Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2004., 17:40   #81
Quote:
Rita kaže:
Oprostite molim vas ali sta je to lijepo na Brittany? Meni je ona tak bezvezna da vam to ne mogu opisat. Mala mesnata sa stupastim nogama,puna sebe, kao neki teen uzor.Ma daj molim vas,onakva neobuzdana, bahata, kad ju vidim kako se producira u onim minijaturnim odjelcima sa cigaretm i sa stavom ko vas jebe i onda vidim one klinkice kako vriste na koncertima dodje mi da . Meni je ogavna, a izgledom mi je isto tak bez veze.
ahhh, jos jedna zavidna na USPJEHU i LJEPOTI!

Samo naprijed! Nema goreg do zenske zavisti!!!

Moloch is offline  
Old 11.05.2004., 17:53   #82
meni je Britni zakon...ne slusam njenu glazbu ali sto je ona uspjela u svom mladom zivotu to nece nitko....
zenska dobro izgleda,ali nebi bi bila na njenom mjestu....ta se ne moze ni popisat od fotografa
croft is offline  
Old 11.05.2004., 17:55   #83
Pamela to radi bolje.
Tvrtko1995 is offline  
Old 11.05.2004., 17:57   #84
Quote:
Tvrtko1995 kaže:
Pamela to radi bolje.
Da Pamela...a tek Paris Hilton?!?!
Moloch is offline  
Old 11.05.2004., 17:58   #85
Quote:
Moloch kaže:
Da Pamela...a tek Paris Hilton?!?!
slabi su joj bokovi.
Tvrtko1995 is offline  
Old 11.05.2004., 18:03   #86
Re: Re: Britney

Quote:
Winona kaže:
pa sudeci po onim debelim nogama i seljackoj faci, jako moguce

Opa Winona,nisam imala pojma da Imocanke sve od reda imaju debele noge i seljacke face ja naime pozam dvije prave ljepotice iz tog kraja(elegantnih nogu )
Rhea is offline  
Old 11.05.2004., 18:06   #87
Koki ti se smiri i pazi sta govoris, ja sam napisala moje misljenje ak se tebi ne svidja znas sta ti je ciniti. OD njenog izgleda koji mi je bezveze vise me smeta,puno vise njeno ponasanje. A izgled sam spomenula jer su ranije svi spominjali bas izgled i kakav je komad.Eto meni je po izgledu bez veze a po ponasanju i jos tome kad bi kao trebala biti neki teen uzor. Daj molim te ,vidim da tebi mozda i je,samo naprjed.
Posto je javna osoba i uzor bas tim kikickama,mogla bi pazit kak se ponasa kad je snimaju.
__________________
sretno dijete sretnih roditelja
Rita is offline  
Old 11.05.2004., 18:18   #88
Quote:
Tvrtko1995 kaže:
slabi su joj bokovi.
Vrag jedan , znas ti sta treba.....a.....
inace mala brit je meni sasvim ok, za nekoga ko je postigao puno u svom mladom zivotu, a nije poklekla svaki put kad je cula kritku o sebi.......mislim, da je zena zivjela u hr, vec bi se moglo pretpostaviti da bi odselila davno, i vjerojatno ucinila isto kao i sad, samo nagadjam, kakv bi joj zivot bio sa hr alapacama....
__________________
And you will keep me safe, and you will keep me close, and rain will make the flowers grow.
happygoose is offline  
Old 11.05.2004., 18:46   #89
Quote:
Tvrtko1995 kaže:
slabi su joj bokovi.
Tvrtko, lako cemo za bokove, bitna je tehnika
Moloch is offline  
Old 11.05.2004., 19:06   #90
Quote:
happygoose kaže:
Vrag jedan , znas ti sta treba.....a.....
inace mala brit je meni sasvim ok, za nekoga ko je postigao puno u svom mladom zivotu, a nije poklekla svaki put kad je cula kritku o sebi.......mislim, da je zena zivjela u hr, vec bi se moglo pretpostaviti da bi odselila davno, i vjerojatno ucinila isto kao i sad, samo nagadjam, kakv bi joj zivot bio sa hr alapacama....

