Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti > Kazalište

Kazalište Daske koje život znače

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2011., 19:56   #1
Kerempuh - preporuka

Evo, zanima me koju bi mi predstavu preporučili? Prijateljica i ja imamo priliku pogledati besplatno jednu predstavu u Kerempuhu pa ne znamo koju da odaberemo.. Čula sam da su dobre Metastaze, Prevaranti, a i Čudo u Poskokovoj Dragi.
Što bi se moglo svidjet dvjema dvadesetogodišnjakinjama?
Tomkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 21:12   #2
Odite u Exit i pogledajte Kauboje, ako uz predstavu volite i glazbu i pjesmu uživo, onda ćete stvarno uživati!
MRNJO MALI is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 21:13   #3
a što se tiče Kerempuha moja preporuka je Čudo u p.d.
MRNJO MALI is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 21:51   #4
Kauboje smo gledali ali hvala!
Tomkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2011., 10:02   #5
Quote:
MRNJO MALI kaže: Pogledaj post
a što se tiče Kerempuha moja preporuka je Čudo u p.d.
I moja.
I nemojte slučajno zalutati na Bolnicu na kraju gradea. To je malo veći davež.
sis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2012., 10:42   #6
Mrtve duše nisu loše.
Doll Fetish is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 20:38   #7
znam da je offtopic, ali neznam gdje da drugdje pitam. zna li netko mogu li kupiti studentske karte i dati ih ljudima koji nisu studenti da gledaju predstavu, provjeravaju li oni to?

btw, preporučam prevarante!
__________________
Clara pacta boni amici.
malibu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 22:32   #8
Quote:
malibu kaže: Pogledaj post
znam da je offtopic, ali neznam gdje da drugdje pitam. zna li netko mogu li kupiti studentske karte i dati ih ljudima koji nisu studenti da gledaju predstavu, provjeravaju li oni to?
Slobodno možeš, ne provjerava se, ja uvijek tako uzmem. Osim toga što ako se neka studentica razboli ili nešto pa onda da karte nekome od svojih...
__________________
Your knife, my back! My gun, your head!
Modesty_Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 19:14   #9
Quote:
Modesty_Blaise kaže: Pogledaj post
Slobodno možeš, ne provjerava se, ja uvijek tako uzmem. Osim toga što ako se neka studentica razboli ili nešto pa onda da karte nekome od svojih...
ok, hvala puno na inf!
__________________
Clara pacta boni amici.
malibu is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 09:16   #10
SPEKTAKLUK -FENOMENALAN!!!! valjaš se od smijeha 2h,
ČUDO U POSKOKOVOJ DRAGI -totalno razočaranje, preforsirana predstava, zijevala cijelo vrijeme..
Tanya13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 13:29   #11
Zna li netko točno vrijeme održavanja Dana satire u Kerempuhu ili evenutalno link na program? Hvala
prorocica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 11:57   #12
Kakvo je stanje s ulaznicama za Spektakluk i Čudo u poskokovoj dragi? Jel ima gužve pa da se treba unaprijed kupovat?
Chuky1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 13:35   #13
Quote:
prorocica kaže: Pogledaj post
Zna li netko točno vrijeme održavanja Dana satire u Kerempuhu ili evenutalno link na program? Hvala
http://www.kazalistekerempuh.hr/?page_id=1901

Quote:
Chuky1 kaže: Pogledaj post
Kakvo je stanje s ulaznicama za Spektakluk i Čudo u poskokovoj dragi? Jel ima gužve pa da se treba unaprijed kupovat?
Ne znam je li se što u zadnje vrijeme promijenilo, no obje predstave su dosta popularne i brzo se rasprodaju. Kroz koji dan (možda i danas, sutra) će Kerempuh objaviti raspored za lipanj pa prati njihovu stranicu i odmah rezerviraj ulaznice telefonski. Ne moraju se odmah podići, a i može se otkazati rezervacija ako nešto iskrsne.
FILELEFT is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2012., 16:13   #14
Očekivala više od "Gospođe ministarke" + oni titlovi stvarno iritiraju.. "Spektakluk" još uvijek debelo vodi
Tanya13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2012., 20:16   #15
Mi idemo Ministarku gledati u siječnju
__________________
Volim brusnice.
Achamiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 17:39   #16
krletka? dojmovi?
__________________
čin čččin čučuučin inčin
gejzirica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2013., 20:47   #17
Ja s Kerempuhom nisam na istoj valnoj duljini, ali Krletka im je jedna od boljih predstava. Odlicna mi je Ne igraj na Engleze dok je Cudo u Poskokovoj Dragi nesto najgluplje sto sam gledala u zadnjih par godina.
Liana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 00:36   #18
U Kerempuhu jedino sa sigurnošću mogu preporučiti Spektakluk! Pogledao sam još i Čudo u poskokovoj dragi, Gospođu Ministarku i Svećenikovu djecu. Čudo u poskokovoj dragi je ok, ništa posebno, Gospođa Ministarka i Svećenikova djeca jako jako jako loše! Ministarka me živcirala zbog titlova, histerije i užaso lošeg srpskog jezika! Ako su već išli radit predstavu na srpskom mogli su se barem potrudit.
Svećenikova djeca su po mom mišljenju užas užasa nad užasima! Jednostavno među najgorim predstavama koje sam gledao u kazalištu! Možda nisam shvatio predstavu ali ono jako jako jako loše!
Dal tko drugi gledao Svećenikovu djecu? Kakvi su dojmovi

Još mi preostaje Krletka i možda Ne igraj na engleze!
skroby17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2013., 12:53   #19
Moram ovo napisati...Prije neki dan sam bila u Kerempuhu. Sjedila sam u 9. redu parketa i doživjela totalni užas . Smrad na plijesan koji se tamo širi totalno mi je pokvario ugođaj predstave. Toliko intezivno smrdi da se nisam mogla skoncentrirati na predstavu. Ako planirate kupovati karte, izbjegavajte 9. red parketa i okolne.
olddog is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2013., 13:58   #20
Ja sam prije tri-četiri tjedna gledala Kod Martinovih iz 10. reda. Tražila sam 10 iz razloga jer mi trenutno treba više mjesta. Nisam osjetila smrad plijesni, no predstava je bila toliko loša da bi mi plijesan došla kao osvježenje.
Liana- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:05.