Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2017., 07:36   #5121
Quote:
osibk kaže: Pogledaj post
Neki dan je pisalo da je cca 35% stanovništva iselilo. Nitko neće javno priznati no čuo sam od ljudi iz gradske uprave da se sada barata nekom cifrom od 70k ljudi. To je za Osijek poražavajuće. Plus učestale zabrane, to nikako na tribini ne može izgledati dobro. Na jednoj od zadnjih utakmica je zapaljena dimna iza neke poruke. Svi koji su držali poruku nekih 10 momaka je dobilo zabrane. To je vjerojatno jer smo se priklonili mraku i sili jel...
Kohorta je poklanjala dres Mamiću? Mislim da je to rezultat vaše reakcije na tu sramotu vaše uprave.
__________________
...YOU'RE TOO LATE, WE'RE EVERYWHERE...

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
gabal is offline  
Old 26.02.2017., 08:50   #5122
To je sarkazam na ono što ste vi učinili protiv mraka i sile. Trojici se još uvijek sudi za Francusku. Grad umro, ono što je ostalo je u teškoj depresiji. I onda se konji sprdaju što dođe 20 momaka u Split.
osibk is offline  
Old 26.02.2017., 09:39   #5123
Quote:
osibk kaže: Pogledaj post
To je sarkazam na ono što ste vi učinili protiv mraka i sile. Trojici se još uvijek sudi za Francusku. Grad umro, ono što je ostalo je u teškoj depresiji. I onda se konji sprdaju što dođe 20 momaka u Split.
Tako je samo u osijeku i nigdi vise na svitu aj prekini se blamirat molin te...ovo sto su boysi dozivljavali zadniih oar godina a i mi prije par godina je nista za vas

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
Marin Mišura is offline  
Old 26.02.2017., 10:30   #5124
Misura je kralj
JWR is offline  
Old 26.02.2017., 10:55   #5125
Quote:
majstor s mora kaže: Pogledaj post
A šta ste vi u ovih 25 godina poduzeli da ne bude takvo stanje kakvim smo ga mi napravili šurujući sa dinamon?

Korisniče Brbiću nadan se da nisi taj nik izabra iz istog razloga ka i imenjak ti mišura
Ne samo to nego još ovi lokalci od režimlija rado uzimaju poklonjene igrače i keš i potom imaju obraza pisati o licemjerstvu.

fiume in fiamme
bijesprvi is offline  
Old 26.02.2017., 11:02   #5126
Lege, vrijeme je da se rijesite vaseg Scorie.
__________________
Samo Rijeka
~~~RI~~~ is offline  
Old 26.02.2017., 13:21   #5127
Quote:
~~~RI~~~ kaže: Pogledaj post
Lege, vrijeme je da se rijesite vaseg Scorie.
Teško, ima punu podršku uprave. Ima dosta tu njegovog no mislim da je vise na igračima...
osibk is offline  
Old 26.02.2017., 14:05   #5128
Sta je stvarno toliko uzasno u osijeku sta se tice posla ili ima tu i dosta pomodarstva?
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja! Učlani se!
frane mafia is offline  
Old 26.02.2017., 15:05   #5129
Quote:
frane mafia kaže: Pogledaj post
Sta je stvarno toliko uzasno u osijeku sta se tice posla ili ima tu i dosta pomodarstva?
Nije. U zadnje vrijeme je u tijeku medijska hajka o tome kako Osijek umire, kako je grad aveti i duhova i šta sve još ne. Čak i retardirani studenti prave izložbe o tome kako 2032. iseljava zadnji stanovnik. Ne znam čemu ta hajka...nije da je idealno ili da je dobro, ali da je tako crno kao što piše, apsolutna je neistina.
Maverick25 is offline  
Old 26.02.2017., 15:10   #5130
Quote:
osibk kaže: Pogledaj post
Grad umro, ono što je ostalo je u teškoj depresiji.
S ovim se apsolutno ne slažem.

