Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.04.2008., 21:02   #41
Quote:
mirrorball kaže: Pogledaj post
svi, ama baš svi koje znam da imaju digitalnu satelitsku imaju Pink,
Hm, da li si siguran u ovo? PINK je kodiran na satelitu, a godišnja kartica košta nevjerojatnih 220 eura. Ja, od ljudi koje poznajem i imaju dig. satelitsku, ne znam nikoga da je spreman platiti 220 eura da gleda to sranje od televizije.

U kablu u Hrvatskoj postoji PINK, ali kabelska u Hrvatskoj je ionako užasno slabo razvijena i malo ljudi je uopće može imati, tako da o tome ne vrijedi niti trošiti riječi.

U MAX TV-u PINK-a nema, a preko analogne ga je ipak malo teže uhvatiti ukoliko ne živiš bliže granice, ili barem u dijelu grada (Zagreba) gdje ti nikakva planina ne smeta da ga uhvatiš. Ja ga npr. u Zagrebu ne mogu uhvatiti, iako znam da postoje neki koji čak mogu. Ali sve u svemu malo ljudi u HR može gledati taj kanal.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 21:18   #42
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Hm, da li si siguran u ovo? PINK je kodiran na satelitu, a godišnja kartica košta nevjerojatnih 220 eura. Ja, od ljudi koje poznajem i imaju dig. satelitsku, ne znam nikoga da je spreman platiti 220 eura da gleda to sranje od televizije.

U kablu u Hrvatskoj postoji PINK, ali kabelska u Hrvatskoj je ionako užasno slabo razvijena i malo ljudi je uopće može imati, tako da o tome ne vrijedi niti trošiti riječi.

U MAX TV-u PINK-a nema, a preko analogne ga je ipak malo teže uhvatiti ukoliko ne živiš bliže granice, ili barem u dijelu grada (Zagreba) gdje ti nikakva planina ne smeta da ga uhvatiš. Ja ga npr. u Zagrebu ne mogu uhvatiti, iako znam da postoje neki koji čak mogu. Ali sve u svemu malo ljudi u HR može gledati taj kanal.
Pink je sranje, tvoj RTL je dobar... Kolega bullet in the head!
X-NET is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 21:25   #43
*****************

ovdje trebamo da sagledamo pink sa aspekta televizije
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans

Zadnje uređivanje mirrorball : 02.05.2008. at 19:47. Reason: ...nepotrebno...
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 21:26   #44
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
O moj Bože. Ajde pročitaj svoj post prije nego što stisneš POŠALJI ODGOVOR. Ovisi od osobe do osobe, al baš sad da ćemo dolaskom Pinka svi postat primitivci ti je argument Kakve veze ima neobrazovanost ljudi s Pinkom? Ne shvaćam tvoju poantu, iskreno.
A znam da zvuči glupo...
Znam da ovisi od osobe do osobe i to možemo i ja i ti upotrijebit na sebe, ali u globalu televizija je medij koji može općenito masu "odgajat"...

Ne znam ljudi, ja se samo pitam ZAŠTO ne može doći netko normalan (ako već netko mora, jer više televizija nama će značit loši program na svakoj... vidjet ćemo to svi skupa nakon nekog vremena, u pitanju su financije, treba pričekati rast oglašavanja i bit će super), neka normalna mreža??
Ne, to mora biti Pink, televizija koja će nam donijet još više primitivizma...
m_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 21:29   #45
Quote:
osoba_a kaže: Pogledaj post
******************** ovdje trebamo da sagledamo pink sa aspekta televizije
Jedva čekan novih 5 sapunica!!!!!
__________________
KODEKS!

Zadnje uređivanje mirrorball : 02.05.2008. at 19:47.
Heineken is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 21:32   #46
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Hm, da li si siguran u ovo? PINK je kodiran na satelitu, a godišnja kartica košta nevjerojatnih 220 eura. Ja, od ljudi koje poznajem i imaju dig. satelitsku, ne znam nikoga da je spreman platiti 220 eura da gleda to sranje od televizije.

U kablu u Hrvatskoj postoji PINK, ali kabelska u Hrvatskoj je ionako užasno slabo razvijena i malo ljudi je uopće može imati, tako da o tome ne vrijedi niti trošiti riječi.

