Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2011., 10:45   #1
Izbori i izborna noć na nacionalnim tv kućama

HTV - Izbori 2011.
Završnicu će voditi Hloverka Novak Srzić i Mislav Togonal

Završnu emisiju koja će biti emitirana 4. prosinca vodit će duo kojem je Dražen Miočić, v.d. urednik Informativnog programa na Prisavlju, odlučio povjeriti glavnu voditeljsku ulogu: Hloverka Novak Srzić i Mislav Togonal, a pomagat će im i Damir Smrtić. Urednici na Prisavlju očito su se odlučili za kombinaciju mladosti i iskustva, no ovom izboru glavnih voditelja mnogi će prigovoriti činjenicu da je Novak Srzić u domaćoj javnosti sve neomiljenija, te da velika minutaža pred kamerama trenutno šteti i njoj i HTV-u.
-----------------
NOVA TV - Odluka 2011.
Voditelj jednog od najznačajnijih, ali i najzahtjevnijih projekata Nove TV u ovoj godini, 'Odluka 2011.' je Mislav Bago, vodeći politički reporter i TV lice koje gledatelji prema relevantnim istraživanjima prvo vezuju uz izbore. U praćenju parlamentarnih izbora angažiran je cijeli tim informativnog programa Nove TV.
Projekt 'Odluka 2011.' započeo je 25.11. 2010., na dan kada je Hrvatska sužbeno ušla u izbornu godinu. Toga dana u središnjem dnevniku objavljeno je detaljno istraživanje o tome kako bi Sabor izgledao da su na taj dan održani izbori. Od tada najgledaniji hrvatski televizijski Dnevnik kontinuirano u suradnji s agencijom Ipsos Puls donosi istraživanja javnog mnijenja o rejtinzima stranaka i nezavisnih lista i popularnosti političara.

Istovremeno s televizijskim, projekt 'Odluka 2011.' razvija se i na online platformi. Na internet stranici http://odluka2011.dnevnik.hr prate se gotovo u realnom vremenu sve vijesti vezane uz izborne aktivnosti. U suradnji s tvrtkom Geofoto, izborni tim Nove TV učinio je dostupnim interaktivnu političku kartu na kojoj posjetitelji stranice mogu doznati baš sve o biračkim mjestima. Jednostavnim upisom adrese i kućnog broja ispisuje se adresa biračkog mjesta, ali i rezultati proteklih izbora na tom biračkom mjestu. U izbornoj noći gledatelji i posjetitelji web stranice pomoću te karte iz svojih će naslonjača moći pratiti kako je glasovalo njihovo susjedstvo, pojedine hrvatske regije, kako se mijenja odnos snaga na terenu te na koncu tko je pobjednik, a tko su gubitnici na izborima za Hrvatski sabor.

U redovnim informativnim emisijama Nova TV prati sve relevantne političke događaje i analizira njihov mogući utjecaj na rejtinge stranaka ili pojedinaca.

U završnici izbornog procesa objavit će posljednje veliko terensko istraživanje rejtinga pojedinih lista u svih 10 izbornih jedinica te organizirati sučeljavanja. Iz tjedna u tjedan otvarat će se priče o posebnim dijelovima programa. Želja je da se gledateljima Nove TV ponudi što stranke nude primjerice o zdravstvu ili zaštiti radnika, uz vrlo malo uredničke intervencije. Naglasak Odluke 2011 je na temama životno važnima za gledatelje.

Pravila za izbornu kampanju za izbor zastupnika u Hrvatski sabor 2011. godine na http://odluka2011.dnevnik.hr/clanak/...-i-izbori.html
-----------------
RTL - Noć odluke
Na izborima radi cijela redakcija Informativnog programa, a najviše posla i pojavljivanja pred kamerama očekuje voditelja i urednika Igora Bobića, kojemu će se u vođenju izborne noći pridružiti Ana Brdarić. Sve događaje na terenu prati tim reportera kojega predvodi Nataša Božić, najnovije novinarsko pojačanje RTL televizije.

– Naša emisija „RTL-ova Noć Odluke“ već se pokazala najinovativnijom, pa i u noći 4. prosinca spremamo posebno iznenađenje u prezentaciji izbornih rezultata. To za sada čuvamo kao tajnu, no vidjet ćete da je riječ o nečemu što se donedavno moglo vidjeti samo na filmu, a sada postaje realnost, tajnovit je na kraju bio RTL-ov šef Informative Ivan Lovreček.
------------
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 10:49   #2
Gledat ću Baga, od Hlo i Togonala mi se povraća.
__________________
Neki ljudi ne zaslužuju da ih nazovete pičkama. Nemaju tu dubinu, a ni toplinu. IVO ANDRIĆ
baobab is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 10:55   #3
Meni se od onog bage i njegovog touch screena povrača najviše...RTL cu pratiti...
hrco1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 11:23   #4
ja bagu nemogu vidjet ni na trenutak, a kamoli ga slušat cijelu večr.. uf.....
M.Williams is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 11:41   #5
još ako bude upakiran sa onim "touch screenom" (nisam vidio niti jedan koji gore reagira na dodir) to ce biti ubitacna kombinacija, doslovno!
hrco1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 11:56   #6
– Naša emisija „RTL-ova Noć Odluke“ već se pokazala najinovativnijom, pa i u noći 4. prosinca spremamo posebno iznenađenje u prezentaciji izbornih rezultata. To za sada čuvamo kao tajnu, no vidjet ćete da je riječ o nečemu što se donedavno moglo vidjeti samo na filmu, a sada postaje realnost, tajnovit je na kraju bio RTL-ov šef Informative Ivan Lovreček.
--------------
Baš me zanima kakvo iznenađenje RTL priprema.
-------------------
Evo kako strane televizije prate svoje izbore:

BBC http://www.youtube.com/watch?v=BiF1D...eature=related maestralno, dostojno BBC-u
ARD (Njemačka) http://www.youtube.com/watch?v=EteGXyTcr2A štedljivi Nijemci (bez skupe tehnike)
ORF (Austrija) http://www.youtube.com/watch?v=KFOP3znoC9c Isto kao i Nijemci
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 12:22   #7
koliki studioooo ima bbc za izbore!!
hrco1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 12:27   #8
s tim da na NOVOJ počinje tek u 21 h jer mora prvo Larin izbor
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 12:33   #9
Ja ću ih vjerojatno gledati sve po malo.
A jel ima na kraju prije izbora neko završno sučeljavanje kandidata?
sandra555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 12:37   #10
Zena i ja cemo uzeti dobar film u videoteci i n akon njega prespavati taj kraval.
Ujutro, novine i laganini provjeriti jesmo li se konacno rijesili ove pijavice od vladajucih...
__________________
Nikada ne vjeruj čovjeku koji laže
Partfiš is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 12:40   #11
Quote:
sandra555 kaže: Pogledaj post
Ja ću ih vjerojatno gledati sve po malo.
A jel ima na kraju prije izbora neko završno sučeljavanje kandidata?
ne
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 13:57   #12
Najava Nove TV-a - Odluka 2011
http://novatv.hr/clanak/novosti/odluka-2011.html
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 14:04   #13
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post

BBC http://www.youtube.com/watch?v=BiF1D...eature=related maestralno, dostojno BBC-u
ARi
Stvarno su se englezi dobro pripremili za praćenje izbora.

Mislio sam gledati na NOVOJ ali budući da počinju tek od 21h.
tako da budem gledao na RTL-u.
nepoznati87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 14:20   #14
Quote:
nepoznati87 kaže: Pogledaj post
Stvarno su se englezi dobro pripremili za praćenje izbora.

Mislio sam gledati na NOVOJ ali budući da počinju tek od 21h.
tako da budem gledao na RTL-u.
4. prosinac
18:20 Odluka 2011 - izlazne ankete
19:15 Dnevnik Nove TV
20:05 Larin izbor (61/160)
21:00 Odluka 2011
00:30 Posljednji posao
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 18:14   #15
nema se što gledat od 20h do 21h, prvi neslužbeni rezultati se očekuju tek iza 21h,dotad nebu niš pametno osim u 19h kad će biti prvi rezultati izlaznih anketa ipsos plusa. mislim da će izbori uvjerljivo biti najgledaniji na novoj. larin izbor će biti jako dobar lead in za odluku 2011. koja počinje u 21h..

hrt i hloverku će gledat samo oni šta su glasali za hdz
Lidiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 20:14   #16
larin izbor dobar lead in za emisiju o izborima...blago tvom nedokučivom mozgu koji ga izvali...
a na novoj ne znam što mi je gore bago ili touch screen...
hrco1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 20:28   #17
Quote:
hrco1908 kaže: Pogledaj post
larin izbor dobar lead in za emisiju o izborima...blago tvom nedokučivom mozgu koji ga izvali...
a na novoj ne znam što mi je gore bago ili touch screen...
da, larin izbor će imat 25% a nakon toga idu izbori. misliš da će ljudi kad završi mijenjat na rtl kako bi gledali izbore. uostalom vidjet ćeš rezultate gledanosti u ponedjeljak,nisam ja od jučer. ako nova ne bude imala najgledanije izbore(mislim na ove u 21h) ja odlazim s foruma
Lidiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 20:35   #18
dogovoreno
hrco1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 20:37   #19
Ljudi će gledati izbore na Novoj tv bez obzira na Larin izbor,gledanost vijesti u 17:00,večernjih vijesti i dnevnika su dovoljan dokaz za tu tvrdnju.HTV ima neobrazovane i dosadne novinare,a RTL danas se gleda jer nema konkurencuju u tom terminu.
Benjamin Vladić is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 20:55   #20
Quote:
Benjamin Vladić kaže: Pogledaj post
Ljudi će gledati izbore na Novoj tv bez obzira na Larin izbor,gledanost vijesti u 17:00,večernjih vijesti i dnevnika su dovoljan dokaz za tu tvrdnju.HTV ima neobrazovane i dosadne novinare,a RTL danas se gleda jer nema konkurencuju u tom terminu.
slažem se,ali larin izbor može samo pomoć,a ne odmoć. mislim da će hrt doživjet debakl u nedjelju,prvenstveno zbog hloverke. ali živi bili pa vidjeli.
Lidiya is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:54.