Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2011., 14:18   #1
Sex nam je super, ali zabranjena tema za razgovor

Čudno mi je to, ali tako stvari stoje
Prašimo se kao zečevi, u isprobavanju svega što u sexu postoji je samo nebo granica.
Ali, na svaki spomen o sexu i izražavanju o tome da bi ju i kako bi ju ona doslovce popizdi, ohladi se i onda čak ne bude ništa.
Ne koristim ni vulgarnosti niti nekakve izraze koji bi ju mogli uvrijediti ili ispast šovinistički.
Kad ju pitam zašto tako reagira, reakcija je ista pa ne uspijevam dobiti nikakav odgovor.
Ne kužim.
Uopće nemam nikakvo objašenjenje za takvu reakciju. Skupa smo nekih pol godine i imamo preko 30g pa dakle nisu u igri ni neki faktori nezrelosti ili nepoznavanja.
Ima li tko kakvu ideju?
getrennt is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 14:21   #2
Sam si napisao da se ohladi i da joj to ne paše, ne znam kakav onda odgovor očekuješ, sve si sam napisao. Preočito je da ju to ne pali i točka. Nemoj forsirati, mogla bi se ohladiti totalno, onda će ti biti žao

Ne voli svatko brbljanje u krevetu i dirty talk.

edit: Al, čekaj, jel misliš na razgovor u krevetu ili razgovor o tome općenito?
__________________
*Real eyes realize real lies!!*
Pandorah is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 14:22   #3


Bez uvrede ali ne izgleda meni ona kao skroz spašena...

Svašta...
Nanashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 14:23   #4
Jeb'ga, netko priča, netko šuti i radi.
__________________
imala bih više postova, ali svaku temu zbrišu na kojoj ja nešto napišem.
Otrovno pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 14:23   #5
Quote:
getrennt kaže: Pogledaj post
Ali, na svaki spomen o sexu i izražavanju o tome da bi ju i kako bi ju ona doslovce popizdi, ohladi se i onda čak ne bude ništa.
što točno znači "izražavanje o tome" kako bi ju?
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 15:04   #6
Quote:
Pandorah kaže: Pogledaj post
Sam si napisao da se ohladi i da joj to ne paše, ne znam kakav onda odgovor očekuješ, sve si sam napisao. Preočito je da ju to ne pali i točka. Nemoj forsirati, mogla bi se ohladiti totalno, onda će ti biti žao

Ne voli svatko brbljanje u krevetu i dirty talk.

edit: Al, čekaj, jel misliš na razgovor u krevetu ili razgovor o tome općenito?
ne radi se o dirty talku, nego čisto je problem se onda oko toga dogovorit ili nešto najavit ili pitat.
Kad je kod mene, samo počnemo gotovo prešutno i nema nikakvij ni problema niti odbijanja, dapače
Quote:
.aquarius. kaže: Pogledaj post
što točno znači "izražavanje o tome" kako bi ju?
pa ono npr. "kad dolaziš jer jedva čekam da te strpam u krevet". Dakle, nema nikakvih čak vulgarnosti u stilu da bi joj zabio kurac i slično
getrennt is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 15:09   #7
Sad će te svi napast kako ti je partnerica bolesna, zatvorena, iskompleksirana, sramežljiva...

Ne obaziri se. Nisu svi "ljudi od riječi", neki su i od dijela.

doduše takvima treba pristupiti na drugačiji način. Najčešće isti imaju izgovor tipa "pričanjem o seksu se gubi spontanost"...

To meni moja žena prodaje
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 15:09   #8
Quote:
getrennt kaže: Pogledaj post

pa ono npr. "kad dolaziš jer jedva čekam da te strpam u krevet". Dakle, nema nikakvih čak vulgarnosti u stilu da bi joj zabio kurac i slično
Daj ne kenjaj.
Kak se onda uopće poševite kad se ona naljuti prije nego stigne do kreveta???
__________________
imala bih više postova, ali svaku temu zbrišu na kojoj ja nešto napišem.
Otrovno pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 15:11   #9
bitnija su djela od riječi

obično su veliki govornici najgori, znaš kako se kaže: tiha voda brijege dere

ne vidim problem. sex life vam je odličan, onda?
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 15:14   #10
A što bi ti htio da ti ona govori?
I kada Prije/za vrijeme/poslije seksa ili...?
sabina_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 15:16   #11
Quote:
getrennt kaže: Pogledaj post
pa ono npr. "kad dolaziš jer jedva čekam da te strpam u krevet". Dakle, nema nikakvih čak vulgarnosti u stilu da bi joj zabio kurac i slično
a čuj, ljudi su različiti. nemoj više puno trkeljat ako ženu to hladi nego kad dođe, strpaj ju i mirna bosna
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 15:16   #12
Eto, ženska voli spontano i to ju napaljuje. Malo koga će napaliti: e, znaš, ja ću se sada ići istuširati, pa ću pojesti do kraja onu palačinku a ti me čekaj u krevetu u 21:33.
__________________
*Real eyes realize real lies!!*
Pandorah is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 15:16   #13
Quote:
Otrovno pero kaže: Pogledaj post
Daj ne kenjaj.
Kak se onda uopće poševite kad se ona naljuti prije nego stigne do kreveta???
pa ono, dojde kod mene i samo navalim na nju. Nikad problema.
Quote:
poison.Ivy kaže: Pogledaj post
bitnija su djela od riječi

obično su veliki govornici najgori, znaš kako se kaže: tiha voda brijege dere

ne vidim problem. sex life vam je odličan, onda?
Dakle, problem je onda se dogovoriti s obzirom da ne živimo zajedno, a oboje imamo milion obaveza, te je dakle nužan i neki plan i to često.
A ak nađemo 2 sata u danu, naravno da nije svejedno jel idemo u krevet ili nekam na cugu ili nešto slično.

