Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2009., 22:38   #1
Posni sir

ee ovako...bas me zanima kakav tacno ucinak ima ovaj sir...naime vidim da ga vecina vas konzumira kako tokom dana, tako i kad se krene spavati ono jedan sat prije...mene to malo brine...ipak ima masnoce...posto radim da imam fino iscrtane plocice...bojim se da mi nece naskoditi posni na vecer...
hvala unaprijed
__________________
Force yourself, and you will be suprised what you can do!
Lerk is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2009., 23:15   #2
Spori protein(kazein), gradi misice Nikada ga ne jedem jer dobivam bubuljice po celu od njega
__________________
"The richer you are, the richer your family is, and the richer your country is, the more likely it is that you will find life so good that you will choose to blow your brains apart."
Spot Perdita is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2009., 23:50   #3
Quote:
Lerk kaže: Pogledaj post
ee ovako...bas me zanima kakav tacno ucinak ima ovaj sir...naime vidim da ga vecina vas konzumira kako tokom dana, tako i kad se krene spavati ono jedan sat prije...mene to malo brine...ipak ima masnoce...posto radim da imam fino iscrtane plocice...bojim se da mi nece naskoditi posni na vecer...
hvala unaprijed
je, je.. bojis se pojest 250 grama posnog sira. a jel te brine konzumiranje alkohola i junk fooda ?
edit: posni ima kojih 2-3 grama masnoce, a tak i tak ga jos kombiniramo sa dodatnim mastima poput orasastih plodova
__________________
Goa <3
unkn0wn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 00:03   #4
Quote:
unkn0wn kaže: Pogledaj post
je, je.. bojis se pojest 250 grama posnog sira. a jel te brine konzumiranje alkohola i junk fooda ?
edit: posni ima kojih 2-3 grama masnoce, a tak i tak ga jos kombiniramo sa dodatnim mastima poput orasastih plodova
ne jedem junk food...zapravo pazim sta jedem...ono piletina, puretina, riba...itd...i da orasaste polodve jedem kao snack )
__________________
Force yourself, and you will be suprised what you can do!
Lerk is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 08:34   #5
nece ti od posnog nista bit... ima ti jedno 3 grama masnoce
__________________
Goa <3
unkn0wn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 21:00   #6
točno 1.8 g masnoce na 100 grama..
_alias_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 21:05   #7
Posni je idealan obrok prije spavanja jer se sporo ragraduje i vrlo dobar izvor proteina ako je osoba vegetarijanac.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 23:22   #8
Quote:
_alias_ kaže: Pogledaj post
točno 1.8 g masnoce na 100 grama..
ne jedu svi dukatov sir
__________________
Goa <3
unkn0wn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 23:48   #9
Quote:
unkn0wn kaže: Pogledaj post
ne jedu svi dukatov sir
e sad sam zbunjena.. ja jedem onaj kojeg ima u dućanu. doduše neki su mu stvarno bljak (na moru sam kupila neki tak suhi, fuuuj), ali vise manje su mi svi isti. znam da sam jednom daaavno uspiredivala nutritivne vrijednosti na svim posnima koji su bili u dućanu i da nije bilo razlike. (bar kolko me pamćenje služi)

ali ak ti tak kažeš, onda očigledno ima razlike. bas ću ponovno usporediti, sad me bas zanima kolko varira...
_alias_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 00:04   #10
Quote:
unkn0wn kaže: Pogledaj post
ne jedu svi dukatov sir
da da...ne jedem dukatov sir...probao sam megle..ali mi je ocajan (suh)...ovaj sto jedem ima max 5% mm u suhoj tvari....moracu uzeeti dukatov taj ...fala svima na info
__________________
Force yourself, and you will be suprised what you can do!
Lerk is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 08:26   #11
Quote:
_alias_ kaže: Pogledaj post
e sad sam zbunjena.. ja jedem onaj kojeg ima u dućanu. doduše neki su mu stvarno bljak (na moru sam kupila neki tak suhi, fuuuj), ali vise manje su mi svi isti. znam da sam jednom daaavno uspiredivala nutritivne vrijednosti na svim posnima koji su bili u dućanu i da nije bilo razlike. (bar kolko me pamćenje služi)

ali ak ti tak kažeš, onda očigledno ima razlike. bas ću ponovno usporediti, sad me bas zanima kolko varira...
ma nije to nista velka razlika.. nekik ima 1.8 %, neki 2, neki 3 uglavnom su ti svi tu negdje.. jedino zdenkin odskace sa 19 grama proteina

edit: sto je sir vise suh to ima manje masnoce... evo ja sam sad zadnja 2 dana jeo zdenkin. jebote tolko je suh da ga nemres progutat, jednostavno nejde kroz grlo... al jebiga nema tu dide mide, litra vode i deri
__________________
Goa <3
unkn0wn is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 09:39   #12
Sve je to ok, taj sir ima toliko i toliko proteina, onaj ima toliko i tak....

