Natrag   Forum.hr > Razno > Forum Help!

Forum Help! Tehnička pomoć za Forum.hr. Top tema: Forum FAQ

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.08.2011., 21:48   #1
Problem: Editiranje postova ne radi u Safari 5.0.3/5.0.5 (OS X)

Pozdrav!

U Safariju 5.0.5/5.0.3 na OS X-u (provjereno na dva odvojena računala) ne rade mi opcije za editiranje postova, dakle podebljavanje, umetanje slika, ubacivanje emoticona... tako da me poprilično ograničava u mogućnostima i lakoći korištenja foruma (da, znam BBcode, ali to nije neko rješenje).

U Firefoxu sve radi besprijekorno. Na drugim vBulletin forumima u Safariju sve radi kako treba također.

Naravno, očistio sam cache, cookije, sve ostale razumne radnje u mojoj moći.

Zato sumnjam da je problem u forumskom softveru.

Da li je to poznati problem?

EDIT: ni brzinsko naknadno uređivanje ne radi kako treba.
grofBombelles is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2011., 21:55   #2
Jel ti radi Mac ekvivalent Ctrl+B, Ctrl+I i sl.?
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2011., 22:34   #3
Quote:
Spec.tre kaže: Pogledaj post
Jel ti radi Mac ekvivalent Ctrl+B, Ctrl+I i sl.?
U Firefoxu funkcionira Ctrl+B i ostali (što je vrlo interesantno jer je inače na Macu Cmd+B...), dok u Safariju ne radi niti jedna od tih kombinacija.

Također ni u Firefoxu ne radi Brzo editiranje (kod postanja na stranici dretve) ali full editor radi kako spada.

Ovo je vrlo čudno

EDIT: sad na Firefoxu brzo editiranje radi.
grofBombelles is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2011., 00:25   #4
Imaš kakve addone za Safari instalirane? Blokiran Forum.hr, tj. reklame na njemu? Jer ovo što opisuješ zvuči kao da je Forum djelomično blokiran, kao što pomoću nekih addona možeš onemogućiti Flash ili Java elemente neke web stranice.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2011., 02:37   #5
Quote:
Spec.tre kaže: Pogledaj post
Imaš kakve addone za Safari instalirane? Blokiran Forum.hr, tj. reklame na njemu? Jer ovo što opisuješ zvuči kao da je Forum djelomično blokiran, kao što pomoću nekih addona možeš onemogućiti Flash ili Java elemente neke web stranice.
Interesantno, rekao sam sebi, nema šanse... ali opcija Block Pop-up windows, ugrađena u core Safari i po defaultu uključena, bila je uzrok "problemu".

No, to je čudno, budući da drugi vBulletin forum (verzija 3.8.7) radi besprijekorno i kad je ta opcija uključena.
grofBombelles is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:33.