Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti > Kazalište

Kazalište Daske koje život znače

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2007., 23:54   #21
CABAres CABArei

Jel netko zna dal ima CABAres CABArei u mp3 formatu za downloudati??
permanent300 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 20:24   #22
2 puta sam gledala. Čisto savršenstvo, ne mogu vjerovati kako jedan jedini čovjek 2 i pol sata (u prosjeku možda čak i malo više) može da drži pažnju čitave publike. Njegovo držanje, govor, geste i "zvukovi"...genije na djelu.
Gledala sam i još jednu njegovu predstavu, mislim da se zove "Kobajagi donijela me roda".
Njegovo djelo i lik...ne znam s kim da ga usporedim. Volim misliti da se Shakespeare ponovo rodio u njemu.
__________________
*LIBER LIBERTAS*
www.drugachijisvijet.blogger.ba
Bednaya Nastya is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 09:58   #23
idem večeras... konačno me cura nagovorila da odem to pogledat, nadam se samo da neću morat na silu smijati se primitivnim forama...
HuberRotomat is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 23:25   #24
ja bih na ovo
nadam se da ću skupit lovu
koliko je uopće karta?
 
Odgovori s citatom
Old 14.03.2008., 20:54   #25
Quote:
HuberRotomat kaže: Pogledaj post
idem večeras... konačno me cura nagovorila da odem to pogledat, nadam se samo da neću morat na silu smijati se primitivnim forama...
Ne boj se, upravo suprotno...cura ti ima odličan ukus uživajte!
__________________
*LIBER LIBERTAS*
www.drugachijisvijet.blogger.ba
Bednaya Nastya is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 13:02   #26
Ja sam gledala Cabares prvi put prije desetak godina a onda još jednom kad sam kupila karte dvojici svojih bratića dvadesetogodišnjaka. Nisu htjeli niti čut za kazalište a kamoli za predstavu od preko 2 sata. Kupila sam karte i rekla im koliko su skupe (a bogme su tada bile) i odvukla ih na predstavu. Smijali su se toliko da je mene bilo sram sjediti kraj njih.
Inače s tom prestavom dolazi u Opatiju jednom godišnje i uvjek napuni dvoranu Admirala.
Pogledala sam Medvjeda u prilično komornoj izvedbi (Trsatska čitaonica u Rijeci) i bio mi je dobar ali relativno kratak (a takav je tekst) dok su mi oni slovenci jazzeri u uvodu bili dooooooosadni (što mogu kad ne ljubim jazz). Inače, bio mi je genijalan kako glumi u onom "kaubojskom" donjem rublju s "četvrtastim prozorom" na guzici.
NitkoPoseban is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 18:24   #27
Ima li negdje na netu video zapis ove monodrame(ili cabareta). Dugo tražim ali izgleda dok on to aktuelno igra da neće biti nikakve snimke.Šteta!!!
freedado is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 19:00   #28
naravno da nema.
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2008., 02:59   #29
Cabares je nesto fe-no-me-nalno !!! mislim da bi ga mogla svake godine jednom gledat, da je recimo malo jeftinija.
Divim se sokolovicu, toliko energije u predstavi bez ikakvih pauza 2 sata :-)
Kvarnerić is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2008., 15:07   #30
Odlično odlično odlično odlično!!!!!!!! Obožavam Zijaha Sokolovića! Plakala sam, smijala se.. Prekrasno!
Preporučam svima!
__________________
"I dodaj svetu malo boje, čudo moje..."
Rujna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2008., 00:33   #31
Bila sam jučer!!!!!
genijalan je!!on 2 i po sata govori bez prestanka,bez predaha....
i nakon toga je opet predstava!
koliko energije,teksta,stvarno,nema šta,savršeno je opisao današnjeg čovjeka!
svaka mu čast!!
serafina splićanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 09:55   #32
Slazem se.Zijah je super.Gledala sam i druge njegove predstave ( Kobajagi donijela me roda, Glumac je Glumac).Jedina zamjerka je previse psovki.
idassa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 15:50   #33
Frendica mi je rekla da je predstava super, malo pročitala vaše dojmove i eto donjela odluku da sam u exitu 17.12., samo da nagovorim ekipu ..., još sam pod dojmom Kauboja koji su fantastični, moja preprouka ...
Tika001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 23:09   #34
Quote:
Kvarnerić kaže: Pogledaj post
Cabares je nesto fe-no-me-nalno !!! mislim da bi ga mogla svake godine jednom gledat, da je recimo malo jeftinija.
Divim se sokolovicu, toliko energije u predstavi bez ikakvih pauza 2 sata :-)
pa 35 kn je kaj ne?

..ovu subotu na exit i Samo Bog zna
rune88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 23:52   #35
Quote:
rune88 kaže: Pogledaj post
pa 35 kn je kaj ne?
Blago tebi, školarac!
3bon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2008., 23:27   #36
evo, mogu se i ja ohvaliti da sam gledala cabares cabarei, ali i glumac je glumac...imam čak i onu drvenu pločicu zijah je odličan, i jedva ekam da opet dođe u naše kazalište..!
glumicapz is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 17:43   #37
jel znate možda?

Evo, da ja postavim jedno pitane a mislim da vi kazališni stručnjaci sigurno to znate, pošto se ja više ne sjećam.

Dakle, sjetih se da sam davno gledao Cabares Caberei i Glumac je glumac je glumac u Exitu, glumi Zijah Sokolović.

Zanima me u kojoj od tih dviju predstava Zijah izvlači ljude na pozornicu?

Pitam jer me zanima kolko je prisutna interaktivnost u tim dvjema predstavama. Dakle, koja je bila interaktivna? dajte malo detalja o svakoj.



Tnx!
eikinskjaldi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 19:31   #38
ja se ne sjecam izvlacenja publike u cabares cabareiu, ali proslo je par godina od kada sam gledala.
mmmila is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2009., 00:49   #39
Zijah ti izvlači ljude u glumcu! Nekidan je imao izvedbu glumca u Ksetu te je i tamo dovodio ljude na pozornicu i spikao s njima...
__________________
Jer teško teče dan, kad je čovjek sasvim sam...
Najbolji is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2009., 21:33   #40
Skidam kapu Zijahu! Tako se glumi!!!! Predstava nije atraktivana kao pr. Kauboji ali je gluma vrhunska i teško mi je reći koji bi naš glumac mogao jednako dobro izvesti ovu monodramu.
japanska_buba is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:04.