Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2010., 16:20   #41
ne rade ono što nikad nisu probale...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Old 20.08.2010., 16:38   #42
Mi se bas nikad necemo maknuti s ovog foruma, ha?
Indigo Girl is offline  
Old 20.08.2010., 16:49   #43
Nećete.


Radim ono što mi se u tom trenu radi.
Ne nužno u krevetu.

Problem je što recimo, za neke radnje treba ekstra trud. Npr. imam vrlo jak nagon na povraćanje, pa su neke stvari malo teže izvedive.

Do sada sam funkcionirala po principu 'ako se njemu nešto ne sviđa, čekat ću, radit ću ja ono što mi se sviđa, doći će samo'. Sada više ne.

Kako ti meni, tako i ja tebi.
Sebičnjak bi odmah dobio nogu u dupe.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Old 20.08.2010., 17:06   #44
Quote:
Indigo Girl kaže: Pogledaj post

Dakle, koliko ima zena koje vole kad se svrsi svugdje po njima, zena koje vole dirty talk, da se osjecaju podcinjeno i pod totalnom kontrolom muskarca?

evo ja sam jedna od

mislim, pa seks nije da se skanjujemo sveg što ide dalje od ne znam..blowjoba-ma zapravo upoznala sam i žene kojima je to 'fuuuuj i odvratno'-da ne povjeruješ
__________________
'every men die, but not every men really live'
maitresse is offline  
Old 20.08.2010., 17:07   #45
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Nećete.


Radim ono što mi se u tom trenu radi.
Ne nužno u krevetu.

Problem je što recimo, za neke radnje treba ekstra trud. Npr. imam vrlo jak nagon na povraćanje, pa su neke stvari malo teže izvedive.

Do sada sam funkcionirala po principu 'ako se njemu nešto ne sviđa, čekat ću, radit ću ja ono što mi se sviđa, doći će samo'. Sada više ne.

Kako ti meni, tako i ja tebi.
Sebičnjak bi odmah dobio nogu u dupe.
Za ovo boldano se u potpunosti slažem. Ne kažem ja da je meni san snova kad mi recimo svrši u usta (mada vjerujem da postoje cure kojima je super), ali njemu se to jako sviđa i naravno da mu udovoljim....isto kao što će on meni u nečem drugom.
nešto_me_zanima is offline  
Old 20.08.2010., 17:10   #46
Nisam na to mislila.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Old 20.08.2010., 18:18   #47
Mislila si na deep throat, perverznjakušo jedna
Indigo Girl is offline  
Old 20.08.2010., 18:37   #48
Nisam željela biti eksplicitna.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Old 20.08.2010., 18:43   #49
Quote:
Indigo Girl kaže: Pogledaj post
Cijenjena gospodo,
mene zivo zanima kakva su vasa dosadasnja iskustva, kako zenska, tako i muska. Konkretno: decki, u nekom postotku, koliko je vasih dosadasnjih partnerica bilo spremno na neke radnje? Cure, koliko vas regularno radi takve stvari u sexu, i naravno, uziva u njima? Necu ni spominjati neke tipicne normalne stvari kojima se, ja se nadam, bave svi parovi u krevetu. Dakle radnje o kojima pricam su, na primjer: gutanje (iako bih ovo svrstala u tipicnu normalnu stvar, cujem da ipak nije), analni sex, svrsavanje po licu, spanking, deep throat, bilo kakav jaci S&M, i tome slicno. Zanima me je li to nesto sto vecina radi i voli, ili su takve zene u manjini? Pretpostavljam da vecina muskaraca to sve zeli i voli. Ispravite me ako sam u krivu. Dakle, koliko ima zena koje vole kad se svrsi svugdje po njima, zena koje vole dirty talk, da se osjecaju podcinjeno i pod totalnom kontrolom muskarca?

Sve nabrojno i još ponešto.
Dominacija (i moja i njegova),lizanje stopala(i on meni i ja njemu),ženska ejakulacija,asfiksija,bondage,role play,uključivanje hrane i pića u sex igrice,sex na javnom mjestu....ima još toga.

I naravno u nekom trenutku ću uživati u nečem,u drugom trenu u nečem drugom.

I nije sve od prve bilo onako kako sam zamišljala da će biti,ali na neke stvari se treba naviknuti.

Uvijek sam imala dovoljno jaku želju da uživam u svem navedenim da pokušam ponovo,i obično je nakon prvotne ukočenosti postalo nevjerovatno dobro.
Ok, s godinama i prvotna trema prođe,pa sve lakše prihvaćam nove stvari ili stare u novim varijantama.

I da dobar partner je jako važan
Mila ženica is offline  
Old 20.08.2010., 18:47   #50
gutanje-60% (Editirano nakon što me Su.incotenible ukorila )
analni sex -30%.
svrsavanje po licu - 20-30%
spanking -svaka. intenzitet naravno varira.
deep throat - gotovo nijedna (ne od manjka volje nego manjka tehnike ili viška straha)
bilo kakav jaci S&M - 30-40%
choking-70%
osjecaju podcinjeno i pod totalnom kontrolom muskarca -svaka.

ovako si mislila?
još nešto?
__________________
A tout le monde

Zadnje uređivanje Apophis : 20.08.2010. at 19:24.
Apophis is offline  
Old 20.08.2010., 19:08   #51
Ah tako dakle...

Onda je moj odgovor na pitanje takav da ne radim većinu stvari nabrojenih ako nisam u vezi gdje imam totalni love and šering mucho kering i te šeme.

