Natrag   Forum.hr > Razno > Četeraj

Četeraj Raj za chatere, bivši Off Topic

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2015., 22:28   #1
Adini Feriha Koydum & Güneşi Beklerken - vol. 2

Društvo nastavljamo tamo gdje smo stali
Link na staru temu https://www.forum.hr/showthread.php?t=781033

Adini Feriha Koydum serija koja nas je ovdje okupila



https://www.youtube.com/watch?v=nzgepQsOTFQ

I serija koju su neki od nas podjednako zavolili Güneşi Beklerken


https://www.youtube.com/watch?v=MdJ9QumlDYI

Parovi koji su nas ubijedili u svoju ljubav , glumci i glumice koji su nas osvojili i koje smo nastavili pratiti i izvan ovih serija u novim projektima i u RL.

Naravno ovo je samo okvirna tema,a mi kao i do sada nastavljamo pisati o svemu što nam padne na pamet.

I za kraj želim dobrodošlicu svima na novu temu i radujem se nastavku druženja
__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.

Zadnje uređivanje BonyBon : 17.09.2015. at 23:10.
BonyBon is online now  
Old 17.09.2015., 23:18   #2
Canim, vrijedna si aferin sana Hvala ti na trudu, a i ja se nadam lijepom druzenju na ovoj novoj temi.
Evo, odmah da prijavim da sam i ja nekog navukla na GB, prvo na AFK pa sad i na GB
Ne znam da li se racuna ako je u pitanju clan porodice.. Doduse ne zivimo zajedno.

Predivni Femir






Posebni Zeyker



sannis is offline  
Old 17.09.2015., 23:33   #3
Ako nije na forumu ne računa se

Nema na čemu,ali nije bio neki trud nisam pjesnički raspoložena ovih dana
__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is online now  
Old 18.09.2015., 00:01   #4
Yusuf



FemirLove da uživamo još malo dok se i sannis nije zaljubila onda nećemo moći doći na red

Ne znam da li si gledala,ali Despine su prevele neke scene iz 13. epizode
__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is online now  
Old 18.09.2015., 01:25   #5
Quote:
BonyBon kaže: Pogledaj post
Yusuf

https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net...bf&oe=569A072F

FemirLove da uživamo još malo dok se i sannis nije zaljubila onda nećemo moći doći na red

Ne znam da li si gledala,ali Despine su prevele neke scene iz 13. epizode
Aj aj koja ljepota
Ne znam kako nam se sannis vec i nije zaljubila on obara na prvi pogled

Vidjela, vidjela.... ono njegovo pijano volim te

Samo da se nadovezem na post oko Sere i Yusufa..... nisam mislila na moj/naš nego na samu pomisao njih dvoje skupa
__________________
the best RELATIONSHIP.... is when you act like LOVERS... and behave like BEST FRIENDS....
FemirLove is offline  
Old 18.09.2015., 13:31   #6
Kad mi je Bony napisala pp i pozvala me da se druzimo na ovoj temi, nekako sam ubrzo skoknula na movtex i pregledala po ko zna koji put, doduše nisam odavno, neke scene neponovljivog i nezaboravnog Femir para

I sinoc sam tako zaglavila do 3 , gledajuci 56. epizodu. To mi je najbolja, najdraža, najljepša epizoda koja je ikad snimljena. Toliko je istine, emocija, hemije između njih dvoje tad bilo. Nadam se da ćemo ih bar u reklami :P ako nista drugo, opet nekad vidjeti zajedno.

Čitala sam vas čitavo vrijeme i dok je trajala AFK i poslije serije, i u toku sam svega sto rade njih dvoje. Ispricali su nam bajku modernog vremena na poseban nacin. Ono nesto sto se kod njih dvoje vidi kad su jedno pored drugog i kad se gledaju nisam srela ni kod jednog jos glumackog para.
Gledala sam njega u MC, i fkt se puno vise ostvario i isprofilirao kao glumac tu, ali ono što smo gledale u liku Emira, onakav Caga i onakva energija je nesto, meni lično, još neprevaziđeno.
Vi ste me znale za svo vrijeme vaseg komentarisanja i mog citanja tako oraspoloziti i nasmijati, ali sam Boga mi i oplakala onakav idiotski kraj i bas mi je Cage bilo zao kad ga je uhvatila ona zbunjola poslije svega toga. (ne mislim na onakav jadan nastavak serije, nego pogubljenost u stvarnom životu etc.)

