Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2007., 23:49   #81
Ova što trlja oči najvjerojantije misli, tj čudi se: "Uh, nije moguće, kakvo je ovo čudovište pokraj mene (u mom krevetu, stanu ili gdje već)"
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 02:03   #82
Quote:
zoser kaže: Pogledaj post
Navodno ako sugovornik gleda lijevo onda stvara (izmišlja) odgovor iliti laže, a ako gleda desno onda se prisjeća iliti govori istinu...
obrnuto
__________________
I will choke until I swallow...
Prying open my third eye
Think for yourself...question authority
Maynard is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 23:02   #83
Sve zavisi sta podrazumjevas na temu govor tjela

Zasto sam ne otkrijes
 
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 23:55   #84
Quote:
Bajumbadum_00 kaže: Pogledaj post
Misli se je li ugasila štednjak ili nije.
.....jebemu maj..u ma jesam li ga ono ugasila....hm hm... a jos moram i 3 kila krumpira ici kupiti...samo jos da i ovo otpivam...a je mi dosadna pisma....


I tako....
Onda LIQ zabezeknuto pita:
Jbeate, i to sve kužiš iz izraza lica
Onda Bajumbadum ponosno odgovara:
Jok, to mi je žena.

Ljudi, ajmo sad ozbiljno. (ako je moguće)
__________________
Lako je s toaletpapirom............
LIQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 14:44   #85
Govor tijela - znak?

Evo ovako.. meni se već duže vrijeme sviđa jedan momak, a nije ni on nešto ravnodušan prema meni.. Znate kako je to, hvatate se za svaku riječ, proučavate je itd. Mene zanima što znači kad muškarac stavi ruku na leđa žene, ne na ramena, nego po sredini leđa, recimo polu-zagrljaj. Ovaj moj je to meni danas napravio (inače nemamo fizičkih kontakata), i istovremeno me pohvalio, zatim se i nasmijao. Ja bi bila zadovoljna da mi netko to protumači. Hvala i pozdrav svima.
RadioBaccano is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 14:46   #86
svašta može bit, no jedno je sigurno, nije znak nenaklonosti...

inače, svi mi imamo intimni prostor oko sebe, obično radijusa nešto više od pola metra u koji ne volimo da nam itko zadire, osim vrlo bliskih osoba... zadiranje u njega i pogotovo dodirivanje nešto znači...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 15:00   #87
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
svašta može bit, no jedno je sigurno, nije znak nenaklonosti...

inače, svi mi imamo intimni prostor oko sebe, obično radijusa nešto više od pola metra u koji ne volimo da nam itko zadire, osim vrlo bliskih osoba... zadiranje u njega i pogotovo dodirivanje nešto znači...
Uuuuu, dobre vijest
On je meni dobar i sladak, nije tip koji se nameće, stvarno je pristojan i poštuje ženu. A sama činjenica da skoro pa i nema fizičkih kontakata među nama, ovo je bio i više nego dobar znak
RadioBaccano is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 15:32   #88
To može biti i znak podrške. U smislu "samo tako nastavi".
Ili "drago mi je što te vidim", kao malo topliji pozdrav. Naklonost svakako je.
Ne mora biti znak emocionalne zagrijanosti u smislu upucavanja ili želje za fizičkim kontaktom, često takva gesta dolazi i od starijih ljudi koji na taj način izražavaju da si im drag/a.
Whereabout is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 15:34   #89
Pa kad je tako, probaj i ti njega prigrliti, pa ces vidjeti sta ce biti... draga si mu, svakako...

(ah, teens)
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 15:39   #90
Može biti da je samo htio "odalamiti" životinju koja je plazila po tebi.
__________________
"Hasta la vista, baby"
arnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 16:01   #91
Čim on ima potrebu za kontaktom, ima tu nešto. Ja uvijek diram osobe koje mi se sviđaju. Ono, ne mogu si pomoći, jednostavno im želim biti blizu. Tako da kada ti on to sljedeći put napravi zagrli i ti njega, makar tako polovno. Opusti se samo, nije kao da možeš pogriješiti

A kada se sretnete, nemoj ga ono samo pozdravit već ga zagrli u stilu, pa drago mi je da te vidim. Tako odmah u startu razbijete paniku oko kontakta.

To ti je preporučljivo zato što na taj način probijete led i i spontanije ćete se dodirivati kasnije, a sa dodirivanjem tko zna što još dođe

Samo hrabro
morote is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 16:10   #92
Quote:
Whereabout kaže: Pogledaj post
To može biti i znak podrške. U smislu "samo tako nastavi".
Ili "drago mi je što te vidim", kao malo topliji pozdrav. Naklonost svakako je.
Ne mora biti znak emocionalne zagrijanosti u smislu upucavanja ili želje za fizičkim kontaktom, često takva gesta dolazi i od starijih ljudi koji na taj način izražavaju da si im drag/a.
S ovim se slažem.
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 19:08   #93
Quote:
Whereabout kaže: Pogledaj post
To može biti i znak podrške. U smislu "samo tako nastavi".
Ili "drago mi je što te vidim", kao malo topliji pozdrav. Naklonost svakako je.
Ne mora biti znak emocionalne zagrijanosti u smislu upucavanja ili želje za fizičkim kontaktom, često takva gesta dolazi i od starijih ljudi koji na taj način izražavaju da si im drag/a.
Eh, sad mene buni je li možda samo naklonost, ili ima tu još nečega...

Quote:
morote kaže: Pogledaj post
Čim on ima potrebu za kontaktom, ima tu nešto. Ja uvijek diram osobe koje mi se sviđaju. Ono, ne mogu si pomoći, jednostavno im želim biti blizu. Tako da kada ti on to sljedeći put napravi zagrli i ti njega, makar tako polovno. Opusti se samo, nije kao da možeš pogriješiti

A kada se sretnete, nemoj ga ono samo pozdravit već ga zagrli u stilu, pa drago mi je da te vidim. Tako odmah u startu razbijete paniku oko kontakta.

To ti je preporučljivo zato što na taj način probijete led i i spontanije ćete se dodirivati kasnije, a sa dodirivanjem tko zna što još dođe

Samo hrabro
Probat ću. Bit će zanimljivo
RadioBaccano is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2010., 11:39   #94
mogu li jedan od znakova naklonosti kod osobe na koju ciljaš biti proširene zjenice? inače proširuju se kad čovjek gleda nešto što ga jako zanima... ako pogledaš osobu koja ti se dopada u oči i vidiš da konstantno u tvom društvu ima proširene zjenice, može li seto smatrati pozitivnim znakom? i sorry ak je pitanje bedasto, eto, palo mi napamet.
carrera_verde is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2010., 13:34   #95
da to je jedan od znakova da se toj osobi sviđaš
Krle is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2010., 14:06   #96
ja sam nekad davno prije dodirivao sve ženske osobe prema kojima nisam osjećao ništa negativno.

To je, međutim, dovodilo do neželjenih posljedica pa sam prestao.

Poanta: ima ljudi koji su jako skloni dodirivanju, ako je slučajno neki od tih, onda ne znači nužno da mu se posebno sviđaš.
__________________
"Being a good writer is 3% talent, 97% not being distracted by the internet."
zoran k is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2010., 15:56   #97
zar ne postoji literatura o toj temi a koju je netko stavio u pdf, a za što postoji link?

mislim znam da si može čovjek sam potražit ali ljudi na forumu su često ljeni
kor-im is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2010., 16:12   #98
Quote:
Krle kaže: Pogledaj post
da to je jedan od znakova da se toj osobi sviđaš
Ovo je ključno. Znači postojanje samo tog znaka nije dovoljno, za donošenje zaključka o sviđanju/ne sviđanju.
Neocortex is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2010., 19:24   #99
Quote:
Krle kaže: Pogledaj post
da to je jedan od znakova da se toj osobi sviđaš

Ne mora da znaci...

Kad u trenutku razgovora ili upoznavanja sa nekim trecim licima,muskarac stavi ruku na sredinu ledja ili oko struka zene u cijem je drustvu,on im time prenosi poruku - stavlja im do znanja,da je ta osoba njegova u smislu VLASNISTVA.
celestinac is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2010., 19:41   #100
A što je s ljudima koji krše taj mjehur privatnog prostora? Ima takvih, koji ti se unose u facu i pričaju. Ja korak nazad, oni korak naprijed.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:41.