Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2016., 15:38   #501
Quote:
Tomo1972 kaže: Pogledaj post
Vidim da je i Tolušić protukandidat Plenkoviću.Čitam u Večernjem njegov intervju gdje govori o HDZ-u bez ustaša i partizana te da će se njegov HDZ okrenuti sadašnjosti i budućnosti.Mislim da je Tolušić dobar protukandidat Plenkoviću.Simpatičan,ima dobar javni nastup,ne frflja dok priča,a i ne izgleda glup.Bio bi dobar protukandidat Milanoviću.
Je li to onaj koji je sam sebe hvalio po portalima kao "komentari čitatelja"?

Ne bi me čudilo da se sad u komentarima ispod članaka odjednom ne poveća broj onih koji žele da baš Tolušić postane premijer.
komutator is offline  
Old 24.06.2016., 16:02   #502
....i da kandidira jos par svojih klonova..
AndrejX is offline  
Old 24.06.2016., 16:14   #503
Quote:
komutator kaže: Pogledaj post
Je li to onaj koji je sam sebe hvalio po portalima kao "komentari čitatelja"?

Ne bi me čudilo da se sad u komentarima ispod članaka odjednom ne poveća broj onih koji žele da baš Tolušić postane premijer.
To je on.Ako misliš da sam ja Tolušić,varaš se.Nije on ništa loše napravio(barem ne pretjerano loše).Prijavio se pod nadimkom kao ti i ja te je hvalio sebe (što je logično).To sve stranke,političari i javne osobe rade.
Tomo1972 is offline  
Old 24.06.2016., 18:39   #504
Quote:
Tomo1972 kaže: Pogledaj post
To je on.Ako misliš da sam ja Tolušić,varaš se.Nije on ništa loše napravio(barem ne pretjerano loše).Prijavio se pod nadimkom kao ti i ja te je hvalio sebe (što je logično).To sve stranke,političari i javne osobe rade.
Vjerodostojan političar nema što .Nemožeš mu vjerovati ni pod razno,što razno ni nafiksan ni pijan.
__________________
Ignore :JOHABI,miramare,GemsBond,rezon@tor,plavobili,Krvn ik,Mortal Kombajn
Poštarko is offline  
Old 24.06.2016., 18:58   #505
Quote:
Tomo1972 kaže: Pogledaj post
To je on.Ako misliš da sam ja Tolušić,varaš se.Nije on ništa loše napravio(barem ne pretjerano loše).Prijavio se pod nadimkom kao ti i ja te je hvalio sebe (što je logično).To sve stranke,političari i javne osobe rade.
Tip je javno klevetao...

Dakle,skriven iza nicka je prozivao,lagao i napadao procjenitelja nekretnina jer nije procijenio kako se njemu sviklo...

I onda je ljudsko dno imalo obraza provaliti da je to politicki motivirani proces..

Ja bih za takve spodobe bez casti i morala uveo fizicko kaznjavanje...

Dakle,opet ti imas neke svoje teorije i onda siris pricu...samo,vise ne vjerujem da je to slucajno...uvijek ti nekako fali onaj najbitniji podatak koji pruza pravu sliku...zanimljivo...

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

Zadnje uređivanje McAucliffe : 24.06.2016. at 19:14.
McAucliffe is offline  
Old 24.06.2016., 19:08   #506
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Tip je javno klevetao...

Dakle,skriven iza nicka je prozivao,lagao i napadao procjenitelja nekretnina jer nije procijenio kako se njemu sviklo...

I onda je ljudsko dno imalo obraza provaliti da je to politicki motivirani proces..

Ja bih za takve spodobe bez casti i morala uveo fizicko kaznjavanje...

Dakle,opet ti imas neke svoje teorije i onda siris pricu...samo,vise ne vjerujem da je to slucajno...uvijek ti nekako fali onaj najbitniji podatak koji pruza lravu sliku...zanimljivo...

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
@Tomo1972 je vicmeher.On se uvijek samo šali.
__________________
Ignore :JOHABI,miramare,GemsBond,rezon@tor,plavobili,Krvn ik,Mortal Kombajn
Poštarko is offline  
Old 24.06.2016., 19:27   #507
Ovo sam rekao na temi o Vladi premijera Oreškovića, a ponavljam i ovdje.

Quote:
fsoul kaže: Pogledaj post
Prvi naznaci nedostatka novca u državnom proračunu. Vjerojatno posljedica što nismo uspjeli uvaliti obveznice

http://net.hr/danas/hrvatska/hzz-obj...zaposljavanje/

A tek je sredina godine, do kraja je pitanje hoće li biti za mirovine. Puno će nas koštati ovaj politički eksperiment
Hvala puno na inf. Citiram dio linkanog teksta.

