Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.04.2012., 13:16   #1
Ostati ili odustati

Pozdrav! Već neko vrijeme čitam ovaj podforum i odlučio sam se javiti sa svojim problemom u nadi da ću čuti mišljenja i drugih ljudi. Post će biti malo duži pa se unaprijed ispričavam. So here it goes.

U braku sam 3 godine prije kojih smo živjeli zajedno još tri godine, a sve skupa u vezi smo 8 godina. Do prije dvije godine zbog prirode posla izbivao sam često iz Hrvatske po nekoliko mjeseci. Nemamo djece, u ranim 30im smo i imamo relativno sređen život. Problemi u braku pojavili su se prije nekih godinu i pol kada smo preselili u svoj stan. Do tada smo živjeli godinu i pol u zajednici sa njenima. Mislio sam da je tako zgodno zbog mojih čestih izbivanja. Od trenutka kad smo se preselili u svoj stan počele su svađe, ona bi izbivala po cijeli dan, s posla išla kod svojih (jako su vezani) i tamo ostajala do 22h svakodnevno. Vidjeli bi se navečer na pola sata i to je trajalo mjesecima. Kulminacija je bila u rujnu i listopadu prošle godine kada je počela govoriti da želi razvod i da ne vidi smisao u našoj vezi. Jednom prilikom ostao joj je logiran chat na facebooku na mom računalu i vidio sam razgovor između nje i sestre u kojem je sestra potiče da mene ostavi. Moram još reći da je i prije bilo sličnih situacija ali manjeg intenziteta koje bi se riješile tako što bih obično ja popustio. Ovaj put sam sebi rekao da ću pustit da vidim što će ona uraditi.

Oko mjesec dana nakon svih ovih događaja desilo mi se ono što je na prvu izgledalo kao afera sa kolegicom sa posla. Inače nisam sklon tome i ovo je prvi put da sam takvo nešto uradio. Već nakon par dana bilo je jasno da se nevjerojatno podudaramo. Mislio sam da je to samo onaj početni zanos, ali i dan danas skoro 6 mjeseci kasnije to ne prestaje. I ona je udata. Nema djece, muž je 200 i više dana godišnje odsutan i već prije svega između nas govorila mi je da je nesretna s njim i da ga namjerava jednog dana ostaviti.

Ona je bila prva koja je spomenula mogućnost da bi jednog dana bila moja supruga. Razgovarali smo i dogovorili se da ćemo sačekati 3-6 mjeseci da vidimo jesu naši osjećaji pravi ili je to zaluđenost, a ako i tada sve bude isto da nećemo bježati od toga i da ćemo krenuti u realizaciju. Nekih mjesec dana nakon što je sve krenulo između nas njezin suprug se vratio doma na dva mjeseca. Tijekom tog razdoblja nismo se previše viđali uglavnom zbog nje. Uvijek su bili neki izgovori. Otišli smo u tom razdoblju na jedno putovanje od par dana i još par puta smo se vidjeli izvan radnog mjesta. Na poslu smo pak svaki dan provodili većinu vremena, a popodne bi zajedno bili na mobitelu ili skype do ranih jutarnjih sati. Bio sam par puta na rubu da odem ali nekako me vraćala. Smetalo mi je što dok je on tu nema vremena za nas osim trenutaka ukradenih tijekom radnog vremena. Inače bih davno otišao na sve to, ali eto ovaj put nisam.

