Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2014., 00:59   #1
Lady Gaga vol. 3



Pripala mi je čast da otvorim treću temu ovoj cijenjenoj humanistici, velikoj ženi, talentovanoj pjevačici i kreativnom umjetniku. Tisuću ispisanih stranica vjerovatno govori mnogo više nego mojih nekoliko riječi u ovom postu, pa bih stoga da spotlight malo prebacimo na njene vjerne fanove i stroge kritičare.

Nekoliko nas je tu od samih početaka njene karijere, pratimo svaki njen pokret te komentarišemo. Mnogima je cilj biti objektivan, neki su samo zaluđeni njome a neki su jednostavno subjektivni jer im poruka koju Gaga prenosi odgovara ili ne odgovara. Mislim da imponuje nama fanovima činjenica da je tema jedne zvijezde koja je u svojoj relativno mladoj karijeri već imala mnogo uspona i padova te doživljava svoje treće reizdanje i tako postaje jedina tema ovdje kojoj je to uspjelo, što ujedno govori o interesu za njen lik i djelo. Nadam se da ćemo nastaviti u ovom tonu te se kroz narednih 500 stranica ugodno družiti, saznati mnogo informacija o sljedećim Gaginim koracima, gledati njen nastup u svemiru te snečirati i slejati jedni druge svojim konstruktivnim komentarima.

Dok mi otvaramo ovu temu, Gaga je trenutno na turneji za svoj posljednji album ARTPOP, i očekujemo izlazak njenog albuma sa Tony Benettom (Cheek To Cheek) koj izlazi 23.9.

Ukratko da se zahvalim korisniku Blue Comet koji je priredio sazdržaj koji slijedi:





Quote:
Stefani Joanne Angelina Germanotta (New York City, New York, 28. ožujka 1986.), bolje poznata po umjetničkom imenu Lady Gaga, američka je pjevačica i tekstopisac.

U pisanju pjesama i nastupima, na Lady Gagu utječu glam rock umjetnici kao što su David Bowie i Queen, kao i dance-pop umjetnici kao što su Michael Jackson i Madonna.

Gaga je prodala više od 25 milijuna albuma i 128 milijuna singlova diljem svijeta, što ju čini jednom od najprodavanijih glazbenih umjetnika svih vremena. Osvojila je i brojne nagrade među kojim je i 5 Grammyja, te 36 MTV nagrada. Uzastopno se dvaput pojavila i u časopisu Billboard kao "umjetnik godine", a ostvaruje i redoviti plasman na popisima koje sastavlja poslovni časopis Forbes koji ju je 2013. godine proglasio drugom najmoćnijom slavnom osobom i najmoćnijom glazbenicom na svijetu. Pojavila se i na Timesovoj listi 100 najutjecajnijih ljudi na svijetu.

Uz svoju umjetničku karijeru, Lady Gaga je uključena i u humanitarne projekte i LGBT aktivizam, te je osnivač zaklade Born This Way Foundation.


Izvor: Wikipedia.hr

__________________
There is something in staying close to men and women, and looking on them, and in the contact and odor of them, that pleases the soul well

Zadnje uređivanje Softa : 25.08.2014. at 01:04.
Softa is offline  
Old 25.08.2014., 01:00   #2
yay za vol. 3!

u nove pobjede
Maleficent is offline  
Old 25.08.2014., 01:01   #3
Predobar uvod
lol_789 is offline  
Old 25.08.2014., 01:01   #4
U nove pobjede i flopove.
Blue Comet is offline  
Old 25.08.2014., 01:01   #5
Da, svaka čast Softi na uvodu i Blue Cometu na grafikama
Maleficent is offline  
Old 25.08.2014., 01:02   #6
Draga Gago želim ti barem jedan-dva hita tijekom trajanja ove teme, a ne flop karijere...
t86 is offline  
Old 25.08.2014., 01:03   #7
Ne zelim kvarit hype ali koji k je ovo?
http://www.24sata.hr/strane-zvijezde...ti-gazu-378568
Matislav is offline  
Old 25.08.2014., 01:03   #8
Slejao si uvodnim tekstom, Softa.
Blue Comet is offline  
Old 25.08.2014., 01:04   #9
Super uvod i grafike

Nadamo se da će Gaga slejažirati tijekom ovog vol. 3(d) njene teme
Shizza is offline  
Old 25.08.2014., 01:05   #10
Napokon treći Volume!

Uvod je odličan
Twotinyfrogs is offline  
Old 25.08.2014., 01:06   #11
Quote:
Matislav kaže: Pogledaj post
Ne zelim kvarit hype ali koji k je ovo?
http://www.24sata.hr/strane-zvijezde...ti-gazu-378568
24sata po običaju širi dezinformacije
Maleficent is offline  
Old 25.08.2014., 01:08   #12
Slej za Volume3(D)!
t86 is offline  
Old 25.08.2014., 01:09   #13
ugl di smo stali?

po meni najgore pjesme: again again, swine, jewels and drugs
Maleficent is offline  
Old 25.08.2014., 01:09   #14
Barem je negdje uspjesna...
__________________
čovjekzg is offline  
Old 25.08.2014., 01:10   #15
Sad kad gledam ovaj popis pjesama sjetio sam se da postoji užas zvan Retro, Dance, Freak koji definitivno ulazi u njen flop 5!
Srećom da je pjesma totalno nebitna i nalazi se samo na deluxe izdanju
Shizza is offline  
Old 25.08.2014., 01:11   #16
Quote:
Shizza kaže: Pogledaj post
Sad kad gledam ovaj popis pjesama sjetio sam se da postoji užas zvan Retro, Dance, Freak koji definitivno ulazi u njen flop 5!
Srećom da je pjesma totalno nebitna i nalazi se samo na deluxe izdanju
ah da, zaboravio sam taj flop
Maleficent is offline  
Old 25.08.2014., 01:11   #17
Marry the Night je čak bio broj 2 na hrvatskom radiju

U jednu ruku, mogu se složiti da Eh Eh nije idealan singl jer se ne uklapa u fame/party shemu ostalih pjesama. Ali, meni je zaboravna pjesma za poslušati tu i tamo.
Twotinyfrogs is offline  
Old 25.08.2014., 01:13   #18
Quote:
Shizza kaže: Pogledaj post
Sad kad gledam ovaj popis pjesama sjetio sam se da postoji užas zvan Retro, Dance, Freak koji definitivno ulazi u njen flop 5!
Srećom da je pjesma totalno nebitna i nalazi se samo na deluxe izdanju
Ajme da

Ima tih par pjesmuljaka na the fame-u koje sam možda poslušao 2 puta

Ima ih i na BTW-u ali su me na tom albumu počele slejati neke pjesme koje nisam baš volio
lol_789 is offline  
Old 25.08.2014., 01:13   #19
Eh, Eh je jedan dan bio na radiju so good
Maleficent is offline  
Old 25.08.2014., 01:14   #20
Quote:
Shizza kaže: Pogledaj post
Sad kad gledam ovaj popis pjesama sjetio sam se da postoji užas zvan Retro, Dance, Freak koji definitivno ulazi u njen flop 5!
Srećom da je pjesma totalno nebitna i nalazi se samo na deluxe izdanju
Ta me slejala jednom. Nikad više.

Disco Heaven je takav bop, tho.

"Line up for the dance,
Yeah, bring those fancy pants.
You know there's disco in the air
And hairspray everywhere."

Blue Comet is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:12.