Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.04.2017., 22:13   #1461
Quote:
mp3david kaže: Pogledaj post
Citat iznad: Neka je gotovo, čestitam svima koji su izdržali ovo odgledati do kraja

Pa naspram one užasne "Crne ruže" koja je imala cak 4.sezone ova serija je avion!

Nekako mi je žao što su ubili onog Damirovog čovjeka jer se Asuman baš nekako zanimala za njega, a i on za nju...
.
A čuj, ja "Crnu ružu" nisam gledala, a i ne bi ovo uspoređivala sa drugim, mislim, ako postoje i lošije serije, to ne znaći da mi je ova zato dobra.

Sa ovim drugim djelom se slažem, i meni je baš nekako žao tog čovjeka, i njega samoga i zbog Asu; ta romansa mi se svidjela, djelovalo je obečavajuće.
__________________
nikoina
nikoina is offline  
Old 04.04.2017., 11:27   #1462
On je poslužio da "preobrati" Asu, ali s obzirom da je bio desna ruka Damiru, morao je biti "kažnjen"..
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Old 04.04.2017., 21:36   #1463
Ubise Tevfika ( Ovaj od Hazal,tako se zvao u Ezel )

Nisam gledala od kad su ubili Gulseren.. mislim da je i bolje....
I sad pogledam u 10 min krajjer vidim prikazuju je na novoj,kako ja zivim u Austriji nemam novu tv (trenutno sam u hr na par dana )
:facepalm

To se Dilara i Cihan ponovo vjencali ? Oni vozaci postali ubojice? Cihan postao ubojica,narucio toliko ubojstava smece nad smecima
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Old 07.04.2017., 22:04   #1464
jel se tu nešto pisalo da je Ozan Harunov sin? jel je il nije na kraju?
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Old 08.04.2017., 12:52   #1465
Quote:
bela flor kaže: Pogledaj post
jel se tu nešto pisalo da je Ozan Harunov sin? jel je il nije na kraju?
Da Ozan je ispao Harunov sin. A pojavio se i Dilarin pravi otac. I tako smo dobili pravu sapunicu
Manuela Lena is offline  
Old 08.04.2017., 13:34   #1466
Quote:
Manuela Lena kaže: Pogledaj post
Da Ozan je ispao Harunov sin. A pojavio se i Dilarin pravi otac. I tako smo dobili pravu sapunicu
ajme kakva glupost, pa Džihan i Ozan su mi baš dobri kao otac i sin na kraju Džihanu ostavili samo onu Hazalku kao potomka
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Old 10.04.2017., 22:26   #1467
Quote:
Manuela Lena kaže: Pogledaj post
Čim izađe sa prijevodom malo ću preletiti zadnju da vidim jel Cansu čudom ozdravila, spominje li se uopće više Deniz..?
Da,serija je izgubila svaki smisao nakon odlaska Nurgul.
Pogotovo je negledljiva postala dolaskom ovog Demira.
I jel to Cihan postao ubojica na kraju??? Naredio da se smakne cijela mafija? Kad misliš da ne može gore uvijek može
moze na pp di gledas s prijevodom?
__________________
Hristo S. : El Madrid me da asco, nunca me veréis con una camiseta blanca
kittyenclasse is offline  
Old 22.05.2017., 21:50   #1468
Znači Đžandan će umrijeti, gledao sam jedan video navodno da će je onaj Mert upucati. A i bilo je u najavi. E sad Đžihan je takav kakav ste ga opisali... Deniz će napustiti Đžansu, pa što očekivati od njega kad je svog oca mafijaša podržavao a nije majku koja je cijeli život bila s njim jer je bila u prošlosti striptizeta... Možda je tako bolje za Đžansu. Stvarno mi je žao Đžandan, mislim da su previše likova odjednom ubili. Žao mi je i Selme, nadam se da će onu pomocnicu ubiti. Kako je mogla postaviti bombu u njen stan ako je kod nje ključ i stan je bio zaključan. Nema smisla , pitanje ostaje kako je dobila ključ. A i kad je ulazila vidjela je da ju gleda psihopatskim pogledom tj.da nesto nije u redu. Baš mi je žao i nje i Đžandan. Da su bar Asuman umjesto nje, ona je baš prava mutikaša.
Bazinganto is offline  
Old 23.05.2017., 11:37   #1469
A neš ti problema za mafiju provaliti u stan..
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:07.