Neko vrijeme prije ponovnog odlaska njenog supruga došla je pred mene ispričala se i rekla da se nije snašla. Nije mi to baš puno značilo jer vjerujem u onu da djela govore više od riječi, ali nisam odmah prekinuo. Baš nekako u to vrijeme dobio sam fantastičnu ponudu iz jednog drugog grada da pređem tamo raditi. Mislio sam se iz dva razloga. Jedan je bio činjenica da tamo zaista ne znam nikoga, da je daleko od svih mjesta kojim se krećem, a drugi je bio to što je dio mene želio vidjeti što će se desiti u ovom novom odnosu. Večer prije nego što sam trebao javiti prihvaćam li ponudu ili ne moja nova ljubav me pozvala i našli smo se. Tu noć plakala je, rekla mi je da sam ja taj za nju, da me beskrajno voli. Na moje pitanje hoće li ići sa mnom do kraja i ostaviti supruga njen odgovor je bio da ona to želi, ali da se boji reći mi "da" pa se predomisliti na pola puta. Inače, ona dolazi iz patrijarhalne obitelji, starija je od mene 3 godine, suprug i ona žive na katu iznad njenih roditelja koji navodno sadašnjeg supruga obožavaju. U svakom slučaju odbio sam tu ponudu više zbog prvog nego zbog drugog razloga. Moram reći da je tim ljudima zaista stalo da me dovedu jer imam dosta iskustva i dobre reference u našoj struci.

Nakon toga moj odnos s njom je imao uspone i padove. Uzrok svega je to što ja želim znati što njoj ova veza znači i misli li sa mnom ozbiljno. Pokušavao sam još par puta s njom razgovarati o tome želi li sa mnom ići do kraja, ali svaki put našla je način da mi ne odgovori ni da ni ne. Sve se svede na onu „možda nekad“ iako to ostane neizgovoreno. To me izluđuje. Izgubio sam koncentraciju na poslu, radim sa pola kapaciteta, izgubio sam preko 10 kg u 3 mjeseca, ne spavam, ne jedem. Došlo je do toga da ljudi zaustavljaju na ulici moje roditelje i pitaju jesam li ozbiljno bolestan. Prema njoj sam se trudio biti najbolji, onaj istinski ja. Mislio sam da će moja iskrenost biti dovoljna.

Nažalost sve to nije bilo dovoljno. Vidjela je koliko mi smeta to što smo došli do zida, ali ne poduzima ništa u vezi toga iako sve traje mjesecima. Kad želim razgovarati o tome njen odgovor je da mi sad ne može reći da jer želi čvrsto iza toga stajati, ali da mi ne može reći ne ili jednostavno skrene temu. Par puta mi je rekla i da je ne trebam pitati jer će ona sama progovoriti kad bude spremna.

Prije nekih mjesec dana prvi put mi je prekipjelo. Osjećao sam se kao da sam ja jedini koji ulaže nešto u ovu vezu. Pitao sam je zašto uvijek negdje idemo mojim autom, zašto nisam upoznao nikog iz njenog svijeta i misli li ozbiljno sa mnom. Njen odgovor je bio da mi sad ne može odgovoriti ništa i da je najbolje da se ja odmaknem i da se ne mučim više. To sam i učinio. Prošla su četiri dana bez ikakvog kontakta. Peti dan me je zvala očekujući da ću odmah dotrčati. Ostala je iznenađena na moj službeni ton. Tu noć mi je uputila barem 10ak poziva. Govorila mi je da njeno srce pripada samo meni, da je ovo ono pravo i da je shvatila da je pogriješila. Na moje pitanje znači li to da želi ići u ovome sa mnom do kraja opet je ostala bez odgovora. Ponovio sam pitanje, a njen odgovor je bio „pa zar je to jedino važno“. Idućih par dana me još tražila i konačno sam popustio misleći da je ozbiljna i da je treba samo malo pogurnuti da se otvori do kraja. Prevario sam se. Opet je priča o nama bila „kad bi bili skupa onda bi bilo ovako“…“ako bude“ itd.

U biti onih 6 mjeseci o kojim smo se na početku veze dogovorili ističe za 10ak dana i ja bih volio da sjednemo i vidimo šta i kako dalje. Moj prijedlog je da počnemo stvari rješavati kroz par mjeseci kad se njen suprug vrati. Njen odgovor je da se ona boji hoće li imati snage sve to izgurati do kraja. Da se boji da će me povrijediti ako na pola puta kaže da odustaje jer je pritisak obitelji jak. Da ne želi da se ja mučim i čekam i da je najbolje da ja pođem, a da će me ona potražiti kad se sve riješi. Pokušavao sam je par puta uvjeriti da ću biti na tom putu s njom, da neće biti sama, ali njen odgovor je uvijek isti „ja osjecam da nemam snage da to izguram do kraja“. Konačno sam to prihvatio i udaljio se od nje. Nismo se čuli 5-6 dana i opet me je pozvala. Tu noć vidjeli smo se. Pričali smo o detaljima. Govorila je da želi to uraditi, planirali smo kako izvesti i rastali se sa dogovorom da idemo do kraja. Ujutro mi je rekla da se prepala i da nije sigurna može li to izvesti i da je najbolje da se ja odmaknem.

