Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2017., 15:22   #9081
Pozdrav svima,

ima li netko iskustva sa stanovima od ING-GRAD-a?

Hvala puno.
Pravnica Zg is offline  
Old 28.05.2017., 20:25   #9082
Bok, ima tko kakav update za Titan i zagrebacku? Vidim da jos imaju slobodnih stanova, cijena koliko vidim ne pada... dali se moze s njima pregovarati mozda i sniziti cijenu?
Fala!!☺
Tia Dalma is offline  
Old 30.05.2017., 02:29   #9083
Osim Profectusovih zgrada u ulici Pavlenski put, ima li još negdje u Španskom novodogradnja da je bliže ulicama Antuna Šoljana i I.B.Mažuranić
(kad već trg Ivana Kukuljevića nisu nove zgrade )?
Ivanchy91 is offline  
Old 30.05.2017., 07:00   #9084
Pionir gradi na antuna soljana.
shelby-eleanor is offline  
Old 30.05.2017., 16:08   #9085
Quote:
shelby-eleanor kaže: Pogledaj post
Pionir gradi na antuna soljana.
Ima negdje slike stanova iznutra?
I jesu to one zgrade na uglu/početku Antuna Šoljana blizu ulice Jankomir i okretišta autobusa Špansko?

Zadnje uređivanje Ivanchy91 : 30.05.2017. at 16:19.
Ivanchy91 is offline  
Old 30.05.2017., 16:48   #9086
Da, to je to. Imas tlocrte na webu od pionira - zgrade spansko stenjevecki odvojak.
shelby-eleanor is offline  
Old 30.05.2017., 23:26   #9087
Quote:
Ivanchy91 kaže: Pogledaj post
Osim Profectusovih zgrada u ulici Pavlenski put, ima li još negdje u Španskom novodogradnja da je bliže ulicama Antuna Šoljana i I.B.Mažuranić
(kad već trg Ivana Kukuljevića nisu nove zgrade )?
Ima i ova, tik uz Profectusovo naselje i početak Šoljanove, gledajući od istoka prema zapadu.

No, preostalo je još jako malo stanova, uglavnom na prvom i drugom katu.
saurus is offline  
Old 31.05.2017., 14:37   #9088
Kod Pavlenskog puta i Stenjevečkog odvojka mi je glupo što za živjet tamo moraš imati i auto ili ići puno pješke.
Ne možeš za 5 min. npr. doć na vlak ili bus, ne možeš si dozvoliti da štediš na benizinu, tj novcu tako da platiš pokaz i ideš po kvartu pješke ili busem jer ti i do busa treba pa ne smiješ ići nikamo na knap
Ivanchy91 is offline  
Old 31.05.2017., 14:40   #9089
Kod stenjeveckog odvojka je okretiste 2 autobusa (115 i 136), doslovno pored zgrada. 5 min sjeverno imas stanicu za bus 146, 5 min juzno imas stanicu za bus do zitnjaka. Do vlaka imas 15-20 min setnje, isto toliko do tramvaja u preckom.
shelby-eleanor is offline  
Old 31.05.2017., 14:45   #9090
Quote:
shelby-eleanor kaže: Pogledaj post
Kod stenjeveckog odvojka je okretiste 2 autobusa (115 i 136), doslovno pored zgrada. 5 min dalje imas stanicu za bus 146. Do vlaka imas 15-20 min setnje, isto toliko do tramvaja u preckom.
Ček, znači bus 115, to je onaj što ide na Remizu?
Znači ima opcija 115 do Remize, 136 do Črnomerca i još 146 koji ide i do Črnomerca i dalje, do Zapadnog kolodvora? BRUTALA!
Al od Stenjevečke do Prečkog je više od 15min hoda, ne samo kad uzmemo u obzir promet i stajanja na prijelazima nego ima do okretišta fakat malo više, jedino busem do tržnice Špansko pa možda od tamo na dolje...
Ivanchy91 is offline  
Old 31.05.2017., 14:48   #9091
U cemu je problem? Imas i bus do zitnjaka ako ti bas treba. Ako ti ne odgovara ili kupi auto ili trazi stan u zoni tramvaja. Uvijek postoji izbor
shelby-eleanor is offline  
Old 31.05.2017., 14:55   #9092
Meni od tih zgrada do tramvaja treba 3 pjesme sa mp3, dakle oko 10 min... Ali idem pored konzuma,dakle ulice Radić-kotarnica-resetarova

Gesendet von meinem MI 5 mit Tapatalk
Scopio is offline  
Old 31.05.2017., 15:24   #9093
Quote:
Ivanchy91 kaže: Pogledaj post
Kod Pavlenskog puta i Stenjevečkog odvojka mi je glupo što za živjet tamo moraš imati i auto ili ići puno pješke.
Ne možeš za 5 min. npr. doć na vlak ili bus, ne možeš si dozvoliti da štediš na benizinu, tj novcu tako da platiš pokaz i ideš po kvartu pješke ili busem jer ti i do busa treba pa ne smiješ ići nikamo na knap
Od zgrade na koju sam stavila link ima doslovno dvije minute pješice do autobusnog stajališta za Remizu (ne znam ima li još koji pravac, ali vjerojatno nije jedina linija koja tamo prometuje).

