Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > iOS

iOS Apple uređaji pokretani iOS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2015., 09:55   #61
Font je zbilja loš na 5s. Fluentnost, a posebno baterija prva liga, prvi put od kad ga imam izdražao je više od 24 sata bez punjenja
__________________
"Attitude is a little thing that makes a big difference. "

Winston Churchill
LooneyTunes is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 11:25   #62
zasto mi se ovo otvara?

U pitanju je iphone 6.

http://i59.tinypic.com/rktsh5.jpg

Zadnje uređivanje Modesty B : 23.09.2015. at 10:18. Reason: prevelika slika
dukly is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 11:33   #63
napravi update preko itunesa
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 11:48   #64
Hvala, evo pokrenuo sam skida mi iOS 9.
Javim dali je uspijelo.

EDIT:

nista opet isto i sad mi je mobitel blokiran, trazi mi da ga spojim na itunes a kad spojim ga mogu kliknit samo obnovi i onda nakon par minuta napiše istu poruku

Zadnje uređivanje assassin : 19.09.2015. at 15:15. Reason: Spojeno- koristi tipku Edit
dukly is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 22:04   #65
jesi uspio?

Quote:
dodogogo kaže: Pogledaj post
Jutros napravljen update na iOS 9 na 6+ i od tada ne radi 3g mreža. . Tomato, ponovno zatražene postavke, instalirane, ugasen i uoalje upaljen mob.. jos uvijek nista.. molim pomoc..
nisi javio je li riješeno, no ovo sam našla:

There have also been complaints that cellular data has stopped working following the update to iOS 9. The solution in this case again seems to be to turn Cellular Data off and then back on again in Settings > Cellular (or Mobile Data). Alternatively flip Airplane mode on and off again. Finally, if that doesn’t work, go to Settings > General > Reset > Reset All Settings.
__________________
JEBOTE!

Zadnje uređivanje akoj : 20.09.2015. at 23:14. Reason: Spojeno
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 19:26   #66
Jel netko stavio na 5s ? Kakv je to problem sa fontom stvarno me zanima, al kolko kuzim font je ruzan, i da li se moze podesiti tipkovnica da bude kao prije, a ne mala slova ?
kev vdw is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 19:34   #67
Koliko sam dosad skužio za tipkovnicu i slova je rješivo: Settings > General > Accessibility > Keyboard and set the 'Show Lowercase Keys' to off.

Fontovi možda preko JB, Cydia ili kako već, dugo sam van doticaja toga pa ne znam može li se.
bubimir13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 23:00   #68
Za tipkovnicu ovo stoji da se može riješiti a font je sasvim ok. Ne vidim tu veliki problem.


Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
davor2210 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2015., 07:49   #69
Na 5s je duplo tanji font
__________________
"Attitude is a little thing that makes a big difference. "

Winston Churchill
LooneyTunes is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2015., 10:57   #70
da, nekako je apple uspio obrnuti debljinu fonta: na šestici je font bio tanak i proziran dok je bio na iOS 8, na iOS 9 je veći i deblji. na peticama je izgleda obrnuto. kako im to uspijeva pojma nemam
inače možete podesiti debljinu fonta u settings -> general -> accessibility -> bold text.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 09:22   #71
Instalirao na svoj 5s nije loše, jedino mi ponekad FB messenger prilikom gašenja zaledi, na 2 sekunde. Al ne tako često. Ostalo sve 5!
NuJerz2k1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 09:30   #72
I baterija zbilja traje duže.
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 09:33   #73
Da, i na šestici je puno tanji. Sat je jedino malo deblji no ne toliko koliko tebi.

Meni je ipak najjača stvar kalkulator pod search, vjerojatno jedino sto posebno mogu istaknuti da mi je ono odlicno!



Zanima me jel netko primijetio razliku kad je mod za čuvanje baterije uključen i kad nije - uopce ne vidim razliku osim sto svjetli baterija žuto



iOS/Tapatalk
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 09:35   #74
A valjda samo zaustavi updejtanje aplikacija u pozadini i slično, pa samim time i produži vijek baterije. Mislim da ništa specijalno ne radi taj mod osim toga.
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 09:45   #75
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
jesi uspio?



nisi javio je li riješeno, no ovo sam našla:

There have also been complaints that cellular data has stopped working following the update to iOS 9. The solution in this case again seems to be to turn Cellular Data off and then back on again in Settings > Cellular (or Mobile Data). Alternatively flip Airplane mode on and off again. Finally, if that doesn’t work, go to Settings > General > Reset > Reset All Settings.
Uspio.. tnx.. iz 26og pokusaja.. jos ne znam kako ali nema veze. . Tnx
dodogogo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 10:04   #76
Quote:
Blood Dima kaže: Pogledaj post
A valjda samo zaustavi updejtanje aplikacija u pozadini i slično, pa samim time i produži vijek baterije. Mislim da ništa specijalno ne radi taj mod osim toga.

Ja bi radje da su uveli ono iz androida da štedi bateriju u potpunosti, smanji svjetlost, makne boje, i ostalo. To je štednja! Ovo je kozmetička glupost da ne bi bilo da nista novo nije doslo s iOS 9


iOS/Tapatalk
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 11:05   #77
Kako nisam dobila News app (), zasad najbolji feature mi je 'back to' koji se pojavi kad otvorim npr. link iz maila ili kad tapnem notifikaciju dok surfam. Puno lakše nego stiskati Home button pa tražiti prethodnu aplikaciju.
__________________
Don't send me a winky face and then wonder why I show up at your house naked.
mpoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 11:14   #78
odi u settings -> general -> language&region i prebaci regiju na US. restartaj mob i dobiti ćeš news app.
iskreno ne znam na što sve promjena regije utječe. budem vjerojatno skužila s vremenom. za sad ne vidim promjene osim što imam news
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 11:21   #79
iOS 9

Glupoo je da nisu mogli pod svaku zemlju dodati par najpopularnijih portala svake zemlje. Ili barem da mozemo sami dodati preko onog RSS-a


iOS/Tapatalk
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 11:29   #80
Duba Hvala ti! Stvarno mi se pojavio News app! Idem podešavati i iščitavati. :Otkaz:
__________________
Don't send me a winky face and then wonder why I show up at your house naked.
mpoo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:21.