Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.11.2006., 20:14   #81
Quote:
Clam kaže:
Overall Multiplayer Online event wins 500
Overall Multiplayer Online event losses 500
a ja se mucim sa driftom......nabrijo me onaj j*beni kinez,japanac ili koji je vec k*rac! f *ck, f*ck, f*ck!!!
AK-74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2006., 20:24   #82
Ak-74 ma kakav drift... to mi bas ne ide (odradio sam sve driftove u karijeri i challenge series i nakon toga niti blizu drift staze )
radije ja rusim PR-e na svim Sprintevima

raff34 aj daj neki vidio nabaci ili sto god da vidim kak vi to uspijevate, svaka cast
Clam is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2006., 20:36   #83
uf nejde i nejde....idem sad skinut nekoliko stotina headshotova na F.E.A.R. combat serveru.....

baj d vej.. nice score clam
AK-74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2006., 20:50   #84
ma kakav drift od 1,4 :S
to je preludo.
btw lik je napravio drift od 7M.
bas sad skidam (40-tak mb)
ak bude dobro, postam link
p.s. ty

*edit*
http://jeffareid.net/nfsc/7milliondrift.wmv

ovo je fakin anbelivabl
Clam is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2006., 22:21   #85
Quote:
misteriozni kaže:
imam problem.. instaliram igru i sve lijepo stavim crack i... crash! igra krepa.. imam nove drivere za grafičku i 700' mega rama tak da bi trebalo raditi... jel imao neko slične probleme?
Meni je isto tako bilo ali kad sam instalirao nove drivere za grafičku problema je nestalo.
Jurezić is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2006., 00:10   #86
Quote:
Clam kaže:
btw lik je napravio drift od 7M.


*edit*
http://jeffareid.net/nfsc/7milliondrift.wmv
AK-74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2006., 22:50   #87
ja sam prošao cijeli career bez ijednog dirfta (na 84% sam) a challenge mi je na 30tak%...jednostavno nemogu driftati tako kad mi auto automatski podupravlja u drugu stranu...u undergroundu je bio puno bolji drift...i neznam zašto nisu stavili drag, to je bilo jebeno...
__________________
Ferrari & Schumi uber alles
Ruske is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2006., 21:21   #88
nfs serijal je krenuo u krivom smjeru, svaka cast gafici ali.....
AK-74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 17:58   #89
RUSKE......nemoj me krivo shvatiti....ali...ostavi se nfs-a....jer bit je u driftu....ovo ostalo je za curice...kao za onu recimo od 11 godina koja pije kakako i nezna instalirat volan

sto se carbona tice....sve mi to djeluje nekako LOŠE....mislim....fora je to i zanimljivo i ima masu dobrih kolica....ali sva djeluju nekako stakleno i nacrtano....ipak je u MW meno to nekako bolje izgledalo,rekao bih realnije....i cini mi se da meni carbon ide glađe nego MW (amd athlon 2000+,9600XT-128bit,512rama. na 1024 rezoluciju i medium detalje-dok je na MW 800x600 rez, jer je inace trzalo ) mozda se varam...neznam....ali cinjenica je da sve djeluje nekako dječije.PAS MATER!!!

a sto se tice ovog drifta....RESPECT maderfakeru na 7 jebenih milijona....aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...nemam rijeci.....no da se ne polemizira dalje o tome....
dakle sto je potrebno za DRIFT.....heheh prvo i osnovno besna kola na zadnji pogon....oni tatini sinovi sa prednjim pogonom nek doma voze lego racers 2. zajebi automatik....samo menjual dolazi u obzir i kao sto se vidi...samo kuplung 2 pa 3 i gas u crveno uz malo nitra....heheheheh i na kraju....bez dobro namjestenog volana rekoh.... ZAJEBI!!!

pozdrav

Imam samo dve reči da vam kažem...... ZVEZDA,ZVEZDA !!!
 
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 18:12   #90
Jel' ti o meni pričaš?
Pozdrav
 
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 18:12   #91
I da li je to uvreda ili šta?
Pozdrav
 
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 23:53   #92
Quote:
SkaM kaže:
RUSKE......nemoj me krivo shvatiti....ali...ostavi se nfs-a....jer bit je u driftu....ovo ostalo je za curice...kao za onu recimo od 11 godina koja pije kakako i nezna instalirat volan

sto se carbona tice....sve mi to djeluje nekako LOŠE....mislim....fora je to i zanimljivo i ima masu dobrih kolica....ali sva djeluju nekako stakleno i nacrtano....ipak je u MW meno to nekako bolje izgledalo,rekao bih realnije....i cini mi se da meni carbon ide glađe nego MW (amd athlon 2000+,9600XT-128bit,512rama. na 1024 rezoluciju i medium detalje-dok je na MW 800x600 rez, jer je inace trzalo ) mozda se varam...neznam....ali cinjenica je da sve djeluje nekako dječije.PAS MATER!!!

a sto se tice ovog drifta....RESPECT maderfakeru na 7 jebenih milijona....aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...nemam rijeci.....no da se ne polemizira dalje o tome....
dakle sto je potrebno za DRIFT.....heheh prvo i osnovno besna kola na zadnji pogon....oni tatini sinovi sa prednjim pogonom nek doma voze lego racers 2. zajebi automatik....samo menjual dolazi u obzir i kao sto se vidi...samo kuplung 2 pa 3 i gas u crveno uz malo nitra....heheheheh i na kraju....bez dobro namjestenog volana rekoh.... ZAJEBI!!!

