Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti > Kazalište

Kazalište Daske koje život znače

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2011., 10:18   #41
halo ljudi? koliko imate bodova zasad? dajte da se organiziramo pa da otprilike odredimo gdje smo s bodovima!

hajde hajde!
kljukicakvaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 12:21   #42
kljukicakvaki imaš pp!
mravokrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 23:42   #43
Ne znam kako je kod vas, ali kod mene je lista izašla. Upala sam! dajte se javite ako ste živi, vi koji ste upali. idemo na kavu u uto ili sri!
kljukicakvaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 23:47   #44
koliko imas bodova, evo meni govnetu pise da imam 554 pa sam 4. To znači da sam upisao! Ne vjerujem još, ja sam sebe već otpisao
jeopardizer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 23:51   #45
imam 531! imas pp
kljukicakvaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2011., 21:40   #46
ša treba donit na upis
jeopardizer is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 12:07   #47
i mene to zanima. idem nazvati referadu pa cu pitati...
kljukicakvaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 13:00   #48
Čestitam kolegice kljuki!
female trouble is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 13:43   #49
hvala ženska nevoljo!

ovako: svjedodzbu mature, potvrdu o maturi, domovnica, rodni list, uplata troskova od 500+100 kn, 2 fotografije. i to je to valjda

plus, oni koji nesto drugo studiraju moraju donijeti potvrdu s tog faksa da studiraju za vlastite potrebe.

jeopardizer, kad dolazis u zg?
kljukicakvaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 15:29   #50
Quote:
kljukicakvaki kaže: Pogledaj post
500+100 kn
Ffs, kakvih sad 500 *+100*? Svaki dan kad gledam ovi upisi postaju sve skuplji... xD
(Ne upisujem dramaturgiju, al pretpostavljam da je sve isto što se tiče administracije upisa.)
mmearmfeldt is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 15:42   #51
ustvarim, da se ispravim: mislim da treba uplatnicu od 500 kao upisninu, a 100 kn je za index.

ako saznate točnu informaciju, javite.
kljukicakvaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 16:14   #52
Haha, baš sam razmišljala hoće li trebati za indeks ekstra plaćati. Niš, nazvat ću ja sutra ili u ponedjeljak referadu pa javim ako išta novo saznam.
mmearmfeldt is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 17:56   #53
Planiram se upisati na dramaturgiju sljedece godine i imam jedno pitanje vezano za literaturu za prijemni:na stranicama adu u popisu literature su potpuno drugacije knjige nego u popisu literature u pravilniku za isti prijemni pa jel netko možda zna sto se sve treba procitati?unaprijed zahvaljujem!
Jotheramos is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 19:39   #54
ne mogu pronaći popis filmova koje treba odgledati za prijemni?
i jel zna netko jel mi treba državna matura, pošto imam onu običnu 'staru'
__________________
Vesna --- http://www.inspiriraj.me --- http://www.u-lala.eu
VesnaSK is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 23:47   #55
Bok ljudi!

Molim vas ak netko zna da me malo uputi..htjela bih upisati dramaturgiju (inače sam prva godina na filozofskom pa bih to htjela paralelno), i pišem otkad znam za sebe, ali nisam nikad imala kulturu odlaženja u kazalište...jel mi to veliki minus, i da li bi stigla u ovih par mjeseci nekako nadokandit taj gubitak...i da, šta je najviše na cijeni kad je o prijemnom riječ...fala, fala..
Dreyera is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 16:34   #56
Quote:
Dreyera kaže: Pogledaj post
Bok ljudi!

Molim vas ak netko zna da me malo uputi..htjela bih upisati dramaturgiju (inače sam prva godina na filozofskom pa bih to htjela paralelno), i pišem otkad znam za sebe, ali nisam nikad imala kulturu odlaženja u kazalište...jel mi to veliki minus, i da li bi stigla u ovih par mjeseci nekako nadokandit taj gubitak...i da, šta je najviše na cijeni kad je o prijemnom riječ...fala, fala..
hej! nadam se da ćeš vidjeti moj odgovor iako je prošlo neko vrijeme od kad si bila tu...

ja sam isto na filozofskom, prva godina i volim kazalište
razmišljam o dramaturgiji već par godina, al imam obrnuti problem od tebe
glupo mi je sad tu pisat jer nisam ni sigurna dal ćeš još dolazit, nadam se da hoćeš ubrzo
javi se! mogle bismo na kavu
3točkedouvijek is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 12:22   #57
Jel bi mogao netko podjelit svoje iskustvo s prijamnog i dat eventualno neke savjete? Idem na nadolazeći ljetni rok pa...
ThePunkerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2014., 01:04   #58
Dajte, gdje ste nestali svi?

Izlazi li netko na ljeto na prijemni? Sta citate, kako se pripremate?
Vi koji ste upali, koju temu ste izabrali za dramu/scenarij, koliko ste ih dugo pisali?

Kad god krenem pisati, uhvati me neki osjecaj da nije dovoljno dobro i da ja to mogu puno bolje i onda izbrisem sve i krenem ispocetka i tako se vec danima vrtim u krug.
Neerp is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 14:55   #59
Quote:
Neerp kaže: Pogledaj post
Dajte, gdje ste nestali svi?

Izlazi li netko na ljeto na prijemni? Sta citate, kako se pripremate?
Vi koji ste upali, koju temu ste izabrali za dramu/scenarij, koliko ste ih dugo pisali?

Kad god krenem pisati, uhvati me neki osjecaj da nije dovoljno dobro i da ja to mogu puno bolje i onda izbrisem sve i krenem ispocetka i tako se vec danima vrtim u krug.
Hej javi se pomoci cu ti
theatron is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 20:19   #60
Je li itko s foruma prosao ove godine? Zasto vise nitko ne pise dozivljaje s prijamnog?
Svi mi koji smo s neizvjesnoscu pratili onu vorumhaer-generaciju prije par godina (Pilot, Pedala) koja je prakticki izvjestavala lajv s prijamnog
Neerp is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:01.