Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2004., 22:37   #61
Quote:
Rita kaže:
MA koja krema? 700kn si ti pukla? Sta ti je s kozom,jer to trazis dnevnu kremu ili kaj?
kaj je to puno???
ma ne, šalim se. znam da je puno. da je monstruozno puno. ali sam probala tester i učinilo mi se da je ta krema zaista *čist nekaj drugega* koža super za popizdit i nevjerovat. a treba je jako malo jer je super koncentrat, pa sam se sjetila kako mi je prvi put bilo bed dati 300 kuna za YSL puder, a onda je on trajao dulje nego da u istom periodu kupim tri druga jeftina pudera.
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2004., 00:30   #62
Cek,jer to obicna krema (nocna ili dnevna) za lice? KOlko imas godina?
Ako je obicna imas i puno jeftinijih i dobrih,meni osobno jako dobrih linija. Ja koristim Vichy-jeve kreme, ali oni imaju liniju za mladenacku problematicnu kozu koju sam neko vrijeme koristila jer mi je koza popizdila(hormoni). Ja sam jako zadovoljna s njima i koristim ih vec sigurno 7-8 godina.Cijena ,prava sitnica u odnosu na ovu tvoju. Raspitaj se malo, ovo mi je fakat pretjerana i cijena a i linija je za bapce kojima je frka da dobe jos koju boru. Znaci kad imas prek pet banki ,i para da mozes trosit na pizdarije ,onda si kupis takvu kremu. Sigurno imas pametnijih stvari za lovu potrosit
__________________
sretno dijete sretnih roditelja
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2004., 00:47   #63
draga rita, hvala ti na brizi
imam sasvim dovoljno godina da znam što radim, čak i kada to ne izgleda tako recimo - kada treba potrošiti jako puno love na nešto što možda toliko ne vrijedi, a i prešla sam granicu kada se koriste kreme "za kožu do 25-te godine"
sisley je skup kaj god da kupuješ, pa tako i http://www.sisley-cosmetics.com/prod...&categoryID=20 koji bi ti se mogao svidjeti zbog shea maslaca
a tebi još jednom

p.s. slažem se da ima stvari na koje čovjek može pametnije potrošiti lovu, ali tek kad se izgušta na glupostima
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2004., 06:50   #64
Sam naprjed Koka, ak ti je to gust . AJ bi se za guzicu ugrizla ,radije dam da me netko masira za tu lovu i gladi po guzici mjesec dana.Sorry ali meni je to ipak pretjerano i sumnjam u ucinkovitost. Za godine sam pitala jer kazes da imas problema s kozom,pa mi je zvucalo da si mladja osoba. Nemoj kaj zameriti i samo ti cuvaj svoje liceko ak mozes. Ja sam sad u fazi da ga samo rehidriram jer me sunce i ovaj jako faktor isusi maksimalno,pa sam si zato uzela tu masku sa shea butterom, ipak mi ubaci malo vlage i masnoce koja mi fali. Mislim da je ova moja za 30$ (bio,prirodno,bla,bla) cist dovoljna, ai vidim rezultate Jedino ne znam sta cu sa tamnim flekama koje su izbile od trudnoce . To cu poslje blajhat,hehe
__________________
sretno dijete sretnih roditelja
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2004., 07:06   #65
Re: Re: L'Occitane kozmeticka linija

Quote:
kokakoka kaže:



ajde curke, recite još koju jer se spremam pljunut 700 kuna za sisley kremu za osjetljivu kožu

a ispod nicka joj piše jeftina koka
__________________
ako sam veslo sisala nisam brod progutala
nivle is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2004., 10:42   #66
Re: Re: Re: L'Occitane kozmeticka linija

Quote:
nivle kaže:
a ispod nicka joj piše jeftina koka
that's right morska beštijo stavila sam taj natpis baš nakon ovih postova jučer
al ajmo opet malo o L'Occitane baš me zanima, nisam se još sasvim za sisley odlučila
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2004., 10:47   #67
Re: Re: Re: Re: L'Occitane kozmeticka linija

