Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.07.2009., 14:22   #201
ma ti si smijesna,daj mu i picke pa si na cisto,nek te zeni brate mili,cvijece i njega pred oltar pa se poslije prasite...
al dobro,djevica jesi,al nisi u onom vremenu kad se zenska cuvala SVEGA U SEKSUALNOM SMISLU PA I GLEZANJ POKAZATI,tak da eto...bar bus pusenje spraksala jel
i sad gresnici tisina
__________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome
sebi.
librica is offline  
Old 08.07.2009., 14:37   #202
Mila imas himen niko jos nije prodro u dubine tvoje vagine...dakle ? djevica si nego sta...ali samo fizicki ostale cari znas
Ali ok ne znas sta propustas u tom mazenju ko ti je kriv..
A drugarica je malo ogranicena ocigledno...
__________________
Nosila sam sve njene fetiše, njene lutke na koncu, karte za proricanje sudbine iskrzane u uglovima poput reckave ivice talasa. Prozori grada bili su zaprljani i nagriženi svjetlošću kiše. Svakom svojom laži i prevarom Sabina je crpila krv iz mene. Ispod kože njenih obraza ugledah pepeo: da li će umrijeti prije nego što se zauvijek sjedinimo u vjerolomnom braku? Oči, ruke, čula koja imaju samo žene...
Allesandra_21 is offline  
Old 08.07.2009., 14:41   #203
Quote:
Zcurica kaže: Pogledaj post
tebi je glavni cilj ostati djevica do braka?
i ajd,poštujem to.a šta kad dođe prva bračna noć i ono djevica sve to ok,al pušiš ko najbolja kurva?
dakle,ne stoji ti to baš.
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
Da,biće mu čudno
Ma ne mora mu biti čudno ako ga uspije uvjeriti da je prirodni talent
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Old 08.07.2009., 14:56   #204
Quote:
Susanna kaže: Pogledaj post
Moja frendica tvrdi da ja nisam djevica zato jer pušim svom dečku.
u pm svega ima.

Ma ti si djevica 100%
__________________
bezobrazno me uzmi, zaljepi za sebe, nema šanse da se odljepim od tebe
Creed80 is offline  
Old 08.07.2009., 15:06   #205
Question

nisi ti, ni izdaleka gledano djevica. Ok, imaš glupavi himen. Poserem ti se ja na njega. Seks je seks. Možeš ti reć što oćeš (pa nije bio u meni), ali to je licemjernost. Ako si se odlučila za djevičanstvo prije braka, onda je to amen. Nema pušenja, prčenja, ničega.
Uostalom što misliš zašto se oralno zove ORALNI SEKS????
KraljicaSvemira is offline  
Old 08.07.2009., 15:29   #206
Quote:
Susanna kaže: Pogledaj post
...tehnički gledano: ja sam djevica!
Tehnički gledano ti nisi niti možeš biti ikada više djevica, prvi seks si imala, seksualno si aktivna, to je to .
kuroishijin is offline  
Old 08.07.2009., 15:30   #207
Da, djevica si
Nisi jadna, imaš malo neuobičajene stavove, ali što te boli brige za frendičino mišljenje i za druge ljude, ako tebi i tvom dečku odgovaraju, sasvim dovoljno!! I tako je sve to stvar definicije, a one se mogu postaviti ovako i onako..
patak is offline  
Old 08.07.2009., 19:57   #208
Quote:
mishamu kaže: Pogledaj post
ma gdje to u bibliji piše?
nije tako, vjera ti dopušta da se jebeš u sve moguće rupe na sve moguće načine ali poslje braka, po bibliji se podrazumjeva da je Bog ljudima dao spolnost da uživaju u sexu što više (zato je to sve tak dobro napravio) a s glavnim ciljem razmnožavanja, stupanja u brak i povezivanja partnera.
Ikad cuo za izraz"sodomija"i odakle je taj izraz zapravo došao? Mislim da Bog ne bi blagonaklono mislio i za pušenje. Sex je za praviti djecu, ne za uživanje - prema Crkvi. Zasto pobogu misliš da je kontracepcija bilokakve vrste prema njima loša?Prema toj logici bi odmah tokom prvog sexa dobila dijete, a vjerujem da se isto ne bi dogodilo da joj ga "trpa u usta".

Quote:
pa pusti žensku da bude djevica ako njoj to toliko znači, tehnički je, ne kužim zašto tebe to vrijeđa?
Ne vrijeđa to mene, jednostavno mislim da je blesava jer prema svemu dosad navedenom ispada da je djevica bez ikakvog pametnog razloga. Sve se radi s nekim razlogom, hebemu. Ovdje ispada da je svrha tome da svom "pravom"proda maglu i ispadne djevica u njegovim očima.

