Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.01.2010., 20:28   #61
Quote:
lord_voldemort kaže: Pogledaj post
nebih znao
ljudi kazu po drugim forumima da je glutamin zakon a i cuo sam ovak od frendova da je to dobro.

inače za creatin sam čuo da su šanse nekih 20-30% da ti ne djeluje, tak sam čuo, ja sam ga pio, i to sve uredno kako piše, znači fazu punjenja 4x dnevno i održavanje 2x dnevno, dero sam min 3l vode i nisam imo bog zna kakvo poboljšanje.
Ma svi su ti suplementi isti kurac, nevidiš na ničemu poboljšanja. Uzmeš nešto ozbiljnije ako želiš brze vidljive promjene
__________________
Majkemi!
zzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 22:07   #62
Quote:
be real kaže: Pogledaj post
pro nutrition GLUTAMIN 500 g,
220 kn,stara vlaška
misliš na heliks u vlaškoj ili neš drugo
__________________
There is no good or evil: only power and those too weak to seek it.
lord_voldemort is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 22:10   #63
Quote:
zzo kaže: Pogledaj post
Ma svi su ti suplementi isti kurac, nevidiš na ničemu poboljšanja. Uzmeš nešto ozbiljnije ako želiš brze vidljive promjene
ok sad već pričaš gluposti

sad bi kao svi trebali na steroide ić i bok.

moj frend je od scitec wheya i ničeg više postignuo brutalne rezultate.
ne mislim pit whey i glutamin da se pretvorim u neku životinju, da to oću i dero bi steroide, zelim nabacit samo nekih 4-5kg misicne mase a ne ko ronnie coleman izgledat
__________________
There is no good or evil: only power and those too weak to seek it.
lord_voldemort is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 22:33   #64
glutamin=bacanje para


od suplemenata jedino u što se isplati ulagati je whey i omega3,i neki minerali i vitamini
zecinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2010., 11:50   #65
Treba samo žderati što više mesine, jaja, ribe, sira...kakvi proteini...
__________________
working class hero...
moril is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2010., 13:56   #66
Quote:
moril kaže: Pogledaj post
Treba samo žderati što više mesine, jaja, ribe, sira...kakvi proteini...
__________________
Majkemi!
zzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2010., 14:01   #67
Quote:
lord_voldemort kaže: Pogledaj post
ok sad već pričaš gluposti

sad bi kao svi trebali na steroide ić i bok.

moj frend je od scitec wheya i ničeg više postignuo brutalne rezultate.
ne mislim pit whey i glutamin da se pretvorim u neku životinju, da to oću i dero bi steroide, zelim nabacit samo nekih 4-5kg misicne mase a ne ko ronnie coleman izgledat
Neću se ja sad tu prepucavati šta je glupost šta nije, ti kupi šta god hoćeš, ja sam ti rekao svoje mišljenje koje je bazirano na mom iskustvu. Suplementi = bacanje para.

Nebi nitko trebao ić na steroide, rekao sam ako želiš vidljivo bujat to je jedina opcija, nikakvi suplementi te neće rastaviti i tako dalje ko šta ekipa misli kad kupe whey ili kreatin.
__________________
Majkemi!
zzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2010., 14:07   #68
Quote:
moril kaže: Pogledaj post
Treba samo žderati što više mesine, jaja, ribe, sira...kakvi proteini...
kako ćeš jest to sve ako ne misliš jest proteine?

pa to je puno proteina
IcedEarth is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 01:20   #69
Quote:
zzo kaže: Pogledaj post
Neću se ja sad tu prepucavati šta je glupost šta nije, ti kupi šta god hoćeš, ja sam ti rekao svoje mišljenje koje je bazirano na mom iskustvu. Suplementi = bacanje para.

Nebi nitko trebao ić na steroide, rekao sam ako želiš vidljivo bujat to je jedina opcija, nikakvi suplementi te neće rastaviti i tako dalje ko šta ekipa misli kad kupe whey ili kreatin.
kazes da je to sve bacanje novca i ond u istom postu(post prije ovo qutanog) ispod napises da valja ulagat u whey, omega 3....a sta su to neg suplementi...


