Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2017., 14:03   #181
Quote:
dplazin2 kaže: Pogledaj post
nisan zna da dizu spomenik Bradyju
A zašto i bi ?
stipest is offline  
Old 11.05.2017., 17:04   #182
Plax hvala na naslovu i okej je tekst.

Samo...

"Sve mi se to dogodilo zbog jedne greške."
"Jadan nisam znao ništa."

Serija vezanih i ponovljenih grešaka.

- Nije produljio registraciju pičolje u New Yorku.
- Nosao je tu istu pičolju sa sobom svaki dan. (Ej, svaki dan).

I sad kao sjebo sam si život jer sam ga ponio tu večer. Kme.

Ali inače okej lik. (bez sarkazma)
__________________
"There are three kinds of lies: lies, damned lies and statistics." Mark Twain.
IL_Mamba_Negro is offline  
Old 12.05.2017., 20:54   #183
*plač*

https://www.facebook.com/27553729579...type=3&theater
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is online now  
Old 16.05.2017., 08:31   #184
In a wide-ranging interview with ESPN's Ian O'Connor, Brady brushed off talk that he had surpassed his boyhood hero, former 49ers legend Joe Montana, as the greatest quarterback and football player in the game's history.

"I don't agree with that," he told O'Connor, "and I'll tell you why. I know myself as a player. I'm really a product of what I've been around, who I was coached by, what I played against, in the era I played in. I really believe if a lot of people were in my shoes they could accomplish the same kinds of things. So I've been very fortunate. ... I don't ever want to be the weak link."
Henson is offline  
Old 17.05.2017., 20:03   #185
kaj ce ti mozak dok imas sise:

http://dailysnark.com/tom-bradys-wif...son-interview/
a ka ta g na ee is offline  
Old 21.05.2017., 22:35   #186
Koju lovu mlati NFL od TV prava Nogometna liga prvaka ima ugovor na 1,2 miljarde $,a NFL skoro na 5 miljardi!!!! A sezona im traje samo 5 mjeseci.

stipest is offline  
Old 22.05.2017., 12:20   #187
Da remiziramo malo Eaglese, jako mi se sviša šta su napravili ovaj offseason

QB: Wentz, Foles


Wentz starter, očekuje se veliki napredak. Prošle godine bila velika razlika bez Lanea i sa njim.
Sa Laneom 6 utakmica: 10 TD 2 INT 65% CMP
Ben njega 10 utakmica: 6 TD 12 INT 61% CMP

Uz to ove godine ima drastično bolje receivere ali o tome kasnije

RB: Blount, Smallwood, Sproles, Pumphrey, Clement

Potpisali Blunta, prošle godine 1100 yarda, godinu prije 12 utakmica 700 yarda, ono šta je falilo Eaglesima a to je kad su kratki yardi imati RB koji ih može uzeti. Smallwood je change of speed RB a Pumphrey kojeg su draftali izgleda kao Sproles, igrač strašno agilan i zna hvatati ali nije nabijen kao Sproles. RB pozicija je bolja nego prošle godine, ne puno ali Blount bolji od Matthewsa

WR: Jeffery, Matthews, Smith, Agholor, Hollins, Gibson

Ova skupina je puno bolja nego prošle godine. DGB je bio treći receiver prošle godine sad je sedmi, Matthew je bio uvjerljivo najbolji sad je moguće treći.

Jeffery je zvijer. 2013 i 2014 je imao 1400 pa 1100 yardi i 7 pa 10 TD-a, 2015 je imao u 9 utakmica 800 yarda i 4 TD-a sto je trebala opet biti sezona od nekih 1400-1500 yarda. Prosle godine je pauzirao 4 utakmice zbog PED bana ali barem nije bila ozljeda, imao je statistički slabiju sezonu 800 yarda ali Hoyer i barkley su bili startni QB-evi tako da je to razumljivo.