Quote:
kokakoka kaže:
that's right morska beštijo stavila sam taj natpis baš nakon ovih postova jučer
al ajmo opet malo o L'Occitane baš me zanima, nisam se još sasvim za sisley odlučila
jesi probala sto od diora? Ja vec neko vrijeme koristim njihovu hydra move ima i energy move a kostaju max. 45,00 € (ja ih kupim i za dosta manje al to nisu regularni putevi)
Isto traje dugo.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2004., 13:21   #68
Re: Re: Re: Re: Re: L'Occitane kozmeticka linija

Quote:
Winona kaže:
jesi probala sto od diora? Ja vec neko vrijeme koristim njihovu hydra move ima i energy move a kostaju max. 45,00 €
nisam, ali sam voljna probati sve i svašta za sada koristim YSL NUTRITION ABSOLUE koja košta oko 350 kn i baš je super. vrlo je hranjiva, nije masna, dobro hidratizira i cijeli dan dobro drži.
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2004., 13:41   #69
Nisam baš imala prilike koristiti tako skupe kreme od 700 kn pa nadalje pa ne mogu procijeniti, ali sam kupovala neke od najviše 300 kn i nisam primijetila razliku od jeftinijih (avene, vichy isl.) Moja frendica koja stvarno ima novaca je s vremenom prešla na jeftinije marke (što se tiče preparative i dekorative) jer je zaključila da nema smisla plaćati skuplje. Ja se uvijek sjetim izjave jedne poznate glumice koja je izjavila da se više isplati uložiti u dobar kozmetički tretman (vjerojatno je mislila i na estetske kirurge jer je radila lifting) nego skupo plaćati kreme.
anya is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2004., 17:46   #70
Re: Re: Re: Re: Re: Re: L'Occitane kozmeticka linija

Quote:
kokakoka kaže:
nisam, ali sam voljna probati sve i svašta za sada koristim YSL NUTRITION ABSOLUE koja košta oko 350 kn i baš je super. vrlo je hranjiva, nije masna, dobro hidratizira i cijeli dan dobro drži.
dobila sam tester od te isto je dobra (i ja to trazim od kreme - da ne masti pretjerano ali da daje dovoljno vlage, zato bi ti mozda i ova od dior-a pasala) - to dok sam kupovala touche eclat
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2004., 00:12   #71
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: L'Occitane kozmeticka linija

Quote:
Winona kaže:
dobila sam tester od te isto je dobra (i ja to trazim od kreme - da ne masti pretjerano ali da daje dovoljno vlage, zato bi ti mozda i ova od dior-a pasala) - to dok sam kupovala touche eclat
a kaj sada koristiš? ja uzimam YSL ENERGIE TEINT. imaš neki dior puder za preporučiti za suhu i osjetljivu kožu?
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2004., 09:10   #72
Re: Re: Re: Re: Re: L'Occitane kozmeticka linija

Quote:
Winona kaže:
jesi probala sto od diora? Ja vec neko vrijeme koristim njihovu hydra move ima i energy move a kostaju max. 45,00 € (ja ih kupim i za dosta manje al to nisu regularni putevi)
Isto traje dugo.
Jesi li probala energy move? Čitala sam da ona potiče cirkulaciju. Da li je stvarno tako?
anya is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2004., 10:29   #73
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: L'Occitane kozmeticka linija

Quote:
kokakoka kaže:
a kaj sada koristiš? ja uzimam YSL ENERGIE TEINT. imaš neki dior puder za preporučiti za suhu i osjetljivu kožu?
winona:

Quote:
jesi probala sto od diora? Ja vec neko vrijeme koristim njihovu hydra move
nemam suhu i osjetljivu kozu nego mjesovitu pa ne znam

uglavnom imala sam nesto izmedju kreme u boji i tekuceg pudera od YSL neki Complexion Enhancer oil free ali je meni bio previse, tj imala sam feeling da bi bas suhoj kozi bio super. Ne prekriva puno ali osvjezi ten.