Ovaj put mi je bilo zaista dosta i prihvatio sam. Rekao sam joj da se moramo odlučiti jer smo se tako dogovorili. Da mi je sve proteklo vrijeme govorila kako zna što osjeća ali se želi uvjeriti u čvrstinu tih osjećaja i da ukoliko ne želi sa mnom do kraja to znači da je kraj svega između nas jer joj ja ne mogu obećati da ću biti tu jednog dana za par mjeseci ili godina. Vidio sam po njenoj reakciji da joj se taj ishod ne sviđa. Stajala je šuteći sigurno pola ure i očekujući da nešto drugo kažem. Rekla mi je kao i svaki put do tada da ona mene ne može pustiti iz svog života, ali na moje pitanje hoće li sa mnom do kraja nije ništa odgovorila. Rastali smo se da bi me zvala nakon par sati da mi kaže kako ona misli da smo mi stvoreni jedno za drugo, ali je previše preplašena. Pokušao sam s njom opet razgovarati na što je briznula u histerični plač i rekla mi da ne zna je li na nebu ili na zemlji da samo razmišlja po cijele dane, da ne spava i da se boji to uraditi.

Moj problem je slijedeći. Svaki put kad pokušam s njom razgovarati o našoj budućnosti ona ne želi reći ništa konkretno. Sve se svodi na tvrdnje da bi joj život bio savršen sa mnom, ali da mi sada ne može reći da. Kada ja kažem da je onda najbolje da stavimo točku na našu vezu ona ostavlja dojam kao da želi prekid uz mogućnost da se ona jednom vrati. Ja to ne želim jer ne želim biti nečiji backup plan niti želim biti neograničeno vrijeme na stand-byu. S druge strane imam osjećaj da se zaista boji proći kroz sve to jer često puta u zadnje vrijeme kad pričamo o tome brizne u nekontrolirani plač i izgubi se. Jasno mi je da me ne želi izgubiti iz života, ali nisam siguran želi li išta ozbiljno sa mnom. Ne znam je li ispravno u ovom slučaju otići, prekinuti svaki kontakt s njom i tražiti svoju sreću drugdje ili ostati i pokušati još neko vrijeme s njom razgovarati i ubijediti je da to možemo skupa proći. Drugim riječima, ne znam vuče li me za nos i servira mi priče koje se inače daju ljubavnicima ili je zaista strah. Moram reći da je po prirodi plašljiva osoba koja se dosta teško otvara. Svaki savjet je dobrodošao jer sam od ove situacije gotov poluditi.
ludiponosan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 13:42   #2
A svo to vrijeme si ti i dalje sa svojom ženom i vi normalno funkcionirate u braku?
(ne predbacujem, nego pitam jer nju spominješ samo na početku, u prvom pasusu teksta, pa mi nije jasno di je ona nestala u međuvremenu)
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 13:44   #3
A gdje je nestala tvoja žena?
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 13:49   #4
Quote:
ja u kutu kaže: Pogledaj post
A gdje je nestala tvoja žena?
Stvari između mene i supruge su završene i taj odnos će se riješiti bez obzira na ovu drugu priču u idućih par mjeseci. Živimo formalno pod istim krovom, ali praktično vodimo odvojene živote i složili smo se da idemo svatko na svoju stranu. Mislim da nema smisla ostati s njom i lagati je u oči kad znam da to nije to. Čekamo samo još par tehničkih stvari da se riješe prije nego predamo papire. Imali smo par razgovora o tome i složili se da dalje ne ide. I ona i ja smatramo da smo u to ušli mladi i da su nas godine odvojenosti zapravo promijenile. Rekao sam već, upuštanje u avanture sa strane nije moj stil i uvijek dosad sam to odbijao. I u ovoj sam čekao dugo i sve je bilo na bazi razgovora prije nego sam pustio da stvari odu dalje.
ludiponosan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 13:57   #5
Quote:
ludiponosan kaže: Pogledaj post
Rekla mi je kao i svaki put do tada da ona mene ne može pustiti iz svog života, ali na moje pitanje hoće li sa mnom do kraja nije ništa odgovorila.
Quote:
ludiponosan kaže: Pogledaj post
Sve se svodi na tvrdnje da bi joj život bio savršen sa mnom, ali da mi sada ne može reći da. Kada ja kažem da je onda najbolje da stavimo točku na našu vezu ona ostavlja dojam kao da želi prekid uz mogućnost da se ona jednom vrati.
Iz ovoga mogu zaključiti da ili je manipulativna kučka pa te vuče za nos, ili ne vjeruje da ćeš se stvarno rastati sa ženom pa čeka da vidi hoćeš li to stvarno riješiti ili je to samo jedna od standardnih preljubničkih spika.