Quote:
Nastavlja se provedba mjera financiranih iz sredstava Državnog proračuna i to:
– obrazovanje nezaposlenih,
– osposobljavanje na radnom mjesta,
– osposobljavanje na radnom mjestu – obrazovanje za poznatog poslodavca,
– potpora za skraćivanje radnog vremena i stalni sezonac,
– program za Rome”, stoji na stranicama HZZ-a.
Jako je dobro to što Vlada nije uskratila novac za program za Rome. Slijede prijevremeni izbori za Sabor u kojima svaki zastupnik u Saboru i svaki prebjeg, može biti onaj jezičac na vagi u preslagivanju unutar Sabora nakon izbora. Uvaženi i cijenjeni zastupnik romske nacionalne manjine Gospodin Veljko Kajtazi, će, ako presuše novci za program za Rome, sigurno uvjetovat svoj glas dodjelom novca za istu bez obzira na sve. Teško onoj koaliciji koja ne uvaži njegov zahtjev.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10

Zadnje uređivanje piskavac : 24.06.2016. at 19:47.
piskavac is offline  
Old 24.06.2016., 19:42   #508
Quote:
Tomo1972 kaže: Pogledaj post
To je on.Ako misliš da sam ja Tolušić,varaš se.Nije on ništa loše napravio(barem ne pretjerano loše).Prijavio se pod nadimkom kao ti i ja te je hvalio sebe (što je logično).To sve stranke,političari i javne osobe rade.
Tomo forumaš je 72. godište, a Tolušić 79..
DJTcro is offline  
Old 24.06.2016., 19:51   #509
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Tip je javno klevetao...

Dakle,skriven iza nicka je prozivao,lagao i napadao procjenitelja nekretnina jer nije procijenio kako se njemu sviklo...

I onda je ljudsko dno imalo obraza provaliti da je to politicki motivirani proces..

Ja bih za takve spodobe bez casti i morala uveo fizicko kaznjavanje...

Dakle,opet ti imas neke svoje teorije i onda siris pricu...samo,vise ne vjerujem da je to slucajno...uvijek ti nekako fali onaj najbitniji podatak koji pruza pravu sliku...zanimljivo...

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
Pa nije da je ubio nekoga ili opljačkao državu pa da zaslužuje smrtnu kaznu ili fizičko kažnjavanje.Ne opravdavam ja njega (mislim da je tu ispao glup),ali malo ga se pretjeruje.I što sam ja to krivo rekao?On je prvo hvalio sam sebe,a onda je došlo do njegovog "propusta" pa su ga otkrili.
Tomo1972 is offline  
Old 24.06.2016., 23:03   #510
Quote:
Tomo1972 kaže: Pogledaj post
Pa nije da je ubio nekoga ili opljačkao državu pa da zaslužuje smrtnu kaznu ili fizičko kažnjavanje.Ne opravdavam ja njega (mislim da je tu ispao glup),ali malo ga se pretjeruje.I što sam ja to krivo rekao?On je prvo hvalio sam sebe,a onda je došlo do njegovog "propusta" pa su ga otkrili.
Mene je zivot naucio da sitnice pokazuju tko je kakav...

Zamisli kakav ce biti netko tko dirigirano hvali sam sebe...

I kao slag na tortu laze,klevece i podmece covjeku koji se nema prilike braniti...

Za mene su to oravo udbaske metode,drukaj,cinkaj i izmisli nesto da opanjkas onog koji ti je intelektualno superioran,pa ga se rijesi pomocu lazi...

Ma koliko pateticno to zvucalo,moj otac je zbog takvih bjezao jer nije bio drug uopce,a kamoli drug na liniji...

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
McAucliffe is offline  
Old 25.06.2016., 19:05   #511
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Mene je zivot naucio da sitnice pokazuju tko je kakav...

Zamisli kakav ce biti netko tko dirigirano hvali sam sebe...

I kao slag na tortu laze,klevece i podmece covjeku koji se nema prilike braniti...

Za mene su to oravo udbaske metode,drukaj,cinkaj i izmisli nesto da opanjkas onog koji ti je intelektualno superioran,pa ga se rijesi pomocu lazi...

Ma koliko pateticno to zvucalo,moj otac je zbog takvih bjezao jer nije bio drug uopce,a kamoli drug na liniji...

