Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2014., 23:00   #21
''escena sexo con pasión''

ibaa aj,aj sad moram da se prisetim...

Zamislite ovu scenu,]cak i nije kao što oni znaju ''escena sexo con pasión'' Ates i Bahar, od 6.40min,
http://www.youtube.com/watch?v=vp8OTzp18Ok

Quote:
ibaa kaže: Pogledaj post
''pobresito'' se nalije, i ''una mala'' dežurna guja to iskoristi dok on zakrmelja
,
Morala sam da ubacim slikicu
https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/...78087419_n.jpg

a jutro posle
https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/...5f&oe=5480589B
https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/...05116169_n.png

Quote:
ibaa kaže: Pogledaj post
za moje dvi kizlar da se podsjetimo


Bahar & Ates
Divni su mi zajdeno

Od mene malo slikica

https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/...c2&oe=5464C965
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.n...18b83b7974df3a
https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/...cc&oe=5476385A
https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/...34060839_n.png

Zadnje uređivanje Bhea : 28.08.2014. at 04:49. Reason: [QUOTE=ibaa;51302415]
11jana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 21:18   #22
Quote:
11jana kaže: Pogledaj post

Zamislite ovu scenu,]cak i nije kao što oni znaju ''escena sexo con pasión'' Ates i Bahar, od 6.40min,
http://www.youtube.com/watch?v=vp8OTzp18Ok
u prijevodu, ovako ti to izgleda u turkiš diziju







ova je d best, skoro sam se zadavila od smijeha kad sam vidila ovu facu


Lijepo se slažu
Baš mi se čine super ekipa ...ali kad vidim Ahu Sungur, odmah zamislim kako trči po setu za ljudima, maltretira i upilava da se slikaju sa njom...prava je selfi ludacha


I meni su predivni





https://www.youtube.com/watch?v=oiycSYjDmdE




.
ibaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 21:41   #23
E, kizlar kako ste bile vrijedne!!
Ja od obaveza ne stignem komentirati, ali su slikice preslatke i jedva cekam novu sezonu, samo bas se cini da nikad docekati.

Prebolne su ove scene, vecer prije i jutro poslje. Meni bas prokuha u zeludcu kad se sjetim one buljoke Efsun.
Tuzit cu secenariste za zlostavljanje nas gledalaca jer toliko patnje odavno ne dozivih.

Pozdrav i kiss kiss
zatelebana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 11:30   #24
http://www.fox.com.tr/O-Hayat-Benim/izle



Znaci vjencali su se! i Bahar je saznala za Efsun cim baca posteljinu. Mozda je on cak i priznao sto se desilo i da se ne sjeca sto je tocno bilo.

Mama je nije prepoznala i maltretiranje i zlostavljanje se nastavlja.
Bahar mi se cini u jednom momentu ljubomorna na Efsun.mozda su htjeli prikazati da je prirodno osjetila povezanost sa tom novom zenom, koa sto se i slaze sa pravim tatom.

Bas teska vremene.
zatelebana is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 22:38   #25
Pocelo je i ja nista ne shvacam ali mi je tako žao Atesa.
zatelebana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 20:14   #26
Ne znam da li netko prati seriju, ali ovo nije jos jedna tipicna serija. Ovo je teza tematika. Sto se vise serija razivija vidim da je to psiho- Drama. vec je 27 epizoda.

Mene osobno jako optereti,ali me svejdno mami da vidim sto ce biti dalje.

Koliko mogu shvatiti zlocesta sestra Efsun uspije uvijek zagorcati sestri zivot ,ali tako tesko da meni bude muka na kaucu.

Roditelji su roditelji iz pakla.
Tag serije bi trebao biti: Kako jeftino prekriti savrseno ubojstvo.

Nadam se da cu vas zaintrigirati za seriju, jer je ipak interesantna.

Od zadnji puta saznali smo da Efsun nije spavala sa Atesom, ali sad je izjavila da je i trudna., jer se Bahar opet s njim zblizila.

