Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.05.2017., 17:09   #6041
nek završi u četiri da se možemo okreniti pravin stvarima, a to je mogu li Spursi iskemijat dovoljno da dovuku Paula (hint: neće)
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.
dplazin2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 17:14   #6042
Prvo Paul mora ostaviti cca. 70M

Odrekne li se te love, on je u Spursima.

Sve ovo smrdi na njegovog agenta i osiguravanje tih 210M u Clippersima.
__________________
- Hope is a waking dream -
IdiMi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 17:47   #6043
Quote:
dplazin2 kaže: Pogledaj post
nek završi u četiri da se možemo okreniti pravin stvarima, a to je mogu li Spursi iskemijat dovoljno da dovuku Paula (hint: neće)
To bi bila perverzija
kraljforuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 17:53   #6044
Quote:
dplazin2 kaže: Pogledaj post
nek završi u četiri da se možemo okreniti pravin stvarima, a to je mogu li Spursi iskemijat dovoljno da dovuku Paula (hint: neće)
A i obecavajucem draftu
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja! Učlani se!
frane mafia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 19:19   #6045
Quote:
IdiMi kaže: Pogledaj post
Prvo Paul mora ostaviti cca. 70M

Odrekne li se te love, on je u Spursima.

Sve ovo smrdi na njegovog agenta i osiguravanje tih 210M u Clippersima.
Mislim da to nema nikakve veze s tim. Jedino pitanje je dali je spreman odreći se lagodnog života u kojem uživa u LA-a, preseliti obitelj i ići konačno pobjeđivati i ostvariti nešto veliko u karijeri. U Clippersima će uvijek biti onako kako on kaže, dok u Spursima je samo jedan boss- Pop.
Što se financijske strane tiče, ne gubi on puno odlaskom u San Antonio. Jedino ima tu jednu godinu extra sigurnosti, u slučaju da propadne skroz ili doživi neku ozbiljnu ozljedu

Njihovi ugovori prikazuju brutto plaće, recimo da je prosjek 40 milijuna $. Ako živiš u Los Angelesu od tog iznosa ti ostane 44.38%, a ako živiš u SA od tog iznosa ti ostane 58.59%.
Dakle cca 5 milijuna $ više ( 23 436 000 $ - 17 752 000 $) bi dobivao godišnje za istu plaću ukoliko bi igrao u SA nego u LA. Kroz više godišnji ugovor to bi izgledalo ovako :

LA Clipers: five-year, $205 million deal -> njemu ostane 90 979 000 $
SA Spurs: four years at $152 million -> njemu ostane 89 056 800 $




Sonics07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 19:19   #6046
Quote:
IdiMi kaže: Pogledaj post
Prvo Paul mora ostaviti cca. 70M



Odrekne li se te love, on je u Spursima.



Sve ovo smrdi na njegovog agenta i osiguravanje tih 210M u Clippersima.


Ti bi se odrekao te sice od 70 mikica?


Sent from beyond the hills
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 20:02   #6047
Quote:
Sonics07 kaže: Pogledaj post
...
Ne štima ti računica. Nema šanse da dođe na isto.

U Kaliforniji je porez 13.3%, u Texasu 0% ( Treba uzeti u obzir da se tih 0% računa samo kad igraju doma, ili u Dallasu, Houstonu..., kad su vs. Clippersa, Lakersa... ide tih 13.3% ) i još ta extra godina.

Da ne ulazimo u matematiku, šanse za njegov dolazak su minimalne.

No, ako kaže da je spreman, napravit će se mjesta. Sve ovisi o njemu.

Najrealniji scenarij koji vidim je njegov ostanak, kao i Griffinov te trade za Mela.

Spursi pak ciljaju na financijsku fleksibilnost sljedećeg ljeta. ( Nadam se da ovo ljeto neće preplatiti Millsa i Simmonsa )

Trenutno, ili Paul/Hayward ili nitko. Možda Holiday.
__________________
- Hope is a waking dream -
IdiMi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 21:10   #6048
Quote:
IdiMi kaže: Pogledaj post

Trenutno, ili Paul/Hayward ili nitko. Možda Holiday.
a Ružica?

Simmons i Mills idu na Istok, Simmons u Netse, Mills u Philu
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.
dplazin2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 21:48   #6049
Quote:
IdiMi kaže: Pogledaj post
Ne štima ti računica. Nema šanse da dođe na isto.

U Kaliforniji je porez 13.3%, u Texasu 0% ( Treba uzeti u obzir da se tih 0% računa samo kad igraju doma, ili u Dallasu, Houstonu..., kad su vs. Clippersa, Lakersa... ide tih 13.3% ) i još ta extra godina.

Da ne ulazimo u matematiku, šanse za njegov dolazak su minimalne.

No, ako kaže da je spreman, napravit će se mjesta. Sve ovisi o njemu.

