Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Fotoalbumi ljubimaca

Fotoalbumi ljubimaca Dogodovštine u riječi i slici

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.10.2011., 09:34   #81
Baš sam se jučer sjetila male i pitala da li ostaje kod vas
Još malo vremena i uspjeti ćeš
Mala je slatka, ali mi je Gizmo skroz faca
Feja 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 13:35   #82
Imam samo sreću da je sama došla k nama, inače bi sigurno bili protiv.

Još je i čupavija, a budući da nikad nismo imali čupavu macu to je još jedan plus. Jer je stav ljudi na selu: dulja dlaka = mješavina perzijske = maca za kuću (za razliku od obične domaće kojoj je mjesto vani ).
feki is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 00:28   #83
Quote:
aktovka kaže: Pogledaj post


Izgleda kao da je napravljena od lišća.
ja nikad ovu zivotinju nisam vidjela , ovo neka vrsta skakavca
__________________
Prodaja robice
frkalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 03:36   #84
Paličnjaci su to. Vjerojatno si vidjela paličnjake u obliku grančice (oponašaju suhu grančicu), njih ima i kod nas u prirodi.

Ovi paličnjaci oponašaju suho lišće. Posve su bezopasni i jedu lišće kupine i ruže.

Baš sam nedavno razmišljala da ih ponovo nabavim, žive jako kratko.
feki is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 14:57   #85
Quote:
feki kaže: Pogledaj post
Evo malo nas opet iako gazdarica je posve zaokupljena nekim novim mačićem i sad samo njega slika.

Šalu na stranu, novi mačić zvan Leona je na privremenom čuvanju. Još uvijek nije osvojila srca ukućana i svaki put produljujem probni rok (i tako sljedećih 15 godina ako treba ) prije nego se odlučim na udomljavanje.
Polako i pod nadzorom dopuštam da se igra sa Gizmom. Gizmo ne puše na malu Leonu, ali je kao i inače, jako je zaigran i pritom jako grub (kao i uvijek ) pa ih moram stalno paziti i razdvajati.





kako lijepo mace , a i gizmo je predivan
mislis zadrzat mace? naravno da ce se sprijateljiti , samo treba malo vremena
__________________
Prodaja robice
frkalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 21:01   #86
Quote:
frkalo kaže: Pogledaj post
kako lijepo mace , a i gizmo je predivan
mislis zadrzat mace? naravno da ce se sprijateljiti , samo treba malo vremena
Mace zahvaljuju. Mislim da je ukućanima sad već postalo jasno da mačića nedam i pomirili se sa time, tako da je mala Leona odsad i službeno dio moje ekipe.
Gizmo ju nažalost uči samo gluposti. -_- I još uvijek je pregrub u igri pa ih razdvajam dok Leona malo ne poraste i može mu vratiti kako spada.

Ovaj džep je ko stvoren za mene.


Ajd mala van. Rozo ti ionako ne stoji.


Samo da se zna - ovo je moja loptica.


Promatram te mala. Ostavi te stvari na miru.


I kanta za smeće je moja!


I jastuk je također moj.


Leona vas pozdravlja:





feki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2011., 01:05   #87
prekrasni
sope is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2011., 10:37   #88
Leona je slatkica samo takva

a kod mene identična situacija sa grubim igranjem i svojatanjem

http://img607.imageshack.us/img607/7176/11639010.jpg


Jel spavaju koji put skupa? Ova malecka koja je kod mene se gura k njemu dok on spava pa spavaju skupa zagrljeni nekad
__________________
Live long and prosper Mace traže dom https://www.facebook.com/pravasapa
Spori Lori is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2011., 19:52   #89
Prenjela sam komplimente. Leona je upravo zauzeta griženjem moje čarape.

Miceki ne spavaju skupa, jednom sam malu Leonu uvalila Gizmu kad su spavali i čak su se slagali minutu, a onda opet kaos je nastao. Gizmo joj neda mira i stalno se zaletava u nju i igra se s njom ko s lopticom.

spori_lori, baš mi je ta slika divna divni su miceki
feki is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 19:34   #90
Hrčkica Zanza nije bila raspoložena za fotkanje, ali evo par slika Nule :

Voli plišance. I enciklopedije čita u slobodno vrijeme.


Ljubav na prvi pogled


Dio je nadzornog odbora kvalitete papirnatih ručnika.


Ovdje daje 5, dakle proizvod je vrhunske kvalitete.^^
feki is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 19:43   #91
što je slatka
__________________
Mami & Mace team
vau-vau is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 20:06   #92
Prosljeđujem komplimente.
Sad su hrčci rijeđe pušteni po sobi, jer su mace 90% vremena u mojoj sobi. Ali imaju prostrane kaveze i tunele i igračke pa se zabavljaju.
feki is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 20:24   #93
Hej ljudovi, ovdje sam. ^^



Niste zaboravili na mene? Ja sam još uvijek malo usamljena, jer veliki mačak Gizmo je grub pa bježim od njega, ali gazdarica mi zato uljepšava dane. Ona čim napravim neku fora facu uzme fotić u ruke i blica me. A sve što ja želim je da mi se pridruži u igri.
Dođite i vi se samnom igrati!