Mama i tata i jadna susjeda pokusali su ubiti vozaca iz konaka, jer je saznao njihovu tajnu, da Efsun nije prava kcer Mehmetbaya.
Za poluditi koji likovi
Teska psihoza! Ali scenaristi ih dobro vode ,a glumci su vrhunski. Treba znati iznijeti tako slozene likove.
Preporucam nedjeljom navecer!
zatelebana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 14:42   #27
Bog zatelebana!
Ja pratim ovu prekrasnu seriju oz. dramu. Jeste ovi roditelji nisu roditelji. Groza, otac puno sluša suprugu,
ona je živi đavo. Bahar ima čvrste nerve, Efsun đavo od đava. Kako ji samo uspjeva sve. Živim za dan kat
se sve odkrije. Sad je izabrala Ateša, Dobro, da ima majku( za koju još nezna- Hasret)da se osloni na nju.
Neznam koliko nastavka još ima serija ali je dobro nastavljena, glumci dobro glume.
Priporučujem gledanje.
mial111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 11:25   #28
pozdrav,

počela sam gledati seriju i sviđa mi se. kod gledanja moram imati konjske živce. efsun i njezina majka su dno dna od ljudi. kad njih vidim samo se uznervozim. došla sam do 13 epizode ali malo me ubi moja znatišelja a ne znam turski; sad je već snimljeno preko 40-tak epizoda da li bahar saznala za svoje prave roditelje. bahar i ateš tako su mi dragi, zaljubljeni, baš onako čista, neproračunata ljubav. kad ih gledam sva se raznježim
ZNATIZELJNA1919 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 14:34   #29
Serija se i meni sviđa. Stigla sam do 42., Bahar još nije saznala ko su joj pravi roditelji.
Aantakya is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 10:14   #30
Quote:
Aantakya kaže: Pogledaj post
Serija se i meni sviđa. Stigla sam do 42., Bahar još nije saznala ko su joj pravi roditelji.
draga hvala ti na odgovoru.
došla sam do njihovog vjenčanja i dolazi efsun.
ja mislim da ateš i efsun nisu spavali ali polako gledam pa ću vidjeti.
ateš je saznao da je djed dao ubiti njegove roditelje i kako teče dalje radnja, kako se planira osvetiti kad svi sve znaju.
kako se efsun nosi u toj obitelji da li su isplivale neke nove tajne na površinu.
ne gledam na turskom idem polako s prijevodima jer tako i tako ništa ne razumijem, a one dvije zloće jako me irititaju (efsun i nuran)
da li ima nešto zanimljivo ili se i dalje svi podbadaju, podmeću, lažu...
da li je pronađen leš?
koliko ja imam pitanja
ZNATIZELJNA1919 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 11:32   #31
Nuran i Efsun fantastično glume. Serija je puna iznenađenja. Čekaj dok se pojavi Hasret, mama od Bahar. Inače, bit će puno zapleta, što seriju i čine zanimljivom. Ateš je prilično racionalan tip i shvatit će da Mehmet Emir ne može snositi krivicu za smrt njegovih roditelja. Golema krivica je, ne samo na djedu koji je umro, nego i na staroj hanumi Edibe. (Mislim da se tako zove )
Ljubav Bahar&Ateš još uvijek pobijeđuje sve izazove! A bit će ih mnogo.
Aantakya is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 12:30   #32
Aantakya hvala ti na odgovorima. odgledala sve epizode sa prijevodom. dobra mi je serija. da li je serija prema nekoj knjizi ili se ne zna kraj?
ZNATIZELJNA1919 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 16:09   #33
Ne vjerujem da je po knjizi
A kraj... e, kraj će sigurno biti super
Aantakya is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 11:25   #34
Quote:
Aantakya kaže: Pogledaj post
Ne vjerujem da je po knjizi
A kraj... e, kraj će sigurno biti super
Bok! Pratim seriju i isprva mi je bila zanimljiva, no onda mi je sve više pilila živce, pa sam bila preskočila 10 epizoda, no svejedno se ništa nije pomaklo. Glupo mi je to što se u prvoj epizodi dogodila i zamjena i ubojstvo, a Bahar i njezini pravi roditelji nikako da za to saznaju. Pogotovo mi je glupo da je roditelji nisu prepoznali s obzirom na to da Bahar sliči svojoj majci kakva je bila u mladosti i jer je dobila ime koje joj je majka i željela nadjenuti.
Najradije bih da nam prevedu zadnje 4 epizode, ako i toliko, jer ovo sve u sredini samo pili živce i ne vodi ničemu.
Čizkejkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 19:35   #35
Quote:
Čizkejkica kaže: Pogledaj post
Bok! Pratim seriju i isprva mi je bila zanimljiva, no onda mi je sve više pilila živce, pa sam bila preskočila 10 epizoda, no svejedno se ništa nije pomaklo. Glupo mi je to što se u prvoj epizodi dogodila i zamjena i ubojstvo, a Bahar i njezini pravi roditelji nikako da za to saznaju. Pogotovo mi je glupo da je roditelji nisu prepoznali s obzirom na to da Bahar sliči svojoj majci kakva je bila u mladosti i jer je dobila ime koje joj je majka i željela nadjenuti.
Najradije bih da nam prevedu zadnje 4 epizode, ako i toliko, jer ovo sve u sredini samo pili živce i ne vodi ničemu.

