Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Sportska oprema

Sportska oprema Od kupaćih gaća do trkaćih konja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.07.2007., 12:07   #61
moj prijedlog:

track koji imaš uploadaš na Motion Based stranicu di prije toga moraš otvorit account.
sve trackove iz tvog ili tuđih accounta možeš jednostavno skidat i pohranjivat u fr.
mislim da bi to trebalo šljakat.
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 12:10   #62
Quote:
Ranma 1/2 kaže: Pogledaj post
Može li netko napisati rang cijena spomenutih satova?
forerunner 305
pojeftinijo je...
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 13:12   #63
Quote:
pakleni_patuljak kaže: Pogledaj post
...
sve trackove iz tvog ili tuđih accounta možeš jednostavno skidat i pohranjivat u fr...
ma znam. to me ne interesira. dio s trčanjem i bajkom mi je pokriven, sama si radim programe.
ono što ja cijelo vrijeme govorim je uporaba fr-a izvan treninga. daklem, kao gps-a za planinarenje i slično.
što misliš koliko korisnika fr-a na moušnbejzd uploada track izleta s velebita?
daklem, govorim o mogućnosti da si proizvedem track na oziju za neki izlet i prknem ga na fr-a, ne govorim o treninzima... i kao što rekoh, riješila. moram samo još pojednostavniti postupak.
ssnjoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 13:30   #64
zapravo ja stalno pokušavam snimit neku od trekk utrka i dić je na net, al ko za vraga... skoro uvijek uspijem zgasit štopericu usred utrke.
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 14:00   #65
Quote:
pakleni_patuljak kaže: Pogledaj post
zapravo ja stalno pokušavam snimit neku od trekk utrka i dić je na net, al ko za vraga... skoro uvijek uspijem zgasit štopericu usred utrke.
šta i u kratkim rukavima ? jesi li dokučio čime je ištekaš?
ssnjoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 14:34   #66
Po kojoj cijeni se kod tebe može kupiti Forerunner 305, da li se dobije potpuno novi i da li daješ kakvu garanciju?
mozemaks is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 08:41   #67
Garmin Forerunner vs Polar

Za trcanje mi treba. Forerunner 201 je cca 1400-1500kn, ne znam za polare..Iskustva?
Albatrios is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 10:33   #68
ja imam forerunner 305 već nekih godinu i pol i jako sam zadovoljan.
(istina, riknuo je softver ljetos pa su mi poslali novi uređaj.)
jedini minus je baterija koja ne izdrži duže od 10, 11 sati pa je neupotrebljiv za pustolovne utrke.

polari koriste za mjerenje brzine i prijeđenog puta foot pod koji je jako neprecizan ako se ne radi o ritmičnom trčanju već se koristi na brdu i u šumi.

u svakom slučaju, radi se o kvalitetnim markama i ako dobro odabereš model (dooobro prouči karakteristike) ne možeš pogriješiti.
ja isto ubrzo kupujem najvjerojatnije nekog polara ili suunto za prilike kad mi forerunner nije od koristi.
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 11:05   #69
Os prodat ovog svog onda?
Albatrios is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 11:21   #70
ma neee... zašto?
pa 305-ica je mrak uređaj!
polar ili suunto će biti samo za duge utrke di bi 305 ostao bez baterija...
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 11:53   #71
Ja cu vidjet, bitno mi je da mjeri udaljenost i brzinu,ostalo me skoro i ne zanima... Ima garmin i 101-icu,1000-1200 kn,mozda bi i to bilo dovoljno za mene.. i tamo idu ove AA baterije,sto je prednost jel...
Albatrios is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 12:44   #72
Quote:
Albatrios kaže: Pogledaj post
Ja cu vidjet, bitno mi je da mjeri udaljenost i brzinu,ostalo me skoro i ne zanima... Ima garmin i 101-icu,1000-1200 kn,mozda bi i to bilo dovoljno za mene.. i tamo idu ove AA baterije,sto je prednost jel...
to znači da na ruci onda imaš gomolj od pol kile i da nakon svakog drugog treninga moraš promjenit baterije...
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 12:48   #73
upravo provjerio... 101 je 4 grama lakša od 201-ice.
ali BEZ baterija!
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 17:39   #74
Uh tesko ce mi past ta težina na mojih 95+ kila, jos cu i ruku nabildat
Albatrios is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 18:26   #75
mene isto zanima....moze na PM
snake is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 11:36   #76
Mjerač pretrčanih metara

rada srca,brzine........mislim da se to zove pedometar (jeli istina???)
Gdje ima za kupit,cijena..........

Sorry ako je već bila slična tema,mrzilo me tražit.

HVALA!!!!!
mario_domink is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 12:02   #77
imaš dupli izbor.

jedan je da uzmeš polara ili suunto i footpod koji se onda kalibrira i šljaka dok si na ravnom, ali na težem terenu (trail trčanje ili brdo) pokazuje jako loše.
drugi način je da uzmeš sat sa ugrađenim gps senzorom. nema kalibracije i mjerenje je puno točnije (osim toga možeš podatke uploadat i prikazat log na google earth ili motionbased). minus je što baterije traju puno kraće, a sama čuka zna bit poveća.

od modela sa footpodom ti preporučam neki od polara link, a za gps varijantu ti preporučujem forerunner 305 ili suunto x9i.
suunto možeš nositi stalno, ali ima mizerno trajanje baterije, a forerunnerova baterija traje cca 12 sati, ali nije za civilnu svakodnevnu upotrebu.
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 17:05   #78
Quote:
pakleni_patuljak kaže: Pogledaj post
imaš dupli izbor.

jedan je da uzmeš polara ili suunto i footpod koji se onda kalibrira i šljaka dok si na ravnom, ali na težem terenu (trail trčanje ili brdo) pokazuje jako loše.
drugi način je da uzmeš sat sa ugrađenim gps senzorom. nema kalibracije i mjerenje je puno točnije (osim toga možeš podatke uploadat i prikazat log na google earth ili motionbased). minus je što baterije traju puno kraće, a sama čuka zna bit poveća.

od modela sa footpodom ti preporučam neki od polara link, a za gps varijantu ti preporučujem forerunner 305 ili suunto x9i.
suunto možeš nositi stalno, ali ima mizerno trajanje baterije, a forerunnerova baterija traje cca 12 sati, ali nije za civilnu svakodnevnu upotrebu.

HVALA!

Kolike su prosječne cjene?????
mario_domink is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 17:07   #79
a da ti ja odem i kupit?
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2008., 21:02   #80
a imas i jedan mobitel od sony ericsson-a koji ti broji svasta po i pretrcane metre. inace iz serije walkman je i preklopni je. idi na njihovu stranicu i nemoš ga falit. mozda i nije bas precizan previse al moze dobro poslužiti.
sandman16 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:26.