No, mene zanima što bi moglo biti uzrok, ili ga ni nema nego jednostavno tak funkcionira?
Da nije neka trauma od prije ili podsvjesno ima problem da mi muški samo želimo žene iskorištavat pa nam je to jedini motiv za nalaženje ili ???
getrennt is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 15:17   #14
Možda joj se verbaliziranjem gubi čar...

Možda da probaš o tome u polu-šali...ako joj i to ne odgovara - pređi na praktični dio
TheGal is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 15:19   #15
Quote:
getrennt kaže: Pogledaj post
Dakle, problem je onda se dogovoriti s obzirom da ne živimo zajedno, a oboje imamo milion obaveza, te je dakle nužan i neki plan i to često.
A ak nađemo 2 sata u danu, naravno da nije svejedno jel idemo u krevet ili nekam na cugu ili nešto slično.
pa jel se vi u te dvi ure uvik i samo trpate bez priče o drugim stvarima ili?

možda ženi fali komunikacije, bliskosti na nekim drugim nivoima?
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 15:19   #16
ček, nije mi jasno.
o čemu ona točno ne želi razgovarati? o seksu kao takvom ili o tome kada ćete se vi nać i gdje?

pa ima ljudi koji nisu od velike priče.
jbg.

osim toga, jel izdvojite vi 2 sata dnevno za cugu i pričanje i šetnje ili se sve bazira samo na seksu?
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 15:19   #17
Quote:
sabina_ kaže: Pogledaj post
A što bi ti htio da ti ona govori?
I kada Prije/za vrijeme/poslije seksa ili...?
Za vrijeme sexa ima i previše kojekakvih izraza o jebavanju, zabijanju kurca i razvaljivanju pičke (spomenuti dirti talk) i to s njene strane.
ono, skoro da je podovojena ličnost po tom pitanju.

Quote:
Pandorah kaže: Pogledaj post
Eto, ženska voli spontano i to ju napaljuje. Malo koga će napaliti: e, znaš, ja ću se sada ići istuširati, pa ću pojesti do kraja onu palačinku a ti me čekaj u krevetu u 21:33.
pa te metode i primjenjujem, al zna mi čak bit glupo. S time da i kraj rečenice "čekaj u krevetu" moram izbaciti nego onda ju čekam u kuhinji kad dođe po palačinku
getrennt is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 15:20   #18
Po meni, ženska voli spontanost i samim time što ti njoj kažeš da jedva čekaš da dođe da ju strpaš u krevet joj nametneš neki "plan". A možda je baš htjela ići na sladoled. Kužiš. Napraviš joj pritisak i ona se ohladi. Iako vjerovatno u 90% slučajeva i ona ima u planu seks, dopusti joj otvorenu opciju sladoleda

A da li možete razgovorati o seksu nakon samog čina. Ono, tipa: svidjelo mi se to, ovo mi se nije svidjelo....drugi put bi mogli ovako ili onako.... Kako reagira na takve razgovore?
rusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 15:23   #19
cujte ja kao zena isto to ne volim, moram priznat da sam sramezljiva po tom pitanju, kad se sexas seksas se al ne zelis u tom jos razmisljat iako to dobro odradis ahahaha
jednostvano se crvenim na to i ne mogu si pomoc
pa ak ti dobra u krevetu i sve dobijes cemu razgovori ahaha
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 15:23   #20
Quote:
getrennt kaže: Pogledaj post
Čudno mi je to, ali tako stvari stoje
Prašimo se kao zečevi, u isprobavanju svega što u sexu postoji je samo nebo granica.
Ali, na svaki spomen o sexu i izražavanju o tome da bi ju i kako bi ju ona doslovce popizdi, ohladi se i onda čak ne bude ništa.
Ne koristim ni vulgarnosti niti nekakve izraze koji bi ju mogli uvrijediti ili ispast šovinistički.
Kad ju pitam zašto tako reagira, reakcija je ista pa ne uspijevam dobiti nikakav odgovor.
Ne kužim.
Uopće nemam nikakvo objašenjenje za takvu reakciju. Skupa smo nekih pol godine i imamo preko 30g pa dakle nisu u igri ni neki faktori nezrelosti ili nepoznavanja.
Ima li tko kakvu ideju?
pa ne pricajte, radite, ocito zenka tako odgajana da malo zazire i da joj je razgovor o tome tabu tema...
__________________
I don't hate pople...I just feel better when they're not around." — Charles Bukowski (The Movie: Barfly)
yaya is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:25.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger