Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2011., 18:53   #41
Quote:
Vepar kaže: Pogledaj post
Naravno da je fejk Ovo je jedan od članaka koji djelomično rasvjetljuje situaciju, iako to ne mijenja činjenicu da su joj pjesme zbilja dobre. A to je nekako najvažnije, zar ne?
Ne osporavam kvalitetu pjesama, ali meni je bitna i autentičnost, na neki način. Od nje baš dobivam filing da se maksimalno prilagodila u svrhu promidžbe. To mi se ne sviđa. Ne mora mi se sviđati ono što pokazuje na van, ako mi se sviđa njen glas, zar ne?
Quote:
Glavni frajer kaže: kaže: Pogledaj post
na lani je operacija uspjela


Usne su joj grozne, pogotovo gornja. Baš nakaradno djeluju, ne možeš prestat buljit u njih.

Born To Die mi je odlična. Spot mi je bezveze.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 21:44   #42
Zadnjih par dana sam valjda 300 puta poslušala Born to Die i Video Games, lako ulaze u uho i ne dosade cijeli dan u pozadini, sviđa mi se taj retro prizvuk, baš je osvježenje pokraj Katy Perry, Gage i sličnih. Vidi se da je cura veliki projekt, marketing i promocija su na vrhuncu, ali ima kredit kod mene, pa ćemo vidit šta će bit dalje.
__________________
ŠALIM SE
seka.iz.osijeka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2011., 17:51   #43
Nastupaće 14.1. na 'SNL'

Lana Del Rey to Appear on 'Saturday Night Live'

Quote:
Lana Del Rey will bring her retro glamour and quasi-cabaret balladry to Saturday Night Live on January 14th. The singer, who will be making her first television appearance in the United States, will appear alongside host Daniel Radcliffe.
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2011., 16:20   #44
Off To The Races - Lana Del Rey

jedna od pjesama koja će se naći na albumu
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2011., 03:09   #45
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Ne osporavam kvalitetu pjesama, ali meni je bitna i autentičnost, na neki način. Od nje baš dobivam filing da se maksimalno prilagodila u svrhu promidžbe. To mi se ne sviđa. Ne mora mi se sviđati ono što pokazuje na van, ako mi se sviđa njen glas, zar ne?



Usne su joj grozne, pogotovo gornja. Baš nakaradno djeluju, ne možeš prestat buljit u njih.

Born To Die mi je odlična. Spot mi je bezveze.
o čem ti? ima prekrasne usne.

http://www.youtube.com/watch?v=Yu9V3Phfsf8&ob=av2e
__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2011., 21:03   #46
Quote:
RutherFord7 kaže: Pogledaj post
neznam kaj si ti gledala hehe zezam se
cura je zgodna kad se namaže s crvenim ružom ali ovak kad ih ostavi prirodne, ne izgledaju baš nešto lijepo i privlačno.

ima lijep osmijeh , a pjesme mi se sviđaju i da i meni djeluje pomalo lažno i njezin glas me podsjeća kao da uopće ne miče ustima kada pjeva nego kao onaj trbuhozborac il kak se već to zove ugl kao da stalo ima otvorena usta a uopče ih ne miče neg sam tjera glas tak.

pokušajte i vi tak pjevat i vidjet ćete da i vi možete tako nostalgično zvučat
Hummingbird12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2011., 06:48   #47
uh, zamisli glazbenih snobova. cura nije narkomanka iz prikolice koja je bila zlostavljana u djetinjstvu nego je bogatašica i proizvod glazbene industrije. koga briga, ako je nešto dobro dobro je.
__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2011., 09:03   #48
Quote:
RutherFord7 kaže: Pogledaj post
uh, zamisli glazbenih snobova. cura nije narkomanka iz prikolice koja je bila zlostavljana u djetinjstvu nego je bogatašica i proizvod glazbene industrije. koga briga, ako je nešto dobro dobro je.
Slažem se


Evo još jednog njenog 'homemade' videa za 'Off to the races'

LANA DEL REY- OFF TO THE RACES
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno

Zadnje uređivanje Simpsolina : 22.12.2011. at 09:09.
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2011., 11:32   #49
Hm, to je čudno kada se priča o fejk, zamisli da ima zvjezda koju nikada nitko nije vidio, a svi su je čuli, zar bi se samo na temelju glasa znalo da je netko fake?

Da, možda malo prečudan i prebrz uspon u popularnosti za nekoga ovakvoga, mora da su se glavešine umiješale, ali barem su proizvele nešto drugačije.

A onda su svi glumci fake, jer glume u ulozi ono što nisu i što su uvjerljivi fake, to je bolje.

Zar se ne bi mogli pjevači pjevati ono što ne osjećaju, ako znaju dobro glumiti da to osjećaju? Zašto se toliko tražiti istinitost osjećaja? Stava?

Kakve to ima veze sa glazbom, kao da ću ja na temelju samo glasa čuti da li je netko fake ili nije?

Da, da te stvari kad je netko iskren poveća ugled, što može rezultirati do boljeg plasmana.
gareton is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2011., 17:11   #50
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Slažem se


Evo još jednog njenog 'homemade' videa za 'Off to the races'

LANA DEL REY- OFF TO THE RACES
sviđa mi se
Hunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2011., 22:24   #51
Lako se zarazit njezinim pjesmama. 'Blue Jeans' mi i dalje ne izlazi iz glave, između ostalih. Koliko god ju ne želiš slušat, baš ispada guilty pleasure.
sur-le-fil is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2011., 11:35   #52
Quote:
RutherFord7 kaže: Pogledaj post
Ne znam kako bih ti drugačije to rekla, ali malo si deluzionalan.

Quote:
RutherFord7 kaže: Pogledaj post
uh, zamisli glazbenih snobova. cura nije narkomanka iz prikolice koja je bila zlostavljana u djetinjstvu nego je bogatašica i proizvod glazbene industrije. koga briga, ako je nešto dobro dobro je.
Uopće se ne radi o tome, postoji hrpa glazbenika/umjetnika koji nisu izašli z trailer parka pa stvaraju kvaltetnu, dobru, lijepu i bezvremensku muziku. I definitivno ću ih u kompletu cijeniti više od nekoga tko se konstantno prilagođava trendovima kako bi se što više prodao.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2011., 11:43   #53
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Uopće se ne radi o tome, postoji hrpa glazbenika/umjetnika koji nisu izašli z trailer parka pa stvaraju kvaltetnu, dobru, lijepu i bezvremensku muziku. I definitivno ću ih u kompletu cijeniti više od nekoga tko se konstantno prilagođava trendovima kako bi se što više prodao.
A šta ako ti se pjesme nekog takvog što se prilagođava baš,baš sviđaju? Hoćeš ih ipak slušati ili nećeš iz principa zato što ti se ne sviđa na koji način se probio na muzičku scenu?
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2011., 11:51   #54
Ti kao da nisi čitala moje ostale postove na ovoj temi?

Naravno da ću poslušat ako mi se nešto sviđa. No neću doživljavati na isti način. Različita muzika pobuđuje razilčite emocije, ne nužno iz istog spektra.
Tako se isto odvijaju i različiti misaoni procesi, za vrijeme slušanja.

Bit će mi ok poslušat, pa čak ću i ripitat jer mi je dobro (zapravo većina takvih stvarčica je kao stvorena za mindless psiho ripitanje ), ali neću je cijeniti kao glazbenika onoliko koliko cijenim neke druge.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2011., 11:53   #55
A dobro,ja nikoga od njih ne cijenim.
Tj. ne razmišljam previše o njima samima već mi je jedino bitno da mi se sviđaju pjesme.
Šta oni rade u svom životu me ne zanima previše.
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2011., 12:38   #56
Mislim da se nismo razumjele.

Mene zaboli živo ona stvarčica s kim se ona pari, ima li psa ili mačku, jede li za doručak pahuljice ili jaja sa šunkom.
Ali me ne zaboli ta ista stvarčica za način na koji se prezentira. Ne možeš ljudima prodavat lažnost pod genuinost ilitiga muda pod bubrege, jel.

Kod Gage me recmo sva ta pompa uopće ne smeta. Ona je i sama svjesna da je to što prodaje - fejk. Šminka, frzure, perike, "bizarne" odjevne kombinacije i kreacije. Sva je fejk. I još uvijek više ona nego ova tu.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2011., 12:56   #57
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Mislim da se nismo razumjele.

Mene zaboli živo ona stvarčica s kim se ona pari, ima li psa ili mačku, jede li za doručak pahuljice ili jaja sa šunkom.
Ali me ne zaboli ta ista stvarčica za način na koji se prezentira. Ne možeš ljudima prodavat lažnost pod genuinost ilitiga muda pod bubrege, jel.

Kod Gage me recmo sva ta pompa uopće ne smeta. Ona je i sama svjesna da je to što prodaje - fejk. Šminka, frzure, perike, "bizarne" odjevne kombinacije i kreacije. Sva je fejk. I još uvijek više ona nego ova tu.
Ma jesmo se razumjele

Mene zabole za svim time što si nabrojala + to kako se prezentira

Mene kod Gage ide na živce što je najavljivala album kao osmo svjetsko čudo a na kraju ništa od toga
+ ima iritantne fanove

Ali sve bih to zanemarila da su mi se pjesme s tog albuma svidjele dovoljno da ih skinem s neta i slušam ali nisu
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2011., 20:10   #58
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Ne znam kako bih ti drugačije to rekla, ali malo si deluzionalan.



Uopće se ne radi o tome, postoji hrpa glazbenika/umjetnika koji nisu izašli z trailer parka pa stvaraju kvaltetnu, dobru, lijepu i bezvremensku muziku. I definitivno ću ih u kompletu cijeniti više od nekoga tko se konstantno prilagođava trendovima kako bi se što više prodao.
ne znam, sad sam gledao još videa i u nekima mi usne izgledaju umjetno, doko su u drugima normalne.


a kako se to ova pjevačica prilagođava trendovima? nisam primijetio da je ova vrsta glazbe trenutno 'in'. ovo je indie glazba što god ti mislila o tome. tvrdiš da je cura fejk? kako znaš, možda je samo potpomognuta od strane svoje producentske kuće, a sama ideja i koncept su njeni.
__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2011., 09:27   #59
Postavila je novu pjesmu na svoj youtube kanal (ne onaj Vevov )

Ali mislim da ova neće biti na albumu

Lana Del Rey-Yayo
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2011., 01:21   #60
Video Games me podsijeća na ovu stvar

Nancy Sinatra "Bang Bang"
http://www.youtube.com/watch?v=QCroV...layer_embedded

Jedna i druga su mi onako cool dark.
gareton is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:46.