pozdrav

Imam samo dve reči da vam kažem...... ZVEZDA,ZVEZDA !!!
Lolcina.
1) I ja pijem kakao a prakticki sam punoljetan.
2) Godine nisu vazne
Nadalje drift. Sta ja imam od toga? Ne mogu driftati online, jedino se prave utrke broje.
Igrao sam Lego Racers 2 prije 2 god, ne valja nista
Posto se kao kuzis tolko u driftanje... kolko je tebi najveci drift? nabaci neki filmic ili screenshot, bas me zanima jel mozes preko milje?
Clam is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 01:16   #93
Quote:
SkaM kaže:
RUSKE......nemoj me krivo shvatiti....ali...ostavi se nfs-a....jer bit je u driftu....ovo ostalo je za curice...kao za onu recimo od 11 godina koja pije kakako i nezna instalirat volan
zato bi jedanaestogodisnja djevojcica trebala znati instalirati volan? zar je zbog toga manje vrijedna? sto ond ostatak igrace populacije cini nesposobnim mlakonjama, jel je drift iskljucivo za prave j*bace! nfs carbon nudi dosta game modova i svatko moze izabrati one koji mu najbolje leze, nevidim zasto bi time bili losiji vozaci/igraci od onih koji preferiraju drift.

Quote:
SkaM kaže:
mam samo dve reči da vam kažem...... ZVEZDA,ZVEZDA !!!
i daj se susdrzi ovakvih i slicnih (dvosmislenih) komentara...sto god oni znacili!
AK-74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 08:58   #94
Ma kakav mrtvi volan?

Koji manual mjenjač?

Pa volan bi spotrgal, a menjujal je totalno bespotreban.

Ja bez ovoga radim 2,6M. Trenutno.

A ti?

Koliki je tebi rekord?
raff34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 22:04   #95
Hvala vam
Pozdrav
 
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 22:48   #96
Volim vas...
Pozdrav
 
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 22:59   #97
Danas ''kupija''
Negativne kritike po cilon svitu su me odbile od namjere da je kupin prije, al šta je tu je. Trenutno se igra Hitmen, al doć će i ovo čudo na red, makar probat
Bilo bi štata propustit, pogotov šta igran NFS otkad je izaša. Pa eto radi tradicije bar
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2006., 23:22   #98
Quote:
SkaM kaže:
RUSKE......nemoj me krivo shvatiti....ali...ostavi se nfs-a....jer bit je u driftu....ovo ostalo je za curice...kao za onu recimo od 11 godina koja pije kakako i nezna instalirat volan

sto se carbona tice....sve mi to djeluje nekako LOŠE....mislim....fora je to i zanimljivo i ima masu dobrih kolica....ali sva djeluju nekako stakleno i nacrtano....ipak je u MW meno to nekako bolje izgledalo,rekao bih realnije....i cini mi se da meni carbon ide glađe nego MW (amd athlon 2000+,9600XT-128bit,512rama. na 1024 rezoluciju i medium detalje-dok je na MW 800x600 rez, jer je inace trzalo ) mozda se varam...neznam....ali cinjenica je da sve djeluje nekako dječije.PAS MATER!!!

a sto se tice ovog drifta....RESPECT maderfakeru na 7 jebenih milijona....aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...nemam rijeci.....no da se ne polemizira dalje o tome....
dakle sto je potrebno za DRIFT.....heheh prvo i osnovno besna kola na zadnji pogon....oni tatini sinovi sa prednjim pogonom nek doma voze lego racers 2. zajebi automatik....samo menjual dolazi u obzir i kao sto se vidi...samo kuplung 2 pa 3 i gas u crveno uz malo nitra....heheheheh i na kraju....bez dobro namjestenog volana rekoh.... ZAJEBI!!!

pozdrav

Imam samo dve reči da vam kažem...... ZVEZDA,ZVEZDA !!!
ovako: nisam rekao da neznam driftat nego da nije tako po mojim ukusima kako je bilo u undergroundu...
i da napomenem da sam bio 1102. driftaš na svijetu (od njih više stotina tisuća) u undergroundu 1, vodi računa da sam imao 56k modem i da sam igrao to svega 15tak puta, niti...
tako da nemoj mi se preseravati sa driftom...
__________________
Ferrari & Schumi uber alles
Ruske is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2006., 16:21   #99
Wink super

igricu sam preso 2 puta.najbolji auto mi je audi le mans al njega nema u careri al malo mi je bolji u2
__________________
nemam potpis
gray_fox is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2007., 19:20   #100
evo ovako par problema...
1. ne mogu radit autosculpt na zadnjem spojleru (kupio sam ga)
2. igro sam sa kenjijem, prva trka pobjedio, druga 106,000 bodova, treca trka pise nula bodova you are second (znam da sam spusio ali zasto, osim sto nisam skupio bodove ali mogo je barem napisat).
3. kako zapocet trku u free ride modu (kad se vozas od utrke do utrke). dodje mi lik i kaze rival race i ne mogu e trkat. sta trebam stisnit.

i jos nesto ali se sad ne mogu sjetit pa cu vas pitat kasnije...
Rebbit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:23.