Quote:
osibk kaže: Pogledaj post
I onda se konji sprdaju što dođe 20 momaka u Split.
Konj je plemenita životinja. Usporediti konje s ovom amebom je nemoguće.
Maverick25 is offline  
Old 26.02.2017., 15:17   #5131
Quote:
Maverick25 kaže: Pogledaj post
Nije. U zadnje vrijeme je u tijeku medijska hajka o tome kako Osijek umire, kako je grad aveti i duhova i šta sve još ne. Čak i retardirani studenti prave izložbe o tome kako 2032. iseljava zadnji stanovnik. Ne znam čemu ta hajka...nije da je idealno ili da je dobro, ali da je tako crno kao što piše, apsolutna je neistina.
Hvala, tako nesto sam i pretpostavia. Na stranu sad ova nasa navijacka prepucavanja jer jebiga klub vam ne volin, ali rastuzuju me takve vijesti jer volin Slavoniju i s obzirom da mi se Osijek cinia ka dobar grad ( za nase pojmove naravno) ipak je istocni centar Hrvatske, a i za mlade mi se cinia dobar, cudno mi je da tek tako svi bize od tamo.
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja! Učlani se!
frane mafia is offline  
Old 26.02.2017., 15:25   #5132
Da se razumimo svaki dan s ovim govnima na vlasti i u saboru tonemo sve dublje, ali mislin da se moze ispravit to. I da ima perspektive u ovoj drzavi zato mi je krivo sta tek tako svi bize. Dosta ih je i odavde otislo, neke koje znam su po meni nepotrebno al eto.
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja! Učlani se!
frane mafia is offline  
Old 26.02.2017., 15:32   #5133
Kako je ovaj GNK jalov, imaju posjed i to je to.

Dobra brojka boysa, čini mi se.
lik_vž is offline  
Old 26.02.2017., 15:39   #5134
Quote:
Maverick25 kaže: Pogledaj post
Nije. U zadnje vrijeme je u tijeku medijska hajka o tome kako Osijek umire, kako je grad aveti i duhova i šta sve još ne. Čak i retardirani studenti prave izložbe o tome kako 2032. iseljava zadnji stanovnik. Ne znam čemu ta hajka...nije da je idealno ili da je dobro, ali da je tako crno kao što piše, apsolutna je neistina.
Slazem se da se nekad pretjeruje, ali da je lose lose je... Cak i da se ljudi ne sele Osijek ima negativan prirast od par posto. Problem nisu ljudi koji odlaze, vec djeca koja odlaze. Nekad su isli samo ocevi (primjer Djakova), a danas odlaze cijele obitelji. Po selima u regiji su se razredi smanjili upola. Ovo sto se danas dogadja ce se tek osjetiti za 15-20g. Osijek je svoju losu natalitetnu situaciju nadoknadjivao dosljevanjem ljudi iz ruralnih djelova. Sela ce uskoro ostati prazna i nece imati tko doci u grad. U mojoj skoli u centru grada je nekad (krajem 80tih) bilo 3 razreda od od 30ak ucenika, a sada ima 2 po 25 ucenika. Danas najpozeljnija osnovna skola u gradu. Ako to nije katastrofa onda ne znam sto jest.
osibk is offline  
Old 26.02.2017., 16:14   #5135
Dobro se drzi Cibalia.


Poslano sa mog EVA-L09 koristeći Tapatalk
janick gers is offline  
Old 26.02.2017., 16:18   #5136
kakva je tekma? sad se uključio...

Ima tko u toj Cibaliji potegnut kontru??
ROGY is offline  
Old 26.02.2017., 16:22   #5137
Nema, GNK jalovo nadmocan.
Ceka se rast kvote za live uplatu

Poslano sa mog EVA-L09 koristeći Tapatalk
janick gers is offline  
Old 26.02.2017., 16:28   #5138
Penal je jedini način da zabiju.

Zato ga očekujte
lik_vž is offline  
Old 26.02.2017., 16:29   #5139
Bit ce penal u 75-oj
__________________
Jedno srce , a tisuće nas !!
Ajkoola is offline  
Old 26.02.2017., 16:31   #5140
Hodzic 0:1
Al se lijepo slavi na tribini

Poslano sa mog EVA-L09 koristeći Tapatalk
janick gers is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:02.