Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2007., 18:11   #21
http://dnevnik.hr/bin/simple.php?nam.../j/recepti.asp
nepta is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2007., 22:31   #22
Meni se svidjela emisija, Ugarkovićka mi je simpa.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 19:06   #23
Quote:
pivka kaže: Pogledaj post
mene je lagano sram mog neznanja ali kaj njih dvoje nekaj mute?
to između njih ti je nešto što jedna moja prijateljica zove kulinarski snošaj.
__________________
...trembling electric.
Supersticky
klinkovichka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 21:20   #24
Quote:
Lola kaže: Pogledaj post
nema fakin recepata i ja bi ih. vec sam vidjela da se neko zalio na forumu od nove.
Jedva sam ih našla i sad mi se zatvorila stranica

Nešto odeš na domaća produkcija pa kod ane pa su negdje recepti...

Samo ne vidim od danas za tortice iz Bilo jednom u Americi
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 21:20   #25
Evo

http://dnevnik.hr/bin/simple.php?nam.../j/recepti.asp
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 09:26   #26
kako je taj bakalović ljigav on u principu samo dođe besplatno jest i ništ ne radi već samo gleda kak ana kuha. vjerojatno niti nezna kuhat. al s vremena na vrijeme dade do znanja kak je on profesionalac kad je kuhinja u pitanju. kak je meni lik antipatičan
loptica 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 17:40   #27
Super su mi njeni recepti, gotovo svaki
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 20:33   #28
meni je super bilo danas kak je bil ponosna kad su ova dvojica pohvvalila janjetinu
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 12:48   #29
Ma emisija je odlićna!
Baš prija za subotu poslipodne
zepina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 19:09   #30
Quote:
zepina kaže: Pogledaj post
Ma emisija je odlićna!
Baš prija za subotu poslipodne
je, kao i v. za 5. takvih emisija bi trebalo bit više (ne samo kulinarske...).
koji share ima, jel se zna?
m_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 15:40   #31
Kod Ane