Quote:
ludiponosan kaže: Pogledaj post
Ja to ne želim jer ne želim biti nečiji backup plan niti želim biti neograničeno vrijeme na stand-byu.
Nije li i ona tebi isto na stand-byu, dok ne "finaliziraš" stvari sa svojom ženom?


Quote:
ludiponosan kaže: Pogledaj post
Drugim riječima, ne znam vuče li me za nos i servira mi priče koje se inače daju ljubavnicima ili je zaista strah. Moram reći da je po prirodi plašljiva osoba koja se dosta teško otvara.
Teško da ti itko ovdje na forumu može na to odgovoriti. ti ju poznaješ (ili misliš da ju poznaješ), pa bi to sam najbolje trebao znati. U svakom slučaju, vrijeme će pokazati. Zašto rok od 6 mjeseci? Zašto barem ti ne raščistiš sa ženom, pa da je barem jedan od vas dvoje slobodan?

Makar meni sve ovo smrdi na to da se žena lijepo zabavlja dok joj je mužić odsutan, pa kad se vrati mijenja priču u "nesigurna sam - daj mi podršku - držim te na kratkoj lajni". Al dobro, ja sam pesimist

Isto tako, i tvoje "samo još par tehničkih stvari da se riješe prije nego predamo papire" zvuči kao bullshit. Nemate djece, imovina se ionako rješava u odvojenoj parnici (ako se ne dogovorite izvan suda), pa što to čekate?
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 14:12   #6
Quote:
ryell kaže: Pogledaj post



Isto tako, i tvoje "samo još par tehničkih stvari da se riješe prije nego predamo papire" zvuči kao bullshit. Nemate djece, imovina se ionako rješava u odvojenoj parnici (ako se ne dogovorite izvan suda), pa što to čekate?
Za rok od 6 mjeseci smo se dogovorili kad smo bili skupa tek par tjedana. To vrijeme je ionako isteklo. Ona nije meni na stand-byu jer ona zna što može od mene očekivati dok ona ne želi reći ide li do kraja ili ne. Što se tiče razvoda ne radi se o nekom dugom roku nego još mjesec dva i to je ona inzistirala. Što se mene tiče ja bih jučer izašao iz tog odnosa.
ludiponosan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 14:25   #7
Quote:
ludiponosan kaže: Pogledaj post
Što se tiče razvoda ne radi se o nekom dugom roku nego još mjesec dva i to je ona inzistirala. Što se mene tiče ja bih jučer izašao iz tog odnosa.
Da još danas predaš papire, bit ćeš u braku dulje od mjesec-dva.

I mene živo zanimaju "tehničke pojedinosti" koje ima za srediti bračni par bez djece.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 14:28   #8
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Da još danas predaš papire, bit ćeš u braku dulje od mjesec-dva.