Istina, puno naivnih i glupih situacija ima u seriji, ali mene oduševljava gluma dviju glumica, Efsun i Nuran. Da nema povremenog mentalnog nasilja, meni bi ovo bila super komedija.
Odgledala sve epizode, tacnije do 50. Doduše, na ruskom ali ok je to.
Pitam se koliko još epizoda do kraja...
Aantakya is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2015., 17:44   #36
Zna li neko koliko još epizoda do kraja serije?
Aantakya is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 02:19   #37
Quote:
Aantakya kaže: Pogledaj post
Zna li neko koliko još epizoda do kraja serije?
Čuj, ja pratim preko interneta, došli su do 46. epizode s prijevodom. A u Turskoj se sad počinje snimati treća sezona, čini mi se. Previše su to razvukli. Ne volim serije s jako puno epizoda. Slažem se da su Nuran i Efsun glavne komičarke. Pitam se kad li će napokon Bahar saznati tko je zapravo, kad će to njezini pravi roditelji saznati. Također se pitam i kad li će Atahanovi otkriti tko ih je pokrao (onaj tobože fini dečko). Bahar je beskrvna do boli, sve me više živcira.
Čizkejkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 11:48   #38
Gleda li više itko ovu seriju? Sad se napokon počelo raspetljavati, dočekali smo da i Bahar sazna da je sve bila varka. Sad možemo početi uživati!
Čizkejkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2016., 19:00   #39
Ja sam seriju relativno skoro otkrila i moram reci da sam prvih 30-40 epizoda odgledala bez preskakanja scena, jer mi je sve nekako bilo vazno i interesantno za gledanje. I taman kad sam pomislila da je serija, OK uz nelogicnosti koje manje-vise prate svaku seriju, super, krenuse sa kliseima... Ubacivanjem previse likova iz mahale... Dodatna vanbracna deca... Poce malo previse da mi lici na sapunicu... Nekako mi nedostaje lik Nuran - ne znam zasto su nju sklonili - odlicna glumica...

Ates i Bahar su mi bili OK sve do negde poslednjih epizoda... Mislim, poslednji dogadjaji su mi pomalo nebulozni... Uradi li on ikada DNK test za tog svog malog? Moze biti da sam to propustila, jer sam premotavala nebitne scene kojih je po meni i previse u poslednjih 10-tak epizoda...
Tasha416 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2016., 19:13   #40
Quote:
Tasha416 kaže: Pogledaj post
Ja sam seriju relativno skoro otkrila i moram reci da sam prvih 30-40 epizoda odgledala bez preskakanja scena, jer mi je sve nekako bilo vazno i interesantno za gledanje. I taman kad sam pomislila da je serija, OK uz nelogicnosti koje manje-vise prate svaku seriju, super, krenuse sa kliseima... Ubacivanjem previse likova iz mahale... Dodatna vanbracna deca... Poce malo previse da mi lici na sapunicu... Nekako mi nedostaje lik Nuran - ne znam zasto su nju sklonili - odlicna glumica...

Ates i Bahar su mi bili OK sve do negde poslednjih epizoda... Mislim, poslednji dogadjaji su mi pomalo nebulozni... Uradi li on ikada DNK test za tog svog malog? Moze biti da sam to propustila, jer sam premotavala nebitne scene kojih je po meni i previse u poslednjih 10-tak epizoda...
Nije napravio DNK test jer je nedavno saznao da je otac, a mali i sliči njemu. Jedva sam čekala taj rasplet, no nije se odvijalo kako sam zamislila. Previše je to epizoda, ja bih seriju svela na maksimalno 30 epizoda, pa bi bila kvalitetna.
Čizkejkica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:59.