U MAX TV-u PINK-a nema, a preko analogne ga je ipak malo teže uhvatiti ukoliko ne živiš bliže granice, ili barem u dijelu grada (Zagreba) gdje ti nikakva planina ne smeta da ga uhvatiš. Ja ga npr. u Zagrebu ne mogu uhvatiti, iako znam da postoje neki koji čak mogu. Ali sve u svemu malo ljudi u HR može gledati taj kanal.
Za te pare dobijaš ceo paket pinkovih programa , valjda!?! , jer u Srbiji pteko kabla možeš uzeti ceo paket , a tu su (filmski,music,.....) , ima ih deset!!

Želim ti uskoro ugodnu svaku veče uz nezaboravne boje drage televizije!!
joe enter is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 21:35   #47
Sjajnih 9 programa iste emisije, iste serije, iste filmove vrte samo u razlicito vrijeme
otkad ih imam na kablovskoj (a imam ih 6 mjeseci besplatno ) ne sjecam se da sam ukupno proveo 10 minuta na tim programima. Sem Pink Musica koji zaista ima odlican izbor muzike (ovo mislim ozbiljno s obzirom da pustaju super domace stvari, nema narodnjaka)
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 21:36   #48
Quote:
osoba_a kaže: Pogledaj post
********************* ovdje trebamo da sagledamo pink sa aspekta televizije
************************************************** ***

Nego da nebudem off. Ne kužim ovu , kako da to nazovem...Srbofobiju od famoznog dolaska Pink-a...Pa ako vam se ne gleda nemojte gledati , a ako očete onda gledajte.Ja npr. ne mislim gledati jer već odavno znam da im je program nikakav i da će takva biti i u Hrvatskoj..

Zadnje uređivanje mirrorball : 02.05.2008. at 19:48. Reason: ...nepotrebno komentiranje
rhcp.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 21:58   #49
Quote:
joe enter kaže: Pogledaj post
Za te pare dobijaš ceo paket pinkovih programa , valjda!?! ,
Da, dobiješ reprize sljedećih kanala: PINK Srbija, PINK biH, PINK M, PINK Extra, PINK Plus, PINK Movies, PINK Film, PINK Kids, PINK News (još nije krenuo), PINK Music, PINK Action .. i valjda sam sve napisao .... uglavnom svi ti kanali zajedno ne vrijede niti 2 eura godišnje a kamoli 220 eura. Slika je toliko katastrofalna na svim, a posebice na filmskim kanalima da je to prestrašno. Crno-siva slika sa mono zvukom - pay filmski kanal u 21st - HOROR!! ... Kao što je kolega iz Crne gore rekao, jedini program koji valja jest PINK Music, njega znam tu i tamo upalit i slušat, poput hrvatskog CMC-a je, a i ima najkvalitetniju sliku od svih PINK kanala. Ovo ostalo je živi horor ...
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 22:21   #50
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Hm, da li si siguran u ovo? PINK je kodiran na satelitu, a godišnja kartica košta nevjerojatnih 220 eura. Ja, od ljudi koje poznajem i imaju dig. satelitsku, ne znam nikoga da je spreman platiti 220 eura da gleda to sranje od televizije.

U kablu u Hrvatskoj postoji PINK, ali kabelska u Hrvatskoj je ionako užasno slabo razvijena i malo ljudi je uopće može imati, tako da o tome ne vrijedi niti trošiti riječi.