Baš neki dan gledam onaj kulinarski show "Kod Ane" mislim da se tako zove, i jednostavno nemogu shvatiti onu "gladnu uš" koja sudjeluje u toj emisiji. Najprije bez ikakve zaštite stoji kod te Ane koja kuha, dakle nema ni kapu ni pregaču, pa tip malo kuša svojim prstićima hranu, obliže te iste prstiće pa ponovno dira tu koku ili patku nisam siguran. Hoću reći "odvratna nehigijena"!
__________________
...NO FEAR...
KNIGHTER is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 15:44   #32
... dobar tek!
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 16:34   #33
ma daj pliz Baki je ljiga,ali na kraju on,Ana i gost koji već zna način njihovog rada sudjeluju u ručku.kaj ti misliš kaj ti kuhar u restoranu radi.bolje da neznaš.vezu s vezom i higijenom nemaju.
a da ti ne pričam o nečišćenju graha,riže....
__________________
01.02
07.09
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 16:47   #34
Quote:
KNIGHTER kaže: Pogledaj post
Baš neki dan gledam onaj kulinarski show "Kod Ane" mislim da se tako zove, i jednostavno nemogu shvatiti onu "gladnu uš" koja sudjeluje u toj emisiji. Najprije bez ikakve zaštite stoji kod te Ane koja kuha, dakle nema ni kapu ni pregaču, pa tip malo kuša svojim prstićima hranu, obliže te iste prstiće pa ponovno dira tu koku ili patku nisam siguran. Hoću reći "odvratna nehigijena"!
Esni is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 18:23   #35
izvini ali ljudi kuhaju tisucama godina i isto tako kuhaju! da li i ti prvo dezinficiras kuhinju pa stavis pregacu, kapu, rukavice, osvjezis dah, varikinom ocistis hranu pa kuhas? sigurno ne.
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 18:39   #36
Quote:
KNIGHTER kaže: Pogledaj post
Baš neki dan gledam onaj kulinarski show "Kod Ane" mislim da se tako zove, i jednostavno nemogu shvatiti onu "gladnu uš" koja sudjeluje u toj emisiji. Najprije bez ikakve zaštite stoji kod te Ane koja kuha, dakle nema ni kapu ni pregaču, pa tip malo kuša svojim prstićima hranu, obliže te iste prstiće pa ponovno dira tu koku ili patku nisam siguran. Hoću reći "odvratna nehigijena"!
Malo OCD, ha?
Kakva zaštita? Kaj bi tip trebo u kiruršku odječu bit zamotan da smije stajat kraj nje koja kuha za sebe, njega i još čovjeka ili dva...?
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 18:44   #37
Sve je to OK al lik je na televiziji, još je i "prsticima kušao hranu" (kako kaže KNIGHTER)
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 21:30   #38
...i ne vidim u čemu je problem...pa jebemu...žena kuha za sebe i svog muža. Isto kak' i vaša mama / žena doma kad ide kuhati - opere ruke i ode kuhati. I sigurno u toku kuhanja ne pere stoput ruke. I sigurno kad proba je li hrana dobra to uvijek radi sa jednom te istom kuhačom... Mislim, Goli kuhar je sve živo radil sa golim rukama koje je sto put znal samo obrisati u pregaču (ako ju je imal') ili u papirne ubruse. Meni bi sto puta smješnije bilo da su sterilni i sve po JUS - u nego ovako...neobavezna emisija, neobavezno kuhanje....
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 23:27   #39
Quote:
mirrorball kaže: Pogledaj post
...i ne vidim u čemu je problem...pa jebemu...žena kuha za sebe i svog muža. Isto kak' i vaša mama / žena doma kad ide kuhati - opere ruke i ode kuhati. I sigurno u toku kuhanja ne pere stoput ruke. I sigurno kad proba je li hrana dobra to uvijek radi sa jednom te istom kuhačom... Mislim, Goli kuhar je sve živo radil sa golim rukama koje je sto put znal samo obrisati u pregaču (ako ju je imal') ili u papirne ubruse. Meni bi sto puta smješnije bilo da su sterilni i sve po JUS - u nego ovako...neobavezna emisija, neobavezno kuhanje....
Potpisujem.
Nek se samo javi onaj tko u prolazu kroz kuhinju nije nijednom "čvaknuo" komadić tek pečenog piceka ili neček drugog finog, hrskavog, slasnog...
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 10:25   #40
Quote:
KNIGHTER kaže: Pogledaj post
Baš neki dan gledam onaj kulinarski show "Kod Ane" mislim da se tako zove, i jednostavno nemogu shvatiti onu "gladnu uš" koja sudjeluje u toj emisiji. Najprije bez ikakve zaštite stoji kod te Ane koja kuha, dakle nema ni kapu ni pregaču, pa tip malo kuša svojim prstićima hranu, obliže te iste prstiće pa ponovno dira tu koku ili patku nisam siguran. Hoću reći "odvratna nehigijena"!
Jebo Domestos.
Jebo bjesomučno čišćenje.
Jebo paranoju.
Jebo sterilno.
Dabogda vas bakterije skinule u snu i silovale.

Volim bakterije.
Želim pipkati hranu prstima.
Želim pojesti hranu koja je pala na pod.
Želim dlaku u čupajzu - bolje dlaka nego natrijev glutaminat.


Kako mi jebeno ide na jetra ovo medijsko širenje paranoje. Jebate, pa kad gledaš telku imaš dojam da ti u stanu žive tiranosaurusi a ne mikroskopske bakterije sa kojima živimo oduvijek i koje su nam više potrebne nego što nam smetaju.

I onda bolesnici koji se zakvače za to i čitav dan lijevaju kojekakve kemikalije po stanu ne bi li postigli ideal života u sterilnom biokemijskom labosu. Nakon godina života u takvoj zatrovanoj i neprirodnoj sredini se onda čudom čude kak su alergični na svijet oko sebe.
daz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:03.