Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.12.2013., 17:56   #61
Quote:
Apolon kaže: Pogledaj post
Predivna je

Sutra će prestić "Noć bez granica" po yt klikovima
Dobar prognozer upravo se dogodilo...
Tuljan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2013., 01:45   #62
Quote:
Tuljan kaže: Pogledaj post
Dobar prognozer upravo se dogodilo...
šta sam ti reko
A sad napada Cirkus...iako je moja fejv u pitanju bojim se da će je prestić
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2013., 02:01   #63
Hm... Cirkus je izašao 2.11. pa ima veliku prednost, no Viski trenutno ima golemi rast gledanosti, početkom 2014. bi mogao i preko 1,000,000
Tuljan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2013., 11:17   #64


Čakovec, 26.12.

Viski je trenutno najgledaniji spot od ovih izašlih u Prosincu 2013. na YT sa 23,000 dnevnih pregleda u prosjeku.
Iza su i "Noć bez granica" sa 19,000 prosječno, te "Cirkus" sa 17,000.


Tuljan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2013., 11:45   #65
Svaka čast za Viski i za preglede
__________________
__________________
SantaDiabla is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2013., 23:48   #66


400.000

Definitivno najveći Lidijin hit... ili su se možda konačno neke stvari poklopile?
Bilo je i boljih pjesama u umjetničkom smislu od ove, ali 400.000 u cca 2 tjedna je respektabilno za svakoga osim Sevke.
Isto tako, treba uzeti u obzir da portali nisu uopće pisali o ovoj pjesmi zasad, što joj daje dodatni plus.

Treći album će biti

Dalmatinac i Dalmatinka, Vozačka dozvola, Viski, sve milijunski hitovi sadašnji i budući... jedva čekam
Tuljan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2013., 23:55   #67
Slazem se ovo u vezi medija...nitko nije prenio!
ali od danas je krenulo... evo jedan 'strani' portal http://www.ekskluziva.ba/Svi-bi-njoj...de-/43044.html
__________________
čovjekzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2013., 00:09   #68
Quote:
Tuljan kaže: Pogledaj post


400.000

Definitivno najveći Lidijin hit... ili su se možda konačno neke stvari poklopile?
Bilo je i boljih pjesama u umjetničkom smislu od ove, ali 400.000 u cca 2 tjedna je respektabilno za svakoga osim Sevke.
Isto tako, treba uzeti u obzir da portali nisu uopće pisali o ovoj pjesmi zasad, što joj daje dodatni plus.

Treći album će biti

Dalmatinac i Dalmatinka, Vozačka dozvola, Viski, sve milijunski hitovi sadašnji i budući... jedva čekam
Odlično se traži u glazbenim željama na CMC i Radio Dalmaciji- što je na neki način dobar pokazatelj da će pjesma dobro proći.

Lidiju Bačić medijski "gura" samo CMC, ostali mediji joj nisu uopće skloni ili tek minimalno. Pa čak Radio Dalmacija na ove zadnje pjesme nije reagirala ništa posebno. Daleko bolji status je imala prije.
adbk is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2013., 00:17   #69
Nadam se da je to tek početak... Lidija zaslužuje veći medijski prostor.
Tuljan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2013., 00:47   #70
Quote:
adbk kaže: Pogledaj post
Odlično se traži u glazbenim željama na CMC i Radio Dalmaciji- što je na neki način dobar pokazatelj da će pjesma dobro proći.

Lidiju Bačić medijski "gura" samo CMC, ostali mediji joj nisu uopće skloni ili tek minimalno. Pa čak Radio Dalmacija na ove zadnje pjesme nije reagirala ništa posebno. Daleko bolji status je imala prije.
Potpisujem sve ovo... a to što gura CMC su isto "krivi" ljudi odnosno publika, ona je godinama tamo među traženijima u glazbenim željama... i mislim da bi svaki izvođač volio ovu situaciju, da je voljen od publike a ignoriran od strane medija. Lidija je oduvijek gajila dobar odnos sa publikom, i to joj se vraćalo kroz glazbene želje i posjetu na koncertima, a na kraju krajeva i YouTube klikove.
I mora se naglasiti da je uspjela isključivo svojim radom, a ne medijskim napuhavanjem.
Rozga je opet sasvim suprotan primjer, kako se danas pisalo na njezinom topicu, igračka najjače glazbene "mafije" u Hrvatskoj.
Na kraju se zapravo sve to obije o glavu, jer publika sama izabere ono što voli.
Tuljan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2013., 03:11   #71
Reka san vam ja da će Viski prestić Cirkus

Bravo Lile...samo naprijed... baš mi je drago da je i nju konačno krenulo
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2013., 12:02   #72
Quote:
Tuljan kaže: Pogledaj post
I mora se naglasiti da je uspjela isključivo svojim radom, a ne medijskim napuhavanjem.
Rozga je opet sasvim suprotan primjer, kako se danas pisalo na njezinom topicu, igračka najjače glazbene "mafije" u Hrvatskoj.
Na kraju se zapravo sve to obije o glavu, jer publika sama izabere ono što voli.
hahahaha,a daj,čuješ li ti sebe šta pričaš?!
pa rozga najviše radi na hr estradi,publika je obožava. 20 godina je već tu,a popularnija nego ikad,rasprodane arene svuda,jedina zapravo PRODAJE albume u hr(uz thompsona i zečića),20 nastupa mjesečno....

neki ljudi nikad neće shvatiti da BITI VELIK ILI UVELIČATI NEKOGA NE MOŽE SE POSTIĆI PONIŽAVANJEM DRUGOGA. (maloprije na rozginoj temi) pogotovo ne takvim glupostima i nebulozama.
voli ti ''lilu'' koliko hoćeš,to ti niko ne brani. pa i meni je simpa. ali uopće je uspoređivat s rozgom po uspjehu nećeš moći ni za 10 godina.
destruktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2013., 12:08   #73
Quote:
destruktor kaže: Pogledaj post
hahahaha,a daj,čuješ li ti sebe šta pričaš?!
pa rozga najviše radi na hr estradi,publika je obožava. 20 godina je već tu,a popularnija nego ikad,rasprodane arene svuda,jedina zapravo PRODAJE albume u hr(uz thompsona i zečića),20 nastupa mjesečno....

neki ljudi nikad neće shvatiti da BITI VELIK ILI UVELIČATI NEKOGA NE MOŽE SE POSTIĆI PONIŽAVANJEM DRUGOGA. (maloprije na rozginoj temi) pogotovo ne takvim glupostima i nebulozama.
voli ti ''lilu'' koliko hoćeš,to ti niko ne brani. pa i meni je simpa. ali uopće je uspoređivat s rozgom po uspjehu nećeš moći ni za 10 godina.
Još jedan koji je nasjeo na podvale Rozginog PR teama...
Ajde mi nabroji te Arene koje je napunila kad si već tako informiran.
Usput, ona je već pala na turneji s Bajagom, ni tad nije više mogla puniti takve prostore.
Tuljan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2013., 12:24   #74
Quote:
Tuljan kaže: Pogledaj post
Još jedan koji je nasjeo na podvale Rozginog PR teama...
Ajde mi nabroji te Arene koje je napunila kad si već tako informiran.
Usput, ona je već pala na turneji s Bajagom, ni tad nije više mogla puniti takve prostore.

Cibona

Spaladium

Skenderija

Celje

da ne duljim,napunila je sve i svašta...SAMA. a Karlovačko live je bila greška jer se dogodila nedugo nakon što je ona sama sve to napunila. a bajaga ionako nije omiljen kod nas. tako da je rezultiralo ne toliko uspješno. daleko od katastrofe ali...
destruktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2013., 12:37   #75
U 7,5 godina solo karijere dakla napunila 4 Arene (ili 6-7, nebitno).
Uz najjači PR ikad na ovim prostorima... hahaha.
I imaš malo čudne definicije Arena, evo prolazim svaki dan kraj Cibonine dvorane i još je nisu u Arenu preuredili :-)
Skenderija i Celje su isto primjeri svjetski poznatih "Arena".
Argumenti su ti blago rečeno jadni, Rozga ide samo prema dolje i to znaš i ti sam, njezino vrijeme je prošlo.
Tuljan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2013., 14:41   #76
ja ne znam zašto ti Tuljane pokušavaš učiniti Rozgine uspjehe bezvrijednim
Činjenice govore svoje, a činjenice su da je Rozga jedna od najpopularnijih pjevačica na prostoru bivše Yuge. Rozga ima 18 godina karijere iza sebe i stekla je kakvu taku reputaciju.
Ja nemam ništa protiv Lidije Bačić, i na 'viski' ću uvijek zaplesat u klubu, ali ne možeš ju uzdizati omalovažavajući drugu glazbenicu.
Komentiraj Lidiju na ovom topiku i objasni nam zašto je ona postala ovo što je? Jer svi znamo kakvom se glazbom ona prije bavila.
Ok, čovjek može i glazbu probaviti, to je zabavna glazba, ali zašto onda ovako jeftin izgled? zašto ovakve provokativne pjesme?
Lidija završi u novinama i u nekoj emisiji isključivo zbog tog svog jeftinog izgleda i 'šaljivih' pjesama koje ona prezentira na totalno vurgalan način.
I što onda? Ona se žali da nju vrijeđa kada određeni ljudi nju kritiziraju zbog toga. Zamisli.
Javna si osoba, odlučila si biti takva kakva jesi, e pa onda se i nosi s time. Prihvati svaku kritiku, bila ona loše ili ne.
__________________
Ljudi zahtijevaju slobodu govora kao zamjenu za slobodu misli koju odbijaju koristiti.
Masha19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2013., 14:53   #77
Quote:
Masha19 kaže: Pogledaj post
ja ne znam zašto ti Tuljane pokušavaš učiniti Rozgine uspjehe bezvrijednim
Činjenice govore svoje, a činjenice su da je Rozga jedna od najpopularnijih pjevačica na prostoru bivše Yuge. Rozga ima 18 godina karijere iza sebe i stekla je kakvu taku reputaciju.
Ja nemam ništa protiv Lidije Bačić, i na 'viski' ću uvijek zaplesat u klubu, ali ne možeš ju uzdizati omalovažavajući drugu glazbenicu.
Komentiraj Lidiju na ovom topiku i objasni nam zašto je ona postala ovo što je? Jer svi znamo kakvom se glazbom ona prije bavila.
Ok, čovjek može i glazbu probaviti, to je zabavna glazba, ali zašto onda ovako jeftin izgled? zašto ovakve provokativne pjesme?
Lidija završi u novinama i u nekoj emisiji isključivo zbog tog svog jeftinog izgleda i 'šaljivih' pjesama koje ona prezentira na totalno vurgalan način.
I što onda? Ona se žali da nju vrijeđa kada određeni ljudi nju kritiziraju zbog toga. Zamisli.
Javna si osoba, odlučila si biti takva kakva jesi, e pa onda se i nosi s time. Prihvati svaku kritiku, bila ona loše ili ne.
Ja ne sporim da Rozga ima popularnost na ovim prostorima, daleko od toga, ali je isto tako činjenica da je uspjela onim lakšim putem (i to nisam ja pisao, nego masa drugih na ovom forumu).
Lidija je mlađa 8 godina od Jelene, i ja nisam niti jednom rečenicom stavio Lidiju iznad nje, kad to jednostavno nije istina.
Jeftin izgled Lidije je samo potenciran od strane medija, a prava istina je uvijek negdje u sredini, dakle Lidija nije ništa više vulgarna od Jelene, čak naprotiv (slike Lidije u kupaćem kostimu ne postoje, dok se Jelena u tom izdanju u svrhu samopromocije slikala nebrojeno puta, da namjerno pokazivanje gaćica samo za medije ne spominjem).
Ja samo ukazujem na dugogodišnje potenciranje Rozginih "megakoncerata" od strane medija, dok su drugi izvođači (čak i Severina među njima) u sjeni.
Kroz par godina će se neke stvari iskristalizirati na našoj sceni, a Lidija je svoj put odabrala onako kako je sama htjela i snosit će posljedice, bilo pozitivne, bilo negativne.
Tuljan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2013., 15:45   #78
Whiskey je kopija pjesme Viljamovka Nede Ukraden,
cijela ideja i stil mjuze je skopirano.
Sandiran is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2013., 15:50   #79
i spot jel tako? Styling u spotu isto od Nede iskopiran, country zvuk pjesme... ja ne znam zašto ju Neda nije tužila već
Tuljan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2013., 18:01   #80
Quote:
Tuljan kaže: Pogledaj post
Ja ne sporim da Rozga ima popularnost na ovim prostorima, daleko od toga, ali je isto tako činjenica da je uspjela onim lakšim putem (i to nisam ja pisao, nego masa drugih na ovom forumu).
Lidija je mlađa 8 godina od Jelene, i ja nisam niti jednom rečenicom stavio Lidiju iznad nje, kad to jednostavno nije istina.
Jeftin izgled Lidije je samo potenciran od strane medija, a prava istina je uvijek negdje u sredini, dakle Lidija nije ništa više vulgarna od Jelene, čak naprotiv (slike Lidije u kupaćem kostimu ne postoje, dok se Jelena u tom izdanju u svrhu samopromocije slikala nebrojeno puta, da namjerno pokazivanje gaćica samo za medije ne spominjem).
Ja samo ukazujem na dugogodišnje potenciranje Rozginih "megakoncerata" od strane medija, dok su drugi izvođači (čak i Severina među njima) u sjeni.
Kroz par godina će se neke stvari iskristalizirati na našoj sceni, a Lidija je svoj put odabrala onako kako je sama htjela i snosit će posljedice, bilo pozitivne, bilo negativne.
Tuljane ne daj se!
Pišeš istinu. Rozgini fanovi jednostavno ne mogu sebi priznati da iza uspjeha Jelene Rozge veliki udio pripada i novinarima,koji joj daju dosad neviđen medijski prostor i minutaže da njena glazba lakše nađe put do publike.
Ona ne mora muku mučiti kako da prezentira novu pjesmu ili kompilacijske albume, a druge su prisiljene se blamirati kako bi zaslužile medijsku pažnju i skrenule pažnju javnosti na svoj rad, jer nemaju čistog medijskog prostora.
Neki od novinara su Rozgini osobni prijatelji, a upravo joj takvi rade najveći hajp.
Ovo je nažalost istina.
adbk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:04.