Najrealniji scenarij koji vidim je njegov ostanak, kao i Griffinov te trade za Mela.

Spursi pak ciljaju na financijsku fleksibilnost sljedećeg ljeta. ( Nadam se da ovo ljeto neće preplatiti Millsa i Simmonsa )

Trenutno, ili Paul/Hayward ili nitko. Možda Holiday.
Računica je točna ukoliko se sve 82 utakmice gledaju po tom postotku, istina, previdio sam ovaj dio da se svaka utakmica zasebno gleda i računa gdje se odigra no i dalje nije toliko velika razlika da bi ta 1 extra godina bila presudna.

Nije samo state tax, a niti je u svakom gradu u Californiji isti. Naravno, LA je marketinški puno isplativija lokacija i zbog toga su, naročito prije, veliki FA radije birali velika tržišta.
Ali Paul već ima ugovor i sa State Farmom, Jordan(Nike) tenisice i dovoljno love da osigura 5 generacija potomaka

Veća prepreka će mu, po mom mišljenju, biti to što će biti samo jedan kotačić u sistemu Spursa gdje je najveća zvijezda Pop, a ne igrači. Navodno je i sa Docom u fantastičnim odnosima (star treatment). A i u svakoj prilici gdje je bio upitan je naglašavao da obožava živjeti u LA-u.

Ja bi se svejedno kladio da, ukoliko se Parker umirovi ili ga se nekako uspiju riješiti, Paul potpisuje za Spurse
Sonics07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 22:10   #6050
Quote:
kraljforuma kaže: Pogledaj post
Ne znam koji je to kriterij, odnosno što čini te dvije utakmice lošima jer ja se sjećam kompletno loše serije 2011., vjerojatno i najveće mrlje u njegovoj karijeri, zabijao je 18 poena u prosjeku. Ono finale 2007 protiv Spursa, oke, ne može mu se puno zamjeriti, imao je lošu ekipu, Spursi su bili strašno jaka i vrhunski posložena ekipa i tada. Ali evo, kako se u zadnje vrijeme sve više uspoređuju LeBron i MJ, Jordan je 1986 protiv Celticsa, jedne od najboljih ekipa ikad zabijao 43 poena u prosjeku na 50 posto šuta, a LeBron tu seriju protiv Spursa 22 poena na 35 posto šuta, kao što sam rekao, LeBron je tada bio vrlo mlad i neiskusan, sam ulazak u finale je bilo čudo, ali eto, može se izvući za usporedbu.

Naravno, možda nije imao ovako loše kao ova protiv Bostona kada je zabio 11 poena, ali ipak nisam kriterij za njegovu lošu partiju postavio tako nisko, iako je to bilo kod tih granica 2011. I ne slažem se da je jedan od najkonstantnijih igrača ikad u playoffu, da je konstantno na toj razini mislim da nebi imao 4 poraza u finalu. Nadam se da me se neće poistovjeriti s hejterima kojima je cilj samo blatiti LeBrona, ne volim ga, ali to nema veze sa samim njegovim skillom, već zbog drugih stvari, i ove godine ću kao i prošle navijati za njega, i upravo se zato nadam da može pružiti jedan all time performance i pobijediti jazavce iz Oaklanda
Govorio sam u zadnjih 6 godina, znaci sezone 12,13,14,15,16,17

Protiv Dallasa ne treba uopce raspravljati, ocajna serija.

SPursi su bili svemirci za taj Cleveland koji realno nije ni trebao doci do finala.

Reci da nij ekonstanta nije tocno. Nemozes reci samo izgubio je 4 finala i to je to, kao ni MJ je 6 od 6 i zbog toga je najveci kao sto neki kazu. Treba gledati protiv koga je igrao, koga je dobivao i kako je igrao u tim finalima. Cinjenica je da je Jordan imao lakse protivnike u finalima.

James je izgubio 4 finala. Ono protiv Spursa 2014 je bio najbolji igrac na terenu i u porazu, 2016 bez ove dvojice i opet je bio najbolji igrac finala, pa covjek je imao prosjek 36-13-9, to finale bez obzira na izgubljenu su mu plus u karijeri ne minus. I ono protiv SPursa finale nije odigrao najbolje, bio je mlad i igrao je protiv jedne od najbolje treniranih ekipa ikad koji su znali iskoristiti njegove mane. Protiv Dallasa, očaj, nema se šta reći

Ako se govori o tome tko je najveći po postignućima onda je jasno kao dan, MJ je ispred Jamesa, a to je uvijek razlog zasto je MJ ispred Jamesa, 6 prstena itd. Problem je sta po toj logici je Kareem ispred Jordana. Uglavnom te liste su subjektivne i sve ovisi gdje kome leze priroriteti, jesu li to timska postignuca, jeli to dominacija pojedinca, jeli to njegova dominacija kroz dugi ili kratki period, jeli cisto njegova kosarkaska sposobnost i sta radi na terenu itd.
__________________
"I long for a time when I think of myself as a European first and an Englishman second. I crave a United States of Europe with one currency, one army and one type of plug." - Jeremy Clarkson
pepeto1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 03:15   #6051
https://www.instagram.com/p/BUiiosag...bleacherreport
Cratos is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 12:09   #6052
https://www.youtube.com/watch?v=09AqpNPiZ8g&t=328s

Prije drito godinu dana.. I dalje najimpresivnija individualna utakmica sta sam gledao u zivotu.. Svaka trica koju je metnuo je bila da se ulovi prikljucak kad je OKC kretao u svoj mini run.. Ove zadnje tri su toliko nemoguce, ne znam stvarno sta rec.. Ko zna da je OKC ovo dobio kako bi danas izgledala liga.
__________________
Per me, solo l'Inter
Lovrixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 13:04   #6053
Quote:
Lovrixx kaže: Pogledaj post
https://www.youtube.com/watch?v=09AqpNPiZ8g&t=328s

Prije drito godinu dana.. I dalje najimpresivnija individualna utakmica sta sam gledao u zivotu.. Svaka trica koju je metnuo je bila da se ulovi prikljucak kad je OKC kretao u svoj mini run.. Ove zadnje tri su toliko nemoguce, ne znam stvarno sta rec.. Ko zna da je OKC ovo dobio kako bi danas izgledala liga.
Izgledala bi isto.
Servant bi choknuo u finalu protiv Lebrona kao i uvijek. On je odlučio napustiti Oklahomu mjesecima prije playoffa samo nema muda sad to reći.
A kako je rekao, ne bi se pridružio Warriorsima jedino da su Curry i društvo pokupili prsten.

Durant ne može protiv Lebrona i nikad nije mogao. Zato će Warriorsi i izgubiti finale, ovaj će pretvorit finale u neke osobne obračune, a kada mu Green i Klay to predbace uvrijedit će se ko curica. Naravno, prestat će s kruženjem lopte.

Klay.
Samo on može nekoga u tako kratkom roku spržiti do temelja.
__________________
“When I think of asses, a woman’s ass, somethin’ comes outta me.”
Winter Snake is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 17:39   #6054
auuu, ova se gledala nakon tuluma, potirali goste, ostalo nas 6-7, kokice, neki i nešto zelenije, udri lagano

uru ipo šokirani što će Dubsi ispasti i onda Klay postane vreo
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.
dplazin2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 23:57   #6055
Quote:
Lovrixx kaže: Pogledaj post
https://www.youtube.com/watch?v=09AqpNPiZ8g&t=328s

Prije drito godinu dana.. I dalje najimpresivnija individualna utakmica sta sam gledao u zivotu.. Svaka trica koju je metnuo je bila da se ulovi prikljucak kad je OKC kretao u svoj mini run.. Ove zadnje tri su toliko nemoguce, ne znam stvarno sta rec.. Ko zna da je OKC ovo dobio kako bi danas izgledala liga.
Čitaš Ringer, vidim :klap:
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 11:44   #6056
Quote:
Sportivo24 kaže: Pogledaj post
Čitaš Ringer, vidim :klap:
Da da top su

Klay kad je vruc moze spalit bilo kog do temelja, prekrasan prizor.. Nadam se jednoj takvoj tekmi u finalu
__________________
Per me, solo l'Inter
Lovrixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 11:46   #6057
Quote:
dplazin2 kaže: Pogledaj post
auuu, ova se gledala nakon tuluma, potirali goste, ostalo nas 6-7, kokice, neki i nešto zelenije, udri lagano
Navijački kupus?
feanor16 is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 11:52   #6058
Brokula?

http://www.nba.com/warriors/video/te...8-kerr-1450780

Drito kaj Kerr i Love govore, ne znam wtf mediji predstavljaju Cavse kao zesce underdogove, brane naslov, jaci su nego prosle sezone i imaju ovog lika sta lovi duhove po čikagu.. U najgorem slucaju su 50/50 omjeri, opet se LeBronu radi staza da ispadne heroj dobio/izgubio.. Ak dobije uspio je unistit ove divljake, ako izgubi sta onda, ove je nemoguce dobit
__________________
Per me, solo l'Inter
Lovrixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 12:11   #6059
Pa jer jesu underdogovi. Za klasu losija ekipa, jbga kad si slozio igracki mozda najbolju ekipu ikad nema izgovora za gubit. James ptakticki nemoze izgubiti samo dobiti, osim normalno ako ne odigra kao 2011
__________________
"I long for a time when I think of myself as a European first and an Englishman second. I crave a United States of Europe with one currency, one army and one type of plug." - Jeremy Clarkson
pepeto1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 12:17   #6060
Je li goat ili nije?

Ne bi da igra sa zadrom protiv gsw pa je underdog , a ne sa par all starova

50-50 je to.
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja! Učlani se!
frane mafia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:15.