Helem, sigurna sam da nisam jedina koja vas je iz prikrajka pratila i čitala. Super ste i u to ime živjele

Lijep pozdrav svima, nadam se lijepo druženju
novikolacic is offline  
Old 18.09.2015., 15:42   #7
novikolacic dobrodošla

Ovo je naša arkadašica sa teme Jagodica,neke je već znate,nadam se da će ti biti lijepo s nama

Lijepo rečeno za Femir

Članak o Aliju i Hazal ja prvo pomislila da su raskinuli pa onda da suu samo razdvojeni zbog poslovnih obaveza,ne stignu se viđati razumijete li vi ovo šta,u svakom slučaju mislim da su ovo bezveze napisali ponestalo im matrijala pa tek da se nešto piše
http://gecce.com/magazin/haber/hazal...eri-set-ayirdi

Super mi je ova nova slikica sa seta Maral,vidim FemirLove da si je postavila da si je postavila tamo na temu,oprezno u linku neka neka čuvaj se kartona


I arkadašica iz ilegale se još nije vratila da ne bude zabune
__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is online now  
Old 18.09.2015., 18:36   #8
Danas su baš krenuli sa slikama





Preveli su 11. epizodu Jagodica,konačno
__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is online now  
Old 18.09.2015., 18:49   #9
Novikolacic dobrodošla

Nije htijelo prikazati slikicu jer je bila sa instagrama
A i ne treba mi još kartona, zelim sa vama komentirati dogadaje i serijice ne treba mi zabrana...

Quote:
BonyBon kaže: Pogledaj post
Danas su baš krenuli sa slikama

http://fotos.fotoflexer.com/e09a20d3...2f46a02a56.jpg

http://fotos.fotoflexer.com/0238be03...f0f2caa1b9.jpg

Preveli su 11. epizodu Jagodica,konačno
Kako li su samo slatki skupa
Vidiš canim da se riješio cupe

Yay.... sada mogu uzivati u veceri uz njih, i da napokon razumijem sve sto se izdogadalo
__________________
the best RELATIONSHIP.... is when you act like LOVERS... and behave like BEST FRIENDS....
FemirLove is offline  
Old 18.09.2015., 19:49   #10
Ljubim vas sve !!!!!
Sve prochitala sta ste ispisale dok vas nisam mogla chitati i tamo na prvom i ovde na drugom katu .....
Moram da kazem da ste vredne cure neverovatno, dodzesh i sve konce povatash odma shta si ispustio

Bony ja nishta nisam pochela, morala da otputujem na kratko u Pragu.....al sad nakon shta sam vas ischitala ochigledno idem na Maral i valjda u ekstra slobodnom vremenu da dogledam Vishnje ( odustala ja na 14tu, bile su mi ko za obdanishte, al me najava za sledechu sezonu neshto intrigirala)..... eto laganica neshto.....Zejkere chu kad imam nedelju dve skroz off da to ja u jednom dahu ko AFK

Eto nakon Prage neshto mi se ne gleda teshkashke serije

Novikolacic radujem se da si se prikluchila i dobrodoshla
Kornelia002 is offline  
Old 18.09.2015., 20:27   #11
Quote:
BonyBon kaže: Pogledaj post
Yusuf :cer ek:

https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net...bf&oe=569A072F

FemirLove da uživamo još malo dok se i sannis nije zaljubila onda nećemo moći doći na red :r ofl:

Ne znam da li si gledala,ali Despine su prevele neke scene iz 13. epizode :ch eer:
Nemajte brige zbog mene. Yusuf je drag al to je to. A ti, canim, znas kako sam"teska" za pripitomit se , koliko mi je trebalo za Kerema.
Ja cekam prevod Jagodica, ne mogu duplo gledati pa eto. Tako da stojim na 10 epki.
Joj narode, mislim da me drma groznica Danas dobila vakcinu protiv gripe, po belaju, cini mi se da su mi gripu ubrizgali. Tresem se KO prut i sve me boli. Pa moze li ovako brzo reakcija?
Izvinte, jel IMA neki lijecnik medju posmatracima
Ne zamjerite zbog konfuzije, u bunilu sam.

Pozdrav novim curama Iyi ki geldin
sannis is offline  
Old 18.09.2015., 20:35   #12
Quote:
Kornelia002 kaže: Pogledaj post
Ljubim vas sve !!!!!
Sve prochitala sta ste ispisale dok vas nisam mogla chitati i tamo na prvom i ovde na drugom katu .....
Moram da kazem da ste vredne cure neverovatno, dodzesh i sve konce povatash odma shta si ispustio

Bony ja nishta nisam pochela, morala da otputujem na kratko u Pragu.....al sad nakon shta sam vas ischitala ochigledno idem na Maral i valjda u ekstra slobodnom vremenu da dogledam Vishnje ( odustala ja na 14tu, bile su mi ko za obdanishte, al me najava za sledechu sezonu neshto intrigirala)..... eto laganica neshto.....Zejkere chu kad imam nedelju dve skroz off da to ja u jednom dahu ko AFK

Eto nakon Prage neshto mi se ne gleda teshkashke serije

Novikolacic radujem se da si se prikluchila i dobrodoshla
Drago mi je da si se vratila canim ja se pitam gdje ti nestade,a taman se počele lijepo družiti.Nadam se da si se lijepo provela u Pragu.