I mene živo zanimaju "tehničke pojedinosti" koje ima za srediti bračni par bez djece.
Mislio sam mjesec dva do predaje papira. A pojedinost nije izgovor nego se radi o tome da prodajemo zajednicki stan tako da svatko moze sebi rijesiti stambeno pitanje,a u medjuvremenu ne zelimo u podstanare. That's all.
ludiponosan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 14:34   #9
Ne znam što želiš dobiti ovom temom?

Sa ženom si završio, tu ti nemamo što govoriti.
S ljubavnicom? Mi joj ne možemo čitati misli niti znati što ona želi.

Ono što bih ja rekla je da nastaviš s razvodom, ljubavnicu pustiš na miru i živiš svoj život. Ako se ljubavnica ikad odluči, onda možeš razmišljati da li je i dalje želiš ili ne. To "da je treba samo malo pogurnuti" objesi mačku o rep. Ona je odrasla žena koja sama treba donijeti svoju odluku. Ili ostati u nedonošenju odluke. Ti si odrastao muškarac koji nikom ne bi trebao glumiti tatu ili skrbnika.

I sudbinske ljubavi koje se sastoje od povremenih skrivenih viđanja? Zaljubljenost, da. Adrenalin, da. Ljubav? To će vrijeme pokazati.
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 15:25   #10
Quote:
ludiponosan kaže: Pogledaj post
U biti onih 6 mjeseci o kojim smo se na početku veze dogovorili ističe za 10ak dana i ja bih volio da sjednemo i vidimo šta i kako dalje.
Moj prijedlog je da počnemo stvari rješavati kroz par mjeseci kad se njen suprug vrati.
Njen odgovor je da se ona boji hoće li imati snage sve to izgurati do kraja. Da se boji da će me povrijediti ako na pola puta kaže da odustaje jer je pritisak obitelji jak.

Svaki savjet je dobrodošao jer sam od ove situacije gotov poluditi.
Niste vezani ugovorom da bi vrijeme odluke moglo isteći.
Prekratko ste skupa za donošenje ikakvih dugoročnih životnih odluka. Kod oboje se osjeća nekakva panika i adrenalin a poznato je da nije dobro donositi ikakve odluke u takvom stanju.

Ona je skroz čudna. Ponaša se kao ustrašeno dijete zatrpano plišanim igračkama dok je u stvari zrela samostalna žena koja itekako zna držati ovce na broju i vuka sitog.
Njezini roditelji vole zeta ...neš ti argumenta. Pa neka im ga ostavi, pobogu.
Ona se sad pita hoće li jednom imati snage za...? Ma daj molim te.
Još je sklona histeričnom plakanju...


Ti previše forsiraš zajedništvo s osobom koju uopće i ne poznaš.

Osobno, ja se ne bih mahnito upuštala u suživot s nestabilnom i nedorečenom osobom koja se neće odcijepiti od svojih tek tako.
Otišla bih u drugi grad za dobrim poslom, sporazumjela se s bivšim oko stana- kad se proda podijelit ćemo dobit i ne bih čučala tu gdje jesam čekajući Godoa.

Ljubavnica kad riješi probleme ponajprije sa sobom, pa s obitelji i naposlijetku s mužem, neka se javi za neke bitnije odluke.
Do tad, povremeni susreti i skajp, bili bi sasvim dovoljni.

Quote:
Barca kaže: Pogledaj post
Ono što bih ja rekla je da nastaviš s razvodom, ljubavnicu pustiš na miru i živiš svoj život. Ako se ljubavnica ikad odluči, onda možeš razmišljati da li je i dalje želiš ili ne. .
Evo kratko i jasno. Vrijeme je na tvojoj strani.
cafelate is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 15:47   #11
Quote:
cafelate kaže: Pogledaj post
Ne bih čučala tu gdje jesam čekajući Godoa.