U MAX TV-u PINK-a nema, a preko analogne ga je ipak malo teže uhvatiti ukoliko ne živiš bliže granice, ili barem u dijelu grada (Zagreba) gdje ti nikakva planina ne smeta da ga uhvatiš. Ja ga npr. u Zagrebu ne mogu uhvatiti, iako znam da postoje neki koji čak mogu. Ali sve u svemu malo ljudi u HR može gledati taj kanal.
...ne znam kak' to točno vidi, ali znam da svi koji imaju digitalne recivere (koje znam) imaju i PINK ...a za kabel znam zbog toga jer je izbila skoro cela revolucija jer se mjenjanje kanala na dotičnoj kabelskoj napravilo baš na odišnjicu pada Vukovara (ili je neka godišnjica ili praznik bil, nisma već siguran točno što) i onda ubacili Pink...
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 23:38   #51
eno prenosi index.hr da su vec kupljene NeT, TV Dalmacija i TV Zadar..
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 23:45   #52
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Da, dobiješ reprize sljedećih kanala: PINK Srbija, PINK biH, PINK M, PINK Extra, PINK Plus, PINK Movies, PINK Film, PINK Kids, PINK News (još nije krenuo), PINK Music, PINK Action .. i valjda sam sve napisao .... uglavnom svi ti kanali zajedno ne vrijede niti 2 eura godišnje a kamoli 220 eura. Slika je toliko katastrofalna na svim, a posebice na filmskim kanalima da je to prestrašno. Crno-siva slika sa mono zvukom - pay filmski kanal u 21st - HOROR!! ... Kao što je kolega iz Crne gore rekao, jedini program koji valja jest PINK Music, njega znam tu i tamo upalit i slušat, poput hrvatskog CMC-a je, a i ima najkvalitetniju sliku od svih PINK kanala. Ovo ostalo je živi horor ...
Mislim kad počne grand ekipa i ostali umetnici , neće biti važno ono boldovano.
joe enter is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 23:51   #53
kako vam nije jasno da je na pinku granda 3h tjedno, od mogucih 168h.. i grand je vanjska produkcija, nije pinkova, ako nema zainteresovanosti (citaj gledanosti), nece se ni prikazivati.. a zainteresovanosti za grand, nažalost ima, a mitrović kao pravi bizMismen ide tamo gdje ima novca, pa je tako do sad ulagao i u vilu mariju, i u obične ljude i ljubav u zaleđu i ratkajeve, izvukao profit, ide dalje..
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 23:55   #54
Quote:
osoba_a kaže: Pogledaj post
kako vam nije jasno da je na pinku granda 3h tjedno, od mogucih 168h.. i grand je vanjska produkcija, nije pinkova, ako nema zainteresovanosti (citaj gledanosti), nece se ni prikazivati.. a zainteresovanosti za grand, nažalost ima, a mitrović kao pravi bizMismen ide tamo gdje ima novca, pa je tako do sad ulagao i u vilu mariju, i u obične ljude i ljubav u zaleđu i ratkajeve, izvukao profit, ide dalje..
Kako je teritorijalno rasprostranjena popularnosti narodnjaka u Hrvatskoj , po regijama ili kako već.?
Čini mi se Slavonija je tu , on the top.
joe enter is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 23:59   #55
Quote:
mirrorball kaže: Pogledaj post
...ne znam kak' to točno vidi, ali znam da svi koji imaju digitalne recivere (koje znam) imaju i PINK ...a za kabel znam zbog toga jer je izbila skoro cela revolucija jer se mjenjanje kanala na dotičnoj kabelskoj napravilo baš na odišnjicu pada Vukovara (ili je neka godišnjica ili praznik bil, nisma već siguran točno što) i onda ubacili Pink...
Onda su ti tvoji prijatelji platili 220 eura za kartice, ili imaju dreamboxe pa koriste cs, no ni jedna ni druga opcija nije niti jeftina niti učestala, tako da prosiječni satelitski korisnik u Hrvatskoj ipak ne može gledati PINK kanale preko satelita.

Za kabel znam da je PINK BH u Zagrebu u B.netu u osnovnom paketu, no u Dalmaciji ga nema, nema ga niti u Istri. A još kada uzmemo u obzir da ionako jako malo ljudi u Hrvatskoj uopće ima mogučnost za kabelsku televiziju - ponovno dolazimo do zaključka da PINK BH putem kabla može pratiti zanemariv broj ljudi.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 23:59   #56
Quote:
joe enter kaže: Pogledaj post
Kako je teritorijalno rasprostranjena popularnosti narodnjaka u Hrvatskoj , po regijama ili kako već.?
Čini mi se Slavonija je tu , on the top.
u Slavoniji nema nista ma nje narodnjaka nego recimo u Zgu ili St
Alex84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2008., 00:25   #57
Kako ide među kajkavcima , Čakovac i Varaždin i ostali sever Hrvatske?
joe enter is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2008., 00:48   #58
Quote:
joe enter kaže: Pogledaj post
Kako ide među kajkavcima , Čakovac i Varaždin i ostali sever Hrvatske?
to ne bi znao ali mislim da je svuda to isto,a boze moj nek ljudi slusaju sta im se svidja,nece ni to dovijeka trajati,btw glupo je sto se ljudi zale zbog pinka kao narodnjaci ovo ono a to je po meni zesce preseravanje,ako ti se nesvidja ne slusaj i gotovo,ne moras pluvat.evo ja sam npr zakleti partijaner a opet mogu izaci na narodnajke i ok se provesti a kladim se i ti koji stalno nesto kake samo na forumu glume neke velike hrvate-zlo mi je od takvih
Alex84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2008., 02:48   #59
Quote:
osoba_a kaže: Pogledaj post
eno prenosi index.hr da su vec kupljene NeT, TV Dalmacija i TV Zadar..
http://www.index.hr/vijesti/clanak/n...cu/385008.aspx
Alex84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2008., 09:30   #60
Nadam se da vtv neće kupiti..
rhcp.. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:08.