Na tržnici Špansko si pješice za najviše sedam minuta, a toliko ima i do Prečkog, odnosno do Zagrebačke avenije kod Prečko centra.

Da uopće ne govorim da početak Španskog, mislim na njegov južni dio uz Zagrebačku aveniju i početak Krklecove, skraćuje put javnim prijavozom jer je manji broj autobusnih stanica, što puno znači kada su gužve i kada se jedva čeka izaći iz busa na zrak.
saurus is offline  
Old 31.05.2017., 15:50   #9094
U pravu ste, znam da cjepidlačim
Ivanchy91 is offline  
Old 06.06.2017., 23:21   #9095
Pozdrav svima. Zanima me da li je netko kupio stan u Veslačkoj, od Alfastana? I da li ima stanara njihovih dosadašnjih projekata?
Suprug i ja smo kupili u Veslačkoj stan i sada s nestrpljenjem pratimo gradnju. Pogledala sam na FB slike njihovih stanova, međutim nema ih baš puno (slika) i ono što sam vidjela mi se čini kao dosta "obično" inicijalno uređenje. Npr. u usporedbi s VMD-om: pogledali smo uživo njihove stanove u Kuniščaku i tamo su me oduševile kupaonice, WC-i, veliki prozori, zatvorene terase... Prema Alfastanovim slikama prošlih projekata, čini mi se da ćemo htjeti u startu mijenjati svaki njihov odabir za namještenje...

Inače, u ovoj fazi imamo dojam da su dosta kooperativni s nama i otvoreni za sve naše želje. Zanima me kakva je priča nakon useljenja, vezano za održavanje i eventualne prigovore na kvalitetu izgrađenog?
sanjabeba is offline  
Old 07.06.2017., 09:22   #9096
Pozdrav,

čestitam na kupnji.

Ja sam uzeo stan od Alfastana na Laništu(Jaruščica) sada već nekih 2 godine i do dana današnjeg ja primjedbi nisam imao.

Što se uređenja tiče,u stanu dobiješ ono osnovno,bar je tako kod nas bilo,

Kupaona je što se tiče sanitarija bila gotova,ja sam samo dodao ugradbene ormariće i zrcalo ispred umivaonika.

Ostatak stana je standard,pločice u kuhinji,parket u ostatku stana,naravno unutrašnja stolarija se podrazumijeva,pločice na balkonu.

Sjećam se da su neki u toku gradnje mijenjali boju pločica,parketa,vadili kadu i stavljali tuš kabinu ali to sve dodatno košta i moraš im naravno reći prije nego započnu sa dotičnim radovima.

Ja sam zadovoljan sa svime,vjerujem da ima i onih koji nisu ali to je uvijek tako bez obzira na investitora.
BernerGttr is offline  
Old 07.06.2017., 14:41   #9097
Quote:
BernerGttr kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

čestitam na kupnji.

Ja sam uzeo stan od Alfastana na Laništu(Jaruščica) sada već nekih 2 godine i do dana današnjeg ja primjedbi nisam imao.

Što se uređenja tiče,u stanu dobiješ ono osnovno,bar je tako kod nas bilo,

Kupaona je što se tiče sanitarija bila gotova,ja sam samo dodao ugradbene ormariće i zrcalo ispred umivaonika.

Ostatak stana je standard,pločice u kuhinji,parket u ostatku stana,naravno unutrašnja stolarija se podrazumijeva,pločice na balkonu.

Sjećam se da su neki u toku gradnje mijenjali boju pločica,parketa,vadili kadu i stavljali tuš kabinu ali to sve dodatno košta i moraš im naravno reći prije nego započnu sa dotičnim radovima.

Ja sam zadovoljan sa svime,vjerujem da ima i onih koji nisu ali to je uvijek tako bez obzira na investitora.
Hvala na detaljnim info.
sanjabeba is offline  
Old 07.06.2017., 15:06   #9098
"Projekt Špansko" (GIK grupa). Zna li netko koje su cijene?
Henry Miller is online now  
Old 07.06.2017., 18:02   #9099
Quote:
Henry Miller kaže: Pogledaj post
"Projekt Špansko" (GIK grupa). Zna li netko koje su cijene?
Na njuskalu je cijena cca 1600€/m2 (pretpostvljam bez PM/GPM, bar sam tako zaključila iz opisa)...

Iako su meni prije par mjeseci kad sam ih zvala, rekli da će cijena biti 1850, što mi je isto bilo preprepreviše...

Poslano sa mog SM-N7505 koristeći Tapatalk
Zezaam is offline  
Old 07.06.2017., 18:14   #9100
Ako će nekoga zanimati...
U Međimurskoj (blizu Francka) počinje se graditi zgrada.
Investitor je Novi kvadrat d.o.o. (ima na njihovim stranicama ukratko o projektu).

Evo slikica (pošto mi grade pod prozorom)
http://uploads.tapatalk-cdn.com/201...bb61f020df.jpg

Zadnje uređivanje City : 07.06.2017. at 23:20.
Zezaam is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:34.