ovak, slazem se da je prehrana puno bitnija od tih suplemenata al uzimanje njih ti sigurno neće odmoć. kak da ja koji se probudim u 8-9 doruckujem odem u teretanu rucam usput negdje, odem na posao ili faks ovisi kak koji dan i veceram..unesem dovoljno proteina i svega kad jednostavno nemogu, uostalom svi ste culi nadam se za PWM i ako se imalo kuzite necete rec da je to glupost..e kak da onda unesem proteina i te glukoze drugcije, pa nec si tunu nosit valjda u teretanu i jest je u svlačionici...uzmem šejk natrpam mjericu wheya i glukoze ili sušene grpzdjice i deri mile nema labavo
__________________
There is no good or evil: only power and those too weak to seek it.
lord_voldemort is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 14:30   #70
glutamin ali prije sredi psihu i onda ces napredovat jer nijedan "obicni" dodatak prehrani nece te natirat da dizes vise ni trcis brze ako se sam ne natiras...
putpodnoge is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 18:59   #71
Quote:
lord_voldemort kaže: Pogledaj post
kazes da je to sve bacanje novca i ond u istom postu(post prije ovo qutanog) ispod napises da valja ulagat u whey, omega 3....a sta su to neg suplementi...
napisao sam AKO bi ulagao, onda bi to bilo to.
__________________
Majkemi!
zzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2010., 13:46   #72
Question

dali se mozda neko vec susretao ili zna nekoga tko se susretao sa L-karnitinom...za spaljivanje masnih naslaga. dali to uopce funkcionira uz aerobne vjezbe?
joka22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 17:58   #73
Quote:
brainiac kaže: Pogledaj post
Tako je,da bijela postanu crvena i obratno. Nije ovdje pitanje hipertrofije,nego cisto mijenjanje strukture misica koji se pokusava adaptirati na nacin treniranja.
To se moze dokazati misicnom biopsijom npr. maratonca i bodybuildera. Maratonac ce imati izrazito visoki postotak sporih (slow-twitch) vlakana dok ce bodybuilder imati veci postotak brzih.

Kakve su to gluposti, bijela nikako ne mogu postat crvena. Može se samo povečat omjer crvenih u odnosu na bijele, treningom naravno
UndisputedGod is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 21:12   #74
Pardon, ali mislim da ste svi malo skrenuli sa teme.

Dakle, ako tema glasi : nabildat se sa i bez proteina? Mislim da čovjek želi čuti odgovor u smislu izgraditi mišićnu masu bez dodataka tako zvani whey ili što već. I mene zanima vaše mišljenje ali odnosi se na to nabildati se sa

pravilno/prirodnom prehranom , Zahvaljujem .
__________________
you'll never walk alone .,.

http://budisvoj1.blog.hr/
tomekveliki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 21:17   #75
Je ne kužim zašto dižete temu staru 2 godine.
Plavi Lav is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 21:59   #76
Quote:
tomekveliki kaže: Pogledaj post
Pardon, ali mislim da ste svi malo skrenuli sa teme.

Dakle, ako tema glasi : nabildat se sa i bez proteina? Mislim da čovjek želi čuti odgovor u smislu izgraditi mišićnu masu bez dodataka tako zvani whey ili što već. I mene zanima vaše mišljenje ali odnosi se na to nabildati se sa

pravilno/prirodnom prehranom , Zahvaljujem .
nemguće se nabildat bez proteina
ko šta je nemoguće sagradit zgradu bez cigli i cementa...
IcedEarth is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 22:03   #77
Zašto ne jedete prirodno i zdravo?
Zašto jedete te proteine?
Jedina prava prehrana je prirodna prehrana.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 22:07   #78
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Zašto ne jedete prirodno i zdravo?
Zašto jedete te proteine?
Jedina prava prehrana je prirodna prehrana.


-Stipe
Odi onda u šumu i lovi divlje svinje
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 22:14   #79
Odlična ideja!
To mi je obiteljska tradicija, a ja se nisam još time pozabavio.
Još je moj did znao iz sačmarice stresti kojeg vepra koji bi nam htio raditi nerede po krumpirima.
A problem je tada bio sačuvati meso, nije bilo hladnjaka na svakom ćošku; a moralo se paziti kome se kaže i kod koga će raznorazno meso i stajati, jer se znalo računati ubijanje vepra pod krivolov, pa sto drugih čuda..
Ja moram priznati da još nisam nijednog krknuo.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2010., 00:18   #80
Quote:
IcedEarth kaže: Pogledaj post
nemguće se nabildat bez proteina
ko šta je nemoguće sagradit zgradu bez cigli i cementa...
Mislio sam na proteine iz naše svakodnevne prehrane, iz kuhinje .
Mislio sam na hranu koju treba konzumirati nakon ili prije treninga .
Vama se sve svodi na te umjetno dobivene proteine , ne djelim mišljenje da se ne može izgraditi dobro tijelo dobrim treninzima i prehranom na prirodnoj bazi.
__________________
you'll never walk alone .,.

http://budisvoj1.blog.hr/
tomekveliki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:08.