A za ove dečke koji kažu da im je to"super",samo me zanima dal' bi voljeli da je njihova žena koristila istu tehniku dok nije završila s njima.
Dotty is offline  
Old 08.07.2009., 19:59   #209
Quote:
KraljicaSvemira kaže: Pogledaj post
nisi ti, ni izdaleka gledano djevica. Ok, imaš glupavi himen. Poserem ti se ja na njega. Seks je seks. Možeš ti reć što oćeš (pa nije bio u meni), ali to je licemjernost. Ako si se odlučila za djevičanstvo prije braka, onda je to amen. Nema pušenja, prčenja, ničega.
Uostalom što misliš zašto se oralno zove ORALNI SEKS????
Ma ovo je najbolji post!
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Old 08.07.2009., 20:32   #210
vi jos uvijek raspravljate
__________________
Stari post na forumu dođe kao jedan šamar.
garfield01 is offline  
Old 08.07.2009., 21:46   #211
al da fakat... zakaj vas to sve toliko frustrira i iritira?
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Old 08.07.2009., 21:55   #212
Tko je rekao da nas frustrira?Mozda ove koji ševe svaki dan, ali ja sam također djevica.
Dotty is offline  
Old 08.07.2009., 21:57   #213
Quote:
Dotty kaže: Pogledaj post
Tko je rekao da nas frustrira?Mozda ove koji ševe svaki dan, ali ja sam također djevica.
nitko nije rekao.
jednostavno se da iščitati iz vaših postova.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Old 08.07.2009., 22:02   #214
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
nitko nije rekao.
jednostavno se da iščitati iz vaših postova.
Cura(po meni troll)je otvorila topic, pitala za mišljenje i dobila odgovore. U čemu je problem?Ja nisam frustrirana već iskrena.
Dotty is offline  
Old 08.07.2009., 22:06   #215
Quote:
Dotty kaže: Pogledaj post
Cura(po meni troll)je otvorila topic, pitala za mišljenje i dobila odgovore. U čemu je problem?Ja nisam frustrirana već iskrena.
cura / dečko očigledno provocira.
i provokacija urodi plodom.
zašto?
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Old 08.07.2009., 22:09   #216
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
cura / dečko očigledno provocira.
i provokacija urodi plodom.
zašto?

Zbog onih 2% šanse da ipak nije trollica?
Dotty is offline  
Old 08.07.2009., 22:09   #217
Thumbs up

Quote:
Susanna kaže: Pogledaj post
Danas sam imala jednu raspravu s frendicom:

Ona tvrdi da ja nisam djevica, a ja tvrdim da jesam. Naime, imam 23 godine, do sada sam imala nekolicinu dečkiju, ali se s ni jednim nisam seksala do kraja. Tako je i sa sadašnjim dečkom: Nas dvoje se mazimo, ljubimo, spavamo zajedno, ali na sebi imamo gaćice dok se mazimo u krevetu... Naravno, ja mu nakon toga popušim i onda se nastavimo maziti. Ali nikada njegov penis nije bio u mojoj vagini - dakle to znači da sam djevica! Ja sam odlučila da se neću sexat do braka - što znači da ću u brak ući kao djevica.

Moja frendica tvrdi da ja nisam djevica zato jer pušim svom dečku. Ali to nema veze s djevičanstvom, zar ne?

Dakle, što vi mislite, jesam li ja djevica?
Curo, govori ti.. seks guru
Djevica si. I prekrasno je da čuvaš nevinost. a to šta pušiš, u 95% slucajeva zena u predigri popljuga muskarcu, a vase buduce zene ce biti samo jos i razjebane sa dvadesetcima zastavica zabijenih u svoju planinu.
samo nastavi
samo nek on tebe malo poliže.. od tog se ne gubi nevinost
__________________
Nisam Bob
Ali Dylan

SpeedLover is offline  
Old 08.07.2009., 22:32   #218
Ajd ljudi, svi ste poceli s oralcem pa presli na pravu stvar...
nemojte tu sad curi solit pamet, kad zna sta radi
__________________
Stari post na forumu dođe kao jedan šamar.
garfield01 is offline  
Old 08.07.2009., 22:41   #219
Dobro, i sto smo zaljucili?

Jel djevica ili nije?
__________________
bezobrazno me uzmi, zaljepi za sebe, nema šanse da se odljepim od tebe
Creed80 is offline  
Old 08.07.2009., 22:42   #220
Quote:
Dotty kaže: Pogledaj post
Zbog onih 2% šanse da ipak nije trollica?
a dobro...čak i da nije troll i da je ozbiljna...

kaj onda? zakaj vas to tak dira? pa nije nikome jebala mater niti skidala svece s neba.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:28.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger