Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2016., 09:58   #381
Evo da i ja ovdje napišem svoje iskustvo što se tiče botoxa. Prvi put sam ga stavila prije pet mjeseci i mjesec dana me je užasno boljela i probadala glava, boljeli su me vratni mišići i strašno mi se vrtilo. Tako da ga nikad više ne bih stavila. Inače što se tiče efekta bila sam prezadovoljna. Nekim ljudima on jednostavno ne odgovara, a ja sam baš te sreće. Što se tiče hijalurona nemam iskustva s time, ali planiram i to probati, pa ćemo vidjeti.
Miss I is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2016., 17:32   #382
Dva puta sam do sada stavljala hijaluron u svoje zubarice, ali sada bi rađe to obavila u dermatologa. Ako ima ovdje nekog iz Splita sa dobrim iskustvima može li mi dati preporuku. Mislila sam ići kod dr Tedija Kosovića ali vidila sam jednu groznu recenziju na internetu, koja ne mora ništa značiti, također sam čula da je neka dr Kosor koja radi u Solinu u poliklinici Pablo odlična ... pa onda nisam sigurna,premišljam se, trebam savjet... ako tko zna bila bi zahvalna da me uputi, savjetuje, prosvjetli ....



hvala unaprijed ....
Cherie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 20:56   #383
Stavljala si hijaluron kod zubara?
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2016., 16:26   #384
Što mislite da li botoks uzrokuje atrofiju mišića? To mi se čini kao jedan od mogućih problema.

Jer mišići su važni za zategnutost lica, a za mladolik izgled zategnutost lica je puno važnija od bora.

Zategnuto lice sa borama izgleda puno mlađe nego lice koje visi a nema bore.
solpan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2016., 17:39   #385
Pa botox se stavlja na područja oko očiju i na čelo. Ne znam da ti mišići mogu toliko atrofirati da se opuste :nezna:.
monamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2016., 18:21   #386
Smile

Zanima me ima li neko iskustva kod Eljuge za hijaluron?
whyoowhy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2016., 19:04   #387
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Stavljala si hijaluron kod zubara?
Ne znam zašto se roflaš .... Mnoge zubne ordinacije kao dio svoje ponude nude filere. Zaboga pa nije to operacija mozga, to je samo podkožna injekcija .... Žena je liječnica, stotine hiljada injekcija je dala za svog dugog radnog vijeka, prošla je edukaciju za dermalne filere kod glumičića i bilo mi je odlično to što je napravila. Nema na raspolaganju veliku paletu različitih tvornica, samo dvije vrste hijalurona, zato tražim dermatologa jer oni imaju daleko bolji izbor. Konkretno zanima me hijaluron dermavisc linije

Dermavisc®

Proizvodni asortimanDermavisc® baziran je na vrhunskoj hijaluronskoj kiselini, dok se većina proizvoda konkurencije bazira na bakterijskoj fermentiranoj hijaluronskoj kiselini koja najčešće potječe od bakterije Streptococcus equi.

Biološka hijaluronska kiselina korištena u našim proizvodima proizvodi se pod strogim nadzorom nadležnih tijela, dok se postupak izdvajanja hijaluronske kiseline unaprijeđivao i detaljno prilagođavao kroz razdoblje od 30 godina, time osiguravajući siguran i čist proizvod.
Cherie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2016., 19:28   #388
Quote:
Cherie kaže: Pogledaj post
Ne znam zašto se roflaš .... Mnoge zubne ordinacije kao dio svoje ponude nude filere. Zaboga pa nije to operacija mozga, to je samo podkožna injekcija .... Žena je liječnica, stotine hiljada injekcija je dala za svog dugog radnog vijeka, prošla je edukaciju za dermalne filere kod glumičića i bilo mi je odlično to što je napravila. Nema na raspolaganju veliku paletu različitih tvornica, samo dvije vrste hijalurona, zato tražim dermatologa jer oni imaju daleko bolji izbor. Konkretno zanima me hijaluron dermavisc linije

Dermavisc®

Proizvodni asortimanDermavisc® baziran je na vrhunskoj hijaluronskoj kiselini, dok se većina proizvoda konkurencije bazira na bakterijskoj fermentiranoj hijaluronskoj kiselini koja najčešće potječe od bakterije Streptococcus equi.

Biološka hijaluronska kiselina korištena u našim proizvodima proizvodi se pod strogim nadzorom nadležnih tijela, dok se postupak izdvajanja hijaluronske kiseline unaprijeđivao i detaljno prilagođavao kroz razdoblje od 30 godina, time osiguravajući siguran i čist proizvod.



Ja sam zubarica koja radi sa hijaluronom i botoxom. I naravno da to mozemo raditi jer smo prosli edukaciju, a tu naravno postoje jos razne dogradnje vjestina i znanja. O baratanju s injekcijama da ne govorim...

