Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2004., 10:37   #21
totalno su nedosljedni! ako već prikazuju seriju u određenom terminu zašto moraju baš tada ubaciti reprizu nekog sranja?!
__________________
At one point you've got it, than you lose it- than it's gone forever
ane is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2004., 16:05   #22
Jućer je bila zadnja epizoda prve sezone.

13/13

Priznajem, 12 ili 13 epizoda po sezoni je puno bolji sistem od onog 22/24.

Vic je bacio značku u sudoper.
Jeeej.

Za jedno 4 godine (kada prvu sezonu izrepriziraju deset puta, možda vidimo što je bilo u drugoj sezoni).
__________________
Viva Metropolis!
Grejp is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2004., 22:14   #23
Quote:
Grejp kaže:
Jućer je bila zadnja epizoda prve sezone.

13/13

Priznajem, 12 ili 13 epizoda po sezoni je puno bolji sistem od onog 22/24.

Vic je bacio značku u sudoper.
Jeeej.

Za jedno 4 godine (kada prvu sezonu izrepriziraju deset puta, možda vidimo što je bilo u drugoj sezoni).
12/13 nije nikako bolji od 22/24 jer smo ih ovako vidjeli samo 13 a mogli smo 24....ovako smo do jeseni(2005.,nadajmo se)bez Vica....
barem cemo jos Bočnešunke imati priliku pogledati par puta......
.mg. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2004., 22:24   #24
druga sezona još nije ni snimljena?????
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2004., 05:00   #25
Quote:
Attack kaže:
druga sezona još nije ni snimljena?????
u americi je bas zavrsila 3 sezona
Veva is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2004., 18:52   #26
Quote:
.mg. kaže:
12/13 nije nikako bolji od 22/24 jer smo ih ovako vidjeli samo 13 a mogli smo 24....ovako smo do jeseni(2005.,nadajmo se)bez Vica....
Ovisi o puno stvari. Ovako je možda čak i bolje, u 12/13 epizoda nalupati ono esencijalno nego imati deset epizoda praznog hoda usred sezone, razvlačenje scenarija i izmišljanje do kraja sezone. Radnja je ovako išla puno brže i fokus na bitnijim stvarima.
Mislim da ne bih volio da tokom 20-ak epizoda scenaristi izmišljaju svakakve slučaje kako bi se popunila kvota jer bi na kraju serija izgledala bitno drukčije.

Sopranosi ovakvo nešto rade u zadnjim sezonama i čini mi se da će mnogi ubuduće slijediti istu formulu.

U svakom slučaju bilo kako bila, serija je pokazala kvalitetu, ja sam sasvim zadovoljan i ovako (u okvirima toga da serija uopće postoji ).
BillGatesMustDie is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2004., 20:31   #27
zna li tko da li će se uskoro početi prikazivati nova sezona?
ja sam negdje čula da bi novi nastavci trebali kreniti ove jeseni.

ima li itko točniju informaciju?
__________________
Tko šuti, taj se slaže... (Qui tacet, consetit...)
Annette is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2004., 23:08   #28
ma ja ništa ne vjerujem novoj tv.samo prikazuju reprize, uopće ne otkupljuju nove nastavke serija. ja još čekam buffy!
__________________
At one point you've got it, than you lose it- than it's gone forever
ane is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2004., 19:47   #29
Nova sezona Shielda!!1

Danas na Novoj tv u deset uri.
Hura!1
__________________
Viva Metropolis!
Grejp is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2004., 19:28   #30
*sretni smajli*.. zapravo... *tužni smajli* ja nisam mogla jučer gledat. što je bilo?
hopeless is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2004., 19:30   #31
vic je lud u t.p.m. super mi je ta serija.
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2004., 19:32   #32
Stvarno je ok serija.Srecom da repriziraju nedjeljom.
Memhis is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2004., 19:35   #33
Quote:
Memhis kaže:
Srecom da repriziraju nedjeljom.
to je valjda prošlo, jelda?
hopeless is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2004., 19:39   #34
Dobro da postoji i video da se može snimiti repriza u nedjelju (ššto je opet dobro da repriziraju drugi dan).
__________________
Viva Metropolis!
Grejp is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2004., 19:40   #35
Quote:
hopeless kaže:
to je valjda prošlo, jelda?

U 15:00 sati je bilo, iako u novinama piše nešto drugo.
Uvijek gledati teletekst!1
__________________
Viva Metropolis!
Grejp is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2004., 19:44   #36
Quote:
Grejp kaže:
U 15:00 sati je bilo, iako u novinama piše nešto drugo.
Uvijek gledati teletekst!1
aaa šteta.
hopeless is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2004., 17:24   #37
Thumbs up

Ja sam sad prvi put gledao u nedjelju, i čini mi se dosta dobro... Kaj je to, onda subotom i nedjeljom? Da počnem pratit malo...
__________________
Oko vrata meni debel lanac visi, tetoviranog zmaja ja imam na sisi, srijedom pijem brijem po pivi, srijedom pijem jednom se živi!
Aux1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2004., 06:31   #38
Haha, Vic je savršen... koja akcija u Meksiku

Napokon termin koji mi odgovara, reprizni u nedjelju poslije ručka.
BillGatesMustDie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2004., 17:44   #39
Thumbs up

Gledao ja i danas i čini se stvarno dobra serija. Iznenadilo me kako su za jednu TV seriju explicitno prikazali kad je Vic brutalno sredio onog meksikanca na kraju. Ovo je sasvim drukčije od onih ostalih policijskih serija koje su mi sve iste i lagano dosadne. Mislim da sam se zakačil...

Jedino mi još nije jasno što to Vic i njegova ekipa mute sa strane sa drogom i onim nekim isplatama pa se boje da ih ona crna detektivka ne otkrije. Kakvi su to mutni poslovi, i zašto se time bave? Nisu valjda "dirty cops"?
__________________
Oko vrata meni debel lanac visi, tetoviranog zmaja ja imam na sisi, srijedom pijem brijem po pivi, srijedom pijem jednom se živi!
Aux1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2004., 18:30   #40
Quote:
Aux1 kaže:
Jedino mi još nije jasno što to Vic i njegova ekipa mute sa strane sa drogom i onim nekim isplatama pa se boje da ih ona crna detektivka ne otkrije. Kakvi su to mutni poslovi, i zašto se time bave? Nisu valjda "dirty cops"?
A ne, nisu. U stvari, tu ti autori igraju na onu "put u pakao je popločan dobrim namjerama". Na početku (u prvoj sezoni koju sam popola odgledao) Vic muti s drogom kako bi skupio lovu da smjesti autističnog sina u posebnu ustanovu/školu, trebalo mu jedno 20 somova koje s plaćom nikad ne bi skupio. Ma zapravo je on drogu maznuo i prije radi love, ovo mu je izgovor. I onda ti kreće lavina događaja, zataškivanja, čak ga se i poveže s tom drogom i zato mu škola ne želi primit sina - čista ironija.

Žena mu je skontala s čime se bavi pa je spakirala djecu na kraju prve sezone i pobjegla, a sad ih on kao traži, zato mu je trebalo onih 50 000 iz Meksika. Kapetan je u prošlosti bio optužen za silovanje, nepravedno ali ipak mu može uništit karijeru. Jednostavno, obojica su se upleli preduboko i do grla... a sad i crnkinja (najpozitivniji lik u seriji zasad) njuška uokolo. Bit će tu još svega.

Inače, kapetan Vica ne može smisliti i najrađe bi ga razotkrio.
BillGatesMustDie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:22.