Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Hrvatska i turizam

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2014., 17:42   #81
Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
Hotel je ****
Sjajno opremljen i uređen.Ima unutarnje i vanjske bazene. Vlastitu plažu i doista ?
Pazi , ovo ti nazivas " Plažom " ? Ako su ove sike i kamenjar tebi plaza , onda nije ni cudo da ima 2 bazena . Uz ovakvu plazu , ja bi imao olimpijski bazen isprid hotela a ne onu baricu od 3m2 .. Koja prevara od hotela..


image hosting services

Šta naplacuje 1500 euro , uslugu ?
__________________
Figli di una vecchia mentalità...
wob is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2014., 17:50   #82
Quote:
Kymatica kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

Ove godine bi probala odmor u hotelu, sa polupansionom, bas mi treba pravi odmor.
Molim vas za preporuku nekog hotela, da je uredan, da nema previse cike i vriske, da je dobra hrana, dorucak,, bas mi treba odmor i uzivanje.
Mislila sam mozda na losinj, aurora, iako mi se cini tamo guzva.
Hvala
9000 kuna je hotel 4 zvjezdice u Cannes-u na Croisette sa spektakularnim pogledom i naravno hranom s kojom se mi ne možemo uopće uspoređivati.

Odi u Zoru, Primošten, nećeš požaliti, nema cike, imaš hotelske prave plaže, barove, restorane, Francuzi su vlasnici i proći ćete sa 6500 kuna.
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2014., 17:51   #83
Malo sam bacio oko na bol i hotele . Špica sezone , od 12.7 do 19.7 imaš .dvokrevetnu sobu sa full pansionom za 7500 kn u 5***** hotelu, sa ovom plazom ispred hotela :


windows 7 screen shot

@Dlapek , ovo je plaža. Ono šta ti mislis da je plaza , to mi zovemo krš za masline i sike za lovit kamenice..
__________________
Figli di una vecchia mentalità...
wob is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2014., 20:12   #84
Bila sam na bolu, puse ko ludo. Tamo idu inace surferi, samo ti to svi zaborave napomenuti. Ovo je skupo, ali zelim se zbilja odmoriti, ne natezati ni sl. Isla bi i van, ali nemam snage istrazivati gdje je lijepo, uredno i sl. Vidim da vitality hvale, a da odem u apartman, pa jedem po hr restoranima na moru, u sezoni, muka mi je kad se samo sjetim, traziti gdje je dobro, pa da ima mjesta, pa dok dodje konobar, pa te zajebu, hrana kako padne grah, nema sanse u apartman bas zbog toga, ili da kuham na moru. Radim ko konj preko godine, zelim se za go odmoriti ko covjek.


Sent from my GT-P5110 using Tapatalk
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2014., 20:28   #85
wob, nemoj se petljati u ovu temu ako neces pisati o svojim osobnim iskustvima u HR hotelima. Ljudi imaju pravo trositi pare kako hoce, a sto se tice plaza, svatko ima svoj ukus i to treba postovati.
U Hr ima smjestaja za sve- i za one koji zele platiti jeftino i oni koji zele platiti puno za vrhunski smjestaj.
Ova tema je osmisljena za one koji imaju iskustva s HR hotelima i za one koji zele boraviti u njima pa ih zanimaju ta iskustva.
Apartmani i sobe u privatnom smjestaju nisu u opsegu ove teme.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2014., 22:31   #86
Je, imas pravo. Nek ljudi uzivaju , povlacim se sa teme .
__________________
Figli di una vecchia mentalità...
wob is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 07:34   #87
Quote:
wob kaže: Pogledaj post
Pazi , ovo ti nazivas " Plažom " ? Ako su ove sike i kamenjar tebi plaza , onda nije ni cudo da ima 2 bazena . Uz ovakvu plazu , ja bi imao olimpijski bazen isprid hotela a ne onu baricu od 3m2 .. Koja prevara od hotela..

[
Šta naplacuje 1500 euro , uslugu ?

Vrlo maliciozan post.
Ovo nije "hotelska plaža".
A i da jest - što tebe briga kako ljudi troše svoj novac.

ot:
za opušten odmor ovaj hotel je idealan:
http://vitality.losinj-hotels.com/hr...a/fotogalerija

nadam se da će nam se Kymatica javiti s dojmovima.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 10:13   #88
Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
Vrlo maliciozan post.
Ovo nije "hotelska plaža".
A i da jest - što tebe briga kako ljudi troše svoj novac.

ot:
za opušten odmor ovaj hotel je idealan:
http://vitality.losinj-hotels.com/hr...a/fotogalerija

nadam se da će nam se Kymatica javiti s dojmovima.
budemo i mi javili dojmove, al ne znam koje godine. todo lista nam je prebukirana
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 10:15   #89
Na svim fotografijama hotela je ovaj krš od kamenja gdje vidimo da se ljudi kupaju . Znaci ako ti hotel stavi 3 slike tog kamenjara , onda je to plaza isprid hotela. Pa nije valjda da stavljaju krš i kamenjar iz đira , a pravu plazu da skrivaju od ociju javnosti . Ovaj kamenjar isprid hotela je odlican za tuć prstace a nikako za obiteljski odmor i kupanje. Pogotovo tko ima manju djecu .. I briga me gdje ce zena potrosit svoju lovu , njena stvar . Ali mi nemojte pricat o " plazi hotela i usluzi " koja opravdava cijenu sa kojom mozes otic na put oko svijeta . Kako ih uopce nije sram drzat ovakve cijene , dabogda opet svi kukali po novinama da su prazni u sred lita ..
__________________
Figli di una vecchia mentalità...
wob is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 12:07   #90
Da bogami, plaže su katastrofa kod tog hotela u Lošinju.
Dušu dalo za završit na Hitnoj.
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 12:34   #91
ja volim upravo takve stjenovite plaže.
Nije nikakav krš,između stijena su uređene staze,more je savršeno čisto,mir i tišina,ima i hlada i mjesta za sunčanje,nema djece...

Meni je to savršena plaža.
A u vezi s kletvom - ništa od toga. Taj je hotel pun kroz cijelu sezonu i dobar dio posezone.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 15:04   #92
Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
ja volim upravo takve stjenovite plaže.
Nije nikakav krš,između stijena su uređene staze,more je savršeno čisto,mir i tišina,ima i hlada i mjesta za sunčanje,nema djece...

Meni je to savršena plaža.
A u vezi s kletvom - ništa od toga. Taj je hotel pun kroz cijelu sezonu i dobar dio posezone.
To je druga stvar sta vi volite . Ali to se ne moze nazvat plazom a pogotovo to navodit kao " ima svoju privatnu plazu " jer kad to naglasavas onda ocekujes neku plazu u pravom smislu te rijeci , ne ocekujes kamenolom isprid . Normalno je da nema djece jer jedva odrasli i tovar mogu hodat po tom kršu . Izgled hotela tipican socijalisticki . Bazencic vanjski je apartmanski . Ne znam stvarno na temelju cega ovi drze bolesne cijene i koji luđak to placa ! A to o popunjenosti bi se dalo pricat, svi termini u glavnoj sezoni su im slobodni. Koju god sobu hoces , sve mi je davalo slobodno . A nije da je hotel marjan sa 20 katova i 20 000 kreveta .
__________________
Figli di una vecchia mentalità...
wob is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 20:10   #93
Lako je piz..t o popunjenosti tokom godine kad su ti najbliži gosti talijani, austrijanci, slovenci. Vidija bi ja vašu popunjenost da su vam bosanci u zaleđu.
Nemam ja ništa protiv njih ali 90% njih nema love za vikend izlete. Stavi taj hotel u npr. Zaostrog pa da vidimo bi li radija cilu godinu.
kaić is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2014., 11:00   #94
Što je s vama,ljudi?
Hotel je udoban,ima plažu upravo takvu kakvu vole gosti koji tamo dolaze,ima sadržaje koje gosti toga hotela traže,ima vrhunsku uslugu,savršenu opremu i hranu.
To što netko od vas tamo ne bi došao o samom hotelu i njegovoj kvaliteti ne govori baš ništa.
A evo i "bazenčića" baš se lijepo vide oba na jednoj od fotografija:

http://www.hrvaska.com/hotel_punta.htm
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2014., 08:20   #95
Quote:
Kymatica kaže: Pogledaj post
Bila sam na bolu, puse ko ludo. Tamo idu inace surferi, samo ti to svi zaborave napomenuti. Ovo je skupo, ali zelim se zbilja odmoriti, ne natezati ni sl. Isla bi i van, ali nemam snage istrazivati gdje je lijepo, uredno i sl. Vidim da vitality hvale, a da odem u apartman, pa jedem po hr restoranima na moru, u sezoni, muka mi je kad se samo sjetim, traziti gdje je dobro, pa da ima mjesta, pa dok dodje konobar, pa te zajebu, hrana kako padne grah, nema sanse u apartman bas zbog toga, ili da kuham na moru. Radim ko konj preko godine, zelim se za go odmoriti ko covjek.


Sent from my GT-P5110 using Tapatalk
Bliže ZG baci pogledna ova dva hotela mi smo iznimno bili zadovoljni sa dosadašnjim iskustvom u njima pogotovo što su njihovi hoteli na glasu sa odličnom hranom i velikim izborom što mogu i osobno potvrditi...

http://www.valamar.com/hr/hoteli-rab...bellevue-hotel

imaš 360° virtualni tour, pa baci pogled

http://www.valamar.com/hr/hoteli-krk...romantic-hotel

prošle godine početkom 7mj. nas troje polupansion i dobili suit sa dvije sobe i terasom 30m od plaže za ravno 7kkn 6noćenja i to kad smo se pojavili na recepciji
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2014., 09:36   #96
Quote:
homosapiens kaže: Pogledaj post
Bliže ZG baci pogledna ova dva hotela mi smo iznimno bili zadovoljni sa dosadašnjim iskustvom u njima pogotovo što su njihovi hoteli na glasu sa odličnom hranom i velikim izborom što mogu i osobno potvrditi...

http://www.valamar.com/hr/hoteli-rab...bellevue-hotel

imaš 360° virtualni tour, pa baci pogled

http://www.valamar.com/hr/hoteli-krk...romantic-hotel

prošle godine početkom 7mj. nas troje polupansion i dobili suit sa dvije sobe i terasom 30m od plaže za ravno 7kkn 6noćenja i to kad smo se pojavili na recepciji

Mi smo bili pretprošle godine u Valamaru Rabac.
Katastrofa od hrane, u restoranu jedva da možeš naći mjesta za sjesti a klima nije radila u 7. mjesecu.
Užas
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2014., 09:44   #97
u kojem ste hotelu bili u rapcu
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2014., 10:21   #98
Quote:
homosapiens kaže: Pogledaj post
u kojem ste hotelu bili u rapcu

Allegro
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2014., 10:44   #99
ja sam bio samo u bellevue i jako zadovoljan sa svime, a u koralju na krku još bolje
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2014., 10:51   #100
Quote:
homosapiens kaže: Pogledaj post
ja sam bio samo u bellevue i jako zadovoljan sa svime, a u koralju na krku još bolje

Sobe su bile super ali hrana bez okusa i mirisa, i u 7. mjesecu da klima ne radi u restoranu 8 dana koliko smo mi bili tamo, to je tragično
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:54.