Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2009., 03:30   #1
Vožnja u štiklama - girls only!

bog, imam jedan problem, znam vozit, znam parkirat, samo jos ne znam vozit u stiklama i to mi jako ide na zivce posto uvik kasnim tako da jos moram trosit dragocjeno vrijeme na preobuvanje. kako ste vi to savladale i jeste li koga usput zgnjecile hihihi ?
betiboop is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 10:48   #2
Vidim ovo, girls only..., ali moram dodati svoj komentar...!!!

Prije dosta godina radio sam u švabiji i u početku dok nisam dobio službene aute na raspolaganje svako jutro bi me pokupila kolegica (tajnica) s posla koja je uvijek bila atraktivno obučena i nosila je visoke štikle. Vozila je Kadetta s ručnim mjenjačem i stalno je preobuvala štikle-tenisice, dakle kad bi došla po mene, potrubila je, ja sjednem, ona u tenama i vozi mala, a štikle ispod sica...!!!
Kad bi došli do firme, slijedilo je parkiranje i onda, čekaj samo malo da obujem štikle..., i tako svaki dan...!!! Po povratku kući obrnuta procedura...!!! (uh, baš sam se nagledao lijepih nogu)

Eh sad da pređemo na stvar, ... dakle dobijem ja konačno na upotrebu par službenjaka i mahom sve automatik luksuzna vozila, pa kao đentlmen predložim kolegici da sad ja nju pokupim i vozim, da joj se odužim za višemjesečnu uslugu transporta s posla i na posao...!!!
Ona sva sretna jer ne mora više trošiti gorivo i presvlačiti štikle...!!!

Ali tu nije bio kraj, nakon par dana skuži ona da ja ništ' ne šaltam brzine i pita, ono k'o i svaka plavuša valjda (bila je crnka), a kakav ti je to mjenjač i to...??? Ja joj objasnim da nema kuplunga, već samo staviš u D i lagano pipneš gas ili kočnicu itd, ...!!! A ona k'o iz šuba, jel bi ja to mogla probat' vozit', ali u štiklama...??? Ja velim, neme frke samo pazi na auto jer je od gazde i baš je mene također zanimao eksperiment...!!!
E, ljudi moji, kad sam joj dao lagana uputstva za vožnju, jer je auto bio 326 konja i to, kad si je mala podesila sjedalo, ... žena je poludjela od sreće, k'o malo dijete, ...ono vidi me pa ja vozim..., u štiklama..., jaaa, super...prima...!!!

Drugi dan je pitala gazdu da joj uzme pod račun Kadetta i proda neki rabljeni automatik...!!! (firma se bavila kfz ankauf und verkauf, kfz servis i to)

Za par dana evo nje u nekakvom Golfu II GT 1.8 automatik, naravno ..., osmijeh od uha do uha... i ...naravno štikle na nogama...!!!

Pozz...!!!
supervox is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 12:13   #3
Ovo sam nasao za drugu temu ali moze i ovdje posluziti. Evo ide voznja i sa stiklama http://www.youtube.com/watch?v=ED732L3ggWM
__________________
Without racing, there is no Honda!
Bono_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 12:31   #4
girls only je nesto sto pripada zenskom kutku
sto se stikli tice, nikoga ne zanima koliko si ti lijena mijenjati obucu
duzna si se pridrzavati pravila o sigurnosti , kako za sebe , tako i za druge
prema tome , ili obuci nesto u cemu se moze voziti ili si unajmi profesionalnog vozaca
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 12:36   #5
obuj nešto normalno pa za volan, ovako smrt na cesti
CottonEyeJoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 13:21   #6
Quote:
betiboop kaže: Pogledaj post
bog, imam jedan problem, znam vozit, znam parkirat, samo jos ne znam vozit u stiklama i to mi jako ide na zivce posto uvik kasnim tako da jos moram trosit dragocjeno vrijeme na preobuvanje. kako ste vi to savladale i jeste li koga usput zgnjecile hihihi ?
Koliko je u vremena u sekundama da se preobucu stikle u tene i obrnuto? I koliko ti je tih ..... sekundi dragocjeno i vazno u zivotu?
logicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 13:46   #7
Quote:
supervox kaže: Pogledaj post
Vidim ovo, girls only..., ali moram dodati svoj komentar...!!!

............

Za par dana evo nje u nekakvom Golfu II GT 1.8 automatik, naravno ..., osmijeh od uha do uha... i ...naravno štikle na nogama...!!!

