Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2016., 09:16   #41
E vraga, danima sam tražio nešto sa čime bih mogao pisati na vosku. Olovke, razne kemijske, flomasteri, markeri...čak sam i ovo naručio. I tako, mučim se ja, pomalo pišem sa svim što mi padne pod ruku i prije par dana odoh nastaviti a kad ono, dočeka me dio zacrljene površine po kojoj ne mogu ništa pisati.

https://dl.dropboxusercontent.com/u/19284662/sda1.jpg

A bio je tako lijep i žućkast kao ovaj manji, okrugli dio pored koji mi je služio za isprobavanje raznih metoda pisanja. Samo što je taj dio ostao normalan.

E sad, da li biti racionalan i to povezati sa nekakvom kemijskom reakcijom ili shvatiti kao upozorenje?
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 13:35   #42
Joooj štetaa, baš je krasno izgledalo

Copy sa pčelinjak hr.
Vosak je proizvod voštanih žlijezda pčela radilica. Te su žlijezde transformirane hipodermalne stanice hitinskog pokrivača pčela i nalaze se u parovima na unutarnjoj strani posljednja četiri trbušna članka. U trenutku lučenja iz žlijezde, vosak je žute boje, a kasnije potamni zbog naslaga nevoštanih tvari.

Izgleda ćeš morati to izraditi koji dan prije uporabe...jedino ako se mora to kroz određeni period sistematično izrađivati?
Ako da onda je Dee trebao napisati kako je riješio taj problem da ne tamni..
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 15:43   #43
Hm, mislio sam da je do svijeća ali sigurno nisu bile upaljene u blizini jer ne bih ništa vidio

Mislim da ću čekati da zahladi, rastopiti ga opet, krenuti ispočetka i držati ga na nekom drugom mjestu po mogućnosti u nekoj drvenoj kutiji
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 12:08   #44
Strpljen spašen, pokušao sam par puta ali izgelda da ta hladnoća loše utječe na hlađenje voska tako da uvijek napukne ako ide na hladno. A osjeltjivog li materijala.......čak napukne i ako je jedna strana previše blizu hladnog prozora

Ali ok, sada je ohlađen na sobnoh temperaturi i spreman za ponovno crtanje.

Ne, nisam odustao a i u međuvremenu sam smsilio "želju"
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 16:45   #45
Baphomet, cijela ta priprema mi izgleda prekomplicirana. Šta fali dobroj staroj Goetiji
Dragon Rouge is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 17:23   #46
E znaš...To sam ja htio pitati isto..
Znači promjene u skladu s Magovom Voljom rade jedni i drugi..hm..u čemu je razlika onda, koje su prednosti jednih a koje drugih?

Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 18:13   #47
Ne treba se slijepo držati nekakvog sistema, svi mi više ili manje istražujemo i eksperimentiramo. Baphometu svaka čast, neumoran je
Dragon Rouge is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 19:08   #48
Pa svakako je lijepo znati da je opet u akciji..Makar nije nikada niti zapravo izašao iz nje...jednom kada se primiš toga..nema više nazad, magija je droga
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 19:13   #49
Quote:
Dragon Rouge kaže: Pogledaj post
Baphomet, cijela ta priprema mi izgleda prekomplicirana. Šta fali dobroj staroj Goetiji
A ono, želja mi nema veze sa materijalnim (da, i ja se čudim ) tako da mislim da je ovo bolji izbor
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 19:28   #50
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
A ono, želja mi nema veze sa materijalnim (da, i ja se čudim ) tako da mislim da je ovo bolji izbor
Hmm..Nije niti moja bila ništa materijalno..Da li je moguće da je zato bilo malo kaotično?
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 19:35   #51
Quote:
Katayama kaže: Pogledaj post
Hmm..Nije niti moja bila ništa materijalno..Da li je moguće da je zato bilo malo kaotično?
Pa sad, ne znam šta je meni materijalno. Kod mene to znači da nema veze sa novcem,poslom,ženama,emocijama,seksom,motorom,odno sima svih vrsta....
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 19:39   #52
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Pa sad, ne znam šta je meni materijalno. Kod mene to znači da nema veze sa novcem,poslom,ženama,emocijama,seksom,motorom,odno sima svih vrsta....
Pa da kod mene isto tako..Ja sam tražio uvid..u neke stvari iza kulisa materijalnih manifestacija, uvid u veze i uzroke.. Informaciju
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 19:45   #53
Quote:
Katayama kaže: Pogledaj post
Pa da kod mene isto tako..Ja sam tražio uvid..u neke stvari iza kulisa materijalnih manifestacija, uvid u veze i uzroke.. Informaciju
Malo mi je to nejasno. Koje stvari? kakve stvari?

Ako si tako pitao nije ni čudo da je nastao kaos
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 19:56   #54
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Malo mi je to nejasno. Koje stvari? kakve stvari?

Ako si tako pitao nije ni čudo da je nastao kaos

Pa, konkretno, da me nauči gdje sam prije griješio kod rituala koji nisu uspijevali..Točnije..Sve je krenulo briljantno ali se na sredini puta stalo raspadati..I to sad radi ok, ali sam ja u tom razdoblju prolazio kroz pojačan stres, poprilično pojačan.
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 20:00   #55
..A možda se poklopilo kada sam imao neke teže tranzite..Čak mi je Fish spomenula pri tumačenju jednog sna, te tranzite koji rade "kaos" kod natusa..nevezano uz demona
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 20:28   #56
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Pa sad, ne znam šta je meni materijalno. Kod mene to znači da nema veze sa novcem,poslom,ženama,emocijama,seksom,motorom,odno sima svih vrsta....
Odrekao si se zemaljskih užitaka. E sad si mi sumnjiv
Dragon Rouge is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 10:14   #57
Quote:
Katayama kaže: Pogledaj post
Pa, konkretno, da me nauči gdje sam prije griješio kod rituala koji nisu uspijevali..Točnije..Sve je krenulo briljantno ali se na sredini puta stalo raspadati..I to sad radi ok, ali sam ja u tom razdoblju prolazio kroz pojačan stres, poprilično pojačan.
po meni poprilično zbrkano i nejasno pitanje. Mislim da bi konrketnije i jasnije bilo da ti donesu znanje za ispravno izvođenje rituala. A to bi se prije ili kasnije materijaliziralo u obliku neke knjige, internetske grupe, kontakta...
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 10:16   #58
Quote:
Dragon Rouge kaže: Pogledaj post
Odrekao si se zemaljskih užitaka. E sad si mi sumnjiv
Samo problemi sa tim užicima
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 11:37   #59
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
po meni poprilično zbrkano i nejasno pitanje. Mislim da bi konrketnije i jasnije bilo da ti donesu znanje za ispravno izvođenje rituala. A to bi se prije ili kasnije materijaliziralo u obliku neke knjige, internetske grupe, kontakta...
Ovisno o praktikantu, kojem sistemu naginje, kvalitetnih knjiga autora sa dugogodisnjom praksom ima dovoljno i javno su dostupne. Na zalost, dobar forum vise nemamo, demonolatrija je bio zadnji.
Dragon Rouge is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 11:58   #60
Da, svakako je zbrka ispala...ali dobro, bio je to moj prvi priziv..a i poprilično sam siguran da je največa greška bila što se nisam postavio kao autoritet, ili ne dovoljno.
Zato jer od samih početaka imam naviku poštivati duhove, ne ih "zlostavljati"..
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:41.