Ljubavnica kad riješi probleme ponajprije sa sobom, pa s obitelji i naposlijetku s mužem, neka se javi za neke bitnije odluke.
Do tad, povremeni susreti i skajp, bili bi sasvim dovoljni.
S pozicije nekoga tko je "cekao Godota" preko nekoliko godina, da ne kazem da mu se i danas nadam, savjetujem ti da poslusas gornji savjet.

Mozes je voljeti do svemira i natrag, mozes joj to dokazivati svaki dan iznova, biti joj oslonac i sve sto jedna zena od muskarca moze traziti, ali dok ona sama sa sobom ne rijesi dileme, dok se ne suoci s onima kojih se, kazes, boji, necete se pomaknuti s mjesta.

Vremenom ce postati sve teze, bolnije i sve ces se cesce pitati koja je tocno tvoja uloga u njezinom zivotu, a jasno ti je koja nije.
AGugo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 16:07   #12
Quote:
ludiponosan kaže: Pogledaj post
...Svaki savjet je dobrodošao jer sam od ove situacije gotov poluditi.
Pa poludi već jednom.

Ona hoće, ona neće, ona hoće, ona neće, ona hoće, ona neće, ona hoće, ona neće, ... evo i ja ću poludit.
Illana is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 16:07   #13
Odustati.

Rekla bih da si joj samo opcija za "ne daj Bože".
Iako postoji mogućnost i da ti ne vjeruje da ćeš se rastati pa čeka tvoj potez. Ja bih, na njenom mjestu, napravila baš tako.
__________________
Kad lopovi počnu braniti ono što su stekli, neće biti ljućih boraca za poštenje.
nemam pojma is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 16:15   #14
Valjda se boji da ne popuši sa obje strane. Da ne ostane bez muža i na kraju krajeva i bez ljubavnika, tj tebe.

Nije sigurna u tu vašu vezu, niti da je to ono što želi. Kada si u nešto siguran, uskočiš u to, ne nećkaš se i ne histeriziraš.

Osim toga, rekla ti je da bude jednoga dana ostavila muža, nije rekla kada bu to bilo
sodomaigomora is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 16:44   #15
Quote:
ludiponosan kaže: Pogledaj post
....

i
Prvo pročitaj svoj post desetak puta i zamisli da nekome drugom moraš savjetovati kaj da napravi?Sažali se na toga tipa kaj ludo želi tuđu ženu koja njega želi tjelesno ali ne želi živjeti sa njim.

Ova ženska je prefidno pametna igračica.I sumnjam da si joj ti prvi sa kojim igra tu igru.I igrati će je opet.Kaj misliš da si ti prvi?
Ti si samo malkice naivan i dobar ,malo usamljen i očajan pa...žena zna znanje.
Ona te lijepo i fino iskorištava.
Dok joj nema muža dobro se zabavlja sa tobom i nema namjeru tebe kojega turbonuklearno voli ,želi..trkljmuć pustiti da nađeš sreću.Iako te ne želi na ozbiljan način.U ozbiljnoj vezi ili jelte braku.
To će reći
1.ostaviti će muža i uzeti tebe kada vidi da joj se to emotivno ili financijski isplati.Prije emotivno.Kada joj budeš od neke koristi.
Dok god joj više odgovara biti u braku biti će u braku.Fućka joj se kaj si ti rastrgut..pih
Takve uvijek imaju priču repredivan si,ti si taj ali mama mi muža obožava,mi smo isti ali...deda mi ne da ,njega ne volim ali....itd.itd.
Uz puno suza,plača i drame.Odglumljene

2.Voza te kak vele purgeri kak mladog majmuna.
Fino malo ti nabije grižnju savjesti kaj si taaak zahtjevan,pa te cima,pa te ostavi,pa kad vidi da se nema sa kim igrati onda te ludo treba itd.

3.Ne želi te izgubiti ali te ni ne voli iskreno.Ne želi izgubiti bedaka koji je obožava.Nju...lažljivu preljubnicu i muljatoricu.
To je ono kaj ne vidiš.Da je dronfulja..pardon.
Bokte ona vas obojicu hendla i iskorištava.
Kaj da radiš? Pa čitaj tu plahte suosjećanja,čekaj da se ona 2034 odluči za tebe ali ja ti predlažem
ovo :

1.stani ravno,okreni ruku i popipaj jel imaš kičmu te si reci:"Bokte kak sam očajno željan ljubavi kad za takvom fufom bježim.
Ono dvolično što radi mužu,raditi će jednom meni.Pa ima drugih ,poštenih,boljih žena "

To si ponovi desetak puta i stavi se u kožu njezinog muža.Iako mislim da on zna kak je ona "zaigrana" i sebična patvorina.

2.Prošetaj ulicama svoga grada i zvirni sinko malo koliko divnih,pametnih,slobodnih i odanih te zgodnih žena ima.Koje ne bi bježale od tebe nego k tebi.Kontaš?Sjedni na klupou i hvataj osmijehe.Zakaj hvataš tuđu ženu kaj si tak očajan?
Koga micek spašavaš?Nju?Pliiiz.Daj sebe spasi.


3.Nazovi ju mirno i reci joj ima tjedan dana za odlučiti želiš li biti sa tobom ili mužem.
Odluči pa pokupi stvari i dođi.Inače ovome je natezanju i izgovorima kraj.Ne želim da itko od mene,moje ljubavi radi sprdačinu i igru potezanja konopa.

4.kladim se u 500 eura da će cviliti,umilkivati se tebi ah i oh strpi se ne znam jadna na koji bi penis sjela slijedeći tjedan.On će vrdati i izmisliti nešto (bolest muža,smrt begonije u hodniku.problem na poslu i tak..svakaj nekaj )
ili ono kaj rade najpametnije kad se žele riješiti muža.
nađu nekoga očajnog bedaka da ih njih žrtve khm vadi van iz braka i spasi od zle sudbine žene.Od familije koja je oštra i patrijahalna(kod takvih je uvijek neki razlog ,glup,da ostanu u braku i sjede bar par meseci na dva penisa jelte )

5.Pokupi stvari,riješi razgovorom stvari sa ženom (možda ti ju je ova nova poružnila svojim upletanjem )otiđi raditi na drugo mjesto.Njoj reci da ne želiš dalje i da je kraj.

6.Da te voli,želi,obožava,da joj je stvarno teško u braku otišla bih odmah sa tobom i ostala sa tobom,ne bi te iskoristila i šutirala sim i tam.
Kaj imaš tri da vjeruješ u te njene pravljice?
7.Pati i čekaj,čekaj Godota i uzdiši,slušaj izgovore i pati.Sretno hm hm

8.Dušo takve žrtva -cviljkuša žene iz "mnogo fina familija so pare i ugled" uvijek kada iskoriste ljude šutnu ih bez milosti.Te varaju ako mogu.Iz želje da si bildaju ego.nisu one nesretne u braku.One se samo žele zabaviti sa strane.većina ide van iz braka kad je gustoo a i onda tek kad nađu nekoga uh smijem reći blentu da ih vadi iz jame.
Koriste takve dobre muškarce samo dok imaju koristi od njih.
Zato jer su u dubini ohole,lukave,razmažene i sebične ..pa znaju kaj reći i napraviti da mogu godinama po potrebi vozati razne ovaj...bedake kak im paše.
Zato nemoj..prevelika je cijena koju bi platio.
Sredi svoj život,svoj brak ako možeš.Ako ne otiđi van iz braka i pruži sebi šansu da upoznaš pravu ljubav i neku dobbru i dragu osobu koja ne vara nikoga.
Nisi ti njen spasitelj a čeka se tramvaj ne život i ljubav.

Zadnje uređivanje pozitivax : 19.04.2012. at 17:12.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 16:57   #16
za ženu nisi ništa ni pitao, pa to neću komentirati.
Što se tiče ljubavnice, stvar ti je jednostavna da jednostavnija ne može biti: ona nikad neće ostavit muža. S tobom je jer joj paše pažnja dok je muž odsutan, ali čim se on vrati, tebe zanemaruje.
Očito je da si ti druga violina.
Ukratko: nema tu kruha.

Moj ti je savjet da riješiš s tom ljubavnicom stvari i da se ne razvlačite kao žvake, pa da sa ženom privedeš razvod kraju.
Nakon toga, kad se očistiš od svega, da si nađeš neku 3., s kojom ćeš potražiti svoju sreću.

BTW, ne razumijem zašto ti je ima na forumu "ponosan" ...
__________________
"Ja ovdje djelim iskustvo a ne vrijedam,i to je poanta ovoga foruma da razmjenimo mišljenja i iskustva na jednoj kulturnoj razini a ne da se vrijedamo i omalavažavamo zato jer su nam iskustva različita .Pa ebote da su ista pa ne bi ni imali o čemu piskarat ovdje." Spalatina-nyc
cajna_mjesavina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 17:18   #17
vau, stvarno mi je čudno čitati ovakvu temu nakon one ostavljaju li muževi svoje žene radi ljubavnica.....

ja uopće ne vjerujem da ona želi biti s tobom "onak kak treba", popunjavaš joj slobodno vrijeme i daješ pažnju koja joj fali......

mislim da svaka odrasla osoba koja zna što želi i koja istinski želi to što želi nema ovakve dileme, sumnje, strahove....

osim toga, zaista ne mogu vjerovati da si odbio onaj posao? Da li ti je sada jasno da je to bila pogreška? Ona ne može izaći iz LOŠEG braka u kojem je navodno NESRETNA, ne može prstom mrdnuti radi VAS DVOJE osim sumanuto telefonirati kada pomisli da je izgubila svoju cudlebitch a ti si odbio možda životnu priliku radi nje??????????????

Ajde se malo skockaj i stavi ju na tako debelo hlađenje kakvo zaslužuje.
pišikućipropalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 19:21   #18
Ti si brajko šupendara (pročitaj istoimenu temu na drugom pdf_u pa će ti biti jasno)
tsh is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 19:21   #19
Quote:
ludiponosan kaže: Pogledaj post
Ja to ne želim jer ne želim biti nečiji backup plan niti želim biti neograničeno vrijeme na stand-byu. S druge strane imam osjećaj da se zaista boji proći kroz sve to jer često puta u zadnje vrijeme kad pričamo o tome brizne u nekontrolirani plač i izgubi se. Jasno mi je da me ne želi izgubiti iz života, ali nisam siguran želi li išta ozbiljno sa mnom. Ne znam je li ispravno u ovom slučaju otići, prekinuti svaki kontakt s njom i tražiti svoju sreću drugdje ili ostati i pokušati još neko vrijeme s njom razgovarati i ubijediti je da to možemo skupa proći. Drugim riječima, ne znam vuče li me za nos i servira mi priče koje se inače daju ljubavnicima ili je zaista strah. Moram reći da je po prirodi plašljiva osoba koja se dosta teško otvara. Svaki savjet je dobrodošao jer sam od ove situacije gotov poluditi.
Za sad nisi neograničeno. Biti će ograničeno, ali mislim da ipak njenom odlukom, jre te uspijeva svaki puta plačem vratiti nazad. Kad više ne bude plakala, ona će presuditi vaš kraj.
Da, vuče te za nos. MOgće da je razlog baš taj što je po prirodi je plašljiva osoba.
crvena sonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 02:01   #20
Quote:
cajna_mjesavina kaže: Pogledaj post
ona nikad neće ostavit muža. ...
Sve i da želi ostaviti muža koji se sviđa njezinoj obitelji a niti njoj nije sasvim loš, sigurno ga neće ostaviti nakon nepunih pol godine ljubakanja s tipom koji je u braku i živi sa ženom na istoj adresi.

Ako se on uredno razvede, oformi samostalno prebivalište, tek onda nakon doobrog premišljanja, ona možda i ostavi supruga.
Ali nekako sumnjam u to...

Kako on još nije pokrenuo razvod iako nema djece, sa ženom je rješeno, imovina dogovorena... čini se da bi i on htio biti ziher.
cafelate is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:53.