Smith bi trebao biti down hill igrač, treba vidjeti koliko mu je još ostalo ali nemože biti gori od ovoga šta je bilo prošle godine, uz to su draftali Hollinsa i Gibsona 2 također brza igrača, ove godine separacija nebi trebala biti toliki problem a kad je ne bude imaš Jefferya kojemu možeš bacati te 50:50 lopte

TE: Ertz, Burton, Celek

Ertza se konačno čeka da eksplodira već ko zna koju sezonu. Njega se zajebava da uvijek ekslopdira na kraju sezone kad su utakmice nebitne bile za Eaglese ali mislim da je to problem do QB-a i njegove komunikacije. Od kad je Errt tu stalno se mjenjaju QB-evi, prvu godinu Foles 10 startove Vick 8, drugu godinu pola pola između Folesa i Vicka, pa godinu nakon toga skroz novi QB u Bradfordu, pa godinu nakon opet novi QB Wentz. Njima treba vremena da se stvori kemija kako bi rekli, konačno ima offsezonu sa QB-em za kojeg zna da će startati i trebala bi biti odlicna sezona za njega.

OL: Peters, Barbre, Seumalo, Warmack, Wisniewski, Brooks, Tobin, Johnson, Vaitai

Duboki su na OL posebno na centru, pitanje tko će ostati od ove grupe za sezonu. Peters stari ali je još uvijek dobar, i Lane bi trebao biti tu cijelu sezonu. Blount nije imao ovakvu OL dugo, trebao bi to iskoristiti iako ova ekipa voli bacati loptu, Blount bi trebao biti učinkovit.

DE: Long, Curry, Graham, Barnett, Smith

Izgleda također bolje nego prošle godine, tu je iskusni Long i pick prve runde Barnett koji zna napasti QB-a, ovdje bi trebalo biti puno više sackova. Curry je podbacio prošle godine

DT: Cox, Jernigan, Allen, Vaeao, Qualls

Jernigan je doveden umjesto Logana, Logan je bio jako dobar u run obrani ali Jernigan je drugi svijet za pass obranu koja je bila prošle godine slaba, djelom zbog CB situacije ali dobrim djelom jer nije bilo pritiska na QB-a, ova prva linija obrane bi trebala biti odlična ove godine

LB: Bradham, Hicks, Kendricks, Gerry, Walker, Goode

Očekuje se trejd Kendricksa ali dok ga ne bude on je jbga tu.Hicks je životinja, Bradham imao vrhunsku godinu, malo dubine nebi bilo loše

CB: Mills, Robinson, Brooks, Douglas, Gratz

Uvjerljivo najgora pozicija ekipe, po meni jedina baš loša sve ostalo je dobro ili jako dobro. Draftana su 2 CB-a u prve 3 runde, Jones je ozlješen i moguće da neće igrati sljedeće godine ali ga se draftalo jer je nenormalan, top 15 talent drafta, Douglas je pick treće runde i trebao bi se probiti u startnu postavu. Osobno se nadam trejdu Kendricksa za Kyle Fullera iz Bearsa. Veći pritisak na QB-a koji bi trrebao biti ove godine od prve linije bi trebao pomoći CB-a

S: McLeod, Jenkins, Maragos, Sullivan, Watkins

McLeod i Jenkins među najboljim safety duetima u ligi, ovoje još uvijek elitna postava


Ovo možda ne bude baš tako ali glavni igrači su tu. Jako optimističan za ovu sezonu, Fly Eagles Fly

Sad tko će dočekati sezonu
__________________
"I long for a time when I think of myself as a European first and an Englishman second. I crave a United States of Europe with one currency, one army and one type of plug." - Jeremy Clarkson
pepeto1 is offline  
Old 03.06.2017., 12:31   #188
za ubijanje dosade: https://www.youtube.com/watch?v=zVI58r-OlLI
a ka ta g na ee is offline  
Old 05.06.2017., 20:01   #189
Ryani se potukli u nekom bircu
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Old 06.06.2017., 23:22   #190
Quote:
sesve kaže: Pogledaj post
Ryani se potukli u nekom bircu
ljudi iz naroda
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Old 21.06.2017., 00:38   #191
Quote:
pepeto1 kaže: Pogledaj post
Da remiziramo malo Eaglese, jako mi se sviša šta su napravili ovaj offseason

QB: Wentz, Foles


Wentz starter, očekuje se veliki napredak. Prošle godine bila velika razlika bez Lanea i sa njim.
Sa Laneom 6 utakmica: 10 TD 2 INT 65% CMP
Ben njega 10 utakmica: 6 TD 12 INT 61% CMP

Uz to ove godine ima drastično bolje receivere ali o tome kasnije

RB: Blount, Smallwood, Sproles, Pumphrey, Clement

Potpisali Blunta, prošle godine 1100 yarda, godinu prije 12 utakmica 700 yarda, ono šta je falilo Eaglesima a to je kad su kratki yardi imati RB koji ih može uzeti. Smallwood je change of speed RB a Pumphrey kojeg su draftali izgleda kao Sproles, igrač strašno agilan i zna hvatati ali nije nabijen kao Sproles. RB pozicija je bolja nego prošle godine, ne puno ali Blount bolji od Matthewsa

WR: Jeffery, Matthews, Smith, Agholor, Hollins, Gibson

Ova skupina je puno bolja nego prošle godine. DGB je bio treći receiver prošle godine sad je sedmi, Matthew je bio uvjerljivo najbolji sad je moguće treći.

