koga kupujete pse " "

Rado bih stavila neke zadnje fotke Aske, bila je stvarno prekrasna, sada kužim i da je definitivno imala koju kilicu viša
Ali Ice je potpuno drugačije građe, vižlast i tanak, a ona je bila bullica mala, niža i šira. I totalno su drugačijeg karaktera, srećom. Ovaj sada prasac je tipičan stafford, ne zna kud će s energijom a Aska samo da je ležat i mazit se, na bacanje loptice je dala evil eye look

Novo prase je bijeloglavo, bez pigmetna po kapcima i s flekavim nosom, štene s duuuuugim rukama i nogama kojim se ne zna služit još pa je smotan, i toliko je blentav i sladak da je to genijlano

Mogla bi mu i temu otvoriti bome
Lefti is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2015., 17:42   #86
stavi sličicu još koju

srčeka ćemo stalkat na njegovoj temi
__________________
robica za curice-Beba
Evil-smile is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 10:21   #87
Evo moje ljepotice najljepše

uživa na balkonu <3



pa smo imali photosession:







pa je dobila brata





pa je bila bubana



i ovo nam je zadnja fotka <3

Lefti is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 12:02   #88
Ljuuuubav prekrasna
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 12:07   #89
Isssssss ja sam zaljubljen
Kaaaaakav pas!!!
obozavam staforde a plavi su mi jednostavno nesto predivno.
vjerujem da nie bilo lako. Moja stafica i ja kona sad ima 3.5 god prosli smo stvarno svasta. Ja kazem, i ona samnom i ja s njom. Mlada ona mlad ja.
jako me aska podsjeca na nju.
mislio sam da je moj pas ukljucen u zajednicu, ali aska... ma stvarno svaka vam cast da bu bar svi vlasnici psa ko vi

A ova zadnja slika.. nemam rijeci. :/
Mislim da definitivno slika govori vise od tisucu rijeci al ja od tih tisucu nemam ni jednu...
__________________
"Mislim da je za bijeg iskoristio selidbu divljih ptica. "
jin18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 21:37   #90
predivna <3
__________________
robica za curice-Beba
Evil-smile is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2015., 20:46   #91
Prije dva dana je svijet napustio jedan stafic iz istog legla kao divna Aska... Šmrc ;(


Sent with love using Tapatalk
Frixie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2015., 10:21   #92
Quote:
Frixie kaže: Pogledaj post
Prije dva dana je svijet napustio jedan stafic iz istog legla kao divna Aska... Šmrc ;(
Ako misliš na Buddy-a, nije iz istog legla ali je od istog dede.
I svi redom umiru od raka. Baš slučajnost
Lefti is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2015., 11:25   #93
Quote:
Lefti kaže: Pogledaj post
Ako misliš na Buddy-a, nije iz istog legla ali je od istog dede. I svi redom umiru od raka. Baš slučajnost
Da, krivo sam se izrazila. Mislila sam na lego Diva Sting, Buddy Love je u pitanju.

Koma, koma ... Jako žalosno ... i tužno. Vlasnicima ostaje gorčina i tuga, a uzgajivači ne mare

Divna ti je Aska bila, želim joj da bezbrižno i veselo trči iznad duge, sretna si što je bila dio tvog života i ti njenog.
Frixie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2015., 11:34   #94
Quote:
Frixie kaže: Pogledaj post

Divna ti je Aska bila, želim joj da bezbrižno i veselo trči iznad duge, sretna si što je bila dio tvog života i ti njenog.
Hvala puno <3
Jedino i jesam mirna po pitanju njenog odlaska jer znam da je uživala 100 na sat 0/24, znam da joj nismo mogli dati više ljubavi nego što jesmo, nemam niti jedan onaj "joj, da sam bar onaj dan duže ostala na nasipu", "joj trebala sam joj kupiti onu žilu za grickanje...", ništa toga nemam (jer je bome dijelila prvo mjesto sa našim sinom po važnosti ) Tako da sam mirna jer znamo da je živjela kao kraljica, doslovno. Punim plućima, svuda, i stalno s nama.
Sigurno trčkara gore preko duge veselo, mi dolje dvonožni još malo patimo ali znamo da smo zadnji atom snage izvukli da ozdravi.. Sada imamo malo tele koje opet uveseljava i zaslužuje pažnju kakvu je imala Aska jer je divan, ali svaka obitelj ima svog THE psa, a nama je to ova prasica Askica
Lefti is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2015., 11:36   #95
Quote:
Frixie kaže: Pogledaj post
Koma, koma ... Jako žalosno ... i tužno. Vlasnicima ostaje gorčina i tuga, a uzgajivači ne mare
A sada neću o ružnome ali ću se pozabaviti i ovom temom kada završim sve što treba, i bude crno na bijelom.
A uzgajivač ne da ne mari nego još i kaže "nek crkavaju, prodat ćemo im nove štence!"
Lefti is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2015., 11:56   #96
Quote:
Lefti kaže: Pogledaj post
A uzgajivač ne da ne mari nego još i kaže "nek crkavaju, prodat ćemo im nove štence!"
Sve znam, sve znam Znam za još slučajeva, nevezano za stafove ... Užas!

Imaš pravo, nećemo sad o ružnome, ali samo bi ti htjela reći da ti želim svu sreću i uspjeh dalje s "istjerivanjem stvari na vidjelo"! I zbog tebe i Aske i svih drugih pasa koji su samo novac štancerima.
Sretno od srca od mene!
Frixie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2015., 12:40   #97
ma treba ih javno! treba!

za buddy-a i askicu
__________________
robica za curice-Beba
Evil-smile is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:19.