Od dior-a nemam puder koristim Lancome Impactive, isto prikriva minimalno ali je zato totalno lagan, koza dise, kao da nista ni nemam, ne zamasti se (to je onaj koji regulira razlicite zone)

Anya nisam energy probala, koliko sam cula, osvjezi kozu kad je onako bezivotna, sivkasta, kako ovdje kazu "stresirana"
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2004., 22:46   #74
..ja se trenutntno nasla...velim trenutno, jer moje lisce je nepredvidljivo... u Avonovoj Naturals milk and honey intensive face cream, kupila mi ju je frendica na blef tak da ne znam kolko dode...uglavnom, nju stavljam vrlo izdasno navecer...masna je, ali se upije..i da kucnem u drvo...koza mi se manje ljusti, gotovo nista, a vjerujte kojih muka imam s tim....za dan koristim Oil of Olaz touch fluidu kojem sam vec duuugo odana...
...viste, meni Avene nije dobar, a bas sam se ponadala da bi mogao biti...sve sam isprobala i nis..nije dosta vlazno..al se klanjam njihovoj termalnoj vodi...
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2004., 12:36   #75
Kremica...

Imam normalnu kozu koja je osjetljiva ( mislim, nije masna ni suha, al je osjetljiva jako). Dosad sam koristila Nivea Baby kremu za lice. Ali sad zelim neku skuplju kupiti. Imate li prijedloga?
__________________
Think pink!
Alissa_7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2004., 14:09   #76
..hm takva je i moja koža..ja sam i sto prije koristila niveu ali običnu i onda sam probala afroditine kreme na bazi kamilice..i bile su mi dosta dobre..imaš hidrantnu i hranjivu..ova hranjiva je malo masnija i mislim da je možda bolja za zimu..al ono obadvije su mi bile odlične a i nisu nešto pretjerano skupe..oko 32kn..ali mislim ako ti odgovara Nivea ne vidim zašto je ne bi koristila i dalje..
žujaa! is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2004., 14:16   #77
Probaj Yves Rocher...mislim da se zove Pure Calmille ili tako nesto. Lagana i njezna prema osjetljivoj kozi. ( Ovo je zvucalo k'o jeftina reklama. )
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2004., 17:26   #78
Quote:
žujaa! kaže:
..ali mislim ako ti odgovara Nivea ne vidim zašto je ne bi koristila i dalje..
jednostavno mi je dosadila. volim isprobavati nove proizvode, a nju sam imala par puta za redom pa mi je dosadna.
__________________
Think pink!
Alissa_7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2004., 17:59   #79
Francuska rijec "poudre" znaci osim praha i sram i prijetvor.

Kozmetiku volimo ne samo zbog efekta na kozi nego i zbog "dijelica sna" kojeg kupujemo s tim zgodnim kutijicama.

Ja bih ti preporucila da prvo odlucih koliko novca zelis potrositi, onda odes u ducan i gledas sto ti se svidja.

Ako si mogla koristiti "baby" kreme, mozes slobodno ici sa kremama za normalnu ili cak za suhu kozu. Ali ako ti ne bude odgovarala, uvijek ostaje uzitak traganja za novom!

Ili povratak na staro, provjereno.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2004., 22:28   #80
Quote:
Shtefitza kaže:
Kozmetiku volimo ne samo zbog efekta na kozi nego i zbog "dijelica sna" kojeg kupujemo s tim zgodnim kutijicama.
Istina je, volim te kutijice i bocice, zapravo obozavam, ali sto se tice kreme nije mi bitno pakiranje vec sam proizvod.
__________________
Think pink!
Alissa_7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:18.