Moj prvi filer s kojim sam radila je bio Dermavisc i iskreno, ja s njim nisam bila zadovoljna. Prva edukacija mi je bila kod Glumicica i radili smo s Dermavisc filerima. Dosla sam tamo sa svojim modelom, povecavali smo joj usne i stavili smo joj 1ml materijala. Kad smo se vratile doma u Split, nije bilo osobe koja je nije pitala: a sta si ti to radila, nista se ne vidi. I stvarno se slabo vidilo, gotovo pa nista. Kako sam odmah par dana nakon imala prvu pacijenticu u svojoj ordinaciji, a Dermavisc nije bas pokazao rezultat, a zeni cu uzet novce....nazvala sam Glumicica da ga pitam sta, kako, zasto. Na sto je on politicki korektno odgovorio da nismo imali dovoljno materijala za radit... Malo dodatnog istrazivanja i ja sam se odlucila za Restylane i Juvederm. S tim da zene vise traze Restylane jer je povoljniji
huba-buba is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2016., 17:16   #389
Ja sam radila Juvederm 0,55 i iskreno puno vise traumatican mi je odlazak kod zubara nego ovo. Brzo gotovo ne boli, zapravo cak i ne vidim prevelike promjene, gornja usnica mi je malo veca , ali neprimjetno cak se bojim da ce splasnuti :/
whyoowhy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 02:33   #390
Bok! Može li mi netko dati preporuku za povećavanje usnica hyaluronom na području grada Rijeke. Nebi htjela riskirati.. Čula sam da je u tome dobar dr Teo Manestar, htjela bi čuti još neka iskustva i preporuke. Hvala
Leatrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 08:47   #391
Bagatin

Pozdrav.
Molim vas odgovor jer stvarno ne razumjem...

Mezoterapija.
1. Da li je tko bio na mezoterapiji kod Bagatina?
2. Ja sam mislila da sam bila na mezo u bliss centru, ali ispada da je to roller ... jer u bagatinu rade sa injekcijama. Koji je uspravan? Inace u blissu, izuzev modrica, je rezultat bio super. No kratkog vijeka.
3. Da li mezo sa iglicama (pretpostavljam hijal.) Stvara isto "rastegnutost" pa "pad" kože? Tj... da li stvara "ovisnost" - znate sta mislim

Virgin here. Help.
fixan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 09:31   #392
jel ima tko iskustva kod dr. Matije Miletića, poliklinika Medestetica u Zagrebu sto se tice filera za usne?
Zahvaljem
Hegi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 10:00   #393
Quote:
Cherie kaže: Pogledaj post
Mnoge zubne ordinacije kao dio svoje ponude nude filere. Zaboga pa nije to operacija mozga, to je samo podkožna injekcija .... Žena je liječnica, stotine hiljada injekcija je dala za svog dugog radnog vijeka, prošla je edukaciju za dermalne filere kod glumičića i bilo mi je odlično to što je napravila.

Ovo je tacno! Bas dosta stomatologa zbog dobrog poznavanja lica, misica, itd. odluce da rade i ove mini korektivne tretmane.
papavero is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 23:15   #394
Quote:
kavopija-14 kaže: Pogledaj post
ovo pitanje mi unaprid zvuči glupasto, ali sa koliko, otprilike, godina, se može krenit na botoks? ili to isključivo ovisi o stanju tj. borama? ne bi tila uranit ili pretjerat.
Ja bi to isto pitala za filere.
Dakle kada krenuti?

Napominjem da imam dosta malo bora obzirom na svoju dob (35), kozmeticarka kod koje sam vec 7 godina kaze da ona meni nikako jos ne bi ubrizgavala filere.
No, smijalice se vide i sve su izrazenije, a dobijam i one borice ispod donjih kapaka polako. Ostatak je ok.

Dakle ne znam kada bi bilo optimalno krenuti, ima li kakav slican slucaj?
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 11:18   #395
Wink cijena filera

Kolika je cijena filera (1 ml)?
Je li je to najbolja stranica
http://www.dajsve.com/grupna-kupovin...enje/hijaluron

howcan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 14:11   #396

i je li netko zna dobru cijenu radiesse?
howcan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 01:23   #397
Quote:
fixan kaže: Pogledaj post
Pozdrav.
Molim vas odgovor jer stvarno ne razumjem...

Mezoterapija.
1. Da li je tko bio na mezoterapiji kod Bagatina?
2. Ja sam mislila da sam bila na mezo u bliss centru, ali ispada da je to roller ... jer u bagatinu rade sa injekcijama. Koji je uspravan? Inace u blissu, izuzev modrica, je rezultat bio super. No kratkog vijeka.
3. Da li mezo sa iglicama (pretpostavljam hijal.) Stvara isto "rastegnutost" pa "pad" kože? Tj... da li stvara "ovisnost" - znate sta mislim

Virgin here. Help.
Kakvim injekcijama? Kolikobja znam mezoterapuja se radi na 3 odnosno 4 nacina: dermapenom, dermarolerom, rucno uglucama i pustoljem kojeg vise nitko ne koristi. Ucinak ti ovisi o kvaliteti koktela koje koriste
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 08:43   #398
Je li neka od vas bila kod Dr. Milojevica na botoxu? I koja je cijena?
HalfBlood is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 21:42   #399
Bok cure! Trazim odgovor na svoj problem, pa mozda cete vi znati. U zadnjih tjedan dana su mi se objesili obrazi toliko da se stvorila brazda sa obe strane. Imam skoro 40. Malo masnije lice pa nemam do sada izrazajnih bora. Kako bi mogla podignuti obraze? Malo mi je bio naporan period i izgleda da je stres ucinio svoje
tomorrow2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 10:52   #400
je li rješavao tko asimetriju lica / donja čeljust-obrazi potez, kakvim filerima, liposukcijama? lice mi prema četrdesetima ide lagano na vješala pa su nepravilnosti sad izraženije i otužnije
__________________
'Emotikoni i spominjanje likova poput Isusa nisu argumenti, a kamoli dokumenti.'
v1rg1n1a is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:21.