Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2012., 21:34   #21
osobno mi se jako sviđa ako je istina da će serija imati 20 epizoda, ja već dugo govorim da bi zabranila da serije imaju više od 30 epizoda i to po 60 minuta, tako da je 20 taman, samo onda mi je jako čudno vrijeme početka siječanj, tako da se bojim da ne fuliraju, pa ako serija ima dobru gledanost onda idemo dalje, a ako ne daj Bože nešto krene po zlu, onda kažemo pa tako smo računali s 20 epizoda i nadam se da znaju scenarij jer kod ovako kratke serije ne bi trebali razmišljati o reytingu, a konkurencija će biti strašna ako i fetih tu upadne, ne znam bit će jako, jako teško i morat će se jako,jako potruditi
mrvica 1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2012., 14:17   #22
Quote:
After giving birth to twins and taking rest for 1,5 year, the new cast for her returning series "20 Dakika" is slowly getting clear.

It was announced that İpek Bilgin, Bülent Emin Yarar and Barış Falay will take part in the series written by Kerem Deren. One of the male actors should be Fırat Çelik but it's said that İlker Aksum will join. He is actually playing in "Kötü Yol" which will be finished at 13 episode. Tuba Ünsal is another actress who was offered a role. If Tuba Ünsal accepts it, she will play Tuba Büyüküstün's enemy.
Source: Milliyet Televizyon






evo polagano se cast privodi kraju, pa sad imamo dvoje novih glumaca Ilker Aksum koji će se ekipi pridružiti nakon što završi s snimanjem 13 epizode Kotu Yol, a snimanje bi trebalo biti gotovo drugi tjedan, jer ta zadnja 13 epizoda će biti prikazana 06.11. Da li to znači da se već počinje snimati? To je jako rano za seriju koja počinje u siječnju. A imamo još jednu Tubu koja bi trebala glumiti TB neprijatelja valjda.
[/IMG][IMG][/IMG]

Zadnje uređivanje mrvica 1234 : 27.10.2012. at 14:23.
mrvica 1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2012., 14:54   #23
Ja sam film gledala jos dok je bio u kinima. Tipicni holivudski triler sa dobrom dozom dramatike. Prica je super i ako Turci razrade dobar scenario u tih 20ak epizoda stvarno bi mogao biti odlican projekt, Prostora za to imaju i sto se tice radnje i likova.

Ono sto je najvaznije je – glavni glumac. Ovdje ne smiju fulati, jer RC u melgibsonovskom stilu nosi cijeli film. Zenski lik naizgled nema neku kompleksnu ulogu, osim sto je ono sto joj se dogodilo okosnica filma. Medjutim, prostora itekako ima. U svim sekvencama je karakterno bila drugacija. U pocetku bezrezervna ljubav prema muzu i sinu, ljubomora i svadja sa (mislim) seficom koja se doslovno na njene oci upucava muzu. Seks u autu, nastavak kod kuce. Zatvor, nevjerica, ubijedjenost da ce sve izaci na dobro, bijes, namjerno pobudjuje sumnju da je ipak pocinila ubistvo, beznadje, pokusaj samoubistva i na kraju bijeg. Uglavnom, siroka paleta oprecnih emocija.
Muski lik…eh, sto bi ovo Muratu leglo. Ako Sus zavrsi, peticiju cu napisat da mu daju ovu ulogu.
Ljubav, akcija, hrabrost, neopisivo povjerenje u suprugu, sam protiv svih , natprosjecna inteligencija u konkretizaciji plana bijega… odlicna uloga.

Od sporednih likova, opet prostora koliko hoces. Sefica, advokat, diler, glavni inspektor I kolegica, gluhi tip iz podzemlja koji mu nabavlja dokumente, njegovi roditelji, tip koji je 7 puta pobjegao iz zatvora, napisao o tome knjigu I uputio ga kako razraditi plan…. I naravno, klinac. Ne znam jesam li koga zaboravila, film sam gledala prosle godine, pa moze biti da mi je nesto pobjeglo.