Jeffery je zvijer. 2013 i 2014 je imao 1400 pa 1100 yardi i 7 pa 10 TD-a, 2015 je imao u 9 utakmica 800 yarda i 4 TD-a sto je trebala opet biti sezona od nekih 1400-1500 yarda. Prosle godine je pauzirao 4 utakmice zbog PED bana ali barem nije bila ozljeda, imao je statistički slabiju sezonu 800 yarda ali Hoyer i barkley su bili startni QB-evi tako da je to razumljivo.

Smith bi trebao biti down hill igrač, treba vidjeti koliko mu je još ostalo ali nemože biti gori od ovoga šta je bilo prošle godine, uz to su draftali Hollinsa i Gibsona 2 također brza igrača, ove godine separacija nebi trebala biti toliki problem a kad je ne bude imaš Jefferya kojemu možeš bacati te 50:50 lopte

TE: Ertz, Burton, Celek

Ertza se konačno čeka da eksplodira već ko zna koju sezonu. Njega se zajebava da uvijek ekslopdira na kraju sezone kad su utakmice nebitne bile za Eaglese ali mislim da je to problem do QB-a i njegove komunikacije. Od kad je Errt tu stalno se mjenjaju QB-evi, prvu godinu Foles 10 startove Vick 8, drugu godinu pola pola između Folesa i Vicka, pa godinu nakon toga skroz novi QB u Bradfordu, pa godinu nakon opet novi QB Wentz. Njima treba vremena da se stvori kemija kako bi rekli, konačno ima offsezonu sa QB-em za kojeg zna da će startati i trebala bi biti odlicna sezona za njega.

OL: Peters, Barbre, Seumalo, Warmack, Wisniewski, Brooks, Tobin, Johnson, Vaitai

Duboki su na OL posebno na centru, pitanje tko će ostati od ove grupe za sezonu. Peters stari ali je još uvijek dobar, i Lane bi trebao biti tu cijelu sezonu. Blount nije imao ovakvu OL dugo, trebao bi to iskoristiti iako ova ekipa voli bacati loptu, Blount bi trebao biti učinkovit.

DE: Long, Curry, Graham, Barnett, Smith

Izgleda također bolje nego prošle godine, tu je iskusni Long i pick prve runde Barnett koji zna napasti QB-a, ovdje bi trebalo biti puno više sackova. Curry je podbacio prošle godine

DT: Cox, Jernigan, Allen, Vaeao, Qualls

Jernigan je doveden umjesto Logana, Logan je bio jako dobar u run obrani ali Jernigan je drugi svijet za pass obranu koja je bila prošle godine slaba, djelom zbog CB situacije ali dobrim djelom jer nije bilo pritiska na QB-a, ova prva linija obrane bi trebala biti odlična ove godine

LB: Bradham, Hicks, Kendricks, Gerry, Walker, Goode

Očekuje se trejd Kendricksa ali dok ga ne bude on je jbga tu.Hicks je životinja, Bradham imao vrhunsku godinu, malo dubine nebi bilo loše

CB: Mills, Robinson, Brooks, Douglas, Gratz

Uvjerljivo najgora pozicija ekipe, po meni jedina baš loša sve ostalo je dobro ili jako dobro. Draftana su 2 CB-a u prve 3 runde, Jones je ozlješen i moguće da neće igrati sljedeće godine ali ga se draftalo jer je nenormalan, top 15 talent drafta, Douglas je pick treće runde i trebao bi se probiti u startnu postavu. Osobno se nadam trejdu Kendricksa za Kyle Fullera iz Bearsa. Veći pritisak na QB-a koji bi trrebao biti ove godine od prve linije bi trebao pomoći CB-a

S: McLeod, Jenkins, Maragos, Sullivan, Watkins

McLeod i Jenkins među najboljim safety duetima u ligi, ovoje još uvijek elitna postava


