Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Hrvatska i turizam

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.01.2016., 23:08   #1
[Iznajmljivači] E-visitor

Ako bi mi netko maogao pogotovo sa podrucja Zagreba reci kao se prijaviti u E-visiotr te koju sifru treba koristiti jer mi se ne zeli prijaviti sa starim siframa od apartmana.
Hvala
romkius is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2016., 23:24   #2
nikako ako nemaš TAN listu

a za preuzimanje iste si trebao dobiti mail od TZ ZG... rok za preuzimanje je bio 15.12.2015. ... mail ima datum od 12.11.2015.

u mailu je pisalo i novo korisničko ime i nova lozinka


imaš i alternativu... koristi stari sistem još ovu godinu
__________________
.
Opal Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2016., 23:29   #3
Znaci mogu koritisiti stari sistem te ne trebam nista novo unositi u njega nikakve podatke ili nesto slicno.
romkius is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2016., 23:44   #4
stari stari ne možeš koristiti jer kad se prijaviš u njega onda imaš upute što dalje ako ostaješ na njihovom sistemu

ja sam svoje goste odjavila u staroj aplikaciji i prijavila ih u evisitor... nisam koristila tu staro novu verziju

svoje podatke za mup treba ukucati u evisitor, na koju foru šalje podatke u mup iz te staro nove aplikacije nemam pojma i nemam pojma da li ih šalje ili treba slati kao i do sada...piše da ne treba posebno slati, ali meni smrdi jer se šifra za mup nema gdje u taj program upisati

mislim da mi je teta u TZ rekla da šifru od mupa moram upisati u evisitor bez obzira ostajem li na zagrebačkoj aplikaciji ili prelazim na evisitor jer iz te njihove se podaci prebacuju u evisitor

i rekla je da nema šaranja da se malo gosti prijavljuju u jednom, malo u drugom sistemu... ili cijelu godinu voditi goste u novoj aplikaciji ili u evisitoru
__________________
.
Opal Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2016., 02:20   #5
Puno hvala na odgovoru.
Sve najbolje u 2016 i puno gostiju zelim.
romkius is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2016., 12:15   #6
... vi koji imate vise apartmana kada priajvite goste je se mora
specificirati u koji su apartamn dosli ili se to vidi samo na racunu.
Mislim nisam jos nasla ni vidjela tako nesto.
I dali vi vec prijavite na policiju ili to ide (nadama se) ATOMATcKI

Falafala
__________________
RIJEČKI KARNEVAL
rijeka53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2016., 19:38   #7
ide atomatcki... upravo prijavih človeka s mauricijusa


i skužih da adresu ne treba upisati i još skužih da nema onih bedastih polja o vizi i dozvoli boravka

ali nema majci da se gost prijavi dok nema upisan sat odlaska
__________________
.
Opal Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2016., 21:47   #8
Quote:
Opal Zg kaže: Pogledaj post
ide atomatcki... upravo prijavih človeka s mauricijusa
Boja?
__________________
Lijep pozdrav iz Dioklecijanovog grada :)
Kornija is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2016., 22:19   #9
Quote:
Kornija kaže: Pogledaj post
Boja?
svjetlo braun

a imam i jednog crnog iz pariza


mislila sam da bu zatišje sad poslije nove, ali evo me booking pristojno puni

super za vježbanje na evisitoru
__________________
.
Opal Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2016., 22:27   #10
nikako ne mogu upisati državu iz koje je gost. Upišem šifru države ali ništa javlja grešku. Ima li još netko ovaj problem ?
ovidu001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 01:32   #11
kakvu nesretnu šifru od države

ja kucam državu po imenu i nema greške
__________________
.
Opal Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 18:16   #12
Pomoc jer

Nemogu naci spisak gostiju, onako pregledan kao stari
niti ispis PRIJAVNICE, za goste kojima to treba

falafala

Godina je dobro pocela
__________________
RIJEČKI KARNEVAL
rijeka53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 19:05   #13
spisak gostiju ti je pod turistima... imaš prijava turista, odjava turista, popis turista i poništavanje/izmjena
preglednost je subjektivni pojam

potvrda se može dobiti tek kod odjave... kada označiš koje goste odjavljuješ onda ti ponudi izradi potvrdu o boravku

ja sam se s tom potvrdom sad prvi puta srela... u starom sistemu ta opcija nije postojala... shodno tome nisam nikad nikome tu potvrdu niti dala


btw....duguješ mi jedan tan broj
__________________
.
Opal Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 19:29   #14
... bogme, fala ti kot sestri, trosit samo tako TANge ni mala stvar.
Morat ci i ja u trosak, jerbo nikako nisam nasla
taj spisak. U tom visitoru uglavnom vidin puno statistike,
a malo se mislilo na prakticnost i za iznajmljivaca tj stvaraoca
njihovog dohotka.
Mene strani gosti cestp pitaju tu prijavu gostiju kada su
duze im je komotna ako ih legitimira policija, a ponekima
treba kada izlaze iz rvacke za pokazati na grani.
Tako da mi nije jasno zasto se moze ispisati samo kad
odlazi, a ne cim se prijavio.
Konkretno, gost strani student, ce mi biti dvaipo miseca
i vec mi trazi papir prijave ???!!!
__________________
RIJEČKI KARNEVAL
rijeka53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 20:59   #15
Quote:
rijeka53 kaže: Pogledaj post
...Konkretno, gost strani student, ce mi biti dvaipo miseca
i vec mi trazi papir prijave ???!!!
Normalno da ti traži jer na svome faksu ne može ostvariti masu stvari ako nema službenu prijavu. Ali odakle ti ideja da Ministarstvo turizma uopće briga za "životne stvari"? Njima je samo bitno da se hvale, a to što svojim postupcima drugima zagorčavaju život...
__________________
Lijep pozdrav iz Dioklecijanovog grada :)
Kornija is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 23:20   #16
Quote:
Opal Zg kaže: Pogledaj post
ide atomatcki... upravo prijavih človeka s mauricijusa