Nadam se da ce scenario razraditi kako treba. Samo da ne naprave 20 epizoda plakanja i pucacine sa nebuloznim karikaturnim likovima, posebno negativcima, sto, kako sam vidjela, turcima nije strano.

Znatizeljna sam sto se tice naslova - 20 minuta...no, vidjet cemo.

Zadnje uređivanje cukerina : 27.10.2012. at 15:18.
cukerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2012., 15:47   #24
mrvice ova tuba unsal je ona sa šokšokšok momentom na YT kada joj se u jednom momentu vide gaćice. čini mi se da u TR slovi kao neki party-girl, razvedena, malo u TR malo u USA itd. takav sam utisak stekla kada sam o njoj pretraživala jer je bilo govora da će možda biti nova partnerica murata yildirima. sjećam se i clipa gdje glumi žensku koju napastvuje neki tip, ja sam se smijala umjesto da sam suosjećala, gluma znači nula bodova. ne bih voljela da se ona nadje u ovom projektu. glumac ilker mi je nepoznat, po fizionomiji bih rekla rezerviran za negativca ili ex-zatvorenika, mutikašu, sve samo ne za tubinog muža! ovako izgleda u kotu yol, sav mi je ljigav. s obzirom da nisu rekli nešto kao "tubin muž" ja se nadam da će on biti sporedna uloga. cukerina je dobro napisala, glavnog glumca ne smiju fulati nikako. ja sve više navijam za timucina. "20 minuta" najavljuju kao maximalno ozbiljan projekt, a on mi se čini kao najbolji kandidat da osigura kvalitet. javim se detaljnije kad odgledam film.

dobro pitanje - zašto naslov 20 minuta??? any ideas?
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2012., 16:05   #25
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
mrvice ova tuba unsal je ona sa šokšokšok momentom na YT kada joj se u jednom momentu vide gaćice. čini mi se da u TR slovi kao neki party-girl, razvedena, malo u TR malo u USA itd. takav sam utisak stekla kada sam o njoj pretraživala jer je bilo govora da će možda biti nova partnerica murata yildirima. sjećam se i clipa gdje glumi žensku koju napastvuje neki tip, ja sam se smijala umjesto da sam suosjećala, gluma znači nula bodova. ne bih voljela da se ona nadje u ovom projektu. glumac ilker mi je nepoznat, po fizionomiji bih rekla rezerviran za negativca ili ex-zatvorenika, mutikašu, sve samo ne za tubinog muža! ovako izgleda u kotu yol, sav mi je ljigav. s obzirom da nisu rekli nešto kao "tubin muž" ja se nadam da će on biti sporedna uloga. cukerina je dobro napisala, glavnog glumca ne smiju fulati nikako. ja sve više navijam za timucina. "20 minuta" najavljuju kao maximalno ozbiljan projekt, a on mi se čini kao najbolji kandidat da osigura kvalitet. javim se detaljnije kad odgledam film.

dobro pitanje - zašto naslov 20 minuta??? any ideas?
I ja sve više navijam za Timucina, nekako mi najviše odgovara za ulogu muža od svih do sada pomenutih kandidata. Na Ilkera Aksuma sam se naježila, gledala sam ga u filmu Güz Sancısı, imao je baš groznu ulogu i isto je bio sav ljigav i odvratan. Nadam se da će u ovoj seriji dobiti neku sporedniju ulogu, naravno, negativca.

Inače, i meni se dopada što će serija imati 20 epizoda, znači, početak, razradu i završetak, već mi je muka od kojekakvih nastavaka, nedoumica hoće li biti-neće li, evo, sad sam počela da gledam seriju Son isključivo iz razloga što ima 26 epizoda i što je tu priči kraj.

Možda "20 minuta" znači znači svaka epizoda jedan minut
__________________
Yalnızlık paylaşılmaz,
Paylaşılsa yalnızlık olmaz.
Özdemir Asaf
slavica7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2012., 16:16   #26
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
"20 minuta" najavljuju kao maximalno ozbiljan projekt, a on mi se čini kao najbolji kandidat da osigura kvalitet. javim se detaljnije kad odgledam film.

dobro pitanje - zašto naslov 20 minuta??? any ideas?
bas se mislim....mozda 20 minuta koji ti naprave od zivota upsidedown.

To bi moglo biti onih 20 min kada se nadjes u krivo vrijeme na krivom mjesto. Vidjet ces situaciju u kojoj se dogadja ubistvo.

Ili, mozda jos logicnije... 20 minuta - vrijeme potrebno za bijeg, dok se ne zatvore svi izlazi iz grada, blokiraju aerodromi, ceste...

opet ovisi i odakle ce pobjeci, koliko ce se drzati filma... da li je to vrijeme praznog hoda (izmjena dezurstva?) u bolnici...jer on joj je falcificirao nalaze, da bi ju hitno prebacili u bolnicu i na taj nacin su pobjegli....

Zadnje uređivanje cukerina : 27.10.2012. at 16:33.
cukerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2012., 16:52   #27
ja kad sam vidjela naslov 20 minuta, od prve sam pomislila da je to vrijeme koliko imaš da pobjegneš iz zatvora, toliko ti je na raspolaganju (očito pod utjecajem filmova koje sam gledala iako taj tip filmova baš nešto i ne volim) pa tako nisam ni gledala američku verziju filma, a možda bolje da nisam jer kod turaka film i serija u pravilu nemaju puno veze, tako da se i ne treba puno zamarati filmom.

sad kad sam pročitala što je napisala cukerina,moguće je i da je naslov takav jer u 20 minuta ti se život može totalno izmijeniti, od jednog recimo tako normalnog života sve se pretvori u totalno rasulo, od danas žene koja je živjela jedan normalan život s mužem i djetetom, postaneš zatvorenica.

ilker aksum je dobar glumac i ne vjerujem da će glumiti tubinog muža, ali ne vjerujem da će baš imati sporednu ulogu nego pretpostavljam da će biti dosta važna uloga i to najvjerovatnije neki negativac, a ova tuba bi po svemu sudeći trebala glumiti tubinu šeficu zbog koje tuba b. završi u zatvoru.

ako već počinju s snimanjem jako teško da će glavna uloga biti timucin koji je sada zauzet, a znači dalje ostaje otvoreno pitanje tko će biti glavni muški lik pošto je on koji je u filmu glavni koji nosi sve, ako tu fulaju onda uzaludan vam trud svirači, pa je još više glupo da se toliko nabacuju s glumcima koji bi mogli glumiti glavnu ulogu.

cukerina najbolje mi je moram priznati u tvom prepričavanju filma onaj sex u autu i u kući, jer na tubinoj temi je bila rasprava oko toga da li će ona glumiti u romantičnim ulogama i kao neće jer je majka i žena, a sad bi bio štos da odmah na početku imamo takve sex prizore. znam da nećemo puno vidjeti, turska je to, ali bilo bi super vidjeti tubu u kaciji.

imamo već i potencijalni kast:

http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphoto...62726328_n.jpg

Zadnje uređivanje mrvica 1234 : 27.10.2012. at 17:28.
mrvica 1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2012., 20:28   #28
Quote:
mrvica 1234 kaže: Pogledaj post
ja kad sam vidjela naslov 20 minuta, od prve sam pomislila da je to vrijeme koliko imaš da pobjegneš iz zatvora, toliko ti je na raspolaganju (očito pod utjecajem filmova koje sam gledala iako taj tip filmova baš nešto i ne volim) pa tako nisam ni gledala američku verziju filma, a možda bolje da nisam jer kod turaka film i serija u pravilu nemaju puno veze, tako da se i ne treba puno zamarati filmom.
Najvjerojatnije ce tako i biti, ukoliko kao kljucni dokaz ne uzmu neki vremenski period kada je bez alibija mogla pociniti ubistvo.

Sto se tice veze film&serija, dovoljna je samo nit. Hoce li se osloniti na film ili ce ubaciti popularni trend osvete, nije ni vazno. U oba slucaja dobar scenario garantira uspjesnost. Spominjem osvetu u slucaju da dodatno sve zacine sa podmetanjem ubistva.

Znatizeljna sam i na koji ce nacin postaviti Tubin lik. Ne vjerujem da ce samo statirati iza zatvorskih resetaka. Mozda se dotaknu i vec drugdje pomenute situacije u turskim zatvorima.

Quote:
cukerina najbolje mi je moram priznati u tvom prepričavanju filma onaj sex u autu i u kući, jer na tubinoj temi je bila rasprava oko toga da li će ona glumiti u romantičnim ulogama i kao neće jer je majka i žena, a sad bi bio štos da odmah na početku imamo takve sex prizore. znam da nećemo puno vidjeti, turska je to, ali bilo bi super vidjeti tubu u kaciji.
Citala sam taj intervju. Novinari lupaju bedastoce kao i obicno. Postavili su joj pitanje o novom projektu. Sasvim je u redu odgovorila (referirajuci se na 20 minuta) da nece imati dodirnih tocaka sa dosadasnjim ulogama...i that's all.
cukerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2012., 23:56   #29
ovaj tekst opet unosi konfuziju

One of the male actors should be Fırat Çelik but it's said that İlker Aksum will join.

i dalje spominju firata ali se pridruzuje ovaj ilker, ili im prevod teksta nije dobar ili pisu tek da pisu nesto

nejasno je opet ko je glavna muska uloga

tuba unsal je glumicica o cijoj se navodnoj ulozi pisalo u doba suskunlara, sad ovdje tuba vs. tuba

meni ili je produkcija skroz neorganizovana ili idu na opciju total surpajza

cukerina, hvala za sazetak filma, ali turci ko turci, oni ce opet po svom
__________________
Lara Fabian - Je t`aime
Ninely is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 07:51   #30
Sve vaše postove sam lijepo pročitala i svi navodi mogu biti točni...
20 minuta...vrlo logičan zaključak,biti u krivo vrijeme na krivom mjestu.
Inače takve situacije u meni izazivaju mučninu i u pravilu ih izbjegavam,pa tako ni film nisam gledala.
Možda je i bolje,neću se zamarati eventualnim intervencijama scenarista(kojih će sigurno biti)..

Casting??Hm,stvarno ne mogu reči da sam oduševljena(ali kao da mene netko pita).
Samo želim Tubinu vrhunsku prezentaciju lika,to mi je najvažnije(cukerina,vidim,jako si lijepo potencirala sve mogućnosti)
Prostora na pretek i mrvice,bilo bi savršeno,nekih 20ak epki,taman..

Hahahahaha i ja sam pomislila na sex u autu,kako će to izvesti...(možda i izostave taj dio,pokažu samo kako se vode za ruke do auta...recimo)

http://www.ozgurdurum.net/Tubabuyuku...l#.UIzaB2-Pizl

Već mi sad diže tlak...

Zadnje uređivanje 11tena : 28.10.2012. at 08:12.
11tena is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 12:49   #31
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
glavnog glumca ne smiju fulati nikako. ja sve više navijam za timucina. "20 minuta" najavljuju kao maximalno ozbiljan projekt, a on mi se čini kao najbolji kandidat da osigura kvalitet. javim se detaljnije kad odgledam film.
Da, glavni glumac mora biti nekoko zna glumiti.
Znaci pastrmka otpada
Mina, znaš moje mišljenje ovdje bi savršeno legli jal Engin jal Sarpić
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
dobro pitanje - zašto naslov 20 minuta??? any ideas?
Vjerovatno ćemo imati odborjavanje, nešto slično kao u SON-u.
Eh, sada da li će jedna epizoda predstavljati minutu ili će se odbrojavati bijeg iz zatvora ne znam.
Ja film nisam gledala, a voljela bih ga gledati
Mina ti si govorila da ćeš ga gledati, ako je online pošalji mi linkić da i ja virnem, pa da saopštim svoje impresije

Quote:
mrvica 1234 kaže: Pogledaj post
cukerina najbolje mi je moram priznati u tvom prepričavanju filma onaj sex u autu i u kući, jer na tubinoj temi je bila rasprava oko toga da li će ona glumiti u romantičnim ulogama i kao neće jer je majka i žena, a sad bi bio štos da odmah na početku imamo takve sex prizore. znam da nećemo puno vidjeti, turska je to, ali bilo bi super vidjeti tubu u kaciji.
Vidjet ćemo riblji poljubac, njihovo spuštanje na sjedište i cuti uzdahe
Kada se tako odradilo u seriji YGA gdje glumi i u RL vjencani par,ne vidim zašto bi ovdje bilo nešto više.

Bariš će navodno glumiti detektiva ili prijatelja advokata (ovo nisu 100% provjerene informacije)

Na forumima se spominju Mehmet Ali nuroglu i Orhan Kilic kao potencijalni partneri
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 14:58   #32
sinoć sam pogledala film i evo nekih utisaka. pišem pod pretpostavkom da će se AY YAPIM držati teme filma.

radnja filma je zanimljiva, intrigantna, nema bespotrebne akcije i pucačine su stilu kaskaderskih situacija gdje glavni glumac john brennan ispada superheroj koji jednom rukom istuče 50tak policajaca dok drugom jede sendvič. također mi se sviđa što je zaplet na početku, nema dosadnog suđenja i slično, nego nakon što je lara brennan uhićena za ubojstvo svoje šefice, radnja se smješta 3 godine unaprijed i vidimo kako joj je odbijena žalba, što znači da ostaje u zatvoru bez izgleda da izađe van. pratimo njezinog supruga u kojem svakim danom sve više sazrijeva ideja o bijegu, dok se s druge strane brine za sina lukea i radi na univerzitetu kao profesor književnosti. dolazi u kontakt sa bivšim zatvorenikom damonom koji je sedam puta bježao iz zatvora i napisao knjigu o tome, a koji mu daje savjete kako da planira bijeg. nakon toga john kreće u realizaciju plana, što je dosta realno prikazano, jer on je samo profesor i nikada nije imao dodir sa kriminalnim miljeom ili nezakonitim radnjama. ponekad griješi i upada u nevolje, recimo kada pokušava doći do lažnih isprava za sebe, laru i lukea, kada pokuša napravati generalni ključ za lift u zatvoru, kada pokuša doći do novca na način da opljačka lokalne dilere drogom. na kraju mu plan uspije, iako ga u hodu ga mijenja, poneke situacije majstorski rješava mada su se činile bezizlaznima, ali ne silom, nego mozgom. familija brennan započinje novi život u venecueli, a na samom kraju filma nama daju dokaz da lara ipak nije ubila svoju šeficu. do tada se u filmu nije eksplicitno prikazalo da li ona jeste ili nije kriva, više su sugerirali da možda jeste, ali meni kao gledateljici je john u svom uvjerenju da mu je supruga nevina bio toliko upečatljiv i snažan, da ni sama nisam pomislila da je ona to učinila.

kada ovo prenesem na seriju „20 minuta“ nameće mi se zaključak da bi naslov serije najviše odgovarao vremenu koje je na raspolaganju kako bi se pobjeglo iz zatvora, a da to nitko ne primijeti. u filmu je faktor ograničenog vremena više puta potenciran (od strane ex zatvorenika damona, kasnije i sam john stalno mjeri vrijeme koje mu je potrebno da upadne u kombi vozilo sa nalazima, da stigne izvan granica grada itd.), tako da mi je to najlogičnije. netko je ovdje spomenuo 20 epizoda=20 minuta, možda će raditi seriju kao američki „24“ gdje jedna sezona ima 24 epizode, a svaka epizoda traje 60minuta i prikazuje događaje jednog sata realnog vremena. znači jedna sezona obuhvaća zapravo samo jedan dan serijske radnje. to bi bilo jako interesantno (fan sam serije „24“), ali mi se ipak čini kako bi 20 epizoda gdje u svakoj pratimo 1 minut realnog vremena bilo previše ubrzano. ostajem pri prvobitnoj ideji o vremenu od 20 minuta koje ostaje za bijeg.

po prvi put od kada gledam turske serije bi u ovoj izostao motiv neostvarene ljubavi ili ljubavi sa preprekama (u smislu da glavni par netko razdvaja da se ne vjenčaju, ne budu skupa i sl.). izuzetno mi se sviđa ideja da konačno gledamo jedan bračni par koji se voli, koji je situiran, sretan, ima dijete, karijere, obitelj i prijatelje, gdje nema faktora zle suparnice, bivšeg zaručnika iz prošlosti, prijetećeg bankrota i slično. također mi je odlično što glavni muški lik nikada ne posumnja u nevinost svoje supruge, ne gubi nadu u pozitivan ishod, dok je supruga labilnija i ne može da se pomiri da situacijom (pokušaj samoubojstva, kada čuje da joj žalba odbijena laže mužu da je počinila ubojstvo kako bi ga na neki način oslobodila sebe, da on nastavi normalan život itd.). sin luke mi je isto bio odličan, samozatajno dijete koje i samo muku muči sa nastalom situacijom i pokušava funkcionirati. znači imamo sretnu familiju koju iz kolosijeka izbaci odlazak majke i supruge u zatvor zbog ubojstvo koje nije počinila. oni su cjelina tijekom cijelog filma.

spominjalo se ovdje kako je motiv osvete dosta popularan u turskim serijama. slažem se da je toga bilo na pretek, ali sve mi se čini da su se ljudi zasitili. pogledajte „suskunlar“ koji je serija osvete sa velikim O, ali serija će se do kraja godine ukinuti. ima još primjera. imali smo seriju „ezel“ i genijalno razrađen motiv osvete, ali to je funkcioniralo tada i više neće. motiv osvete ovdje potpuno izostaje što mene izuzetno veseli, nitko je nikome ne sveti niti planira osvetu. imamo konačno motiv ljubavi koji je pokretač radnje nakon uhićenja – bezuvjetna ljubav i vjera muškarca prema ženi, ljubav prema djetetu, i ljubav žene/majke prema svojoj obitelji. ako se budu držali toga, bez sapuničarskih zapleta tipa da dok je žena u zatvoru glavnom glumcu se nabacuje neka bivša zaručnica i koči razvoj plana i sl., mislim da će napraviti pravu stvar. imat ćemo prilike gledati ljubav dvoje zrelih ljudi koji su se našli u jednom košmaru, koji samo žele opet živjeti zajedno kao prije, ali to će moći isključivo negdje izvan svoje sredine pod drugim imenom. željela bih gledati takvu konstrukciju bez ljubavnih trokuta, besmislenih intrigica i igrica, ljubomornih ispada i ostalih sapuničarskih zapleta.

u filmu supruga lara nije toliko u fokusu kao john koji planira bijeg, ali u seriji će to svakako biti slučaj. tuba će imati težak zadatak da odglumi zadovoljnu i uspješnu ženu koja ima svoju malu obitelj, ali koja spletom okolnosti završi u zatvoru i doživljava psihički kolaps, te na koncu postaje bjegunac. bit će zanimljivo vidjeti da li će ju mijenjati i fizički, jer u filmu je to više nego vidljivo (psihofizičko propadanje). na johnu je u filmu veći naglasak, russell crowe ga izvrsno glumi i slažem se sa prethodnicama da serija stoji ili pada sa pravim ili pogrešnim odabirom glavnog glumca. običan profesor književnosti postaje mastermind ženinog bijega iz zatvora, ali pri tome ne postaje supermen sa supermoćima.

napravila sam tri kolaža sa nekim svojim idejama.
(ovaj mali je dosta popularan pa sam ga stavila kao svoju želju za ulogu lukea)





__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 19:11   #33
mina hvala na prepričanom sadržaju filma, e sad koliko će se toga držati, a što ćemo mi vidjeti, nadam se da će biti 20 epizoda, a to onda znači da neće imati vremena puno zeznuti stvar, jer ipak je riječ o iskusnom scenaristi i nadam se da im reyting nije bitan, pa da zbog njega krenu s nebulozama.

glumac ilker na berlinskom festivalu s filmom

http://www.zimbio.com/photos/Ilker+A...iz/H8dYG2X2ius
mrvica 1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 19:21   #34
Quote:
mrvica 1234 kaže: Pogledaj post
mina hvala na prepričanom sadržaju filma, e sad koliko će se toga držati, a što ćemo mi vidjeti, nadam se da će biti 20 epizoda, a to onda znači da neće imati vremena puno zeznuti stvar, jer ipak je riječ o iskusnom scenaristi i nadam se da im reyting nije bitan, pa da zbog njega krenu s nebulozama.

glumac ilker na berlinskom festivalu s filmom

http://www.zimbio.com/photos/Ilker+A...iz/H8dYG2X2ius
Vidjeh sliku i pomislih.Nije li glumac oniži??
11tena is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2012., 01:21   #35
meni bi ovaj Ozdžаn Denis bio dobar izbor za glavnog glumca...



images
__________________
Kad porastem udaću se za Murata Yildirima
Aškam is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2012., 01:38   #36
Quote:
cukerina kaže: Pogledaj post


Muski lik…eh, sto bi ovo Muratu leglo. Ako Sus zavrsi, peticiju cu napisat da mu daju ovu ulogu.

pusti snovi

ali cu se supotpisat na peticiju
__________________
Lara Fabian - Je t`aime
Ninely is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2012., 12:59   #37
ozcan otpada, potpisao je za neku povijesnu seriju na TRT. gospon yildirimović će u ovoj ulozi zaigrati samo u našoj mašti. nama jadnicima ostaje da čekamo, strpljen-spašen. više ne izlaze nikakvi novi haberi, čak ni poluhaberi, ič! ja bih voljela da se drže što više filma.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2012., 13:39   #38
Pogledala i Xavka film i malo je reci da sam oduševljena
I Falayu bih dodijelila ulogu ovog bivšeg zatvorenika
Habera kako mina reče nema ni na mapi.
Danas je glavni haber da se UCURUM serija Kerema Derema završava, što je dobro jer će se Kerim posvetiti samo Tubinoj seriji.
O partneru ništa, ni vijesti.Tišina pred oluju i buru rekla bih
Niti želim vijedi Murata niti Ozcana u ovoj seriji
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2012., 13:49   #39
Kako se zove onaj Suljin partner iz 1001 noći??? E on bi joj legao kao partner u ovoj priči...a i izgleda smoreno kao RC u originalu....Ovaj Timucin je
a Baris onako luckast nikako ne bi legao za tu ulogu ali baš nikako...Jao vidi Ezelova mama je tu...bože kako je ta žena iritantna u Ezel-u...gledam ove slike potencijalnih i baš mi je nešto s brda s dola...nidje veze...
__________________
Kad porastem udaću se za Murata Yildirima
Aškam is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2012., 13:52   #40
xavi šta veliš? film odličan, nema glupavih superhero momenata i jako je bitno koga će uzeti za gl. glumca! baris bi mogao biti ex-zatvorenik, ali i policajac koji ih ganja. e sad, ex-zatvorenik ima malu ulogu, svega 10tak minuta, nadam se da će u seriji imat veću ulogu, čak sam sigurna u to (pod pretpostavkom da ga uopće ubace). policajac će siguno imat bitnu ulogu, u filmu ima veću minutažu. baris može igrati i jednu i drugu ulogu bez problema, ja se nadam onoj koja je bitnija. tuba će imat težak zadatak i ovo je izazov za nju, iako u filmu lara ima manju minutažu u seriji će po prirodi stvari tuba i gl. glumac imati 50-50. vraćam se na gl. glumca, ako ga fulaju jaosiga nama. pastrmka može biti samo onaj džanki i nitko više.

aškam, misliš tardu flordun (kerem iz 1001 noći)? upravo doživio fijasko sa serijom SYB koja je ukinuta, tako da je slobodan. dobar glumac.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:13.