Mozda bi bilo dobro kada bi ljudi konacno shvatili da ce tijelo/misic rasti
(ili ne) iskljucivo kao rezultat onoga sto apsorbiramo a ne onoga sto jedemo.
bill is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 11:15   #13
Quote:
unkn0wn kaže: Pogledaj post
ma nije to nista velka razlika.. nekik ima 1.8 %, neki 2, neki 3 uglavnom su ti svi tu negdje.. jedino zdenkin odskace sa 19 grama proteina

edit: sto je sir vise suh to ima manje masnoce... evo ja sam sad zadnja 2 dana jeo zdenkin. jebote tolko je suh da ga nemres progutat, jednostavno nejde kroz grlo... al jebiga nema tu dide mide, litra vode i deri
haha probaj ti od meglea ovaj sir...jedna kasika sto kazes ne mozes ga gutati...ali npr ja sebi napravim shake sas vodom i sirom i onako ga popijem lagano u 5 minuta
__________________
Force yourself, and you will be suprised what you can do!
Lerk is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 17:37   #14
Quote:
Lerk kaže: Pogledaj post
haha probaj ti od meglea ovaj sir...jedna kasika sto kazes ne mozes ga gutati...ali npr ja sebi napravim shake sas vodom i sirom i onako ga popijem lagano u 5 minuta
ja jedem taj od megglea najčešće i nije mi uopće jako suh taj i onaj vindijin posni probiotik su mi najbolji
dukat jedino ak smiksam, prepregrudast je
__________________
you own me...
Andariel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 16:11   #15
meni je od vindije posni najbolji i najpovoljniji
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 17:48   #16
Talking

Ja obožavam jesti zrnati sir ..mislim da ima nešto malo više masnoće!
__________________
Somewhere Over The Raimbow
Jana888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 18:25   #17
Od posnih meni je za sada najukusniji i najjeftiniji onaj u getrou od gurmana...10 kn je pol kile.....a ukusan je kremast i jebeno fin...za razliku od nekih....i onaj od mercatora je isto tako jeben...a pol kile je 10kn.....ovi ostali su preskupi......4-5-6 kn razlike je ono neisplativo ak ga svaki dan tamanim....
__________________
“You spend the first years of a child’s life teaching it to walk and talk, then you spend the rest of its life telling it to shut up and sit down”
Dwarfinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 19:12   #18
Quote:
Dwarf980 kaže: Pogledaj post
Od posnih meni je za sada najukusniji i najjeftiniji onaj u getrou od gurmana...10 kn je pol kile.....a ukusan je kremast i jebeno fin...za razliku od nekih....i onaj od mercatora je isto tako jeben...a pol kile je 10kn.....ovi ostali su preskupi......4-5-6 kn razlike je ono neisplativo ak ga svaki dan tamanim....
mekator ima za 10 kuna velis a moracu pogledat
__________________
Goa <3
unkn0wn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 19:32   #19
Quote:
Dwarf980 kaže: Pogledaj post
Od posnih meni je za sada najukusniji i najjeftiniji onaj u getrou od gurmana...10 kn je pol kile.....a ukusan je kremast i jebeno fin...za razliku od nekih...
viš kak se ukusi razlikuju, čak i kad se o posnom siru radi

ja kupila taj gurman u getrou za probu...pojela dvije žlice i bacila, odvratan mi je bio i sad me čisto strah kupit bilo šta osim meggle, dukata i vindije
__________________
you own me...
Andariel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 21:25   #20
Quote:
Andariel kaže: Pogledaj post
viš kak se ukusi razlikuju, čak i kad se o posnom siru radi

ja kupila taj gurman u getrou za probu...pojela dvije žlice i bacila, odvratan mi je bio i sad me čisto strah kupit bilo šta osim meggle, dukata i vindije
pa kvaliteta je kvaliteta...eto ja uzimam sebi jedan za 2 km 450 gr...to je dakle 8 kn )
__________________
Force yourself, and you will be suprised what you can do!
Lerk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:54.