Ovo možda ne bude baš tako ali glavni igrači su tu. Jako optimističan za ovu sezonu, Fly Eagles Fly

Sad tko će dočekati sezonu
Slazem se s vecinom, jedino nebi proglsavao njihove safetye toliko dobrima. Trebaju prestati forsirati te Man coverage taktike na 3rd downu. To je po meni bio od glavnih problema njihove obrane zadnje sezone
Ditka is offline  
Old 21.06.2017., 21:52   #192
http://www.cbssports.com/nfl/news/fo...-ryan-grigson/
a ka ta g na ee is offline  
Old 21.06.2017., 22:03   #193
carr pred potpisom novog ugovora... šuška se od 25 milja po sezoni. ništa od home town discounta izgleda.
Billy Piton is offline  
Old 22.06.2017., 16:41   #194
Quote:
Billy Piton kaže: Pogledaj post
carr pred potpisom novog ugovora... šuška se od 25 milja po sezoni. ništa od home town discounta izgleda.
Evo potpisao.
http://www.nfl.com/news/story/0ap300...125m-extension
__________________
Creo, creo,no en lo que me cuentan sino solo en lo que veo,por lo que veo creo,que ya te has olvidado de mí.....
Mariposas is offline  
Old 22.06.2017., 17:44   #195
Što ja znam, meni se to čini puno nakon jedne osrednje i dvije dobre sezone, i ozljede u zadnjoj; ako ne naprave ništa u prvih godinu-dvije, cap hit će ih pojesti.

Flacco je dobio slične pare, ali nakon pet play off sezona i Superbowla, i gdje smo od tad? Nigdje.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is online now  
Old 23.06.2017., 00:46   #196
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Što ja znam, meni se to čini puno nakon jedne osrednje i dvije dobre sezone, i ozljede u zadnjoj; ako ne naprave ništa u prvih godinu-dvije, cap hit će ih pojesti.

Flacco je dobio slične pare, ali nakon pet play off sezona i Superbowla, i gdje smo od tad? Nigdje.
još nema svih detalja oko ugovora, ali mislim da je ovo super složeno. to će zapravo biti ugovor na 6 godina od 125 milja. raidersi imaju 32 milje capspacea i prema prvim informacijama u ovoj godini kada mu je plaća trebala biti 2 milje će dobiti 25 miljai, onda će iduće sezone pasti na 22.5 milja, a u trećoj godini na 20 milja. ostale tri godine prosjek će biti na 19.1 milju što je zapravo vrhunski posao.
Billy Piton is offline  
Old 23.06.2017., 12:04   #197
Quote:
Billy Piton kaže: Pogledaj post
još nema svih detalja oko ugovora, ali mislim da je ovo super složeno. to će zapravo biti ugovor na 6 godina od 125 milja. raidersi imaju 32 milje capspacea i prema prvim informacijama u ovoj godini kada mu je plaća trebala biti 2 milje će dobiti 25 miljai, onda će iduće sezone pasti na 22.5 milja, a u trećoj godini na 20 milja. ostale tri godine prosjek će biti na 19.1 milju što je zapravo vrhunski posao.
Ove godine mu je po rookie ugovoru plača trebala biti 900.000 $. To se zove skok, na 25 miljuna!!!
stipest is offline  
Old 23.06.2017., 13:31   #198
Quote:
stipest kaže: Pogledaj post
Ove godine mu je po rookie ugovoru plača trebala biti 900.000 $. To se zove skok, na 25 miljuna!!!
nije da bi imali na što pametno potrošiti ova 32 milijuna koja imaju ispod salary capa. a trebat će već dogodine produžit macka, a godinu nakon toga i coopera.
Billy Piton is offline  
Old 24.06.2017., 11:20   #199
https://www.instagram.com/p/BVsyt_qBdd-/

Kaj je ovo jebemti
Henson is offline  
Old 19.07.2017., 23:24   #200
e vala štosu ti chargersi baksuzi! potroše 7. pick drafta na mike williamsa koji bi trebao zamijeniti vječito strganog keenana allena i onda se dogodi što

http://www.espn.com/nfl/story/_/id/2...s-need-surgery

lik je možebitno završio rookie sezonu prije nego što je počela.



wr u chargersima je opasnije zanimanje od vatrogasca u dalmaciji.
Billy Piton is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:02.