Pozz...!!!
e hvala, lijepa prica a ne mogu sad kupovat automatik

girls only je jer je to neki debil premjestio s automobila, tamo sam stavila girls only jer sam pretpostavljala da muski nemaju nekih iskustava voznje u stiklama, ovih iskustva kao tvoja nisam se sjetila al su naravno dobrodosla i sad su oni uvrijedjeni sto je tema samo za cure, znas kako su muski osjetljivi pa premjestili
betiboop is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 13:50   #8
kakvi problemi u vožnji u štiklama?
malo prilagodiš položaj noge, trebat će ti neko vrijeme da osjetiš da li jače pritišćeš gas ,kuplung i kočnicu..i to je to!
pa ne voziš sa štapom umjesto noge

sretno!

inače, ja sam većinom u petama i tako vozim, i nije neizvedivo. u biti ni ne razmišljam o tome.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 13:54   #9
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
girls only je nesto sto pripada zenskom kutku
sto se stikli tice, nikoga ne zanima koliko si ti lijena mijenjati obucu
duzna si se pridrzavati pravila o sigurnosti , kako za sebe , tako i za druge
prema tome , ili obuci nesto u cemu se moze voziti ili si unajmi profesionalnog vozaca
joj sto si ti pametan

pa bas zbog sigurnosti sam i postavila temu, da dobijem savjete, vidila bi tebe da imas uske cizme na petu i traperice i da ih stalno moras mijenjat kad stanes u banku pa nesto kupit pa na kavu itd. ili kad si navecer vani pa vozis ljude i promijenite 3 mjesta...
betiboop is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 13:58   #10
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
kakvi problemi u vožnji u štiklama?
malo prilagodiš položaj noge, trebat će ti neko vrijeme da osjetiš da li jače pritišćeš gas ,kuplung i kočnicu..i to je to!
pa ne voziš sa štapom umjesto noge

sretno!

inače, ja sam većinom u petama i tako vozim, i nije neizvedivo. u biti ni ne razmišljam o tome.
da, ali kad bas djeluje kao da vozim sa stapom umjesto noge

znaci moze se nauciti i bude isto s vremenom, bas si me razveselila
betiboop is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 13:58   #11
Quote:
betiboop kaže: Pogledaj post
joj sto si ti pametan

pa bas zbog sigurnosti sam i postavila temu, da dobijem savjete, vidila bi tebe da imas uske cizme na petu i traperice i da ih stalno moras mijenjat kad stanes u banku pa nesto kupit pa na kavu itd. ili kad si navecer vani pa vozis ljude i promijenite 3 mjesta...
I bez frke vozim u cizmama na petu i cipelama, sandalama...jedino nikad ne vozim u japankama i slapama jer mogu skliznuti a ne zelim ubit sebe i nekog.

Zarib je sto ti se peta nakon nekog vremena izlize od tepihića al šta sad...
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 14:00   #12
malo si povuci sjedalo unazad ako misliš da imaš premalo mjesta dok voziš u petama.
Odi na neki parking i probaj voziti 15 minuta tamo, da ne budeš opasnost na cesti.
ako znaš hodati u njima, znat ćeš i voziti

bitno je da ti bude ugodno u njima
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 14:00   #13
Uvik vozim u štiklama

a najljepše je bosa liti. Ke filing.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 14:04   #14
gle, premjestili me u kokosinjac, nije bilo dovoljno sto su temu makli s automobila u zenski kutak nego jos su morali biti dodatno uvredljivi pa premjestili u kokosinjac ovo sam djelomicno napravila kao test moderatora jer uskoro navodno pocinje placanje od 100-400 kn forumu za pisanje po njemu, mislim da bi morala biti luda da platim i jednu kunu pa da se neki mulci s moderatorskim ovlastima izivljavaju nad tobom ko nad zlocestim djetetom
betiboop is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 14:05   #15
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
Zarib je sto ti se peta nakon nekog vremena izlize od tepihića al šta sad...
i upravo zbog toga ne volim voziti u štiklama
inače, čini mi se da je čak i malo zgodnije voziti s većom petom...ljepše noga sjeda na gas
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 14:05   #16
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Uvik vozim u štiklama

a najljepše je bosa liti. Ke filing.

nema šanse.
da si lupim prstiće na papučice
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 14:07   #17
Quote:
betiboop kaže: Pogledaj post
gle, premjestili me u kokosinjac, nije bilo dovoljno sto su temu makli s automobila u zenski kutak nego jos su morali biti dodatno uvredljivi pa premjestili u kokosinjac ovo sam djelomicno napravila kao test moderatora jer uskoro navodno pocinje placanje od 100-400 kn forumu za pisanje po njemu, mislim da bi morala biti luda da platim i jednu kunu pa da se neki mulci s moderatorskim ovlastima izivljavaju nad tobom ko nad zlocestim djetetom
Cime hoces reci da na Kokosinjcu pisu samo retaji ili?

Inace, ne znam tko je dijete ovdje, onaj tko radi svoj moderatorski posao ili onaj tko puši prvoaprilske šale.
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 14:09   #18
Vozim i u većim petama, ali ne na duge relacije; za njih biram udobniju obuću.
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 14:10   #19
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
nema šanse.
da si lupim prstiće na papučice
Ma kaki lupit, probaj. Na kraće relacija naravno.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 14:11   #20
meni je to pomalo struka,pa koliko pamtim skolske dane:to je zabranjeno zakonom!iako ne vjerujem da je ikad neki murac naplatio takvu kaznu
__________________
lepljiv od znoja i mastan od krvi...
jebe se non is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:58.