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
Ovo si dobro rekao,a vrijeme će pokazati jel se to može odnositi i na Tolušića.Što bi tek rekao za Mišu Kovača koji u svakom javnom nastupu spominje koliko je ploča prodao ili koliko je puta napunio Gripe.To što se hvali ne znači i da je loša osoba,ali ne mora uvijek biti tako.
Tomo1972 is offline  
Old 25.06.2016., 19:13   #512
Quote:
Tomo1972 kaže: Pogledaj post
Ovo si dobro rekao,a vrijeme će pokazati jel se to može odnositi i na Tolušića.Što bi tek rekao za Mišu Kovača koji u svakom javnom nastupu spominje koliko je ploča prodao ili koliko je puta napunio Gripe.To što se hvali ne znači i da je loša osoba,ali ne mora uvijek biti tako.
Razlika je i istina.Mišo je prodao brdo ploča i napunio brda dvorana sa publikom
__________________
Ignore :JOHABI,miramare,GemsBond,rezon@tor,plavobili,Krvn ik,Mortal Kombajn
Poštarko is offline  
Old 25.06.2016., 19:21   #513
Quote:
Poštarko kaže: Pogledaj post
Razlika je i istina.Mišo je prodao brdo ploča i napunio brda dvorana sa publikom
Samo navodim primjer hvalisave osobe(što Mišo ima pravo biti jer je pjevačka legenda).Ne znam što je Tolušić točno pisao i kako se točno hvalio pa ne mogu reći da li je pisao istinu ili ne.
Tomo1972 is offline  
Old 26.06.2016., 01:21   #514
Dovoljno je znati da je namjerno klevetao i napadao osobu koja mu nije odradila posao,tj. procijenu kako si je "gospodin" zamislio...

Dakle,opet se pravis Tose...

Kao,ne znas sto je pisao,kad ti se kaze,onda bacas usooredbe s Misom...smijesno...

Jednostavno moras braniti smradove pod svaku cijenu...

Dakle,da ti jos jednom ponovim...klevetanje i laganje...

I onda spodoba ima obraza laprdati o montiranom procesu protiv njega...

On,koji udbaskim podvalama napada ljude...

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
McAucliffe is offline  
Old 26.06.2016., 09:45   #515
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Dovoljno je znati da je namjerno klevetao i napadao osobu koja mu nije odradila posao,tj. procijenu kako si je "gospodin" zamislio...

Dakle,opet se pravis Tose...

Kao,ne znas sto je pisao,kad ti se kaze,onda bacas usooredbe s Misom...smijesno...

Jednostavno moras braniti smradove pod svaku cijenu...

Dakle,da ti jos jednom ponovim...klevetanje i laganje...

I onda spodoba ima obraza laprdati o montiranom procesu protiv njega...

On,koji udbaskim podvalama napada ljude...

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
Mislio sam da nisam znao na koji način se je hvalio tj. za što točno se hvalio .A ovo klevetanje(čak i da je istina to što je pisao,nije imao dokaza za to pa mu je bolje da to nije spominjao) mu je bio glup potez jer su ga upravo tako i otkrili.
Tomo1972 is offline  
Old 26.06.2016., 11:00   #516
Kako je bilo istina,pa procjena je bila javno poznata...

I kako nije imao dokaza,pa procjenitelj je svoju procjenu predao i svi podaci su vidljivi...

Dakle,branis neobranjivo...



Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
McAucliffe is offline  
Old 26.06.2016., 11:29   #517
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Kako je bilo istina,pa procjena je bila javno poznata...

I kako nije imao dokaza,pa procjenitelj je svoju procjenu predao i svi podaci su vidljivi...

Dakle,branis neobranjivo...



Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
Ne branim ja nikoga.Ne znam točno što je tvrdio (osim onog što si ti pisao),ali valjda nije imao dokaza za to kad su ga "uhvatili" u klevetanju.Da je to mogao dokazati onda ne bi bila kleveta nego istina.I ne da mi se više raspravljati o tome.To je bio glup potez i to mu nije trebalo.I mislim da se malo pretjeruje oko te afere.Ima još političara koji su puno više zaslužili naziv smrad.Barem zasad.
Tomo1972 is offline  
Old 26.06.2016., 15:30   #518
@McAucliffe,neda se @Tomo,mutav 100% i gotovo!!!
__________________
Ignore :JOHABI,miramare,GemsBond,rezon@tor,plavobili,Krvn ik,Mortal Kombajn
Poštarko is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:31.