Pojašnjenje:

Svidi ti se netko, idete na dejt ili štoveć, zabrijete, bla. nakon određenog vremena padne seks. Taj prvi seks nikada nije turbomegasuper, nego je onako, prosječan. Zaljubite se - veza. Ne zaljubite se (ili se jedno ne zaljubi) - no veza.

Onaj u kojeg se ne zaljubim ne dobije ono što dobije onaj u kojeg se zaljubim čisto zato jer se seksualna druženja ne nastave. Ne nastave se jer se nisam zaljubila.

Yup, ja sam jedna od onih jadnih nesretnica kojima nezaljubljeni seks ne valja.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Old 20.08.2010., 19:15   #52
Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post
gutanje-80%
Koju si ti sreću imao.
Su.incotenible. is offline  
Old 20.08.2010., 19:20   #53
Quote:
Su.incotenible. kaže: Pogledaj post
Koju si ti sreću imao.
hm.... a vidiš u biti ne znam možda je taj postotak i nešto manji, jer je meni osobno svršavanje u usta i gutanje isti klinac, odnosno sam čin gutanja mi ne predstavlja nešto posebno, pa svrstavam pod isto....
ali i dalje sumnjam da je ispod 60%.
__________________
A tout le monde
Apophis is offline  
Old 20.08.2010., 19:22   #54
Starijim damama i gospodi bi trebao dobar rječnik da prevedemo sve izraze da se možemo poslije igrati s partnerom u krevetu.
__________________
ja volim te, to priznajem
al' drugo slabo pamtim
anastacia is offline  
Old 20.08.2010., 19:32   #55
Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post
hm.... a vidiš u biti ne znam možda je taj postotak i nešto manji, jer je meni osobno svršavanje u usta i gutanje isti klinac, odnosno sam čin gutanja mi ne predstavlja nešto posebno, pa svrstavam pod isto....
ali i dalje sumnjam da je ispod 60%.
Ne znam ni ja, ali pretpostavljam.. Vidim koliko se žena protivi tome na forumu, a i većina mojih prijateljica ne želi spermu ni blizu usta (gutanje pogotovo).
Su.incotenible. is offline  
Old 20.08.2010., 19:53   #56
Pa analni, blow job, dirty talk, svršavanje u usta, spanking mi je ok..i prakticiram to. Ali opet, ne volim gutanje..fuj mi je to, ja ne mogu progutati običnu žvaku i na to mi se riga. Deep throat nisam probala, a ovo podčinjavanje me užasno živcira..mislim da pi pobjesnila da to moram radit, jednostavno mrzim se osjećati "zarobljeno", no opet bilo bi mi kul da ja mučim njega . E sad postotak, pa iz razgovora s prijateljicama sam zaključila da im se analni ne sviđa, boli ih (a nikad nisu probale), a pušit ne će nikad nikome, čak ni u braku . Šta da vam kažem, ova jedna je s dečkom već godinu i par mjeseci, od tog godina seksa..i nikad nisu probali niš drugo neg misionarsku , eventualno on nju nekad poliže.
Lanchetoo is offline  
Old 20.08.2010., 19:59   #57
Quote:
Lanchetoo kaže: Pogledaj post
...Šta da vam kažem, ova jedna je s dečkom već godinu i par mjeseci, od tog godina seksa..i nikad nisu probali niš drugo neg misionarsku , eventualno on nju nekad poliže.
zalosno. *nemrem vjerovat*
Zoey is offline  
Old 20.08.2010., 20:15   #58
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
zalosno. *nemrem vjerovat*
Nisam ni ja mogla..čak mi je ta ista nakon nekog vremena priznala da dečko želi probat nešto drukčije, pa sam joj predložila da probaju neku zanimljivu pozu, na što je složila onak facu neku, a kad sam rekla ili analni bilo je .. i još me svi koji su bili u blizini napali. Kao si ti to radila, pa zaš..ko da me neko silio na to . Ne znam kak uopće podržavaju seks prije braka, baš me to živcira.
Lanchetoo is offline  
Old 20.08.2010., 20:26   #59
Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post
gutanje-60% (Editirano nakon što me Su.incotenible ukorila )
analni sex -30%.
svrsavanje po licu - 20-30%
spanking -svaka. intenzitet naravno varira.
deep throat - gotovo nijedna (ne od manjka volje nego manjka tehnike ili viška straha)
bilo kakav jaci S&M - 30-40%
choking-70%
osjecaju podcinjeno i pod totalnom kontrolom muskarca -svaka.

ovako si mislila?
još nešto?
ala smo perverzne mi zene......

nego, jesi ti ziher za ovaj spanking?


Quote:
Lanchetoo kaže: Pogledaj post
Nisam ni ja mogla..čak mi je ta ista nakon nekog vremena priznala da dečko želi probat nešto drukčije, pa sam joj predložila da probaju neku zanimljivu pozu, na što je složila onak facu neku, a kad sam rekla ili analni bilo je .. i još me svi koji su bili u blizini napali. Kao si ti to radila, pa zaš..ko da me neko silio na to . Ne znam kak uopće podržavaju seks prije braka, baš me to živcira.
a i ti isto odmah pa analni.

valjda je mislila na nesto tipa "sad se on, zamisli ti to, hoce posevit na sjedecki!"
Zoey is offline  
Old 20.08.2010., 21:43   #60
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
ala smo perverzne mi zene......
Neka neka.

Indigo girl, nešto što si napomenula bi se moglo definirat kao robinja.
Takve ste mi najdraže.
Mr.M is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:45.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger