Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2014., 14:03   #61
Quote:
sali23 kaže: Pogledaj post
Zar neće biti druga sezona ?


Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk
receno je da ce biti..al sad nakon ovih svih dogadaja, i ludih fanova sve manji izgledi
tako ja barem mislim, nadam se da grijesim
Lilloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 14:31   #62
Quote:
hovarda kaže: Pogledaj post
imam informacije,da ce serija tragicno zavrsiti,zapravo,najtragicnije od svih serija...zejnep umire, a kerem se od ocaja odlucuje za suicid,nazalost
mislim da hovarda ima neke halucinacije,inace narode nemojte se brinuti ,ona je sklona izmisljanju zeyker 100 % zavrsava sretno
hoscakal is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 14:32   #63
Quote:
Lilloo kaže: Pogledaj post
receno je da ce biti..al sad nakon ovih svih dogadaja, i ludih fanova sve manji izgledi
tako ja barem mislim, nadam se da grijesim
mislim da ce biti i 2 i 3 sezona,jer je gledanost serije bas dobra,ne bi fanovi tek tako presli preko toga da odjednom zavrsi
hoscakal is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 14:48   #64
bit ce samo jedna sezona
Lilloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 15:00   #65
a jaoooooo,pa jel to znaci da ce ubrzo kraj,oko koje su epizode rekli kraj sezone ??(mozda kraj bude kad se kerem i zenep pomire )
hoscakal is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 10:33   #66
a rekli su da je 51 finale sezone, sad se prica da su produzili do 55..da ce mozda biti 2.sezone..mozda ne
tu kod tih turaka vise ne znas ko pije a ko placa
cekam neku sluzbenu potvrdu da znam na cemu sam s ovom serijom
Lilloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 14:40   #67
a ja se nadam da ce biti druge sezone,cim nesto saznas molim te javi i meni
hoscakal is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2014., 12:21   #68
izasao je fragman
kerem je u komi namjerno se zabio autom, zeynep mu dosla u bolnicu, kaze ne mozees me ostaviti, cujes lli me, oprastam ti..
i onda onaj zvuk ko da mu srce stalo
Lilloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2014., 23:10   #69
aaa tacno sma 2 puta morala odgledati fragman jer nisam mogla vjerovati,pa nece valjda umrijeti :O a inace u onoj azijskoj verziji jel on umire,znas li to sta kako,jaooo ne mogu da vjerujem ,ovaj mi se scenarista ne sviđa nimalo
hoscakal is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2014., 13:57   #70
ma mislim da kerem nece umrijeti, bar ne jos ne znam sta su nam spremili za zadnju epizodu, sretan ili tuzan kraj...
ne znam za tu azijsku, cula sam samo da je glavni isto imao nesrecu i amnezija poslije, a dalje sta se desavalo neznam, ne zelim bas puno ni istrazivati
inace, izasao je dns 2.fragman koji nije nista posebno, netko se sjeca proslih dogadaja, samo stare scene prikazane, sad dali je to kerem dok je ukomiran ili zeynep
Lilloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2014., 22:32   #71
oooooooo pa nikako uci na temu,poluditi jel neko gledao vcrs zeyker,uffff ja poceli su pre*eravati :O ne sviđa mi se novi scenarista,postat ce jos malo kao spanska serija :/
hoscakal is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2014., 10:42   #72
gledala sam ja sinoc
niista posebno epizoda nije bila
jedino sta je bilo zanimljivo kraj kad je zeynep stigla u bolnici, i mozda onaj poljubac u bazenu, al nije toliko dobar kao kad je kerem to napravio
ja ne znam kako ce se dalje odvijati serija, sta ce biti..ne sluti na dobro, i nastavak druge sezone
zeynep stigla u bolnicu i kaze da oprasta mu, da zaborave onaj dan kao da se nije desio, poljubi ga i on pocne disat normalno, i ona odma ode nazad u golyazi
dala mu poljubac zivota, i kaze zey. sevim, Kerem je mene izdajom ubio, a ja sam ga svojom izdajom vratila u zivot
Lilloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2014., 23:30   #73
gledala sam i ja,i meni epizoda nije bila bas nesto :/ drago mi je jedino eto sto tulin nije abortirala nek nesto u zivotu uradi kako treba,pa kako god.
cula sam da druga sezona pocinje tek u septembru,ne razumijem kakvo je toliko cekanje,da su uzeli pauzu od mjesec dana,pa haj razumljivo... :/ a sve ono sto se desavalo u snovima nije mi se svidjelo,nekako sve naopako,a i ne sviđa mi se kerem sa onim "streberkama". drago mi je bilo i zbog cihan i demet,mislim da ce njihovo vjencanje oznaciti kraj sezone,nek su i oni vise odapeli,sve drz-ne daj onoj melis bih bila mjesto na kojem sjedi,pa stvarno mozak-kokoš :O, tacno zalim aksela sto ga je onakva spodoba zapala,mislim da bi se u drugoj sezoni moglo otkriti da nista nije bilo između nje i kerema,da je to sve slagala,ako ne onda ce vjerovatno biti da se zeynep zaljubi u ovog novog lika,a kerem ode u ameriku ili tako nekako,sto mi je potpuno bezveze
hoscakal is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 12:30   #74
ne zna se jos hoce biti 2.sezone, pise se da ce poceti u 10.mj, ali jucer su svi scenaristi pisali po twitteru da bi oni htjeli nastaviti 2.sezonu,ali to sve ovisi o kanalu d koji prikazuje seriju,a kanal d je poznat po otkazivanju serija , o rejtingu, i o jos puno stvari valjda..
potpisuju neke peticije, razmisljali su da prebace na neki drugi dan seriju, mozda bi onda imala bolju gledanost
orkun, jedan od glavnih je jucer napisao da je 54 epizoda posljednja ep...to kako je napisao moglo bi se zakljuciti da nema 2.sezone

malo mi je sad to sa tulin sta se ko prosvjetlila previse,, al ajd nek joj bude..
aksel ce skuzit da je melis bila kod kerema, nasao je onaj njezin privjesak, a njoj ispali kljucevi..jedva cekam da vidim sta ce biti, nadam se da ce on od svih njih biti najpametniji i skuziti da melis laze i da nije moglo biti nicega izmedu nje i kerema jer je kerem bio pijan ko letva
bora ce se sigurno zaljubiti u zeynep, a sad dali ce ona u njega ne znam, mozda ako se ne pomiri sa keremom pokusa kao nesto s njim da onog zaboravi
Lilloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 23:00   #75
Mene ovaj synopsis potseca na "Ninjos ricos,pobres padres",jel ima sličnosti sa tom serijom?
__________________
Emiruša.
beren cansu fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 23:14   #76
nisam gledala seriju "ninos ricos,pobres padres" tako da ne znam a i neka ce skontati vise aksel onu kozu,sta ce mu ona evo sam pogledala fragman za 47. cini mi se da bi se dvoje golupcica pomiriti a i evo vidim kerem je prav zdrav
hoscakal is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2014., 13:53   #77
daaa, kerem je zdrav, nije izgubio pamcenje i jos uvijek je prelijep
nece se pomiriti nazalost jos ima slika sa seta u golyazi, i videa kako snimaju scenu u kojoj se ona pozdravlja sa svima (can, yagmur, sedat,merve-dovezli kerema da se pomire valjda) i grli ih sve, jedino ne sa keremom, on jadan ko tuzna vrba ulazi u auto
ona je tamo kao krenila u skolu, ali vratit ce se nazad,valjda i bora dolazi s njom u istanbul i krece u skolu.. samo ne znam u kojoj epizodi..
Lilloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2014., 14:07   #78
aha,pa dobro vjerovatno scenaristi,pisu takav scenarij da ostave prostora i za mogucu 2. sezonu,a oni ce se sigurno pomiriti u zadnjoj epizodi,a svakako se jos treba raspetljati to za gunesa,pa mozda se u drugoj sezoni bude vise radilo o bori i nekoj tamo,znas kako se turci znaju presalatati sa jednom na drugog lika dok se rekao keks
hoscakal is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2014., 15:34   #79
pregledala sam ovaj drugi fragi,pa jel se to meni cini ili su se oni oprostili jer on ode negdje ???? :O
hoscakal is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2014., 20:30   #80
tuga nakon odgledanog fragmana
dosao se oprostiti od nje, rekao joj je sad se mozes vratiti nazad, ja necu biti vise tamo kaze joj mozda bolje da sam poginuo u onoj nesreci
i pita ju jel se mogu zagliti, jer ekipi nije rekao nista, ne znaju jos da idem, da se zagrle da ne misle da su bzvz dosli
mislim da ce mi u nedjelju trebati paket maramica, bit ce suza
kako joj je mirisao kosu skinuo maramu da ima za uspomenu
tuga, tuga
Lilloo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:48.