I meni najava za novu sezonu Višnje,ali su me sad Jagode skroz okupirale

Furkan Pali ne znam da li je samo posjetio Hazal na setu ili će i on glumiti u seriji,a ja se nadam da neće,jer mi se ne sviđa uopšte


Novi scenarista Maral bivši Zeykera



Kaže da će biti vrijedno čekanja

I sve vas zaboravim pitati je li ko možda gledao onaj film Deliha koji sam postavljala,ja sam na prvoj sceni pala sa stolice film je čok komik i netipičan,jer je glavna pravo ružna
__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is online now  
Old 18.09.2015., 20:44   #13
Quote:
sannis kaže: Pogledaj post
Nemajte brige zbog mene. Yusuf je drag al to je to. A ti, canim, znas kako sam"teska" za pripitomit se , koliko mi je trebalo za Kerema.
Ja cekam prevod Jagodica, ne mogu duplo gledati pa eto. Tako da stojim na 10 epki.
Joj narode, mislim da me drma groznica Danas dobila vakcinu protiv gripe, po belaju, cini mi se da su mi gripu ubrizgali. Tresem se KO prut i sve me boli. Pa moze li ovako brzo reakcija?
Izvinte, jel IMA neki lijecnik medju posmatracima
Ne zamjerite zbog konfuzije, u bunilu sam.

Pozdrav novim curama Iyi ki geldin
Canim čitaš li ti uopšte,prevedena ti 11. epizoda

To ti je normalno posle vakcine,uzmi nešto za temperaturu i proći će i naravno da su ti ubrizgali gripu šta bi ti drugu ubrizgali kad je vakcina protiv gripe ,vidim da te trese groznica pa ne znaš ni šta pišeš
__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is online now  
Old 18.09.2015., 20:58   #14
Quote:
BonyBon kaže: Pogledaj post
Canim čitaš li ti uopšte,prevedena ti 11. epizoda

To ti je normalno posle vakcine,uzmi nešto za temperaturu i proći će i naravno da su ti ubrizgali gripu šta bi ti drugu ubrizgali kad je vakcina protiv gripe ,vidim da te trese groznica pa ne znaš ni šta pišeš
Joj nemoj me, hastayim
Prvo pisala pa citala. Pa IMA razlicitih vakcina, gdje ti ubrizgaju mrtve viruse ili zive. E mescini da su meni dali
Bony ti predje 1000 tebriklar!

Zadnje uređivanje sannis : 18.09.2015. at 22:27.
sannis is offline  
Old 18.09.2015., 21:05   #15
Quote:
sannis kaže: Pogledaj post
Joj nemoj me, hastayim
Prvo pisala pa citala. Pa IMA razlicitih vakcina, gdje ti ubrizgaju mrtve viruse ili zive. E mescini da su meni dali ove druge .
Kornelia, canim, bila si u Pragu! Ja sam bila zimus i zaljubila se u Seher Prag! Jedva cekam da odem u neko ljepse godisnje doba
Bony ti predje 1000 tebriklar!
canim samo popij nešto i bićeš sutra ko nova

hvala sad i službeno imam potvrdu da sam luda 1000 postova o serijama + skoro još toliko na off-u
__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is online now  
Old 18.09.2015., 21:40   #16
Najava za novu sezonu na Star tv https://www.facebook.com/startv/vide...93968/?fref=nf

__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is online now  
Old 18.09.2015., 21:44   #17
Quote:
BonyBon kaže: Pogledaj post
canim samo popij nešto i bićeš sutra ko nova

hvala sad i službeno imam potvrdu da sam luda 1000 postova o serijama + skoro još toliko na off-u
Hvala Dr Bony poslusah te i vec mi bolje

Evo ti pokloncic kako se samo lijepo smije

https://instagram.com/p/7xV7YbnSSt/

Pa mi samo reci da ti je Yusuf drazi

A ja posto mi je bolje, odoh malo kod Yusufa .
sannis is offline  
Old 18.09.2015., 22:01   #18
Quote:
sannis kaže: Pogledaj post
Hvala Dr Bony poslusah te i vec mi bolje

Evo ti pokloncic kako se samo lijepo smije

https://instagram.com/p/7xV7YbnSSt/

Pa mi samo reci da ti je Yusuf drazi

A ja posto mi je bolje, odoh malo kod Yusufa .
Joj nemoj mi te bezvezne slike molim te,lutfen,ima i par dobrih novih,ali ta mi je baš bezveze

Nego ja danas napokon nastavilagledati Zeykere,ma nema Sayer konkurencije nisu mu drugi ni do koljena,Yusuf mi je puno nježan,sladak sladak,ali nema tu neke strasti kao sa Keremom,sa njim je svo vrijeme i vazduh naelektrisan uf ya

Pazi tamo šta radiš,nemoj da mi na Buraka pređe bolest
Ja danas ne znam gdje ću prije,na forum,fb,tw ig... kod Kerema ili Buraka pa novosti oko Maral
__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is online now  
Old 18.09.2015., 22:05   #19
Jedna od Emira i crvena boja da privuče Lunci i ssssnake



cure gdje ste se ponovo izgubile,arkadašica se iz Istanbula javlja a vas nigdje
__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is online now  
Old 18.09.2015., 22:10   #20
Mislim da je i Lunci na putu?? A Ssssnake emi(r)grirala u Rusiju
Dobre ove tablete
Sayer, tabii
sannis is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:58.