Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2004., 19:45   #41
Question

Čekaj, znači žena zbog tih njegovih poslova tak bježi od njega? Znači nije joj prošla fora da on to radi da pomogne autističnom sinu?
__________________
Oko vrata meni debel lanac visi, tetoviranog zmaja ja imam na sisi, srijedom pijem brijem po pivi, srijedom pijem jednom se živi!
Aux1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2005., 18:49   #42
počela je treća sezona ,a ja nisam znao jer ide na najgoroj tv-novoj...je li tko gledao
weezy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2005., 07:59   #43
Jep.
Pare su skrili, ali ne znaju da je 50 000 dolara označeno.
Shane ima novu curu, kojoj se ne sviđa Vic (htio ju je povaliti, nije mu išlo).
Neka nova banda je u igri, pa su i njih sredili, da onaj njegov kolega/kriminalac/producent ima otvoreni put za svoju trgovinu.
Dolazi nekakva nova ekipa koja se infiltrira anderkover u kriminalni milje, a Vicu se to ne sviđa.
Vratila se i ona policajka kaj je dobila otkaz, rekao joj je Aceveda da mora cinkati Vica, ak kaj sazna, itd.
Gledao sam samo jednu epizodu, pa je to uglavnom sve kaj znam.
__________________
Viva Metropolis!
Grejp is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2005., 00:26   #44
Da krenula 3 sezona, do sad 2 epizode, termin naravno briljantan subota u 23,30 bez reprize pa silom gledaj naravno. Sva sreca na videorekorderu pa je snimim jer sam obicno vani a to se ne propusta mozda i jedna od najboljih serija ikad. Michael Chicklis je apsolutni car.
Iako u istom terminu zna bit nesto dobro i na HTV i na Rtl dvojbe nema sve se moze propustit ali Shield nikako!
xylit is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2005., 22:24   #45
Quote:
xylit kaže:
Da krenula 3 sezona, do sad 2 epizode, termin naravno briljantan subota u 23,30 bez reprize pa silom gledaj naravno. Sva sreca na videorekorderu pa je snimim jer sam obicno vani a to se ne propusta mozda i jedna od najboljih serija ikad. Michael Chicklis je apsolutni car.
Iako u istom terminu zna bit nesto dobro i na HTV i na Rtl dvojbe nema sve se moze propustit ali Shield nikako!

Slazem se, to je uz OZ daleko najbolja serija u zadnjih tko zna koliko godina.

Termin je naravno briljantano odabran, kao i sve na Novoj
Gilach is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2006., 12:06   #46
Na rubu zakona- 3.sezona

Od 19.8.2006. vikendom na Novoj Tv.

Fala Bogu
zepina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2006., 13:58   #47
Serija je ZAKON! mi hepi
__________________
::Blanka je moja cura!::
::angie je novi oz spamer :D::

* * * - - - * * * Live Earth * * * - - - * * *
Tony_Soprano is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2006., 02:25   #48
hajde napokon, Vick ozbiljno rula
sjeverni vjetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2006., 01:53   #49
nedjelja, u 01:35

očito je da neki totalni papak i šupak slaže shemu nove tv






No good deed goes unpunished for Vic Mackey
sjeverni vjetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2006., 02:31   #50
NOVA, JEBO VAS TERMIN, DA VAS JEBO! jebitese idioti.

ispričavam se zbog rječnika, al ono stvaaaaaaaaaaarno!

p.s. da, super serija, super epizoda i tak dalje...
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2006., 16:36   #51
Quote:
kokakoka kaže:
NOVA, JEBO VAS TERMIN, DA VAS JEBO! jebitese idioti.

ispričavam se zbog rječnika, al ono stvaaaaaaaaaaarno!

p.s. da, super serija, super epizoda i tak dalje...
e, da, i ovaj tjedan ista priča. noćas ide epizoda u 1.50 iza ponoći sutra mislim da je i kasnije!
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2006., 23:46   #52
vidiš sranja, da nema ovoga foruma ja bih još zaboravio

inače, ovo idu reprize jer su ove epizode prikazivali negdje prošle jeseni isto u usranom terminu subotnje noći ako se dobro sjećam
sjeverni vjetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2006., 23:54   #53
noup, to je treća jebena sezona počela!!!!!!
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2006., 02:00   #54
a u K.
kaj je ovo?
subotom repriza stare sezone, nedjeljom treća koja se prvi put emitira?
koji je genije ovo smislio? KOJIIIIII???????
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2006., 01:23   #55
pojma nemam, znam da je nova emitirala dok nisu spušili novac od armenaca i međusobno se posvađali, koja je to sezona
sjeverni vjetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2006., 01:25   #56
ali uglavnom vidim sada da ima 5 sezona i još se snima

dobro je
sjeverni vjetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2006., 02:38   #57
Quote:
sjeverni vjetar kaže:
pojma nemam, znam da je nova emitirala dok nisu spušili novac od armenaca i međusobno se posvađali, koja je to sezona
as far as i remember - druga. prošli tjedan je išla epizoda evidentno nakon pljačke, a sada sve opet reprize. ništa mi nije jasno.
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2006., 02:42   #58
danas postam po forumu, kada vidim pola dva, idem na stanice od nove, piše da počinje ovo u 1:15, trčim ko budala do tv-a, kada serija počne 5 do 2

nova odi u tri p.m. i sva druga zamisliva i nezamisliva mjesta kada se ovako odnosiš prema vicu mackeyu
sjeverni vjetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2006., 08:22   #59
Quote:
sjeverni vjetar kaže:
danas postam po forumu, kada vidim pola dva, idem na stanice od nove, piše da počinje ovo u 1:15, trčim ko budala do tv-a, kada serija počne 5 do 2

nova odi u tri p.m. i sva druga zamisliva i nezamisliva mjesta kada se ovako odnosiš prema vicu mackeyu
Istina živa! Ja programiram video jer je fakat prekasno i to pola sata prije i pola sata kasnije jer znam da se oni na Novoj ne drže satnice. Inače, serija mi je najbolja iz tog žanra, jer prikazuje svijet policije i kriminala kakav i je. Dobro što repriziraju jer sam masu toga već zaboravila, a samo se sjećam da je u zadnjoj epizodi bilo gadnog sranja između Vicka i njegove škavdre.
gea55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2006., 20:02   #60
je baš je dobra ta zadnja, nadam se da će onda biti novih nastavaka
sjeverni vjetar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:33.