i skužih da adresu ne treba upisati i još skužih da nema onih bedastih polja o vizi i dozvoli boravka

ali nema majci da se gost prijavi dok nema upisan sat odlaska
Samo da ponovim gradivo: znači "kućicu" s adresom mogu ostaviti praznu? Tek sam prije pet minuta prvi put ušla u sustav da se malo "informiram" jer me za dva dana očekuje prvo upisivanje pa da štogod ne zabrljam. I tako potrošila prvi TAN broj....
I normalno, meni ne pada napamet upisivati e-mail i telefon gosta (pa da oni naprave od naših gostiju neku bazu podataka pa je poslije dilaju i zarađuju). Jel to u redu?
__________________
Lijep pozdrav iz Dioklecijanovog grada :)
Kornija is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 23:54   #17
Kornija, ne moraš email i broj tel. upisati.

E, a mm nije uzeo podatke gostiju, odlaze ujutro, tad ih mogu uzeti, program daje mogućnost da ih prijavim sutra, je li to ok? Onda odmah i prijava i odlazak u sate kad odjavljujem je li tako?
Ja sam imala goste za doček i morala sam ih prijaviti u starom programu i odjaviti s 31.12 i ponovno prijaviti u e visitoru i odjaviti u njemu. Račun sam upisala u starom programu.
Je li vi upisujete račun u e visitoru?

Za tan liste znate da ih sami printate u programu kad potrošite?
jagoda1711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 00:04   #18
Quote:
jagoda1711 kaže: Pogledaj post
Kornija, ne moraš email i broj tel. upisati.

E, a mm nije uzeo podatke gostiju, odlaze ujutro, tad ih mogu uzeti, program daje mogućnost da ih prijavim sutra, je li to ok? Onda odmah i prijava i odlazak u sate kad odjavljujem je li tako?
Ja sam imala goste za doček i morala sam ih prijaviti u starom programu i odjaviti s 31.12 i ponovno prijaviti u e visitoru i odjaviti u njemu. Račun sam upisala u starom programu.
Je li vi upisujete račun u e visitoru?

Za tan liste znate da ih sami printate u programu kad potrošite?
O mlada majko! Kako ide spavanje zadnje vrijeme? Il skakućeš cijelu noć ?

Račune nisam nikad upisivala u nikakvom programu. Moram još proučit kako je to u ovom novom programu.
__________________
Lijep pozdrav iz Dioklecijanovog grada :)
Kornija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 00:17   #19
kasnim s podacima
vidim da ste sve već prožvakali na drugoj temi.

Kornija, nema spavanja skoro nikako. Ajme meni, kad krene bukiranje, upiti i ostalo na airu po noći.
Neki dan je malena nastavila bracovu tradiciju i imala prvo čekanje u apartmanu dok mama čisti.

Ja sam vodila i ručno Evidenciju prometa i upisivala na stranicama naše TZ (za ručno je takav bio naputak naše TZ tj. tako oni tumače zakon)
Nisam još upisivala u e visitor, morat ću sutra kad prijavim i odjavim ove od danas.
Mm mi uvijek zaboravi uzeti podatke od gostiju kad ih on prima u apartman. I opet je išao po njih na kolodvor, pa poludit ću, sad će me u svakom mailu to tražiti.
jagoda1711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 00:21   #20
Quote:
jagoda1711 kaže: Pogledaj post
kasnim s podacima
vidim da ste sve već prožvakali na drugoj temi.

Kornija, nema spavanja skoro nikako. Ajme meni, kad krene bukiranje, upiti i ostalo na airu po noći.
Neki dan je malena nastavila bracovu tradiciju i imala prvo čekanje u apartmanu dok mama čisti.

Ja sam vodila i ručno Evidenciju prometa i upisivala na stranicama naše TZ (za ručno je takav bio naputak naše TZ tj. tako oni tumače zakon)
Nisam još upisivala u e visitor, morat ću sutra kad prijavim i odjavim ove od danas.
Mm mi uvijek zaboravi uzeti podatke od gostiju kad ih on prima u apartman. I opet je išao po njih na kolodvor, pa poludit ću, sad će me u svakom mailu to tražiti.
Ja sam ti lijepo savjetovala da povećaš minimalni broj dana, a da smanjiš cijenu. Na kraju ti je zarada ista, ali s puno manje nerviranja. Nadam se da ćeš poslušati, jer s dvoje male djece - ne bih ti htjela ove godine biti u koži.
__________________
Lijep pozdrav iz Dioklecijanovog grada :)
Kornija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:16.