Iako, kada se Gizmo izmori i ode odmarati, i nije tako loš. Tada mi dopusti da mu se približim i spavam blizu njega.



I onda se gazdarica počinje smijati i veseliti i govoriti: "Kako slatko. Ipak će se oni divno jednog dana slagati." A ja, sva sretna zbog toga, preokrenem se na leđa i pozovem Gizma na igru samnom.



Gizmo uvijek rado prihvaća poziv na igru. Iako tada ubrzo pobjegnem, jer je on presnažan za mene.



Ovdje gore na prozoru je moje "utočište". Sigurna luka u koju pobjegnem svaki put kad želim pobjeći od Gizma. On me gore ostavi na miru.



Kad se makne dođem natrag na krevet i igram se sa svojim igračkama. A gazdarica opet počne govoriti da sam slatka i slikati me fotićem.



Ali svejedno svako malo pogledam prema Gizmu. Voljela bi da mi se i on jednog dana pridruži u igri, ali po mojim pravilima.

feki is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 22:15   #94
ma daj, pa ovo je



__________________
Live long and prosper Mace traže dom https://www.facebook.com/pravasapa
Spori Lori is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 22:16   #95
Lucky se požalio kako nisam stavila njegove slike kako je rastao kao što sam s macama radila. Odgovorila sam mu da ne znam kamo sam njegove stare slike spremila. Kako nije prihvaćao ne kao odgovor ništa drugo mi nije preostalo nego baciti se na traženje slika.

Ovo je Lucky čisto mali.





Ali sam brzo izrastao u pravog ljepotana. Igrao sam se i igrao i grizao i glodao i igrao...







feki is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 22:27   #96
A onda je došlo i do preuređenja mojeg boksa. Da se ne radi blado i da ostanem što dulje čist. Dobio sam i puno cvijeća oko ograde i unutar boksa. Ja sam naravno kontrolirao ide li sve po planu i programu.



Ako se pitate zašto je željezna konstrukcija mog boksa napravljena kao da će unutra biti nosorog, a ne zlatni retriver, odgovor je jednostavan: kad se moji gazde uhvate posla onda ga obave kako spada, da traje sljedećih 300 godina i da može sve preživjeti pa i pad aviona.



A u međuvremenu sam se ovako odmarao i naslikavao. ^^







A onda sam gazdama ovako zahvaljivao:




Zadnje uređivanje feki : 30.10.2011. at 23:12.
feki is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 22:35   #97
Najviše se volim naslikavati kraj cvijeća.





A onda kako jurim beskonačnim livadama i poljima odmah iza naše kuće.







Volim skakati u rijeku da se malo rashladim. ^^


A najviše od svega volim upadati u kadar gazdama kad se naslikavaju. Ipak bez mene nijedna slika nije lijepa.

feki is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 22:43   #98
Ako ste se pitali pa gdje ja to živim kad nema nijedne zimske fotke i da sam ja valjda zimogrozan, moram vas razočarati i reći da zimu volim jednako kao i ljeto. A možda čak i više! Ipak obožavam kopati u snijegu.









I trčati i trčati...







Ali nažalost, svaki snijeg brzo prođe.

feki is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 22:58   #99
Jedno od meni boljih razdoblja je kad sam imao društvo jedne predivne retriverice imena Lara. Bili smo nerazdvojni. Kud ja tu i je ona išla i obrnuto.

Ali gazdarica se protivila. Govorila je o tome da se Lara iskorištava u svrhu prodaje štenaca i da ako vlasnik Lare želi uzgajati retrivere neka nabavi psa s rodovnicom i prijavi uzgajivačnicu.
Bilo je tu dosta napeto jer ju nitko nije slušao. Koliko god mene gazdarica voli službeno nisam njezin pas nego pas njezinih roditelja i oni su o tome odlučivali.
Ali srećom vlasnik Lare je bio odgovoran čovjek i ubrzo vidio da je to težak hobi ako želi kvalitetno leglo i da se ne isplati mučiti Laru za tako male novce i odustao.

Žao mi je, jer mi Lara jako nedostaje i rado bih ju vidio, a sad kažu da nema više potrebe za našim susretom.















feki is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 23:07   #100
Sad polako zalazim u srednje godine (iako moji gazde kažu da zapravo postajem starac) i više nisam toliko lud za trčanjem iako i dan danas mogu dobro potegnut za zecom. No zec vara pa me uvijek ostavi u par sekundi.

Nakon teškog života fizičkog radnika...



...došlo je vrijeme za mirovinu.



Odsad se samo naslikavam sa gazdama da im slike ispadnu ljepše. Ali nije to lak posao, treba puno godina iskustva za to. (I puno puno poslastica za motivaciju )

Čujemo se ljudi!

Zadnje uređivanje feki : 30.10.2011. at 23:14.
feki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:57.