Tvrtko1995 is offline  
Old 11.05.2004., 19:29   #91
Re: Re: Re: Britney

Quote:
Rhea kaže:
Opa Winona,nisam imala pojma da Imocanke sve od reda imaju debele noge i seljacke face ja naime pozam dvije prave ljepotice iz tog kraja(elegantnih nogu )
ma to je bila sala Rhea

Ne moram svaku javnu licnost smatrati lijepom, neke su mi zgodne a neke i ne.
Winona is offline  
Old 11.05.2004., 19:29   #92
A ti sto si popljuvala Imocane, nikome nista, jel'? Mozda je vrijeme i za Winonu 2?
Moloch is offline  
Old 11.05.2004., 19:35   #93
Quote:
Moloch kaže:
A ti sto si popljuvala Imocane, nikome nista, jel'? Mozda je vrijeme i za Winonu 2?
ta vec postoji ali razlog je sasvim druge prirode

Ajde ne zvrndaj to nije bilo pljuvanje nego jednostavno cinjenicno stanje. Ali spominjati nerodjenu djecu u temi koja s njima veze nema
Winona is offline  
Old 11.05.2004., 19:36   #94
Re: Re: Re: Re: Britney

[QUOTE]Winona kaže:
[B]ma to je bila sala Rhea

Ma i ja se samo salim
Rhea is offline  
Old 11.05.2004., 19:39   #95
Re: Re: Re: Re: Re: Britney

[QUOTE]Rhea kaže:
[B]
Quote:
Winona kaže:
ma to je bila sala Rhea

Ma i ja se samo salim
znam
Winona is offline  
Old 11.05.2004., 19:39   #96
Ma, i ja se samo salim! Zivili vi svi meni jos bar 100 godina.
Moloch is offline  
Old 11.05.2004., 21:27   #97
Topic malkice moderiran. Kokice, molim te da se ne "salis" vise.
Secundo is offline  
Old 11.05.2004., 22:02   #98
Quote:
happygoose kaže:
Vrag jedan , znas ti sta treba.....a.....
inace mala brit je meni sasvim ok, za nekoga ko je postigao puno u svom mladom zivotu, a nije poklekla svaki put kad je cula kritku o sebi.......mislim, da je zena zivjela u hr, vec bi se moglo pretpostaviti da bi odselila davno, i vjerojatno ucinila isto kao i sad, samo nagadjam, kakv bi joj zivot bio sa hr alapacama....
pa imamo i mi hrvatsku britni...

zove se paola valić
Clea is offline  
Old 11.05.2004., 23:36   #99
Ovdje je i te kako bio govor o njenom izgledu, pa sam ti ja rekla sto mislim o njenom izgledu. Izgled i nije bitan ali kod javnih osoba je, ako je netko uzor tisucama klinaca onda je to prilicna odgovornost. Zato evo ti one blizanke citam u US magazinu kak je jedna jako mrsava u zadnje vrijeme, na slikama mi izgleda totalno anoreksicno i to nije dobro jer je uzor tisucama klinkica koje misle da je to COOL isto sto je COOL nositi minijaturnu odjecu, pusit, druzit se sa sumnjivim tipovima itd. Eto to mi se ne svidja kod B.S. ona mi je po tom pitanju totalno bezveze.
BEEEEEP! by Secundo. Molim bez vrijedjanja.
__________________
sretno dijete sretnih roditelja

Zadnje uređivanje Secundo : 12.05.2004. at 07:44.
Rita is offline  
Old 11.05.2004., 23:43   #100
Quote:
Rita kaže:
Oprostite molim vas ali sta je to lijepo na Brittany? Meni je ona tak bezvezna da vam to ne mogu opisat. Mala mesnata sa stupastim nogama,puna sebe, kao neki teen uzor.Ma daj molim vas,onakva neobuzdana, bahata, kad ju vidim kako se producira u onim minijaturnim odjelcima sa cigaretm i sa stavom ko vas jebe i onda vidim one klinkice kako vriste na koncertima dodje mi da . Meni je ogavna, a izgledom mi je isto tak bez veze.

Da nadodam da uopce nema dobar glas, ali za kolo i derneke izgleda sasvim dovoljno.
Denys is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:22.